Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Adrenna - ATD, [C] [PZP]
Mākoņkaķis Aurēl...
iesūtīt 15.08.2007 09:30
Raksts #1


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Jaukā vietiņā.



Laipni aicināti piebiedroties kārtējā pasaules glābšanā!
Mana pirmā LS ļoti ilgā laikā - mazliet vairāk pa gadu, man šķiet. Tāka zinu, ka kļūdos, taču ceru uz atsaucību. Mēģināšu ievirzīt pareizajā sižetā, un anketas, lūdzu, sūtiet man!
Iedvesma ņemta no dažām labām citām LS šajā fōrumā, un karte no TES IV, jeb Oblivion'a, jo man vienkārši bija slinkums izdomāt pašai.
Karte (drusku nepilnīga, taču sižeta dēļ labāka nav pieejama)

Adrenna bija kūrorta pilsēta. Fejas un elfi tur redzēja savas mājas, un cilvēki un citas būtnes varēja izklaidēties un izbaudīt Adriennas jūras veltes. Tas ir, līdz šim. Kādu dienu, kas iesākās tik parasti, notika krasas pārmaiņas. Daži teicās paredzam šīs pārmaiņas jau agrāk, bet vienā brīdi visi pamanīja, ka Adrennas reljefs ir izmainījies līdz nepazīšanai. Siltie un patīkamie meži pēkšņi kļuva par stāviem un neauglīkiem kalniem un kādreiz tik skaistā Lillijas upe kļuva neglīta un zivis pamazām izmira. Ganāmpulki lēnām kļuva mazi un nepatīkami, dēļ sausuma un
dzeramā ūdens trūkuma. Medības drīz kļuva bezjēdzīgas un vienīgā cerība bija augļi un krājumi. Par laimi, galvenās pilsētas bija uzturējušas botāniskos dārzus, kuros auga īpaši ziedi priekš fejām un augļi, lai gan tas sākotnēji bija domāts tūristu izklaidēšanai. Arī dzeramais ūdens saglabājās no kalnu strautiem, kuri palika tīri vienalga kādas pārmaiņas tiem vajadzēja izdziest. Pēc pāris nedēļām, pāris draugi un paziņas sapulcējās bārā un uzsāka mēģinājumu palīdzēt. Tas bija slepeni, jo pēdējā laikā visi, kuri mēģināja pastrādāt noziegumus vai dumpoties, tika mistiskā veidā pazuduši -
Vai vēlies uzzināt, kas notika tālāk? Piesakies spēlē! Bet uzmanies, jo vēl un vēl jauni kalni aug un pazūd, un ļoti iespējams, kāds nezināms spēks grasās ko izbeigt - bet varbūt izveidot ko jaunu? Neuzticieties kartei un loģiskajam, jo šajā pasaulē maģija vēl pastāv!


