Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> ***BAZNĪCA*** -the sākums, negluži rpg, ne arī daiļrade...
Beachboy
iesūtīt 29.06.2004 19:10
Raksts #1


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.04



Tātad projekts pavisam vienkāršs: BAZNĪCA. Varbūt kāds ir lasījis 'sprediķus' sadaļā kurā es izbesījos un sāku ****ies par to ka daudz.. par daudz ir tēmu par mīlestību, lai nu kā tam nav nekāda sakara ar šo te projektu, sakars ir 'sprediķiem'. Es pamanīju ka dažiem iepatikās. tā nu reāli nāca man doma uztaisīt šito projektu 'BAZNĪCA', bet nezināju kas tās īsti būs, vai liels jokustāsts ko likt Valinorā, vai LS, tapēc tas atrodas šeit, un lai visvarenie modi tiek galā, mua ha ha haa.......
Tātad: reāli kas notiek - man vajag tautu lai šito virzītu un būtu jautri:
*mācītājs - to gan es atļaušos paņemt sev
*apmeklētāji
*kautkādi personāla darbinieki
*vis kautkas cits
principā piesakieties man ar PZ un kādu lomu jūs gribat - ierobežojumu NAV!!!!! Nekādu, bet esiet'saprātīgi - ši nav karaspēle kur galvenais nomočīt pārējos(kautgan...), tātad nav obligātas superspējas utt... esiet atjautīgi, un ar humora izjūtu. Nevajag arī visiem skriet galējībās -re qr mācītājs ir pilnīgs pretstats normām, tātad visiem jābūt tādiem. Nebūt ne. Vajag arī normālos. Ļoti vajag. Bet nu es ceru uz jums.

Ekšons notiek mazā baznīciņā.. nē, labāk lielā. Nu vidēji lielā baznīciņā. un mazajā pilsētelē ap to. tālāk varēsim iedziļināties sīkumos, bet es labprāt palikšu pie baznīcas un kvartāla kurā tā atrodas. Jā tas būs vislabākais. lai nav tā kā dažās nabaga LS, kur personāži izklīst un tad katrs grauž vafeles savā mājā un nekas nenotiek.

Ceru uz atsaucību! es pat iztīrīšu inboxu lai varu saņemt kādu PZ.

--------------------------------------------------------------------------------------------

'Tauta! vai jūs esat ar mani!... Nē mani neinteresē diev... kautgan jā! JĀ! vai jūs esat ar dievu tauta!? Šis dieva templis ir jāatjauno, tādēļ ziedosim dievnamam. OOO, jā sanāciet, ziedojiet tauta...' mācītājs saberzē rociņas, un neuzkrītoši pieliek kāju priekšā kādam mazam zēnam kas jautri iemetis monētiņu kastē cilpoja ārā. BLADĀC! 'he he he hee' piesedzis seju nosmīnēja mācītājs...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 14)
profesoreMaksūra
iesūtīt 29.06.2004 23:08
Raksts #2


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.06.04



Dod plašāku spēles aprakstu, citādi jau nevar pieteikties, jo nezinam kas tas īsti būs. es vispār neko nesaprotu.... Paskaidro:
  • kādi būs spēles noteikumi
  • kas īsti būs jādara
  • kāds ir spēles 'prikols'
Atvaino par manu 'neaptēstību' blush.gif blush.gif blush.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Beachboy
iesūtīt 29.06.2004 23:12
Raksts #3


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.04



noteikumu nav
viss po...
galvenais ir reāli izsmieties, taisīt komēdiju
nu tjipa dīvainās baznīcas ikdienas izspēle
maximal fun
lai nav jāuztraucas par hitpointiem un mana pointiem utt
viss easy
tu vari kautvai mecha pilote būt kas ienāk palūgties...

COME ON PEOPLE LET'S HAVE FUN!!!!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 29.06.2004 23:18
Raksts #4


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



CITĀTS(quintessential_rogue @ 29.06.2004 20:10)
'Tauta! vai jūs esat ar mani!... Nē mani neinteresē diev... kautgan jā! JĀ! vai jūs esat ar dievu tauta!? Šis dieva templis ir jāatjauno, tādēļ ziedosim dievnamam. OOO, jā sanāciet, ziedojiet tauta...' mācītājs saberzē rociņas, un neuzkrītoši pieliek kāju priekšā kādam mazam zēnam kas jautri iemetis monētiņu kastē cilpoja ārā. BLADĀC! 'he he he hee' piesedzis seju nosmīnēja mācītājs...

"Nu un vai vajadzeeja arii taa dariit? Tu tacc nevari buut pat iisti paarliecinaats par to vai vinnam tiessaam saapeeja....vai Dievs tev to piedos, ja nodariisi vinnam saapes, pat nezinot ka esi nodariijis vinnam saapes?" ieteicaas zvanikkis ievilkdamies bazniicaa.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 29.06.2004 23:22
Raksts #5


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Okeizz!

