Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ziņu iesūtīšana

Jaunu pavedienu veidošana šajā forumā ir atspējota.

Ja vēlies iesūtīt jaunumus, dari to Dienas Pareģa pamatforumā.

> Par bērnu rītu un Ķesterdienu
eyedam
iesūtīt 26.07.2009 22:11
Raksts #1


Neuzbilstamais
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 23.07.03
Kur: Latvija, Rīga
Klusais okeāns 2010





Kā jau ziņots, pagājušosvētdien ForumCinemas pirms Harija Potera un Jauktasiņu Prinča pirmizrādes Latvijā, notika bērnu rīts, kurā, izejot labirintu, bija iespēja iekļūt Diagonalejā, kur varēja apmeklēt dažādus burvju veikalus, pielaikot burvju tērpus, izpalīdzēt Zeltiņam Sirdsāķim dalīt autogrāfus, iepazīties ar mikstūrām, iemēģināt lidslotas u.c. Visbeidzot, izejot burvju pārbaudi, varēja iegūt balvas no pasākuma atbalstītājiem: plakātus, grāmatas un krūzītes.

Fotogrāfijas no pasākuma vari aplūkot šajā "Mirandas M." galerijā.

Savukārt divas dienas pirms bērnu rīta notika Dziesminieka Ķestera pasaku grāmatas atvēršanas svētki, kurā bija ieradušies arī TV3 un Latvijas Radio 1 reportieri. Bez Tabu sižeta atkārtojumu iespējams noskatīties šajā TV3 vietnes lapā.

Latvijas Radio 1 ceturtdienas raidījumā Kultūras RONDO vari noklausīties (daļā no 11:13 līdz 11:29) raidījuma vadītājas un fantāzijas literatūras pētnieces Bārbalas Simsones sarunu par mūsdienu bērnu literatūras norisēm, par Harija Potera popularitātes iemesliem. Ir arī intervijas ar Ķesterdienas apmeklētājiem un vadītājiem no I-Cūkkārpas: par stāvēšanu rindā pēc brīveksemplāra, par lomu spēlēm, par brīvdabas lomu spēlēm, par LFFB.

Daļas nobeigumā vari noklausīties, kā Harija Potera tēmu atskaņo pianists Vestards Šimkus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 7)
Seratna
iesūtīt 26.07.2009 23:11
Raksts #2


wunderkind
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.12.05
Kur: to sing a lullaby
Iedvesmotājs 2009



Maz bilžu, skaidri zinu, ka Miranda fotografēja vairāk. smile.gif Katrā ziņā pasākums bija ļoti jauks un turpinājumā atsauksmes no dažiem IC organizatoriem:

CITĀTS(Felita)
Par pirmizrādes rītu - bija baigi foršais pasākums, un man šķiet, ka bērniem arī patika.

Īpašā sajūsmā ķiķinot aizbēga divi puišeļi, kas gribēja tikt man garām pa to pusi, kur sēdēja balvu fonda cilvēks, un es šamiem priekšā izstiepu roku ar "zizli". Man bija par sevi un viņiem prieks, tāpēc tagad palielos. tongue.gif

Bet vispār mūs ar Gabriēlu pārsteidza zināšanu trūkums fanu starpā. Es tiešām labi saprotu, ja sešgadīgs bērns nevar nosaukt Cūkkārpas mācību priekšmetus, tāpēc viņiem šādi jautājumi arī netika uzdoti. Bet, ja desmit - divpadsmitgadīgs bērns, kurš teorētiski par šo grāmatu vai vismaz filmu fano, nezina arī to, cik torņu ir Cūkkārpā vai kā sauc Harija labākos draugus.. mjā.

Ne jau, ka visiem būtu viss jāzina, bet šis pasākums tomēr bija tāds tendēts uz tiem, kas šo to zina.

Trāpījās gan arī tāds ruds puika, kurš laikam zināja tās grāmatas no galvas, nu tādā pašā stilā atbildēja, kā es pirms pāris gadiem atbildētu (pirms pāris gadiem mani ļoti kaitināja, kad pieaugušie, kas paši neko nezināja, uzdeva dumjus un pārāk vieglus jautājumus tongue.gif ).

