Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Vai tu tici,ka pastaav vinjpasaule???
Aliisija
iesūtīt 25.12.2004 20:35
Raksts #1


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.12.04



Nju kaa tad ir???Ticat???Es saubos,bet ja nepastaav,tad kur peec naaves nokljuust cilveeka gars???Kaadas ir juusu domas??? :blink:
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  < 1 2 3 4 5 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Roviela
iesūtīt 24.10.2005 11:10
Raksts #41


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(celebrity @ 24.10.2005 11:54)
bet ir tachu tik daudz pieradijumu,ka spoki ir....nu kaut vai tas pasas bildes kur kaut kada miglinja...
*

Ē... kopš kura laika bildes ir pierādījums? Jebkurš fotogrāfs-profesionālis ir spējīgs uzrakstīt dučiem iemeslu, kāpēc tas tā var sanākt. Un visi iemesli būs gauži dabiski.

Šo rakstu rediģēja Roviela: 24.10.2005 11:10
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
resella
iesūtīt 24.10.2005 21:14
Raksts #42


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.04
Kur: all lall lā./ kaut kur, kur nebiju domājusi nonākt...



ne nu piemeram vieta kur es dzivoju atrodas viduslaiku pils. un tur ir many stories par sito temu.bet ir ari bilde kura ir divi turisti un blakam viduslaiku terpa terpta ena...
un tad vel mana bernibas bernudarza audzinataja kas to laik stradaja par apkopeju ieprieks minetaja pili,stastija ka vinja spocinjs palidzot kartot kreslus...
nja es saprotu ka viss k-ko jau var izdomat,bet tomer pamata jau ir k-kas...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Patriote.
iesūtīt 29.10.2005 14:14
Raksts #43


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.02.04
Kur: Savējā Valmiera



nu vispaar jau man liekas, ka peec naaves ir kaut kas labaaks, bet es tak to ,protams nevaru zinaat, neviens to nevar zinaat huh.gif , bet man loti interesee, vai man paraaadiisiem tunelis ar gaismu galaa rolleyes_a.gif , varbuut taa IR tasniiba, bet kas to lai zin, viss ir paraak nekonkureets un izfantazeets silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
violetcreme
iesūtīt 06.11.2005 16:04
Raksts #44


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.11.05



Cilvēks nonāk pudelē kura ir diezgan līdzīga parastai minerālūdens pudelei...par tālāko gaitu, kas notiek pēc ielīšanas pudelē nezinu ; )

Bet, ja nopietni.Tad tāda ir.Man ir divas versijas, kāda tā varētu būt, bet negribas tērēt ne savu, ne arī tavu laiku rakstot to visu
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 11.11.2005 23:08
Raksts #45


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Es ticu visam kam! Ticu viņsaulei, aizsaulei, aizmugursaulei... laughing.gif
Bet nē, ja pa nopietnam, tad es tomēr vairāk turos pie tā uzskata, ka cilvēka gars pārdzimst, nevis nonak viņsaulē... silent.gif
Pēcāk, kad reinkarnāciju cikls pabeigts, tad cilvēks paliek tajā pašā viņsaulē, ja nesasniedz mūžīgo meditāciju... silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Immortal
iesūtīt 14.11.2005 18:05
Raksts #46


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.04
Kur: šūpuļtīklā zem bumbieres...



Es ,protams, ticu, ka ir viņpasaule... silent.gif
Es gan nevaru paskaidrot kādu to iedomājos, taču ganjau, ka ir. Vienīgi es vēl aspveru iespēju, ka cilvēka gars reinkarnējas......bet kkas noteikti ir vēl bez šispasaules!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
HeRmIoNiiTe
iesūtīt 20.11.2005 18:02
Raksts #47


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.07.04
Kur: Ala =))



es njez...kameer man neviens nav neko pieraadijis nekam neticu grin.gif
Vareetu jau buut,ka kaut kas TAADS pastaav....Nu njez...pff
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aitinja
iesūtīt 25.12.2005 23:15
Raksts #48


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.06.05



noteikti ka pastaav,pieraadijumu tam nav jo pagaidaam nav radusies kaada telekanaala reportieriem innterveet vinjpasaulee dziivojoshos,bet gan jau pashi arii vinjaa nonaaksim un tad uzzinaasim kas un kaa unsure_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Witch
iesūtīt 06.01.2006 15:08
Raksts #49


