Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Pirms iesūti rakstu

Pirms iesūti rakstu, pārliecinies, ka tu tajā:

1) neesi lamājies;
2) personīgi neaizvaino citus diskusijas dalībniekus;
3) neatkārto jau iepriekš rakstīto;
4) izsakies par pavedienā apskatīto tematu;
5) izsaki savu viedokli, bet necenties to uzspiest citiem.

> Gara pārdzimšana, kaa domaajat juus?
melany
iesūtīt 01.06.2005 07:54
Raksts #1


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.05
Kur: uz Zemes es lidoju apkaart, kad sapnjoju...



Kā jums liekas, vai ticat gara pārdzimšanai? es personīgi ticu. uzskatu, ka pēc nāves iet bojā cilveeka kjermenis, bet gars, dveesele jau nevar taa nomirt! taapeec gars aiziet kaadaa aizpasaulee un peec tam iemiesojas naakamajaa cilveekaa. nu kaut kaa taa. liekas, ka taapeec daudziem shkjiet ka vinji ir bijushi kaadaa vietaa, kur patiesiibaa ir tikai pirmo reizi. Gars taa kaa saka priekshaa, ka tur jau ir buuts. gars cita cilveeka veidolaa ir bijis tur jau senaak....

nu taadi ir mani uzskati, bet kaa domaajat juus? ceru, ka shitas nav baigais mudzinjsh... blush.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  < 1 2 3 4 5 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Ungaarijas ragas...
iesūtīt 06.03.2006 13:10
Raksts #41


Skatās acīs baziliskam
Grupas ikona

Grupa: Daiļdarbu vadītāja
Pievienojās: 22.12.04
Kur: uz dārgumu kaudzes
Tīstokļu pūķis



Nu tā, es nesen izlasīju par reinkarnāciju, kas izķidāta par piemēru ņemot Edgara Keisija (dziednieka, jau aizsaulē aizgājuša) lasījumus un tagad mēģināšu izteikties pēc savas saprašanas un centīšos atbildēt uz daža laba jautājumiem.

CITĀTS(Good ol' Grim @ 01.06.2005 11:07) [snapback]426891[/snapback]

Kā Lauwinjas teorija saskan ar strauji pieaugošo pasaules iedzīvotāju skaitu?
Bet par domu kā tādu - kārtējās muļķības. Vai kāds man var pateikt no kā sastāv gars? Vai tā ir viela vai lauks? Cilvēka smadzenēs atmiņa izpaužas kā nepārtraukta elektromagnētisko signālu ķēde starp smadzeņu šūnām. Kā informāciju uzglabā gars? Kādā formā gars atrodas cilvēka ķermenī, kā tas to var pamest? Kurā brīdī cilvēkā iemiesojas gars - grūtniecības laikā vai jau jaundzimušajā? Kā tas notiek?
Vai kāds reinkarnācijas piekritējs man var atbildēt uz šiem jautājumiem?

It kā dvēseles var iedalīt grupās pēc lielākajām civilizācijām - Atlantīda (jā, jā, pēc Keisija lasījumiem var spriest, ka tā ir pastāvējusi pavsam noteikti), Persijā dzīvojošie, tad vēl Krusta kari un vēl kaut kas bija. Vārdu sakot domājams, ka tagad pastiprināti iemiesojas Atlantīdā mitušās dvēseles. Tā kā Atlantīda nogāja pa burbuli, domājams, ka bija ļoti daudz bojā gājušo un tagad visas tās dvēseles nu iemiesojas Tā lūk var skaidrot, kāpēc cilvēku skaitam pieaugot dvēseļu neaptrūkstas un, kur nu vēl citos laikmetos dzīvojošās...
No kā sastāv gars. Nu tas ir mazliet grūtāk atbildams jautājums, bet es domāju, ka no enerģijas, jaukas koncentrētas enerģijas, kas tiecas saplūst ar savu kodolu no kura tikusi kādreiz atdalīta. happy.gif Nu un turpinot enerģijas dancināšanas tēmu - ja atmiņa tiek pārvērsta enerģijā, tad attiecīgi to var saglabāt. Un droši vien kā enerģija tas arī uzglabājas mūsu ķermenī, ko tāpat var uzskatīt par dažāda izskata enerģijas sakopojumu. Gars var iemiesoties tik pat labi grūtniecības laikā, vai arī jaundzimušā un tikpat labi var to pamest, ja pārdomā. Kā tas notiek, tagad nepateikšu.
Esmu tapusi par reinkarnācijas piekritēju un nupat apjautu, cik daudz man vēl par šo tēmu jāizzina... laughing.gif

