Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Paranormālības, Mēs viņus dzirdam un redzam... dažreiz
Vai jus ticat paranormalam lietam???
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 176
Viesi nevar balsot. 
Elonors
iesūtīt 29.12.2004 11:38
Raksts #1


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.04
Kur: Cūkmiestiņā dzeru Sviestalu



Visā pasaulē cik nav dzirdēts par visvisādām neizskaidrojamām paradībam, tās var notikt jebkurā brīdī, jebkurā vietā…
Es pagājušnakt ļoti vēlu vakarā gāju gulēt. Jau ielīdu gultā, kad pēkšņi kaut ko sadzirdēju: Griestos skanēja klusa vaimanāšana un ūjināšana? Kas gan tas varēja būt? Vai jūs ticat paranormālām parādībām? Vai ar jums kaut kas tāds ir gadījies? huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
:riebekliite:
iesūtīt 02.05.2005 16:18
Raksts #21


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.04.05
Kur: maaja uz vistas kaajas



aai.. man dazhreiz gadaas.. smile.gif kad biju siika, iedomaajos, ka mani nolaupiis citplaneetieshi [saskatijos X-Failus] un man bija paniskas bailes no guleeshanas tumsaa.. grin.gif bet taa pa iisto es 1reiz dzirdeeju, ka maajaas kkas dziedaaja.. shaaausmas, es drausmiigi paarbijos [biju home alone.. smile.gif ] ..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
*Vinkija*
iesūtīt 02.05.2005 17:40
Raksts #22


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.04.05
Kur: maaja



es ticu! smile.gif draudzenes ir loti daudz staastijushas un pashai ar ir sanaacis ar shaadaam lietaam saskarties! devil.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
iMiS™
iesūtīt 22.05.2005 12:26
Raksts #23


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.05.05



Es ticu...dažreiz mirušo pasaule ar dzīvo pasauli sajaucās, un tā arī mēs dzirdam dažādad dīvainas skaņas vai pat tēlus...esmu to redzējis diezgan bieži, it īpaši savos laukos Uzvarā, kur ir kādas vecas izpostītas kopmītnes, kur visulaiku notiek dīvainas lietas...vienreiz ziemā tur balkus tika saduts suns, un ievilkts pagraba logā...sniegā vēl palika asins pēdas un tas bija manas kaimiņienes suns...!Paranormālības existē...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Demon
iesūtīt 22.05.2005 12:33
Raksts #24


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.05.05
Kur: Zeme; tumshi, spokaini beeninji



ticu pilniigi un galiigi... es agraak to uztveeru tikai kaa patiikamu izklaidi (ja var taa bik sevi pabaidiit), bet kopsh manas 2 labas draudzenes piedziivoja paranormaaliibas uz savas aadas, es ticu, ka tas viss tieshaam esksistee!!!
vinjas nekad nemeedz melot, un noklausoties, ko vinjaam naacaas piedziivot, es noleemu to aprakstiit gramataa (arii skolaa tas nodereeja, jo tieshi tajaa laikaa vajadzeeja literatuuraa nodot graamatu, kuraa ir aprakstiits kaads sava drauga piedziivojums)...nekaada dizza jau nesanaaca, bet.... jaa veelaties palasiit, kaut kad meeginaashu arii te ielikt... wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mazā peciņa
iesūtīt 01.06.2005 23:06
Raksts #25


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



Fu tu. Salasījos visādus stāstus pirms gulētiešanas! Eh.

Bet tā neticu. Cenšos neticēt. Bet kad ko šādu, kas te iepriekš bija sarakstīts salasās, tad nav diezko jauki ap dūšu. Īpaši, ja drīz jāiet gulēt.

Bet tā jau ir, kā Hellsing minēja, ka tic jau tie, kuri ir saskārušies ar šādu problēmu.

Stāstus esmu dzirdējusi daudz (bez šiem). Arī viena filma (kas ir balsīta uz patiesiem notikumiem, pluss vēl par to stāstu daudz bija rakstīts). Ka kāda ģimene ievācās kādā mājā (tur bija itkā 2mājas kopā sabūvētas). Vienā daļā dzīvoja vīra vecāki. Otrā daļā dzīvoja vīrs, sieva un bērni. Un tad sākās ar to, ka vīra mamma sāka dzirdēt, ka itkā kāds viņu apsaukā rupjos vārdos. Viņa vainoja vedeklu, bet, kad atklājās, ka viņa tā nebija, viņi visi sāka domāt, kas galu galā notiek. Un tad lampu trīcēšana, kā arī asins pleķu parādīšanās uz sienām. Nevarēja viņus pārkāsot, vai kā tā.
Tad sekoja uzbrukumi bērniem. Ģimene saprata, ka tur bija kāi poltergeisti. Izsauca mācītāju, mācītājs centās ko darīt, bet bez panākumiem, jo nevarēja iznīcināt ļauno poltergeistu. Uzzināja prese, daudzi brauca turp filmēt utt. Viņi arī uzfilmēja, un varēja redzēt (kasetē, kur ierakstīja), ka kādi rēgi/spoki bijuši istabā (vispār dzīvē arī viņus varēja redzēt).
Un tad sekoja tā, ka, lai izdabūtu viņus prom, vajadzēja bīskapu. Bet bīskaps laikam tur nebrauca, kā tā.
Poltergeisti saniknojās un uzbruka ģimenei. Mēģinot pat nogalināt.