Grims (taisni tāds kā manā avā) ienāk baznīcā, veltīdams pakritušajam puisēnam kaulainu smaidu un jautru saules zaķīti no izskapts spožā asmens. Pieiet pie altāra un nometies ceļos sāk murmināt kaut ko par badu un karu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 29.06.2004 23:24
Raksts #6


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



"Nu jaa, a ssaadam tipaazzam, kuram viss vienalga, tikai karss un bads galvenais, tu neko nedari, ja? A kur palika lielaa miilestiiba passam uz sevi, lai kaa aju parasti luugtu labumu SEV???" zvanikkis noburksskk, vilkdamies uz sava skabuuzza pusi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Beachboy
iesūtīt 29.06.2004 23:25
Raksts #7


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.04



Blooody hell!
vēl nesākās
pīpl - pieteikšanās
šeit postojiet pagaidām idejas un atsauksmes un stuff
piesakieties PZ
un tad sāksim
i'm not ready yet
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Beachboy
iesūtīt 29.06.2004 23:35
Raksts #8


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.04



mācītājs neuzkrītoši pieslīd pie kaulainā ar izkapti un uzprasa: "varētu nerādīt to rīku cilvēkiem - nu ķipa nebojāt imidžu, un vēl.. ēē, vai tu gadījumā lāstus neliec?"

tjipa varat nedaudz papostot bet vēl neav sākusies īstā spēle ok?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 29.06.2004 23:37
Raksts #9


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



'Va ko?' Grims paslēja galvu 'tas i mans darbarīks, es i godīgs pļāvējs, un vispār netraucē lūgt!'

OOC - pinch.gif *dauza galvu pret sienu* es to izlasīju, es taču izlasīju jau iepriekš... tā ir NW vaina. getlost.gif
Lai vai kā neuzskatu, ka iesāktais variants būtu slic.

Šo rakstu rediģēja Good ol' Grim: 29.06.2004 23:38
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Beachboy
iesūtīt 29.06.2004 23:48
Raksts #10


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.04



"ēe, es atvainojos - laikam sajaucu ar kādu citu", iet malā un šaubīgi vēro tumšo tēlu. "Eu kvazimodo! kur ir pikapa atslēgas?"

OOC: bet neaizraujamies, piesaistīt interesi vajag, bet ši pat vēl nav spēle grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 29.06.2004 23:50
Raksts #11


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



"jaa, vai tik taa atsleega nepalika pie taa vecaa plencca pie kura gaaji aizvakar...pie manis jau nav..."

GoG - es jau visur pie vainas tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shatered
iesūtīt 30.06.2004 08:13
Raksts #12


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.09.03
Kur: Svešā ādā
Grafiķis 2007



Kamēr visi tā laimīgi strīdējās, no kāda tumša baznīcas stūra iznāca vecs, neglīts vecis, ar slotu aizstūma nogāzto puisēnu pa grīdu uz priekšu un piegāja pie zvaniķa. "Tā tā tā? Ko mēs te daram, zvaniķa jaunskungs? Piedrazojam baznīcu, kā manas acis rāda. Un MANAS acis rāda vispareizāk... novelciet tās savas drausmīgās un noputējušās tupeles un nomazgājiet tām zoles, ne jau jums jāvāc visa šī drausmīgā nekārtība!" iznīcinoši lūrot zvaniķim acīs murmināja Ābrahams. "Mazgā to, mazgā šo! Stuuuuulbais mācītājs.. izlepusī baznīciņa ir pārāk daudz mainijusies kopš maniem puikas gadiem... tad te nāca tikai kāzu kleitās un tīrās kurpītēs, jo bija bail sabojāt parketu.... izlepusī draņķa jauntate!!!"purpināja vecis lēnām steberēdams uz kāda kambara pusi, kas vēl bija jāmazgā ...

OOC: tas taa - lai pievilinaatu viesus grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Beachboy
iesūtīt 30.06.2004 12:18
Raksts #13


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.04



mācītājs nedaudz ātrā solītī devās cauri cilvēku pūlītim, uzskriedams kādam vīram uzvalkā...
'OOOOOOO!!!' atskanēja no mācītāja, kad pēc nozagtās signalizācijas iedarbināšanas divreiz iepīkstējās sarkans BMW Z8. 'paldies tev.'
riepām kaucot mācītājs nozuda....

OOC: viss ok tikai neaizraujieties grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 01.07.2004 18:30
Raksts #14


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



"Jaa jaa, vecais, paskaties cik tev gadi un cik man gadi un tad paturi savu muti taa diezgan ciessi ciet, jo kaa nekaa vecaakiem cilveekiem pretii nav piennemts runaat lai arii ko par to teiktu muusu cieniiglielskungsmaaciitaajs.
Un vispaar ja jau tu te visu tiiri, kaapeec veel neeesi atradis cieniiglielskungamaaciitaaja nozudussaas cigaretes? Pats visu pievaaci?....
Naakamnedeell te kaazas buus, a tu te tikai veel vazaajies rinnkkii ar savu slotu..."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
..:Kerija:..
iesūtīt 01.07.2004 19:10
Raksts #15


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.04
Kur: ..zvaigžņu spieta izpūstajā košļājamās gumijas burbulītī lidinoties!!



<OK> es arī gribu pieteikties...
Kas bija jādara, lai to izdarītu?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 11:42