Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Garu saukšana, Esat mēģinājuši ? kā veicās? ko saucāt?
Witch
iesūtīt 04.01.2006 11:58
Raksts #1


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.01.06



ko māģinājāt saukt? izdevās? pati pirms kādiem pāris gadiem ar draudzenēm saucām melno dāmu... nekas neiznāca bet kopš tās reizes galīgi negribās...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
8 Lapas V  « < 2 3 4 5 6 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (60 - 79)
Rain
iesūtīt 17.02.2006 10:54
Raksts #61


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.02.06



Mēģināju saukt Balto Dāmu divas reizes, bet šī tā arī neatnāca. Toties ieguvu aculiecinieku respektu grin.gif "kā tev nebija bail!!!"
Esmu saukusi arī Voltu Disneju, gan ne viena pati, bet grupiņā. Kaut kas jau it kā atnāca un uz jautājumiem atbildēja. Tiktāl viss būtu labi, bet diemžēl atbildes bija nepareizas! Izdomājām, ka gariņs, ja tāds vispār bija, vienkārši lasījis mūsu domas. Tomēr visdrīzāk jau ka nekāda Disneja nebija... Mēs sevi paši ietekmējām. sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
berserks
iesūtīt 17.02.2006 11:04
Raksts #62


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.05
Kur: peļu medībās :D



CITĀTS(Rain @ 17.02.2006 10:54) *
Esmu saukusi arī Voltu Disneju, gan ne viena pati, bet grupiņā. Kaut kas jau it kā atnāca un uz jautājumiem atbildēja. Tiktāl viss būtu labi, bet diemžēl atbildes bija nepareizas! Izdomājām, ka gariņs, ja tāds vispār bija, vienkārši lasījis mūsu domas. Tomēr visdrīzāk jau ka nekāda Disneja nebija... Mēs sevi paši ietekmējām. sad.gif

Vienk. atnāca cits, kurš uzdevās par Voltu Disneju ... tā notiek ... tie ir zemāka līmeņa radījumi ... tāpēc arī garu saukšana nav niekošanās ar cepumiņiem ... var arī tik labi nebeigties ...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Rain
iesūtīt 18.02.2006 11:50
Raksts #63


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.02.06



Jā, arī man, palasot grāmatiņas par mistiskām lietām, bija radusies tāda doma. Tas gan neliekas esam īpaši svarīgi, daudzi ir saukuši Disneju, un nevienam nekas slikts nav atgadījies. Tomēr joki jau nav, un ar to mēs arī rēķinājāmies.
Starp citu, mēs pasākām saukt viņu jau it kā sporta pēc vien, un tad vairs nenāca. Tikai pēc tam viena no meitenēm pastāstīja tādu lietu, ka pa nakti viņa pamodusies un sajutusi sev pie kakla ledainu roku...pēc brītiņa tā nozudusi, un meitene pārbijusies pa nakti aizbraukusi pie māsas. Ticēt, neticēt...vispār jau nav nekādas garantijas, ka tā patiešām bija, jo viņa diezgan bieži stāsta visādas pasaciņas. rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
JusticeKid
iesūtīt 03.03.2006 13:25
Raksts #64


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.01.06
Kur: kur gribu tur esmu



Mees reiz siikalju gados safunktiereejaam izsaukt draudzenes maajaa melno daamu, saakumaa proveejaam ar spoguli bet nesanaaca tad sadomaajaam tumsaa pie svechu gaismas lai divas meitenes skataas viena otrai aciis nemirkshchinot un domaas saucot melno daamu, beigaas pamaniijaam ka shiis taadas ljaunas un sastingushas paaraak izskataas, viena meitene paarbijaas no taa un saaka mest krustus un piesaukt Dievu, tad ari beidzaam. Veel pa vasaru naktii skreejaam mezhaa lai ieraudziitu spokus, saakumaa nebaidiijaamies un bljaustiijaamies bet tad taalumaa pamaniijaam taadu kaa baltu miglinju un aizlaidaamies nu nez nez kas tas bija... blink_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermija
iesūtīt 06.03.2006 16:44
Raksts #65


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.04
Kur: Kaut kur starp trijām pasaulēm...



