Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> *Spiegu intrigas
Kira m.emo.ria
iesūtīt 02.01.2006 15:10
Raksts #1


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.10.05



Njā. Daru zināmu, ka šī lomu spēle man radās skatoties visas tās spiegu filmas smile.gif Es ceru ka šis te varētu būt interesants...

Aptuveni
Atkal jau norisinās darbība starp labo un ļauno. Šoreiz iesaistījušies spiegi. No abām pusēm. Spiegi un aģenti tiek sūtīti gan no valdības gan arī no pretiniekiem. Darbība risinās pa visu pasauli, mūsdienās. Kāds zinātnieks ir izgudrojis tā teikt mūžīgās jaunības serumu, pēc kura tīko vai visi ļaundari. FIB sūta savus labākos aģentus, lai nosargātu šo zinātnieku (varbūt arī zinātnieci)... Bet Ārī ļaundari sūta savus aģentus / spiegus lai tie nozagtu vai kā citādi dabūtu šo serumu.

Tātad:
Vēl vairāk par šo Lomu Spēli izklāstīšu tad, ja kāds pieteiksies vai arī izrādīs ieinteresētību piedalīties šajaā LS... Tas pagaidām arī viss. Ā un gadnrīz aizmirsu. Kad kāds pieteiksies (ja vispār pieteiksies) tad arī izveidošu pavedienu , kur varētu sākt šo spēli...

Sīkumi:
*Šai lomu spēlei ir GM tā būtu es smile.gif Bet ja man neveiksies tad gan jaw palūgšu palīdzību.
*Pieteikuma anketas vispirms jāatsūta man pa PZ un ja anketa būs pieņemama ļaušu jums to iepostot šeit...


Anketas:

Zinātniekam/Zinātniecei:

1)Tēla vārds:
2)Uzvārds:
3)dzimums:
4)augums:
5)vecums:
6)dzīvesvieta:
7)ģimene:
8)dzīvnieki (ja tādi ir):
9)fotoattēls vai zīmējums(tēla, nav obligāti):
10)izskata apraksts:
11)rakstura apraksts:
12)tēla pagātnes apraksts


Spiegiem / aģentiem

1)Tēla vārds
2)Uzvārds:
3)dzimums:
4)augums:
5)vecums:
6)dzīvesvieta:
7)ģimene:
8.)ieroči (mīļākie):
9)dzīvnieki (varbūt ir) :
10)fotoattēls vai zīmējums(tēla, nav obligāti):
11)izskata apraksts:
12)rakstura apraksts:
13)tēla pagātnes apraksts:



Nu tā... Tas nu būtu paveikts... Tagad tik jāskatās kā būs ar jūsu atsaucību smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V   1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Deepeyed
iesūtīt 02.01.2006 16:25
Raksts #2


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.05.05
Kur: maskējos par šokolādi uz cepuma



Spiegiem

1)Tēla vārds:Saira
2)Uzvārds:Amneja
3)dzimums:sieviete
4)augums:170cm
5)vecums:19
6)dzīvesvieta:Bahamu salas..
7)ģimene:itkaa dziivi, bet dziivoju ar draugu..
8.)ieroči (mīļākie):metamie naži, neliela pistole, kuru viegli nosleept..
9)dzīvnieki (varbūt ir) :nee
10)fotoattēls vai zīmējums(tēla, nav obligāti):
11)izskata apraksts:iisa, speeciiga, uztur formu ar vingroshanu, taapeec ljoti lokana,iisi melni mati, tumshas acis,smalka mute, maldiigs trauslums..
12)rakstura apraksts:viltiiga, inteliģenta, neaizmirst paaridariijumus, bet speej tos nobiidiit malaa, lai iefiltreetos..meerkjtieciiga..
13)tēla pagātnes apraksts:pie spiegiem piesaistiija 17 gados, kad uzvareeju nopietnaa orienteeshanaas skreejienaa..sekoja 2 gadu apmaaciiba, jaunaakaa spiegu maacekle..par pagaatni nemiilu runaat
14)ljaunais..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ungaarijas ragas...
iesūtīt 02.01.2006 16:50
Raksts #3


Skatās acīs baziliskam
Grupas ikona

Grupa: Daiļdarbu vadītāja
Pievienojās: 22.12.04
Kur: uz dārgumu kaudzes
Tīstokļu pūķis



