Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Alķīmiķa dienasgrāmata
Hikari
iesūtīt 09.11.2006 16:51
Raksts #1


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Senajos laikos, kad pasaule pazina maģiju un dēmonus kāds vīrs, vēloties iegūt bagātību, izsauca senu kā mūžība radījumu- Akuma, kurš, kā kāds šim vīram bija teicis, atnesīs viņam kaudzi zelta, kura pietikšot līdz mūža beigām un vēl pāri. Taču Akuma nebūt nešķita priecīgs, pēc vairākiem tūkstošiem gadu atkal atvērt acis. Radījums saniknojās un nosvilināja ciematu, kurā bija dzīvojis naudas kārais muļķa vīrietis. Tuvējā ciemā bija dzīvojis kāds jauns vīrietis, kuram, kā mēļoja ļaudis, piemita neparasts spēks. Viņš tūlītēji tika atsaukts, lai kādā veidā pamēģinātu nomierināt dēmonu. Jaunais vīrietis zināja kādu rituālu, kā radījumu apstādināt un aizsūtīt atpakaļ uz viņa pasauli, lai Akuma guļ tālāk savā miegā, taču, kā jau lielākā daļa cilvēku, vīrietis bija pārlieku naudaskārs, un par šo rituālu pieprasīja lielu naudas summu. Rituāls tika veikts, taču Akuma ar savu spēku paņēma līdzi jauno vīrieti, sodot viņu par mantkārību. Gāja gadi, cilvēki bija saņēmuši savu mācību un vairs necentās ielaisties maģiskās un nesaprotamās lietās, attīstījās zinātne ūn agrākie notikumi ar Akuma umn vīrieti kļuvba par pasaku, kas pārtapa par brīnumainu leģendu un pēcāk tika aizmirsta biezajās vēstures grāmatu lapaspusēs.

Pāris gadus nesenā pagātnē zinātnieki kādā mežā atklāja ļoti īpatnēju alu. Tajā ir novērojamas dīvainas lietas- daudzi cilvēki apgalvojot, ka ir izdziedināti no slimībām, daudziem paliek slikti, daži pēc pāris dienām kļūst negaidīti bagāti, dažiem zūd viss, ko dzīves laikā izdevies iekrāt, ir bijis arī kāds gadījums kad skolēns, aizklīdis uz tuvējo mežu, kas atrodas pie alām, esot pazudis bez vēsts. Par to vēl joprojām mēļo tantes, ja nav nekādu jaunāku tenku. Sakot, ka šajās alās mītot kāds noslēpumains spēks.

Tagadne. Kāda skolēnu grupiņa kopā ar savu skolotāju nolēmuši doties ekskursijā. Tā kā skolēniem šogad ir jābeidz vidusskola (12 klase), tad visi vēlas kādas neaizmirstamas atmiņas. Kopīgi visi nolemj doties uz izslavēto maģisko mežu, apmeklēt alas, par kurām ir dzirdēts tik daudz kā aizraujoša.


Tātad, tas ir spēles galvenais sižets. Jūs visi esat skolēni vecumā no 16-19 gadiem. Pieteikšanās šai spēlei notiek šeit, šajā pavedienā. Lūk anketa:

Vārds un Uzvārds:
Vecums:
Izskats:
Bilde(ir vēlams, bet nav obligāts):
Raksturs:
Bio:


Šo rakstu rediģēja colorless wind: 30.03.2008 19:01
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  « < 3 4 5  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (80 - 91)
gone away
iesūtīt 12.03.2008 10:22
Raksts #81


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.06.05
Kur: away



Gribēju jautāt, vai šī spēle tiks turpināta? Es vēlētos tā kā turpināt to spēlēt. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 14.03.2008 19:37
Raksts #82


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Man ideju vēl ir, un daudz, bet es vnk gaidu, kad kāds no spēlētājiem turpinās aizsākto notikumu. Vai ir vērts nosūtīt visiem kkādas ziņas ar jautājumu, vai ir vērts turpināt vai nē?

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pūķēns Sāra
iesūtīt 18.03.2008 18:53
Raksts #83


Gadalaiku aizstāve
Grupas ikona

Grupa: Spēļu pārziņi
Pievienojās: 14.11.05
Kur: Visa sākumā, vidū un beigās
Spēļu pavēlniece



Domāju, ka ir jēga nosūtīt ziņas ar jautājumiem.
Tagad jau vispār no agrākā pamatsastāva cilvēki ir ļoti reti redzami un vajadzētu vispirms noskaidrot, cik vispār spēlētvarētāju un gribētāju ir palicis. Un vēl man šķiet, ka tos notikumus vajadzētu pagrūst, bet vispirms atgūt spēlētājus happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 19.03.2008 10:11
Raksts #84