Pārējais info:
Ja jūsu anketa ir apstripinātā, tad es jums personīgi iedošu kādu spēju. Bet brīdinu, tā nebūs kāda elementa pārvaldīšana vai kas cits tik varens, taču es centīšos izvēlēties praktisku viņu. Pēc tam gan būs iespēja iegūt papildus spējas, kuras gan jūs varēsiet izvēlēties....
Spēles mērķis ir savākties kautkā kopā Rhiannā, apspriesties un izlemt iztaujāt kādu gudru burvi Modu, kurš varbūt varētu zināt atbildi - viņa jau agrāk bija paredzējusi ko tādu. Taču, viņa dzīvoja Siennā, kura tagad ir izolēta dēļ kalniem, kuri ir pārtraukuši ceļu. Arī tilti pār Lilliju ir sagrauti, itkā kāds negribētu lai kāds tiek iekšā Siennā....
Rases jūs paši varat izdomāt, bet, lūdzams, ievietojiet rases aprakstu. Un tikai kādu trīs izdomātos rases pārstāvjus! Citi var lietot jau esošās rases.
Elfi (slaida augums, lielas spicas ausis un lielas zināšanas maģijas un dziedniedzības jomās. Pluss - vienīga rase, kurai var piemist dziedēšanas spējas, kā arī ātri refleksi.
Nakts elfi (Līdzīgi Tīrajiem elfiem, tikai ar tumšāku, bālu ādu un acīm dzeltenīgos toņos un pustoņos.)
Tīrie elfi ( ar blondiem matiem, hierarhijā visaugstākie.)
Koku elfi (tikpat gudri kā cilvēki, tikai daudz veiklāki un ļoti labi saprotas ar putniem un labi pārvalda loku. Var paši izveidot lokus un bultas, pārsvarā izvairās no citiem un mājas būvē kokos.)
Cilvēki (tākā mēs, tie cilvēki otrā ekrāna pusē, tikai rūdītāki un sabriediskāki. Humora izjūta, cīņas māksla un citas lietas atkarīgas no audzināšanas apstākļiem un spējām - visizplatītākā rase Adrennā.)
Cīnītāji/Mednieki (kā jau viņi ir, intinkti un cīņas spējas labas)
Magi/Burvji (Tikpat labi maģijā kā elfi, tikai bez dziedēšanas spējām. Daudz laiku pavadījuši mācībās, tāpec var savu spēju izmantot gandrīz visā pilnībā, taču arī tas ir atkarīgs no vecuma)
Alķīmiķi/Zaglī (kā cilvēki, bet ar atbilsotšiem refleksiem un runas spējām)
Citi
Puscilvēki (Cilvēka un kāda dzīvnieka krustojums - kentauri, mežakaķi, utt. Ļoti reto sastopami un tikai viens spēlētājs tāds var būt! (ja nu vienīgi man ir labs garastāvoklis *ļauni smiekli un kaut kur tālumā atskaņojas pātagas sitieni* ātri refleksi un pārsvarā dabīgas spējas, taču ļoti minimāli var tās izmantot, jo nav to iemācījušies.
Vampīru gan šoreiz nebūs. laughing.gif
Dēmoni (Ne vienmēr ļauni, tie praktiski nav iespējami, jo Adrennā laiž iekšā tikai tādus, kuri ir pierādījuši savu uzticību, un, ja kāds tur ir iekļuvis nelegāli, viņi tiek vajāti (jā, Adrennā ir elfi signalizācijas). Ļoti liela iespējamība lidot ar vai bez spārniem, sajūt cita dēmona klātbūtni.)

Anketa:
Tēla vārds,
dzimums,
rase (no piedāvātajām)
vecums,
dzīvesvieta, (Visi satiekas Rhiannā, taču daži var būt ieceļotāji)
speciāli spēki (aizpildīt pēc tam, kad esmu apstripinājusi!)
ieroči, amuleti (nepārspīlējiet! Cīnītājiem zobens vai cirvis vai kas, magiem zizļi, taču var maģiju veikt arī ar prātu un rokām, kā arī kāds laimes amulets. Zagļiem dunči vai kas tamlīdzīgs.)
Klase: Burvis, Zaglis, Cīnītājs
fotoattēls vai zīmējums(nav obligāti),
izskata apraksts,
rakstura apraksts,
tēla pagātnes apraksts (obligāts! Mēs taču varam uzrakstīt divas rindiņas, ne?)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
8 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Mākoņkaķis Aurēl...
iesūtīt 19.08.2007 09:26
Raksts #21


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Jaukā vietiņā.



Tad, kad Ilijs (tīk garš niks, kaut kā jāsaīsina. Drīkst? Nez.) iesūtīs anketu, iespējams, varēsim sākt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džezā tikai Meit...
iesūtīt 19.08.2007 11:08
Raksts #22


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.07
Kur: ārpasaulē



Es gribētu pieteikties, tikai nezinu vai vēl var.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mākoņkaķis Aurēl...
iesūtīt 19.08.2007 11:24
Raksts #23


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Jaukā vietiņā.



Vēl jau var - kādu brīdi pēc spēles sākšanās arī varēs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Semijs
iesūtīt 19.08.2007 12:41
Raksts #24


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.02.07



Labojums

Tēla vārds: Majeks.
Dzimums: Vīr.
Rase: Kentaurs.
Vecums: 145.
Dzīvesvieta: Rihanna.
Speciālie spēki: Spēja - uz mirkli paralizēt ienaidnieku, bet ār mērķi ne tālāk par diviem metriem. Paralīzes ilgums atkarīgs no ienaidnieka gribas spēku. Radīt gaismu, kas spēj pat apžilbināt pretiniekus.
Ieroči: Halebards( jeb tas ierocis, kas redzams bildē xD.gif.gif.gif ) pie sāniem ir piekārts zobens. Plākšnu bruņas un lauvas vairogs. Vairogam virsū ir lauvas seja un tas ir apveltīts ar maģiju. Ja ir iespēja, tad vairogs var ar saviem tērauda zobiem sakost pretinieku.
Klase: Cīnītājs/Kleriks.
Fotoattēls:
Izskata apraksts: Viss ir vairāk vai mazāk redzams bildē.
Rakstura apraksts: Diezgan kautrīgs, bet ļoti draudzīgs kentauriņš happy.gif .
Bio: Majeks nezin kur viņš ir piedzimis, bet viņš uzauga Rihannā pie kādas cilvēku ģimenes, kur arī palika visu mūžu. Viņa tā teikt tēvs lika Majekam iet mācīties tuvcīņas mākslu un viņš kļuva par vienu no labākajiem, pateicoties tam, ka viņam uzbrukt no mugurpuses bija grūti( ja saprotiet ar ko domāju ). Majeks arī bija kā tāds tūrisma obejkts, jo kentauru tu katru dienu neredzēsi ne? Viss gāja tīri labi, līdz apkārtne sāka mainīties.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mākoņkaķis Aurēl...
iesūtīt 19.08.2007 13:59
Raksts #25


