Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> NK noteikumi

1. Iesūtītajiem pavedieniem jābūt par tēmu. Pirms izveido pavedienu, izlasi sadaļas NK aprakstu!
2. Tas pats attiecas uz iesūtītajiem rakstiem. Nav atļauts spams. Ja vēlies turpināt diskusiju par kādu citu tematu, izveido jaunu pavedienu!
3. Esi iecietīgs un cieni citu viedokli arī attiecībā uz jautājumiem, kuros tev pašam ir stingra pārliecība.
4. Aizliegts rupji lamāties un apvainot citus biedrus. Ja ir nepieciešamība iebilst, paud savus iebildumus korekti un pieklājīgi!
5. Aizliegts iesūtīt rakstus, kas pārkāpj PG-13 reitingu.
6. Centies savu viedokli izteikt plašāk! Pāris vārdi skaitīsies spams. Par to, kas ir spams, lasi šeit.
7. Centies rakstīt, ievērojot ortogrāfiju un interpunkciju, bet, galvenais, raksti tā, lai tas būtu citiem saprotams. Foruma vadītājam ir tiesības rediģēt nesaprotamus vai neatbilstošus pavedienu virsrakstus un aprakstus.
8. Pims iesūtīt pavedienu, paskaties, vai tāds jau neeksistē! Līdzīgs pavediens var tikt iepludināts jau esošā vai slēgts.

> Tavas bailes...
No kā tu baidies visvairāk???
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 338
Viesi nevar balsot. 
zakkite
iesūtīt 28.12.2004 20:42
Raksts #1


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.04.04
Kur: Ogre



Es pat īsti nezinu huh.gif ...man vairākas lietas uzdzen šermuļus! Viena no tām ir karš! ohmy.gif Es tādu negribētu pieredzēt
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
16 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
gwinerva
iesūtīt 29.12.2004 22:44
Raksts #21


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.09.04
Kur: Kaut kur manā fantāziju pasaulē.



Man pirmaa doma ir kukainni. unsure.gif Fui kaa man vinni riebjas!Nav jau taa ka es baidiitos vienkaarssi taa sajuuta pretiiga ,ka taads pa tevi raapo.Lloti aatri gribas novaakt.Fui,fui,fui. wink.gif Neciessu nekaada veida kukainnus .Pat taurennus ne. pinch.gif Bet no attaaluma(kad netiek klaat) tiiri smuki. rolleyes_a.gif Tad man vinni patiik.
Otra lieta noteikti ir karss. sad.gif Nekad negribeetu piedziivot.Par to esmu pilniigi paarliecinaata.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hypsus...
iesūtīt 30.12.2004 16:13
Raksts #22


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.09.04
Kur: Šur un tur starp interesantām personām



Man arii iisti nebija par ko balsot bet es tomeer tomeer nobalsoju par dabas katastrofaam, jo taas no shiem dotajiem variantiem baida, ja taa varetu teikt mani vissvairaak..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
anarhija
iesūtīt 31.12.2004 14:01
Raksts #23


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.01.04
Kur: banaanu zeme



nenobalsoju, jo te nav `cits variants`. es visvairaak baidos no vecuma un vientuliibas. ja esi vientulsh un viens, tev nav pilniigi neviena cilveeka, kam ruup tava eksistence, pie tam veel esi vecs un nevariigs, ir zudis prieks, tad es uzskatu - dziivei vairs nav jeegas. un labaak mirt.

naave... ir mulkiigi vairaak par visu baidiities no naaves. taalaak neizteikhsos
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nestors Grems
iesūtīt 01.01.2005 15:57
Raksts #24


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.08.04



No dabas katastrofām un kara, jo nezini, kas tevi gaida: dzīvība, mocības vai nāve(nevienmēr ātra)!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tots
iesūtīt 01.01.2005 16:06
Raksts #25


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Esmu prom no skatuves, kurai es atdevu visu. Paliku tikai atmiņas. Aplausi! Es esmu atmiņās par to, kas bija "Bērnu un jaunatnes 8. dziesmu un deju svētkos"!!!