Stāsts šausmīgs. Ģimene beidzot savāca savas mantas, nopirka jaunu māju - citā pilsētā, pārvācās. Un filma beidzās ar to, ka sieva mazgāja traukus un kāds sauca viņu.. viņa atsaucās, bet tad atkal kāds viņu sauca.. viņa atsaucās vēlreiz.. un tad atkal viņas vārdu sauca.. un viņa saprata, ka poltergeisti viņiem seko..

Fui, šo rakstos pilnībā aukstas kājas palika. Fui. Pretīgi. Nevajag šādām lietām ticēt, ja netic! Un vajag klausīties jautru mūziku, un paskatīties jautras multenītes, lai varētu aizmigt smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gone away
iesūtīt 14.06.2005 13:27
Raksts #26


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.06.05
Kur: away



Esmu pats savā lauku mājā sasdrākies ar visādām dīvainībām, takā, es jau nu nebūšu tas, kurš neticēs paranormālām parādībām. es stabili ticu, ka tas viss eksistē.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Spicule
iesūtīt 16.06.2005 18:12
Raksts #27


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 14.04.05
Kur: Tumšas,pamestas mājas bēniņos...



CITĀTS(zakkite @ 21.01.2005 15:03)
Es nemēdzu domāt par šādām lietām, jo tās mani biedē huh.gif . Man nav bijuši, tādi gadijumi, it kā, būtu kaut kādas skaņas vai vēl kaut kas... Bet ticēt, es ticu... whistling.gif
*



CITĀTS(uFly @ 22.01.2005 15:12)
Principā ticu, bet pats neesu sastapies.  cool.gif Mani ļoti aizrauj raidījumi par paranaormālībām, piemēram, bija kaut kāds raidījums par NLO, viens gadījums bija, kad lidmašīna ielido mākonī, bet ārā izlido jau cita lidmašīna. w00t.gif Un tas bija notilmēts. happy.gif
*


Mani arī airaujs paranormālas lietas, bet man pašai npo tām ir nedaudz bail.
Dienas laikā vēl tā neko. Droši dodu iekšā. Meklēju visādu informāciju u.t.t. vēl lasu, bet kad vakarā pirms gulētiešanas ir nedaudz beilīgi. Un ja vēl esmu vecvec mammas vecajā mājā, tad vispār aimigt nevaru, jo man bail n o sava vecvectēva spoka...ahhh...pati neesmu redzējusi, bet mana ome un vecvecmamma esot gan.
Tagad esmu ieskaidrojusi, ka no radiem nav jābaidās un tiešām palīdz! Vairs tik traki nebaidos kā agrāk! unsure_a.gif

Arī maģija mani aizrauj, bet bail, ka nepārvēršu sevi vai kādu par krupi.... tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zuzee
iesūtīt 03.07.2005 15:22
Raksts #28


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.10.04



Uh da men,nu ja ka ticu!Esmu viskaut ko dzirdeejusi,lasiijusi tiripiri, kaut gan pashai ar to man nav naacies saskarties..nu cik atceros.. paldies dievam.. man vaaja sirds tomeer,bet taa ikdienaa es par taadaam lietinjaam nedomaaju/nesapnoju...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
BellaDiva
iesūtīt 13.07.2005 10:57
Raksts #29


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.05.05
Kur: Tur.....dzili domaas..nevienam nesaprotamaas



Shito fiiciu visa pasaule piebazta un tas var noverot uz katra stuura jaiemacaas tikai just un redzett..nevis likt sev noblokeet visu mums ne tik pienemamo informaciju. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tok'ra
iesūtīt 13.07.2005 13:27
Raksts #30


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.03.05
Kur: Rīga



CITĀTS(Elonors @ 29.12.2004 11:38)
Visa pasaule cik nav dzirdets par visvisadam neizskaidrojamam paradibam, tas var notikt jebkura bridi, jebkura vieta...
Es pagashnakt loti velu vakara gaju gulet. Jau ielidu gulta, kad pekshni es kaut ko sadzirdeju: Griestos skaneja klusa vaimanashana un ujinashana? Kas gan tas vareja but? Vai jus ticat paranormalam paradibam? Vai ar jums kaut kas tads ir gadijies? huh.gif
*

Nu ja tu dzīvo daudzdzīvokļu namā, tad pirmais kas nāk prātā.... nu tak pats zini kas. Ja tomēr ne, tad nākamreiz izstaigā visu istabu, varbūt arī māju un mēģini noteikt no kurienes tā skaņa nāk. Kad esi izdarījis, velti kādu laiku loģiskai prātošanai par skaņas izcelsi. Domāju, ka tādā veidā visas paranormālības pazudīs un izskaidrojums būs kā vienmēr triviāls. Ja tomēr te ir aizdomas, ka skaņas iemesls varētu būt tas pats, ko minēju sākumā, labāk nemēģini noskaidrot tā avotu, bet liecies vien gulēt.