Esmu mēģinājusi izsaukt pīķa dāmu, bet nekas nesanāca...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Leldux
iesūtīt 06.03.2006 21:00
Raksts #66


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.04.05



Heh, ap gadiem 14-15 ar draudzenēm arī mēģinājām izsaukt Pīķa dāmu (laikam bija tādas spoku stāstu grāmatiņas,kur par to bija stāstiņš) bet kad nekas nesanāca ķērāmies klāt kārtējai šķīvīša dzenāšanai. Tā saucamajai garu saukšanai, mani secinājumi- em...diezzinvai mums tur gars kāds atnāca, visdrīzāk gribot dzirdēt kādu konkrētu atbildi pašas kustinājām šķīvīti, otrkārt, kā jau šeit augstāk ir minēts- atnāk kkas cits, nevis piem.Raiņa gars vai Barona gars, domāju,ka tiešausmu stāstiņi par šķīvīšu dzenāšanu daļa ir vienkārši izdomāti, daļa ir atsaukti nevis kkādi gari, bet pārāk spēcīgas domas vai arī tas,ko mēs nemaz neredzam, nejūtam un pat nenojaušam,ka tas eksistē (mēs tik daudz ko nezinam)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
versache
iesūtīt 07.03.2006 23:10
Raksts #67


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.05
Kur: Ciemos pie Toma Bombadila.... Senmežā......



smile.gif ja vienreiz ar dažiem cilvēciņiem mēģinājam kaut ko izsaukt.Bet nekas prātīgs nesanāca.Jo man šķiet ka mēs to darījām nepareizi vismaz man tā liekas.
Bet vēl kad bijām sīkāki.Bijām dzirdējuši ka var izsaukt melno dāmu.Ķipa no kārtim.To ar pameģinājam.Bet kārtīgi aplauzāmies. laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
MooN fLoWeR
iesūtīt 11.03.2006 20:19
Raksts #68


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.10.05



njaa... esmu meegjinaajusi izsaukt garus, kaut kas notika... diiwains... svece izdzisa un atkal iedegaas, tad liesma uzhsaavaaas un apsvilinaaja paklaaju...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
U-Star
iesūtīt 11.03.2006 20:41
Raksts #69


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.12.04
Kur: K-kur pie šūpolēm... vai uz.



Iespējams, ka esmu saukusi vairākkārt, bet (spilgti) atceros tikai vienu reizi... whistling.gif
Man bij’ k-kādi deviņ’, maybe desmit, gadi... Rudens brīvdienās, kļavu lapu kaudzē, ar šķīvīša „palīdzību”, kopā ar dažiem draugiem, kas tāpat kā es bij’ šau-au-ausmīgi pārbijušies... Es saucu sava vectēva vectēvu (Tā arī saucu „Vectēva vectēv’ „ laughing.gif ) ... RezultāC: Gandrīz nodedzinājām lapu kaudzi, pluss dažas negulētas naktis... laughing.gif

P.S.- Tagad ar’ baigi bailīgi palika.... unsure_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Margo
iesūtīt 15.03.2006 13:35
Raksts #70


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.03.06



Mēs ar draudzenēm mēģinājām saukt melno dāmu...viņas it kā bija aut ko redzējušas, tikai es neesot. Viena no viņām stāstija, ka viņa bijusi koktēļkleitā... tongue.gif grin.gif Nu bet tas tā...

Zīlējām arī ar šķī'vīti pie vecās skolas... (manos laukos)... izsaucām Čaka garu...nu pilnīgā nopietnībā! blink_a.gif Varēja dzirdēt, ka kāds grabinās pie loga un durvīm, bet vabūt vienkārši kāds ālējās... huh.gif unsure_a.gif wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džozefīne
iesūtīt 28.03.2006 13:37
Raksts #71


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.10.05
Kur: šeit, tepat un te



heh. nju jā, vienreiz jau mēģinājām. arī ar klases meitenēm garderobē [mazākās klasēs] mēģinājām rūčīt`` izsaukt...bet bij jaw rēcīgi laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
miu : miu
iesūtīt 08.04.2006 18:58
Raksts #72


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.09.05



Jaa, es arii esmu meegginaajusi ruukkiiti izsaukt, bet melno daamu pat nemaz meegginaat negribu... brr... to ruukki mazaakaas klasees saucaam kopaa ar draudzeneem... balto daamu arii saucaam... loggiski, ka nekas nesanaaca... silent.gif varbuut taa pat ir labaak...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
shocked mouse
iesūtīt 08.04.2006 19:29
Raksts #73


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.06



nu pati neesmu meegjinaajusi...bet esmu dzirdeejusi dawdz staastus kas notiek kad izsauc kaadu garu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nattivity
iesūtīt 08.04.2006 21:12
Raksts #74


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.03.06
Kur: k-kur starp debesīm un zemi, starp labo un ļauno, starp vienu JĀ un diviem NĒ, starp pareizi un neparezi izdarīto... Starp bailēm... Nakti...Dienu... Starp iespējām