CITĀTS(Kedriks @ 01.06.2005 16:21) [snapback]427170[/snapback]

Bet kāpēc katra cilvēka liktenis ir atšķirīgs? Kāpēc vienam ir laimīga dzīve un otru nogriež abortā? Kāpēc viens peldas naudā un pierijas, bet cits ir spiests pa miskastēm vandīties? Lūdzu, cien. niknie un varenie materiālisti izskaidrojiet man vispirms to! silent.gif rolleyes_a.gif

Viss tas būtībā balstās uz vienu - ko sēsi, to pļausi! Katrs nodzīvojot savu dzīvi sakrāj sev garīgo "bagāžu". Tas, kurš ir dzīvojis saskaņā ar sevi un apkārtējo pasauli, ir savā bagāžā savācis vairāk labo, dzīvos nākamajā dzīvē laimīgi. Bagāta dzīve tiek dota tiem, kuri nopelnījuši to iepriekš, bet ja viņi ar savu rīcību un domāšanu to ir sagandējuši, tad nākamājā dzīvē var izpirkt savu vainu kā ubags, kam jārokas pa miskastēm, jo bagātnieka statusā viņš noniecināja ubagus un tad nu lūk izbauda to pats.
Sorr, bet es nēesmu nikns un varens materiālists, vien pusateriālists whistling.gif

CITĀTS(Kedriks @ 01.06.2005 18:26) [snapback]427279[/snapback]

Nēēē!!! Es jautāju, kas nosaka to, kur cilvēks piedzims!!! Itkā nejaušība... Bet tad tas ir ļoti netaisnīgi! Ja paskatās tos pašus pierādāmos likumus no fizikas - viss ir lieliskā līdzsvarā un balansā un papildina viens otru.. gribas aizdomāties arī par to, kas uz mums kā cilvēkiem attiecas... neba jau mēs no tiem likumiem pastāvam atrauti!!! Ja izkāpsi pa logu, loģiski, ka nožausies un salauzīsi kājas un rokas. IMo, jābūt arī kādam likumam, kas nosaka vismaz starta pozīcijas katram savā dzīvē. VEcāki var dot tikai ģenētisko mantojumu. Un arī ne jau nu VISS ir noveļams uz iedzimtību!! Kāpēc mēs esam dažādi? Kapēc ir ģēniji un debīliķi? Kāpēc vienam nolemts visu izbaudīt, bet citam nekā? wink.gif

Kā jau minēju iepriekš likums viens - ko sēsi to pļausi. Piemēram, iepriekšējā dzīvē biji augsti stāvoša persona, kurai sakāpa galvā, kļuvi augstprātīgs un lepns utt. Tad nu pēc kādām dzīvēm piedzimsti par debīliķi vai kropli un mācies, ko nozīmē pazemība un iecietība, ko nozīmē, ja esi atkarīgs no citiem.
Ar to paceļas jautājums, vai ir vajadzība pēc utopijas?
Laikam gan Shadowstalkers jau bija ko līdzīgu izskaidrojis.


CITĀTS(skow @ 02.06.2005 20:40) [snapback]428211[/snapback]

Katru dienu mirst vairāk par vienu cilvēku. Katru dienu mirst simtiem cilvēki. Un dzimst arī simtiem.
Neauglība un šādas lietas, tas nav ar gara pārdzimšanu vēl mazāk saistīts (ja kas tāds ir). Jo, to, ka sieviete nevar radīt bērnus (vai vīrietis) izveidojas cilvēkam augot. Un to ietekmēt var tikai un vienīgi pats cilvēks, nevis kāda cita vara.
Ja tu teici, ka nerunāsim par neauglību utt, bet vēlāk rakstīji "jo ir cilveeki,kas tieshaam grib beernu!"... ( wacko_a.gif ). Tie, kas bērnu grib, tie arī sagādā, bet tie, kas negrib negādā. Kā arī tie, kas nevar - pastāv daudzas citas iespējas adoptācija. Un tu satiecies ar jaunu personu kādu. Itkā jau varbūt kāda sakritība, bet adoptē bērnu, un liekas pazīstams.
Muļķības wacko_a.gif

Kā reinkārnācijas piekritēja tevi oponēšu. Neauglību nenosaka vien pašreizējā dzīve, bet daudzos gadījumos arī karma un tad vienalga vai tu vēlies no visas sirds vai nevēlies, nekas neizdosies, kamēr nesapratīsi kurā no iepriekšējām dzīvēm un kā esi kļūdījusies.