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Jaukā vietiņā.



Domāju, ka jau varētu sākt! Melomania, vai vari lūdzu iesūtīt anketu? Bet, kamēr vēl šamējie iepazīstās, var iesūtīt viņu. smile.gif

Kā arī, vajag vienu tēlu - savdabīgu dēmōnu - lūdzu, anketu atsūtīt man un es aizsūtīšu instrukcijas Lūdzu, kāds piesakieties!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džezā tikai Meit...
iesūtīt 19.08.2007 14:49
Raksts #26


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.07
Kur: ārpasaulē



Vēl nevaru. Mans tēls būs dēmons. Man vismaz ir tāda doma.

Šo rakstu rediģēja melomania: 19.08.2007 14:49
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mākoņkaķis Aurēl...
iesūtīt 19.08.2007 15:13
Raksts #27


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Jaukā vietiņā.



Humm. Atvainojos par kļūdainu informāciju, īpašais tēls nebūs vajadzīgs. ermm.gif
Ja vien es nesapratu pareizi un Melomania jau nepieteicās pie tā tēla. ?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 19.08.2007 16:38
Raksts #28


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Man tāds maziņš jautājums - ko īsti nozīmē mana spēja "skatīties kā no trešās personas"? smile.gif

Tas būtu skrajošana burvju žargonā, vai? Redzēt, kas notiek kaut kur attālu? Ar vai bez kādiem palīglīdzekļiem? Burvjiem, teiksim, parasti ir lodīte, kurā skatīties.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mākoņkaķis Aurēl...
iesūtīt 19.08.2007 16:42
Raksts #29


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Jaukā vietiņā.



Skrajošana? ermm.gif kaut kur dzirdēts, taču nezināms vārds. Iedomājies vietu, no kurienes skatīties un tava redze itkā pārslēdzas uz citu vietu. kas līdzīgs kristāla lodei, taču bez tās. (kā lai citādi pasaka?)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Semijs
iesūtīt 19.08.2007 16:43
Raksts #30


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.02.07



Ķipa viņa redz, kas apkārt notiek tā teikt?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mākoņkaķis Aurēl...
iesūtīt 19.08.2007 17:00
Raksts #31


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Jaukā vietiņā.



CITĀTS
Ķipa viņa redz, kas apkārt notiek tā teikt?

Iedomājies to kā neredzams un lidojošs klons kurš apmainās ar redzes nerviem xD.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Semijs
iesūtīt 19.08.2007 17:27
Raksts #32


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.02.07



Skaidrīte xD.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 19.08.2007 18:39
Raksts #33


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Vājprāts! biggrin.gif
Skrajošana - burvis burās, lai lodītē ieraudzīto to, ko viņš grib tur ieraudzīt. Dažkārt pie reizes var arī noskaidrot, kur tas atrodas smile.gif Dažreiz nevar ieraudzīt neko, un tad ir skaidrs, ka vieta ir aizsargāta pret tādu nolūrēšanu. Dažreiz redzi kaut ko, bet, izrādās, kāds ir papūlējies, lai tu ieraudzītu ilūziju, t.i., tas, ko redzi, nav patiess.
Sanāk, ka nav īsti tas, jo burvim ir vienalga, kur atrodas tas, ko viņš skrajo.