Spiegs

1)Tēla vārds: Patrīcija
2)Uzvārds: Andro (pārējiem zināma kā Panda)
3)dzimums: sieviešu
4)augums: 1.75
5)vecums: 27
6)dzīvesvieta: nenoteikta
7)ģimene: ir tēvs, māte un trīs gadus vecāka māsa. Taču viņi nezina, ka Patrīcija ir spiegs, vispār viņi jaunāko meitu nav redzējuši jau septiņus gadus. Turklāt pārējiem sieviete stāsta, ka ģimenes nav, lai viņus nevarētu izmantot pret viņu.
8)ieroči (mīļākie): pistole, ko var ielikt rokassomiņā, saliekamais nazis un dunči, visu veidu un izmēru (personiskā kolekcija, kas reizēm tiek izmantota darbā).
9)dzīvnieki (varbūt ir): nav, jo sagādā vien liekas nepatikšanas.
10)fotoattēls vai zīmējums(tēla, nav obligāti):
Attēlu variet ieraudzīt vienīgi klikšķinot šite.
11)izskata apraksts: slaida auguma, gari gaiši, viegli viļņaini mati, pelēkzilas acis. Taču izskatu mēdz mainīt. Ļoti labā sportiskā formā.
12)rakstura apraksts: mierīga, aukstasinīga, noslēgta un neuzticīga. Aizvainojumu ilgi neglabā, uzskata, ka romatika ir pilnīgas blēņas; laba aktrise, viegli piemērojas apstākļiem; pirms ķeras pie kādas lietas pārdomā visus par un pret.
13)tēla pagātnes apraksts: līdz astoņpadsmit gadu vecumam nodzīvoja pie saviem vecākiem piepilsētā. Aktīvi nodarbojās ar sportu un pašdarbību - dziedāja korī un darbojās dramatiskajā pulciņā. Tad aizbrauca uz pilsētu apgūt aktiermākslu. sapinās ar dīvainiem cilvēkiem, kas viņu savervēja kaut kādai slepenai organizācijai, kuras labā viņa sāka strādāt. Organizācija izputēja un Panda sāka nodarboties ar "privātpraksi", spiegoja to labā, kas viņai attiecīgi maksāja.
Tas viss turpinās joprojām, dzīvo vis kaut kur, taču tie kam viņu vajag, zina kā viņu uzmeklēt. Tiesa, viņai ir dzīvoklis, kura adresi nezin gandrīz neviens un kur viņa mēdz reizumis uz kādu nakti apmesties.
14) ļaunā
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 02.01.2006 17:45
Raksts #4


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Piesakos! wink.gif Kira, thanks! rolleyes_a.gif

Spiegiem

1)Tēla vārds: Romina
2)Uzvārds: Pārse
3)dzimums: sieviete
4)augums: 1.76
5)vecums: 20 gadi
6)dzīvesvieta: Ja jau mūsdienas un, cik sapratu, pa visu pasauli, tad Zviedrija
7)ģimene: cik plaši ir jāstāsta, nezinu, tāpēc patreiz dzīvo ar savu draugu, ar kuru drīz ir velme precēties, bet, sava bīstamā darba dŗļ, tas vel nav noticis. Par Rominas darbu draugs zin, jo pats arī ir spiegs.
8.)ieroči (mīļākie): vispār arbalets, bet, tā kā tās ir mūsdienas, tad pietiks ar kādu iespiadīgu pistoli (tajās gan neko nesajēdzu )
9)dzīvnieki (varbūt ir) : kaķis vārdā Rio Mario
11)izskata apraksts: nevisa gara, izskatās ļoti jauna, par pārlieku jauna. Brūni mati, zaļas acis, bāla āda. Simpātiskas smaids
12)rakstura apraksts: ļoti strādīga, izpalīdzīga, saprotoša. Laipna un gādīga, mīloša. Saprātīga un racionāla, taču ir mirkļi, kad spēj uzvesties ļoti muļķīgi.
13)tēla pagātnes apraksts: piedzimusi turpat- Zviedrijā. Māte un Tēvs bijuši spiegi, tapēc iesaistījuši šajā darbā arī meitu. Jau no bērnības viņa tiksu apmācīta visām šīm izdarībām. Tapēc ir ļoti spējīga un lokana. Pēc tam kādā uzdevumā, kad meitenei bijuši tikai 14 gadi, vecāki nomiruši. Viņa uz brīdi attweikusies no šī darba, bet pēc tma iepazinusies ar Artrusu, kuršviņu atkal ievilcis tajā visāun nu meitene ar lielāko prieku strādā par spiegu.
14.) Heh, labā. Ļaunie, saturās! laughing.gif

10) foto:

Šo rakstu rediģēja Rowenny: 02.01.2006 17:46
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
~SweetIrony~
iesūtīt 03.01.2006 12:19
Raksts #5


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.07.05
Kur: Ledusskapī pie gurķiem!