Jebkurā gadījumā, tās ir tikai manas domas un tas, ka vēl nav zinātniski pierādīts, nenozīmē, ka nav meele_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bandists
iesūtīt 16.03.2006 19:22
Raksts #42


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.05.05



CITĀTS(Hellsing-The Alucard @ 02.06.2005 12:22) [snapback]428195[/snapback]

Domaa?pasaulee katru dienu mirst visamz viens cilveeks...Un cik cilveeku pasaulee nav bez beerna?
[nerunaasim par neaugliibais,vai cietiem faktoriem ]Tad kapeec taa uzgaidaamaa telpa nedaavina vinjiem beernu,jo ir cilveeki,kas tieshaam grib beernu!


"Uzgaidāmajai telpai" iespējams ir savi iemesli ko mums nemūžam neuzzināt. fear.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
karmucis
iesūtīt 18.03.2006 21:43
Raksts #43


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.08.05
Kur: Nav iespējams precīzi noteikt.



njaa... tas ir iespeejams.. un reizee arii neiespeejams..
es esmu dzimusi tajaa pashaa dienaa kad nomira mana vecvecvecvec[..]maaminja.. tikai protams peec dazhiem gadinjiem..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
miu : miu
iesūtīt 18.03.2006 22:56
Raksts #44


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.09.05



Manupraat, ir taa, ka tad, kad nomirst kaads vecs vai jauns cilveeks, tiessi tajaa passaa briidii kaut kur citur, kaadaa pavisam citaa pasaules nostuurii dzimst jauns cilveeks, jauns beerns ar sso dveeseli... Jo man liekas, ka dveesele jau nevar nomirt? Vismaz taa man liekas...
Arii man lloti biezzi ir sajuuta, ka es to jau esmu dariijusi, jau esmu bijusi kaadaa no vietaam, kur es esmu tajaa briidii... Vispaar man liekas, ka tas ir baigi spociigi... unsure_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cecilia
iesūtīt 18.03.2006 23:00
Raksts #45


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.05
Kur: sniegā pie balta akmens, vērodama liesmu sienu



šito pārdzimšanas padarīšanu es izdomāju, kad man bija kādi 13-14 gadi. es iedomājos, ka, ja reiz katrs pēc nāves nonāk vai nu ellē vai paradīzē, tad tur taču sen jau būtu pārpildīts. un vai tad cilvēkiem nebūtu pašiem interesantāk pārdzimt no jauna. galu galā, nu cik tad dvēseles Dievs var radīt zemes dzīvei? smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bluish_eyes
iesūtīt 18.03.2006 23:05
Raksts #46


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.05
Kur: otram galam otrā galā



Njā, ticu es tai garu pārdzimšanai. Man pat nav ideju, kā tas īsti notiek, taču esmu par 98% pārliecināta, ka kaut kas tāds tiešām notiek, jo ir jābūt vietai, kur paliek mūsu dvēsele, jūtas, domas, kas es pieņemu, papildina garu, pēc nāves!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Melleņu kamenēns
iesūtīt 25.03.2006 18:57
Raksts #47


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.03.06
Kur: Uz palodzes zem loga.



es domaaju ka kaut kas taads ir iespeejams.dazhreiz atminjaa ataust taadas kaa ainas no ieprieksheejaas dziives...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Niovi
iesūtīt 26.03.2006 18:49
Raksts #48


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Rīga



Dvēsele pārdzimst, bet gars tā ir pavisam cita lieta. Gars ir cilvēka dvēseles "nospiedums"šajā materiālajā pasaulē.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ledene
iesūtīt 30.03.2006 13:43
Raksts #49