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Nu, es biju domājusi pie gida palikušos krietni uz priekšu pagrūzt, taču tad posti spēlē apstājās. Man pašai ideja un tās nokomplektējums radāsa jau pirks krietna laika, taču daudzi atsacījās spēlēt un citi arī ir neaktīvi. Varbūt vērts piesaistīt kādus citus biedrus spēlei, ja nu būtu velme? Un es pat zinu, kā tieši to varētu panākt, vienīgi vēl sīkāk jāizplāno, kas un kā. Bet nu, tik un tā, tad palikušajiem būtu jāatsāk postot, jo, ja nemaldos, tad mēs palikām pie tā, ka skolotāja pamanīja savu skolēnu trūkumu. Es aizsūtīšu viņus ar gidu meklējumos un tad jau... happy.gif Nu jā, tālāk viss risināsies tālāk. wink.gif


Ok, pajautāšu, kurš ir gatavs turpināt spēli un kuram vairs nav velmes.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sonrisa
iesūtīt 23.03.2008 10:50
Raksts #85


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.06.05
Kur: Kopā ar kaķiem



Piedodiet, ka es esmu tik neatiiva shajaa speelee, bet nav daudz laika. Bet, ja speele atsaaksies, tad vareesiet no manis kaadu postu noteiktri asagaidiit.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 23.03.2008 13:55
Raksts #86


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Nu ko, galvenajiem tēliem izsūtīju vēstules. smile.gif Tagad tikai jāgaida atbildes un, ja vismaz kādam no Jums būs velme šo spēli atsākt, tad varēs palūkot arī pēc jauniem biedriem un es zinu ļoti labi, kā iesaistīt tos sižetā, ja nu kādam būs velme, kā arī kā sižetiski "pavākt maliņā" tos spēlētājus, kuri vairs nevēlēsies piedalīties. Grūtāk gan ir ar Darku, Vilcēnu un North See, jo šos tēlus es vienkārši aizvākt prom nevaru nekādīgi, tā kā, ja kāda no viņām atteiksies, tad būs pamanīgi visu jāpārdomā.

CW
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Snorkes Jaunkund...
iesūtīt 25.03.2008 10:10
Raksts #87


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Zilganzaļā, saules caurspīdētā, jūras vilnī



Jā, es ar turpinu~! happy.gif

Kaut gan man būs grūti tikt pārāk bieži pie datora, apsolos, ka tikšu~! smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 26.03.2008 19:48
Raksts #88


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Vēlējos paziņot, ka visai drīz (kad sagaidīšu atbildi no Darkas un North See) grupiņa Aspers, Līva un Grēta, atļaušos Jūs tā nodēvēt, saņems sīkāku info par to, kur atrodas, kā tur izskatās utjp. smile.gif Tikai Jums ir nedaudz jāpakustas uz priekšu un jātiek līdz kādai vietai, kur var patverties, kamēr nesākas lietus. smile.gif

Rediģēts: sagaidīju atbildi no Margo. Šķiet, ka viņa vairs spēlēt nespēs, tā kā, ja kāds vēlas ieņemt viņas vietu šajā spēlē, ziņojiet man uz pz. No viņas tēla atsacīties neļauj sižetiskā līnija, līdz ar to, kāds ir jāatrod, kas aizpilda viņas vietu. smile.gif

Šo rakstu rediģēja colorless wind: 03.04.2008 18:39
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Vilku meita
iesūtīt 06.04.2008 20:33
Raksts #89


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.07.05
Kur: Pasaules malā virs lietus mākoņiem ar dvēseļu tikliņu ķeru tās kā tauriņus



Pēc Row lūguma es pieņemu Grētas tēlu. Domajams, ka nekas īpaši netiks mainīts ne izskata, ne raksturā. Kautgan laiciņu nav nekasspēlēts, centīšos turēties tēlā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 06.04.2008 22:59
Raksts #90


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Vilku meita par to tev milzīgs paldies un ceru, ka pietiekami ilgi varēs noturēties viņas tēlā. smile.gif Gaidu no tevis postu pašā LS happy.gif Vēl joprojām gaidu atbildi no Darkas un tad varēsim kustēties beidzot tā konkrēti par soli uz priekšu, nevis gandrīz mīņāties uz vietas.

Ja nu kāds Darku pazīst personā, lūgums pateikt, ka es gaidu viņas atbildi par to, vai spēle tiks turpināta vai nē. Jo es nevēlos ļoti ilgi gaidīt un viņas tēls ir ļoti svarīgs šajā spēlē smile.gif

Row

Šo rakstu rediģēja colorless wind: 06.04.2008 23:00
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Darka
iesūtīt 09.04.2008 20:05
Raksts #91


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Apburošo prinču izpārdošanā.



Atvainojos, ka neatbildēju uzreiz, bet tam bija savi iemesli un viens no tiem bija tāds, ka nespēju izlemt vai vēlos spēlēt. Bet šodien, kad burtiski pirksti paši dažādos veidos skraida pa klaviatūru, esmu nolēmusi atgriezties un spēlēt. Tā kā ja kas, Darka ir šeit smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 09.04.2008 20:53
Raksts #92


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Liels paldies tev par to. smile.gif Tagad mums ir tikai jāsagaida, kad Vilku meita varēs kko iepostot un notikumi varēs stipri vien pavirzīties uz priekšu un mums, ja vēl vēlēsies, varēs pievienoties vēl kāds tēls smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  « < 3 4 5
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 16.04.2024 19:58