Es ar piesakos

Spiegiem / aģentiem

1)Tēla vārds: Andželika
2)Uzvārds: Reinsa
3)dzimums:sieviete
4)augums:apm. 1m 60 cm
5)vecums: 25 g.
6)dzīvesvieta: Losandželosa, jo tur ir aģentūra...
7)ģimene: Darba dēļ dzīvo viena, jo tā dēļ nav varējusi ne ar vienu puisi dibināt ciešākas attiecības...
8.)ieroči (mīļākie): dunči...
9)dzīvnieki (varbūt ir) :ir kaķene, ko bieži nākas atstāt pie draudzenes...
10)fotoattēls vai zīmējums(tēla, nav obligāti):vēlāk būs
11)izskata apraksts:tumši mati, tumšas acis, diezgan īsa,lokana un strauja, veikla...
12)rakstura apraksts: diezgan bieži kavē (galvenokārt darba dēļ), bieži maina plānus, ir mērķtiecīga, bet neparedzama...
13)tēla pagātnes apraksts:dzivojusi liidz 18 gadu vecumam pie vecākiem mājā Japānā, vecāki bijuši spiegi, kas arī viņu savervējuši un pēc tam meitene pārcēlusies uz spiegu aģentūru Losandželosā...
14) Labaa...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kira m.emo.ria
iesūtīt 03.01.2006 12:31
Raksts #6


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.10.05



Šķiet, ka interese par šo lomu spēli ir! Tas jauki smile.gif Vai kāds patiesi nevēlas būt arī zinātnieks? Jo varbūt tieši viņam būs kawt kas interesants jāveic whistling.gif

Vēl pagaidīšu, kamēr pieteiksies vēl pāris cilvēciņi un tad varēsim sākt. Es katram pa PZ aizsūtīšu viņa uzdevumu, atrašanās vietu un visu pārējo šajā lomu spēlē. Kad es tos būšu aizsūtījusi, tad spēle varēs sākties smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
berserks
iesūtīt 03.01.2006 13:23
Raksts #7


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.05
Kur: peļu medībās :D



Nu me varētu pamēģināt kā zinātnieks ...
Zinātniekam:

1)Tēla vārds: Heinrich
2)Uzvārds: Zoll
3)dzimums: Vīrietis
4)augums: 1.85
5)vecums: 56
6)dzīvesvieta: Cīrihe
7)ģimene: Šķīries, sieva nevarēja izturēt viņa raksturu ...
8)dzīvnieki (ja tādi ir): Uzticamais papagailis
9)fotoattēls vai zīmējums(tēla, nav obligāti): Bilde
10)izskata apraksts: Veicot izmēģinājumus uz sevi, seruma iedarbībā kļuva par 11 gadīgu puiku. Puiku ar brillēm, kas patstāvīgi šļuka nost no deguna ... parasti bija ģērbies baltā halātā (klišejas, klišejas )
11)rakstura apraksts:Reizēm mazliet jocīgs, traks, kā jau visi lielie zinātnieki, zinātkārs un neatlaidīgs.
12)tēla pagātnes apraksts: Līdz universitātei dzīvojis un mācījies amerikā, jau bērnībā izcēlies ar savādāku domāšanu, piedalījies daudzos zinātnes pulciņos. kad pabeidzis vidusskolu, aizbraucis mācīties uz Šveici, uz Cīrihes universitāti, Cīrihē arī palicis uz dzīvi, vēlāk, turpat universitātē arī atradis darbu. Kādreiz bijis precējies, bet sieva nespējusi izturēt viņa raksturu, tāpēc aizgājusi no viņa. Tā nu viņš pasnied lekcijas universitātē un brīvajā laikā nodarbojas ar dažādiem pētījumiem un eksperimentiem.

P.S. Par to kļūšanu par puiku ... cik es saprotu, tas serums ir izgudrots tikko ...nu un par puiku tas zinātnieks arī pārvērtās "tikko", tāpēc neviens par to vēl nezin ...

Šo rakstu rediģēja berserks: 03.01.2006 13:25
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Darka
iesūtīt 03.01.2006 13:49
Raksts #8


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Apburošo prinču izpārdošanā.