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Kur: Rīga



Tik bieži ir visādas asociācijas, ieraugot kādu vietu, kurā nekad neesi bijis, tāpēc tā vienkārši nevar izraisīt jebkādas asociācijas. Visādi sapņi un vīzijas, kas liek domāt - kur es to visu esmu redzējusi, piedzīvojusi u.tml. ? Lietas, ko nekad mūžā neesmu darījusi, bet pēkšņi māku. Varbūt man vienkārši ir ļoti attīstīta iztēle, bet kaut kas tomēr liek ticēt reinkarnācijai. Kurš gan gribētu dzīvot bez tām rozā brillēm, ka cilvēks nomirst, sapūst un game over ? Ticēt ir izdevīgāk.
Protams, tam ir patiešām jātic. Tikai tad jau arī pārdzimsi. Tie, kas ir pārliecināti, ka viņos nekā dziļāka nav, tā arī sapūs.
Pitagors uzskatīja, ka pārdzimšana uz Zemes ir 15 reizes, starp citu. Manējā dzīve tādā gadījumā ir trīspadsmitā laikam. Gars ir tas informācijas uzkrājējs un nesējs, kas pārdzimst, informācija tiek uzlabota un pielāgota, lai ar katru dzīvi cilvēks iemācītos ko jaunu un iemācītos dzīvot, nevis eksistēt. Kad šīs 15 dzīves ir galā, seko tā saucamā paradīze, kur gars var dzīvot mierā un laimē. Apmēram tā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 31.03.2006 15:31
Raksts #50


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



nekad īpaši neesmu ticējusi dvēseles pārdzimšanas iespējām, kaut gan no otras puses skatoties nekad arī neesmu noliegusi, ka kaut kas tās ir iespējams. Ainaviņas no iepriekšējās dzīves gan vēl ar vien netraucē dzīvot. Tas gan laikam tāpēc, ka daudzi cilvēki apgalvo, ka iepriekšējā dzīvē esmu bijusi čūska. Nu ispējams arī. Kaut gan lūk kur sākas interesantās lietas par reinkarnāciju. Viens ir ticēt tam, ka dvēsele pārdzimst dažādos cilvēkos, cilvēkam nomirstot, bet ja paskatās no otras puses mēs varam nonākt pie interesanta secinājuma, ka musu dvēsele var pārdzimt teiksim kokos un tad iedomājieties Baobabu, kura mūzs ir aptuveni vairāki simti gadu grin.gif Un tad padomājiet kur jūsu dvēsele nākamajā džīvē varētu atdzimt grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
invisible_conch
iesūtīt 22.04.2006 12:34
Raksts #51


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.04.06
Kur: starp pirmo un tresho akmeni



itkā nekad neesmu nekam tādam ticējusi....
Bet tas ir diezgan "loģisks"[nu ticams] izskaidrojums,daudzām dīvainām lietām,kas notiek....katrā ziņā uz mistiku vien paļauties nav iespējams.....ir kāda lieta,kam ir jātic,lai rastu kādu izskaidrojumu notiekošajam.....daudziem cilvēkiem tā ir reinkarnācija....

man tā nav silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kristy Light
iesūtīt 06.06.2006 11:55
Raksts #52


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.05.06
Kur: Tur kur mani gaida...bet dzīvesvieta- Bauska



Ja gars to ir izpelnījies tad tiek debesīs, ja noziedzies ellē, bet ja ir darījis gan sliktu gan labu, tad izdzīvo vēl vienu dzīvi...lai var pierādīt...vai slikts, vai labs.
Tā uzskatu es...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
antikriste
iesūtīt 15.06.2006 12:51
Raksts #53