Kopumā bija ļoti, ļoti jauki, gribu vēl kaut ko tādu. happy.gif Paldies visiem, kas tur figurēja.

Jūsu Slepenais Burvis numur 2.
Zināms arī kā Sevišķi Neveiksmīgs Vientiešu Drēbju Meklēšanas Gadījums un Pirmā Pozitīvā Neuzbilstamā Vecākais Vietnieks.



CITĀTS(Ļipa (sākuma daļā viņa runā par dziemsinieka Ķestera pasākumu))
Nu kinoteātrī tas jau bija vairāk kā konveijers, lai gan es nevarētu teikt, ka tur arī negāja jautri. Vienkārši tie ir divi nesalīdzināmi pasākumi. Neko vairāk nevarēšu pagaidām par otro pateikt, jo man kaut kā palika neliela nenobeigtības sajūta, ko nevarētu teikt par Ķestera pasaku atklāšanu. tongue.gif


Man pašai.. man patika, sen nebiju organizējusi šāda veida pasākumus, tā ka tā bija patīkama atslodze ( xD.gif ) ikdienai. Man patika mazais puisītis pie Forum Cinemas ieejas, kas mani ieraugot sajūsmā sauca: Skaties, mamm, ragana, ragana!
(gribēju iedot linku uz to vienīgo foto, kas man no šī pasākuma bija, bet neizdevās atrast datorā)

Sanāca iepazīties ar ļoti foršiem cilvēkiem (Felitu, Ļipu, Gabrielu Deivisu, Fēliksu, eyedam..), atsvaidzināt pazīšanos ar vēl dažiem. smile.gif Katrā ziņā - vērtēju pozitīvi.

Īpaši slepenā burve, ar īpaši slepenām pilnvarām 000

Savukārt, runājot par raidījumu - vērtēju ļoti pozitīvi, sieviete, kas runā par kurbijkurni un i-cūkkārpu, izklausās informēta pietiekoši, lai varētu kompetenti, īsi un kodolīgi izstāstīt pamatdomu. Man patika. Vēl man patika "Jums ir jāreģistrējas adresē vē vē vē punkts i svītriņa cukkarpa punkts el vē". xD.gif Pozitīvi! smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bunny
iesūtīt 26.07.2009 23:32
Raksts #3


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.05.06
Kur: Kamelotā.
Biedrs 2009



[0:27:36] Denija. saka: "Augusts Mangārs. Labais burvis." (rofl) (rofl) (rofl)

TV3 videosižets par Ķesterdienām bija ļoti labs. happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Ant._*
iesūtīt 27.07.2009 09:14
Raksts #4





Viesi




A kad tad īsti rādīja to sižetu par Ķesterdienām?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seratna
iesūtīt 27.07.2009 12:38
Raksts #5


wunderkind
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.12.05
Kur: to sing a lullaby
Iedvesmotājs 2009



Tai pašā dienā, TV3 beztabu. E. bija linku ielicis iepriekšējā rakstā par Ķesterdienām.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 29.07.2009 00:56
Raksts #6


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



CITĀTS(Pand(emo)niumLust @ 27.07.2009 00:32) *
[0:27:36] Denija. saka: "Augusts Mangārs. Labais burvis." (rofl) (rofl) (rofl)

TV3 videosižets par Ķesterdienām bija ļoti labs. happy.gif

Kur tu rāvi to Augustu Mangāru? laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bunny
iesūtīt 29.07.2009 01:41
Raksts #7


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.05.06
Kur: Kamelotā.
Biedrs 2009



CITĀTS(Mattiass @ 29.07.2009 01:56) *
Kur tu rāvi to Augustu Mangāru? laughing.gif


http://www.tv3.lv/video/?clipid=22977
aptuveni 13:55 un uz priekšu biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 29.07.2009 02:30
Raksts #8


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Burvis. Labais burvis. Right. biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 14:21