Kas attiecas uz manis novērotām paranormālībām, tad jāsaka, ka bērnībā ir gadījies viens dīvains atgadījums ar spokiem. Vienīgi, ka biju ļoti mazs un tagad ir tā, ka jo vairāk mēģinu atcerēties, jo vairāk secinu, ka trūkstošo informāciju, kas sastāda lielāko daļu no tā visa, mans prāts vienkārši piedomā klāt, tādēļ būs vien jāpaliek pie uzskata, ka tā būs bijusi bērnības dienu fantāzija, nekas vairāk.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
juniore
iesūtīt 05.08.2005 22:04
Raksts #31


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.06.04
Kur: Vieta kur labais pamiishus mijas ar ljauno - taa ir apaljaa bumba ko kaads paarpratuma peec nosaucis par Zemi- preciizaak Riiga



Njaa... viens cilveeks (nemineeshu kas..) man pastaastiija

Nu taa bija k-kaadi sveetki un vinja mekleeja bluuziiti. Paarmeklee skapjus- griidas, zem gultas utt. nekur nav... bet kaadu dienu naacaas paarbiidiit kreeslu. Tieshi zem kreesla- viduu, staav bluuziite rinkjii salociita (nu taa kaa gara desa)...

Bija veel k-kaadi atgadiijumi, bet man piemirsaas
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Flarisha
iesūtīt 06.08.2005 11:53
Raksts #32


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.05



Jā ticu bet [paldies dievam] nekad neko nav nācies pieredzēt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
scell_x
iesūtīt 21.08.2005 10:04
Raksts #33


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.08.05
Kur: Cūkkārpas gaitenjos meklee Piivzu, lai "pateiktos" par "laipno" sagaidiishanu



Tieši viss paranormālais mūsu dzīvi padara interesantu. wink.gif two_handed.gif sorcerer.gif yahoo_a.gif innocent.gif zorro.gif fire.gif pickaxe.gif bow_arrow.gif medieval.gif dwarf_a.gif mace.gif devil.gif pirate.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dee
iesūtīt 19.03.2006 11:25
Raksts #34


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.12.05



nju es tam visada zinja ticu!!man reiz gadijas ta kad gaju vel 1.klase un bija skjiet ka rudens briivdienas....es kko spelejos vai bakstijos sava istaba un viesistaba dzirdeju itka kaada sieviete ar augstpapedeneem nostaigatu triis soljus....(TV bija izslegts un dators arii...un man tobriid nebija majdziiwnieku)...vel reiz atkal spelejoties sava istaba sezhot pie durvim kuras bija valjaa, redzeeju itka paskrienam garam kadu stavu kuram bija melnas zekjes,blondi pusgari mati un melnas kakja ausis.....(mosh tas bija halucinaacijas....bet iisti nez..)un tagad man ir labs draugs kursh nesa melnas zekjes un kakjis ar peleku(gandriiz melnu) spalvas krasu...taa luuk....

Šo rakstu rediģēja Dee: 19.03.2006 11:33
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
MissMoney
iesūtīt 19.03.2006 12:15
Raksts #35


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.02.06



nee,nee. paranormaaaliibas neeksistee..eksistee mana paaraak aktiivaa izteele laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lakrica
iesūtīt 30.03.2006 17:41
Raksts #36


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.01.06



es it ka ticu...bet ne jau ruukjiishiem laughing.gif nju man ir taa,kad esmu viena pati maajaas kaut ko dzirdu un uzreiz sadomajos nez ko. tad taa baisi paliek,bet iistas paranormaliibas neesmu piedziivojusi huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Minki
iesūtīt 05.04.2006 19:17
Raksts #37


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.11.05
Kur: Aizkulises



Vairāk neticu, nekā ticu. Kaut kā pēdējā laikā pierādījies tas, ka, jo mazāk pati gribu kko redzēt vai dzirdēt, jo mazāk arī viss notiek. Nez`. Varbūt beidzot esmu izaugusi! grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
shocked mouse
iesūtīt 05.04.2006 20:07
Raksts #38


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.06



jap...protams ka ticu! Ir naacies ticeet...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Melleņu kamenēns
iesūtīt 05.04.2006 20:09
Raksts #39


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.03.06
Kur: Uz palodzes zem loga.



Dazhreiz jau naakas ticeet ne tam vien!laikam jau jaaa, ticu! smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
rotveilere
iesūtīt 18.05.2006 16:54
Raksts #40


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.12.05
Kur: liepāja



es taam ticu,un domaju,ka viss var gadiities! nekad nevar zinaat ko redzi patiesiiba un vai ta ir patiesiba,ko tu redzi.un...vai tas ir iists!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 12:54