Tā visi mēs sakām kas pieredz šos laikus. Bet nejau citi izlemj mūsu likteni. Mūsu varā ir noteikt ko iesakt ar mums atvēlēto laiku. Ja runaparlietu tad es baidos no Kataklizmām. Pirmais citāts sarkanā krāsā ir domāts tiem kasbaidas no kara.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
emily
iesūtīt 01.01.2005 16:25
Raksts #26


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.04
Kur: Cēsis
Janvāra fotogrāfs



no kara...
no dabas stihijaam neiipashi... es gribeetu kauko taadu piedziivot, tikia ne izvirdumu, bet cunaamii un veetra happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Paulinja
iesūtīt 01.01.2005 16:28
Raksts #27


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.11.04



ir loti daudz taadas lietas kas mani biedee....
njez bet nobalsoju par karu...
nedaudz uzdzen bailes tumsa....nedaudz sitie cunami un viskautkaadas zemestriices....bet nju.... 8)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sesila14
iesūtīt 01.01.2005 17:41
Raksts #28


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.12.04



Man vienīgi ir bail no suņiem. Manas mājas apkārtnē ir gadījumi ka suņi ļoti stipri sakoduši cilvēkus. No nāves man nav bail....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 01.01.2005 18:47
Raksts #29


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



hmm ... komenteeshu atsevinshki, jo principaa no sheit dotajaiem variantiem man vainu ir gruuti izskiorties vai arii nav bail.

1. Tumsa - pavisam noteikti nee. man varbuut buutu bail no taa kas tur nepaziistams spiideetu, bet arii tas no saakuma mani vairaak intrigeetu nekaa biedetu

2.naave - shaubos, bet varbuut arii.kaa jau air mineeja tad no kaa naaves. par saveejo nezinu - laikam esmu paraak paardrosha lai par to domatu vai uztrauktos. cita nave mani vairaak sapinatu - bet atkariigs jau arii kaa naave.

3. dviinieki - nevareetu teikt ka man buutu bail no vinjiem. dazi man liekas pretiigi un taapeec labaak tureetie pa gabalu. citi ir biistami un taapeec labaak nejokot. uzskatu ka zinu kadu noteiktu robezu ko attieciibaa uz dziivniekiem nepaarkaapt. (paldies draugam par lasiijumu no "Pii dziives")

4. no paranormaalam paraadiibaam - lieta taada ka taadaam iisti neticu neticu (vai vajadzeetu?). jap esmu zinjkariiga un ja patieshaam taam visama atrastos taustaami pieraadiijumi kas briidinaatu par briesmam tad jaa - liidz shim visas paranormaalaas paraadiibas ir bijushas draudziiga rakstura - taaka neredrzu iemeslu kaapeec.

5.karsh - pat nezinu ko un kaa teikt. karsh ir tas kas netikai peec shiis aptaujas bet arii reali biedee loti daudz cilveeku. par sevi teikt nemaaku...

6.dabas katrastrofas - latvijaa taadu nav. par to ir tikai dzirdets - kautkur ir redzeetas sekas. ir arii dazaadas katastrofas. domaaju ka no taam man buutu bail.

lieta taada ka pati vienmeer esmu centusies savas bailes apspiest vai uzveikt un tagad jau ir gruuti pateikt kas tas buutu. man ir bail no taam reaalajaam lietaam un parsvaraa taas ir socialas paraadiibas - mani biedee vientuliiba. necieshu pamestas vietas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tots
iesūtīt 01.01.2005 21:16
Raksts #30


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Esmu prom no skatuves, kurai es atdevu visu. Paliku tikai atmiņas. Aplausi! Es esmu atmiņās par to, kas bija "Bērnu un jaunatnes 8. dziesmu un deju svētkos"!!!



emely labāk nepiemini (Gribētu piedzīvit) kas ti psihiska. Kautkāds Amerikānu rakstnieks Baltiju nosaucis par miera ostu. Nepiesauc nelaimi tā tiešam nevajag runāt.....brrrrr!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zakkite
iesūtīt 02.01.2005 12:10
Raksts #31


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.04.04
Kur: Ogre



CITĀTS
no dabas stihijaam neiipashi... es gribeetu kauko taadu piedziivot, tikia ne izvirdumu, bet cunaamii un veetra


Emily man drebuļi vien metās, kad paskatos kas notika Indija, Šrilankā, nē es nemužam negribētu tādā situācijā nokļūt! huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Rigor_mortis
iesūtīt 02.01.2005 18:46
Raksts #32


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.10.04
Kur: kaut kur kur nav taisnības un dzīves



Man ir bail no tumsas kad esmu viena....visiespējamākais variant ir kāda atgadījuma dēļ....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Erasmus
iesūtīt 02.01.2005 20:10
Raksts #33


Angel of Mayhem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.05.04
Kur: stoned
GP eksperts 2007



no šitiem piedāvātajiem nav neviena, no k;a būtu bail, tāpēc nenobalsoju. Vienīgā lieta no kā man ir bail ir no reāli šaurām alām (tādām kur guļus knapi var ielīst), bet tā kā tā te nav..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Niamh
iesūtīt 04.01.2005 14:55
Raksts #34


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 13.07.04



Vieniigaa lieta, no kuras es baidos taa, ka mati celas staavus ir....klauni. Taas launi smaidosaas mutes, spilgtaas acis, sarkanais deguns. Klauni izskataas vairaak launi, nekaa smiekliigi. Taadi, nedaudz peec kropliem ar muuzam smaidiigu feisu.