Es ceru, ka šī elfa spēja uzlikt "acis uz kātiņiem trīs jūdžu attālumā" rāda to, kas ir? tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miss Doherty
iesūtīt 19.08.2007 19:04
Raksts #34


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.02.04
Kur: house of the rising sun



Tiešām ir vajadzīga šāda spēja? Nu, es domāju - pirmkārt, čakarēšanās dēļ, jo neviens šķiet īsti neizprot kas TIEŠI tas ir. Otrkārt, tā ir diezgan kruta spēja, imo, so - vai nepietiek ar pārējām?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 19.08.2007 19:07
Raksts #35


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Pārējo jau nekādu īpašo nav smile.gif
Reindžeris kā reindžeris - viss, ko prot, ir iemācīts daudzos gados klejojumu pa mežu. GM piešķīra tādu spēju, tātad domāja, ka tādu vajag. Es neprasīju, pareizāk, prasīju kaut ko citu smile.gif
Lai jau paliek! Es pat nezinu, vai vajadzēs tādu izmantot.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mākoņkaķis Aurēl...
iesūtīt 19.08.2007 19:17
Raksts #36


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Jaukā vietiņā.



Eh! Kaut kas tāds jau būs. Skrejošana - tikai bez lodes, tāpatās ar acīm. Paldies ka izskaidroji.

Varbūt noderēs. Kāds aizdomīgs troksnis, varēs pamanīt tieši kas. Nomaldās mežā - atrast ceļu. Un tā tālāk. Tikai vajag lietot ar mēru. Ir iespējams arī nobloķēt vai arī apmānīt tās actiņas, tāka vispēcīga tomēr nebūsi.

Šo rakstu rediģēja Mākoņkaķis Aurēlija: 19.08.2007 19:20
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 19.08.2007 19:22
Raksts #37


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Es domāju, ka tas ir nogurdinoši, ja tādu lietu dara bez lodes smile.gif
Reizes 12 dienā, ne vairāk (kā otrās grūtības līmeņa maģijām). Un tad ir jāguļ 8 stundas, kamēr atgūsti spēku.

Kā ir ar skatupunkta pārvietošanu - protams, manam tēlam ir jāzin, kur tas atrodas, tai jābūt konkrētai vietai, vai ne? Bet kā ar attālinātām vietām? Piemēram - sagribas redzēt, kas notiek galvaspilsētas laukumā tad, kad tēls ir kaut kur simtiem jūdžu nostāk? Ar burvju lodi to var, bet šādi?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mākoņkaķis Aurēl...
iesūtīt 19.08.2007 19:26
Raksts #38


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Jaukā vietiņā.



Domāju, ka ar acīm būtu tomēr derīgāk, ja gadījumā lode ir atņemta vai kaut kā, taču vari arī lietot kādu amuletu vai ko tādu - bet par efektivitāti, jo lielāka ir nepieciešamība, jo tālāk un skaidrāk var redzēt.
Ideja par noteiktu skaitu dienā ir laba.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 19.08.2007 19:34
Raksts #39


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Nē, nē, es neprasu, lai būtu lode, kurā skatīties, es vienkārši mēģinu saprast, kā tāda skatīšanās notiek, lai varētu to pareizi aprakstīt, un zinātu, ko tā var ieraudzīt un ko nevar smile.gif
Kā tad palika ar skatupunktu? Piemēram - elfs grib apskatīties, kas ir tur, aiz mežiņa. Viņš ierauga - augšā lido putns. Aha! Elfs paskatās ar putna acīm, kas tur ir, lejā. To es eaprotu. Jautājums - vai var iztikt bez putna? redzēt tāpat? Vai var skatīties no punkta, kuru elfs nekad pats nav redzējis? Piemēram, kā jau teicu, pats viņš ir nez kur, bet vēlas redzēt, kas notiek tirgus laukumā kaut kādā pilsētā un pie tam saktīties no torņa smailes uz leju. Vai viņš to var, ja nekad mūžām nav bijis tajā pilsētā un, protams, nekad nav tupējis smailē, un tātad nezin, kā tur vispār var izskatīties?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mākoņkaķis Aurēl...
iesūtīt 19.08.2007 19:44
Raksts #40


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Jaukā vietiņā.



Sākumā bija domāts, skatīties ar kādas citas būtnes acīm, bet, ja vajag, kādā citā vietā kur tu esi bijis taču pašreiz neredzi, var atcerēties kādu atmiņā labi saglabātu vietu, no kurienes skatīties. Ja pārāk labi neatceries, varēs tikai aptuveni tajā vietā. Vietu, kur nekad neesi bijis, gan nevarēsi saskatīt, bet ir arī maza papildspēja - ja esi priekšmetu redzējis, tad var uz brīdi viņu ieraudzīt tuvumā, un arī neskaidri sajust, taču visai vārgi.
Ceru, ka saprati. labi
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

8 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 14:09