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.06.06
Kur: Riga



gari? xmmm.... es paskaidroshu to visu ka vien es saprotu. gara naw. ta naw lieta ko var pieradit un redzet. protams dazhreiz izasuacot kadu no gariem vinju var redzet,bet tas ir pavisam cits stasts.... katram cilvekam vel pirms piedzimshanas ir noteikts vinja lliktenis. Pec Pitagora teorijas cilveks nodzivo musu dimensija 15 dzives unj tad dodas uz citu dimensiju.Tatad mes nevaram zinat kas mes bijam ieprieksheja dzive, bet varu teikt vienu. PASHNAVNIEKI RULEZZZ!!! Vinji uztaisot pashnavibu nemaz nezina to, ka viinji mirst pirms sava noteikta laika. Tatad dvesele parceljo no mirusha kermenja uz jaundzimusho bernu. Un dzivo talak savus dzives gadus. Jus varat griezties pie raganam unj vinjas noteikti jums pastastis kas un ka ir ar dzives beigshanu, un noteikti pateiks to ,ka nave ir dzives sakums. Naw jabistas no tas. Es pazistu vienu puisi kursh bija pie raganas un vinja pastastija par vinju visu patiesibu. Bet iesaku no vinjam nenjemt nekadus amuletus kuri ITKA nesot laimi. Spriezhiet nu pashi un domajiet- ticet vai ne? Uzskatit mani par jukushu jeb bities? blink_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
anhela
iesūtīt 11.11.2006 16:57
Raksts #54


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.02.06
Kur: En la casa de Lorena Rojas...



patiesībā es ticu tam, ka gari var pārdzimt vairāk, nekā tam, ka nonāk debesīs vai ellē. gari bez ķermeņa taču nevar dzīvot...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eriette
iesūtīt 11.11.2006 18:46
Raksts #55


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.09.06



CITĀTS
Bet par domu kā tādu - kārtējās muļķības. Vai kāds man var pateikt no kā sastāv gars? Vai tā ir viela vai lauks? Cilvēka smadzenēs atmiņa izpaužas kā nepārtraukta elektromagnētisko signālu ķēde starp smadzeņu šūnām. Kā informāciju uzglabā gars? Kādā formā gars atrodas cilvēka ķermenī, kā tas to var pamest? Kurā brīdī cilvēkā iemiesojas gars - grūtniecības laikā vai jau jaundzimušajā? Kā tas notiek?


tiem, kas netic, vienmēr pretenzijas.
godīgi sakot, man šķiet ka tā ir. neko nevaru paskaidrot vai pamatot, bet tā tas varētu būt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maugliits
iesūtīt 12.11.2006 16:09
Raksts #56


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.10.06
Kur: nezin.... parasti pie kompja



es ticu ji tachu nevar taa buut ka cilveeks aiziet bojaa pa visam!!?????????? tapeec uzskata ka ata ir esmu redzeejis daudz cilveeku kuri uzvedas vienaadi varbuut tas var noziimeet ka dveesele sadalaas vairaakaas daljaas un dodas uz vairaakiem kjermenjiem????? unsure_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kaķurēgs
iesūtīt 13.12.2006 17:09
Raksts #57


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.02.05



Nu es personīgi ticu tai teorijai, kurā ir apgalvots, ka cilvēka dvēsele uz zemes atgriežas 15 reizes (man tā liekas) un tad dodas tālāk - jaunā dimensijā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 13.12.2006 20:11
Raksts #58


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Kurš vispār atļāvies to nodēvēt par "teoriju"?

Principā jau mēs visi vismaz 3 dimensijās dzīvojam, bet nu ērtības labad pieņemsim, ka tā dvēsele pēc tam dodas uz nākamajām 3. No kurienes tādas aizdomas radušās? Kas par to liecina?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Devils*Little*Si...
iesūtīt 16.12.2006 21:08
Raksts #59


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.12.06
Kur: pasaule



Es nezinu vai ticēt, vai nē.

Tomēr uzskatu, ka nevar būt tā, ka mūsu gars, dvēsele tā vienkārši pazūd. Kaut kur tam ir jāpaliek. Es, piemēram, nevaru iedomāties, ka kādu dienu vienkārši izčibēšu un viss.

Kaut kam ir jābūt vēl pēc nāves. Taču es nevaru pateikt, kam - vai mēs atdzimstam no jauna, vai pārvietojaies uz kādu citu dimnesiju u.t.t.

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
irbīte.
iesūtīt 16.12.2006 22:28
Raksts #60


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.02.06
Kur: alone.



Derētu paskatīties kaut vai Pitagora teorēmu.

Cilvēks NEVAR pazust un viss.
Nav iespējams pieradīt tik daudz janu dvēseļu.

Ir arī reinkarnācijas.
Palasiet kaut vai Dž. Darela 'Rozija ir mana radiniece' uz vidu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  < 1 2 3 4 5 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 23:53