Nolēmu arī pamēģināt piedalīties, ceru, ka vēl var! Lūk mana tēla apraksts.
1)Tēla vārds: Angela
2)Uzvārds: Roxa
3)dzimums:sieviete
4)augums:172
5)vecums:23
6)dzīvesvieta:Itālija, Ligūrijas apgabals
7)ģimene: dzīvo viena, nāk no bagātas spiegu ģimnes. Vecāki - spiegi, brālis(Joakins 25gadi) - spiegs. Arī vecvecāki bijuši spiegi
8.)ieroči (mīļākie): Neliela pistole, ko pēc pirmā veiksmīgā uzdevuma uzdāvināja tēvs.
9)dzīvnieki (varbūt ir) : Suns - Riminī. Trenēts speciālajiem Itālijas aģentiem, lai piedalītos dažādās glābšanas operācijās.
10)fotoattēls vai zīmējums(tēla, nav obligāti):
11)izskata apraksts:Slaida, izskatīga brunete ar acīm kuras spējīgas nogalināt rolleyes_a.gif
12)rakstura apraksts: Valdonīga, patīk darboties vienai. Intresējas par visa veida jaunākajiem izgudrojumiem. Privātajā dzīvē ir patiesi jauks cilvēks, kuru nevar uzskatīt par spiegu.
13)tēla pagātnes apraksts: Uzaugusi Itālijas slepeno aģentu bāzē, tāpēc ir tik izcila aģente. No 9 gadu vecuma sāka apmeklēt Speciālo aģentu skolu, kuru 10 gadu laikā beidza kā labākā savā grupā.
14) Labā!

Šo rakstu rediģēja Darka: 03.01.2006 13:51
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kira m.emo.ria
iesūtīt 03.01.2006 14:42
Raksts #9


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.10.05



Spēle ir sākusies!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 03.01.2006 15:11
Raksts #10


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



super! Es šon palūgšu DFX, vai viņš negrib spēlēt, tā kā, moš būs Jums vel kāds spēlamis, jo tu teici, ka jebkurā laikā var pieteikties... blush.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kira m.emo.ria
iesūtīt 03.01.2006 17:18
Raksts #11


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.10.05



Japzz.... jebkurā laikā... Neviens tetiks aizraidīits smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Darka
iesūtīt 04.01.2006 09:55
Raksts #12


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Apburošo prinču izpārdošanā.



Man ir jautājums! Mēs darbojamies Džeimsa Bonda stilā? Ar visādiem moderniem ieročiem par kuriem parastajiem cilvēkiem nav pat nojautas? Vai mēs darbojamies kā parasti cilvēki ar parastiem ieročiem?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kira m.emo.ria
iesūtīt 04.01.2006 09:59
Raksts #13


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.10.05



Nu to dara kā kurš spiegs/aģents... kā paši vēlaties... Šo lomu spēli necentīšos iegrožot tādēļ ļauju jums pilnīgu iztēles brīvību smile.gif Kā rakstīsiet tā arī būs ...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mauvaise Mademoi...
iesūtīt 04.01.2006 12:51
Raksts #14


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



1)Tēla vārds: Odrija
2)Uzvārds: Salivana
3)dzimums: sieviete.
4)augums: 1.75
5)vecums: 26
6)dzīvesvieta: Londona
7)ģimene: nav precējusies, ir tēvs.
8.)ieroči (mīļākie): Pistole
9)dzīvnieki (varbūt ir) : nein...
10)fotoattēls vai zīmējums(tēla, nav obligāti):
11)izskata apraksts: gara , tumšmataina ar zaļganbrūnām acīm.
12)rakstura apraksts: ambicioza holēriķe, vajadzības brīžos gan spēj koncentrēties.
13)tēla pagātnes apraksts: Māte nezināmos iemeslos gājusi bojā Krievijā. Pēc laika atklājās, ka to paveica "pretējā puse", un dusmās Odrija iesaistījās mātes pārstāvētajā grupējumā, kas uzaicināja viņu sadarboties. Tēvs vēl joprojām domā, ka Odrija strādā par firmas "Macintosh" Lielbritānijas nodaļas sabiedrisko attiecību darbinieka vietnieci.
14) Ļaunā devil.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
~SweetIrony~
iesūtīt 05.01.2006 13:01
Raksts #15


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.07.05
Kur: Ledusskapī pie gurķiem!



atljaushos iepostot sva teela - Andzelikas bili
Ceru, ka driiksteeja...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Moskjis
iesūtīt 05.01.2006 13:36
Raksts #16


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.07.05



...Melnas brilles, augstu uzrauta apkakle, šaudīgs skatiens. Tā lielākā daļa cilvēku iedomājas spiegu. Viņš ir meistars izlauzt rokas un šaut ar pistoli. Liela daļa no jums ir nākuši no diversantiem un lieliski to prot. Bet mēs no jums to neprasām. Vēl vairāk, mēs pieprasām jums to aizmirst. Kad jūs iekritīsiet pret jums sūtīs aptuveni simts militāros policistus un suņus. Visiem jūs rokas neizlauzīsiet, arī nenošausiet. Tādēļ jums ir kategoriski aizliegts:
Valkāt melnas brilles
Atskatīties
.....
/*Viktors Suvorovs “Akvārijs”*/


Man ir trīsdesmit gadi, esmu beidzis Augstāko Kijevas kara Akadēmiju.
Vecākais leitnants: Konrāds Nomikos.