Es esmu saukusi, labo gariņu.. nu k-kas tiešām atnāca, jo ja karotei apkārt bija aptīta pāpīra lapa tā ka raujot nevar izraut, nu vnk apkārt karotei, bet aiztaisa acis un sauc sauc, un kad paruaj aiz abiem lapas galiņiem tad ne no šā ne no tā raujot vairs tas p'pīrīts nebija apkārt... nu nevar tā izstāstiit.. un tad viņš negāja projam.. vienreiz no augšējā palukta nokrita puķu pods k-kaadus 50 cm no no taa plaukta, tad ap trijiem kāds pa parketu šļūkāja ar čībās un vienreiz kad biju viena pati aizmigusi, man mamma atbrauca veelu maajaas un virtuves logs bija vaļa uz virtuves linoleja bija mazi peedu nospeidumo, bet nekaz nebia aiztiks,,... un tad mees izkveepinaajaam visu maaju un taga viss ok.. fuu nekad taa vairs nedariishu
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
SALAMANDRA
iesūtīt 17.04.2006 19:41
Raksts #75


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.03.06
Kur: ELLE



Es tieshi nodarbojos ar sho Magijas paveidu.
Tikai daudz nopietnaak par skiiviisha dancinaashanu.
Rituaali likshu tiem paraadiities redamaa izskataa.
vot kaa
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
alienz
iesūtīt 17.04.2006 21:06
Raksts #76


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.06



Nu saucis neesmu, esmu tikai dzirdējis visādus briesmu stāstus... Pats uzskatu to par bīstamu un nopietnu nodarbi, bet nevaru garantēt, ka pats kādreiz tomēr nepamēģinu... Kaut gan piekrītu Rowenny, ka nekas labs no tā nav gaidāms. huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
whitegirl
iesūtīt 18.04.2006 00:37
Raksts #77


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.11.05
Kur: cita laika zoona



Jap - kad biju siikaaka meegjinaaju tur izsaukt taas visas melnaas daamas, baltaas daames...un veel sazin ko ... Bet tagad kad esmu nedzaudz njeemusies praatqaa - vairs taadas muljkjiibas nedau jo negribas izaicinaat likteni... Esmu paaraak deaudz shausmu filmu saskatiijusies... grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mhm...
iesūtīt 18.04.2006 21:12
Raksts #78


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.04.06



nekad neesmu megjinajusi un nemegjinashu!(tik daudz prata man vel ir) domaju, ka tiesham kkas tads ,ka gari pastav ne spoki,bet gari un nevajag vinjus tincinat un chakaret pecnaves dzivi!vinji tapat ka mes grib mierigu dzivi,bet ,ja satracina tad sekas var but sud****
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
invisible_conch
iesūtīt 05.05.2006 14:20
Raksts #79


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.04.06
Kur: starp pirmo un tresho akmeni



saukusi nevienu neesmu,un arī tuvākjā laikā nevienu saukt netaisos...

...un tiešām,cilvēki,vai tad "aizgājušie" nav pelnījuši normālu aizkapa dzīvi..?Neviens negaida,ka pēc nāves,viņu mēģinās izsaukt,kāds bars sīču,kuri grib ekstrēmas izjūtas...Un no tā visa nav gaidāmas labas sekas.Tas ir dumji traucēt kādu,bez jēgas...

Vēl,ja tiešām tāds gars atnāk,var dabūt ne tikai kādus fiziskus,garīgus vai kādus vēl bojājumus,bet arī negatīvu auru,vai "melno svītru" uz pailgu laiciņu....

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Neons mežģīnes u...
iesūtīt 05.05.2006 20:23
Raksts #80


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.04.06
Kur: Angīnas gūstā!



Mja...
Saukusi es esu tikai rūķīti, bet vairāk negribu vnk neomulīgi palika un toreiz mazas meitenītes ar draudzenēm triklīdz ;ieraudzijām mazu ēniņu vai mazu vēja pūsmiņu aiz loga tā tūlīt bļaudamas skrējām uz mammas istabu un visas stūra dīvānā saspiedušās spiedzām...,bet kad nomierinājāmies tad atkal gājām saukt! Taču kad palika pavisam baisi mēģinājām saukt projām...nezinu vai nu izdevās vai nu nemaz neko neizsaucām! unsure_a.gif
Bet tādas lietiņas vairs negribētu atkārtot..........ja nu vineīgi lai izsauktu Džonja Depa garu kad viņš būs miris! laughing.gif (cerams ka ne tik drīz!)
Taču par bīstamu nodarbi es to noteikti uzskatu... ohmy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

8 Lapas V  « < 2 3 4 5 6 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.04.2024 17:27