Man maajaas nav nevienas lelles-klauna, jo es vienkaarsi fiziski baidos pieiet kam taadam tuvumaa. Es pat uz cirku neeju tikai klaunu deel. Nezinu nevienu cilveeku, kuram veel buutu bail no klauniem. Brrr....man jau taa ir apseestiiba...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zakkite
iesūtīt 04.01.2005 14:57
Raksts #35


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.04.04
Kur: Ogre



CITĀTS
Vieniigaa lieta, no kuras es baidos taa, ka mati celas staavus ir....klauni. Taas launi smaidosaas mutes, spilgtaas acis, sarkanais deguns. Klauni izskataas vairaak launi, nekaa smiekliigi. Taadi, nedaudz peec kropliem ar muuzam smaidiigu feisu.


Godīi sakot man no klauniem nav bail, bet man viņi riebjās. Man liekās ka viņi ir tupi, stulbi un vienkārši pilnīgi idioti. getlost.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Master
iesūtīt 04.01.2005 15:49
Raksts #36


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



No katastrofaam itkaa nebuutu jaabaidaas, bet gan jaasaprot, ka kas taads var notikt jebkuraa briidii....protams, ja saaktos viesuljveetra iespeejams rastos bailes, bet taas buutu tikai panikas izraisiitas..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shatered
iesūtīt 04.01.2005 20:41
Raksts #37


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.09.03
Kur: Svešā ādā
Grafiķis 2007



Nevienas no šīm nav manas bailes. Tādas fiziski sāpīgas lietas. Nekas īpašs. Taču man reizēm ir bail, ka es pazaudēju pati sevi, bail, ka sāku just par maz, sāk zust emocijas un es sāku palikt tukša. Tāpēc no manis var sagaidīt pārspīlētu izturēšanos - es vienkārši cenšos izturēties pret lietām un cilvēkiem, kā pret kaut ko īpašu, jo citādi sāk šķist ka es drīz vairs neko nejutīšu un būšu tikai apkārt staigājoša lelle bez dvēseles un sirds, emocijām. Radījums.

Vēl man ir bail tikt ieslēgtai vai nu stikla krātiņā vai arī baltā appolsterētā telpā. Ne jau fakts, ka esmu traka. Nē, tas, ka es būtu cilvēks bez savas dzīves un iespējām izlemt. Kā bezpalīdzīgs zvērs. Nespējot izlauzties brīvībā un nekad neatrodoties vidē, kura man ir vis tuvākā. Kā izrauta no siltas istabas ar vienu kreklu un svārkiem, basām kājām un kailām rokām, aukstajā ziemā. Vienkārši nejūtoties iederīga un tiešām pamazām pazūdot. Tādā situācijā es nomirtu nevis fiziski, bet gan morāli iekšienē un no tā man ir tiešām... bail.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
shary
iesūtīt 05.01.2005 16:48
Raksts #38


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.04
Kur: viskaut kur darot blēņas



ja jau cilvēkam ir bail no kara tad jau tas ir no nāves....nu vispār man bail no kukaiņiem...nu vispār no zirnekļiem citiem nē..un laikam arī nedaudz no nāves..bet drīzāk nevis bail, bet vienkārši negribu..it sevišķi negribu lai mirst kādfs no manas gimenes. jo tad es šusmīgi pārdzīvotu un nespētu ar to samierināties. (es runāju par ļoti tālu nākotni)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roze
iesūtīt 11.01.2005 15:12
Raksts #39


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: ....kautkur...tepat vien....



Nu no šiem minētajiem man ir bail ni vissa bat visvairāk no kara un dabas katastrofām it īpaši ka tagad Latvijā plosā vērta-orkāns! ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ambera
iesūtīt 11.01.2005 17:26
Raksts #40


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.04
Kur: Cūkārpas pagrabi



getlost.gif mani vienkārši nenormāli paralizē bailes tajā brīdī kad esmu tumsā kāda pagrabā vai vēl labāk bēniņos huh.gif un tad ja es esmu tumsā tad mani biedē viss..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

16 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 00:12