1)Tēla vārds: Konrāds
2)Uzvārds: Nomikos
3)dzimums: vīrietis
4)augums: 1.80 m
5)vecums: 30 gadi
6)dzīvesvieta: viesnīcas, darba vietas īrēti dzīvokļi.
7)ģimene: nav
8.)ieroči (mīļākie): ---
9)dzīvnieki (varbūt ir) : ---
10)fotoattēls vai zīmējums(tēla, nav obligāti): --
11)izskata apraksts: Tumši, īsi mati, pelēkas acis, vidējas miesas būves
12)rakstura apraksts: neprognozējami lādzīgs, izpalīdzīgi savtīgs. /*reāla cilvēka dots apraksts par citu reāli eksistējošu cilvēku*/
13)tēla pagātnes apraksts: Pasauli es ieraudzīju Rīgā, stāsta, es esot sapinies nabas saitē un gandrīz “nolicis karoti”. Nezinu, šīs atmiņas ir izdzisušas no manas dzīves. Rīgas pagalmi, pirmoreiz pārsistā galva, lauztās rokas…
Tad nāca armija. Toreiz visiem bija jāiet, tur pirmajā gadā tevi pataisa par mēslu, bet otrajā gadā tu pataisi citus. Ārpusreglamenta attiecības, kā to mēdz dēvēt ‘kārtīgi’ ļaudis. Es paliku. Tad kaprālis, tad militārā skola…
Nezinu kādēļ, bet mani pamanīja. Izsauca pie komisijas, lika kārtot eksāmenus... Noliku. Tad pieci gadi Akadēmijā... Uzdevumi, vervēšanas... Laiks, kas apzīmogots ar spiedogu: Valsts noslēpums.
Tagad valsts ir sabrukusi, nosaukumi mainījušies....
Bet es, es strādāju: Smaidi, Konrād, smaidi, arī tad, kad tu nogalini cilvēku.

14. Ir divas puses. Es strādāju vienai no tām. Vai, varbūt, abām?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Gilraen Anarion
iesūtīt 05.01.2006 17:37
Raksts #17


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.08.05



1)Mia
2)Garneta
3)sieviete
4)~180cm
5)23
6)Vācija,Berlīne
7)Dzīvo kopā ar vecākiem,māsu,brāļu nav.
8)Viņai tādu mīļāko nav.Parasti lieto pistoli,bet vajadzības gadījumā spēj pielietot jebkādus apkārt esošos priekšmetus,kaut vai karotes.
9)Ir - speciāli apmācīts vācu aitu suns Rondo.
10)Nav.
11)Īsiem,kastaņbrūni krāsotiem matiem,zaļām acīm un brillēm bez rāmjiem.Parasti ģērbjas tumšos vai tumši sarkanos tērpos.
12)Ļoti lietišķa,samērā nosvērta sieviete,taču reizēm vienīgi suns spēj viņu novaldīt,lai dusmās neizdara kaut ko bīstamu.
13)Spiedze vēlējusies būt no bērnības,bet par tādu kļuusi tikai pirms 5 gadiem.Tad arī sākusi mācīties un tikai gribasspēka dēļ sasniegusi labus rezultātus.
14)Ļaunā
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kira m.emo.ria
iesūtīt 06.01.2006 10:47
Raksts #18


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.10.05



Uz šo laiku...... viss....... vairs nekaadi pieteikumi!!!!!!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 15.01.2006 22:04
Raksts #19


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Kira, kas notiek ar manu tēlu? Man ko- viss ir pašai jāgudro, kas un kā? Tu pamācības vai ko tādu nedosi, vai kādus norādījumus? Es visu varu pati izdomāt? huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Moskjis
iesūtīt 16.01.2006 18:56
Raksts #20


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.07.05



Mūsu dievība nav izteikusi savas vēlmes -- manam personāžam nav zināms par "main kvestu", rīkojos tālāk pēc savas patikas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V   1 2 3 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 18.04.2024 05:22