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.01.06



tas ir kas liidziigs kas notiek peec naaves bet nu.... cilveex dziivo savu dziiviiti un tad kaadu dienu BLIIKSH un redzami rozu vainagi un raudoshi cilveeki. bet mees dziivojam ilgi katrs cilveeks ir noziimiigs ... kur paliek muusu domas sapnji izjuutas dveeseles alkas mokas un veelmes? tas sastaada vinjpasauli! taa nebuus zeme pa kuru staigaasim bet taas buus emocijas kveelaakaas ilgas viss viss no kaa sastaav muusu dziive... tas nekad nepazudiis... tas paliks muuzhiibaa... vienmeer...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bluish_eyes
iesūtīt 06.01.2006 20:02
Raksts #50


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.05
Kur: otram galam otrā galā



Jā, es tam ticu, vismaz ļoti gribu ticēt, jo man kaut kā nav saprotams kā var vienkārši nomirt un nebūt.. ehhh..
Bet varbūt mēs sākam dzīvot citu dzīvi un reinkarnējamies citā pasaulē iepriekšējo dzīvi vairs neatceroties.. Mūžam neatbiltētie jautājumi.. brr
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
miau
iesūtīt 23.01.2006 13:18
Raksts #51


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.12.04



Jā, es esmu pārliecināta, ka kaut kas tāds pastāv... tieši tāpat kā augstāk Witch pieminēja, vēlmes sapņi, sāpinājumi, atmiņas - nespēju iedomāties ka viss šis skaistums aprobežojas ar zemi. Pati tagad domājot esmu droša par to, ka manas šī, nākamā un aiznākamā brīža izjūtas nepastāv tikai pateicoties saskaņotai orgānu darbībai...
Esmu dziļi pārliecināta, ka tas, kas ir cilvēkā dziļi iekšā ir kas smalkāks par jau tā sarežģītiem atomu savienojumiem un es neuzskatu, ka šīs paralēlās pasaules ir kaut kas pārdabisks - tās ir pat ļoti dabiskas, tikai smalkākas pasaules... Un to varētu būt arī ļoti daudz.

Šo rakstu rediģēja miau: 23.01.2006 13:18
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kaktuss
iesūtīt 24.01.2006 20:00
Raksts #52


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.01.06
Kur: Podiņā...



Nu, manuprāt, viņpasaule pavisam noteikti pastāv. Kaut kā, kaut kur, bet kaut kas jau pēc nāves ir. Tikai neviens nezina, kas īsti. Doma, ka kas tāds varētu būt, vien jau vieš cerību, ka cilvēks varbūt nemaz nav viena nolādēta būtne, kas dzimusi tikai tādēļ, lai ciestu. Pēc viena grēcīga baudas mirkļa dotu dzīvību citai tikpat nožēlojamai radībai un turpinātu mūžīgo ritējumu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Margo
iesūtīt 19.03.2006 12:56
Raksts #53


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.03.06



Es naveru apgalvot, ka pastāv...un mēs neviens nevaram 100% apgalvot, ka nepastāv... (Mironīši jau neko pastāstīt daudz nevar... silent.gif )
Kaut kas jau ir pēc nāves, tā vismaz es uzskatu, jo mēs arī nedzīvojam bez jebkādas dzīves jēgas...tā nevar būt, ka mēs vienkārši nomirstam un viss...nekas vairs nav...tukšums un tumsa? Diez vai. Vismaz men tam negribētos ticēt, jo dzīvot ar apziņu, ka viss...tu pēc nāves vairs nebūsi un neeksistēsi ir briesmīga... unsure.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dee
iesūtīt 20.03.2006 09:36
Raksts #54


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.12.05



es tam noteikti ticu....es ticu visām lietām kas nav pierādītas un ir pierādītas(tām es pat ticu mazāk)....Protams, man šķiet ka tam netic tie cilvēki kuriem vajag lai viņiem visu pierāda...tiem laikam ta pamazāk iztēles.. silent.gif

Šo rakstu rediģēja Dee: 20.03.2006 09:37
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Floriāna
iesūtīt 20.03.2006 10:03
Raksts #55


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.03.06
Kur: somewhere else



Man ir taa - tad kad uznaaks melanholisks garstavoklis es saaku domaat, vel domaat, un vispaar sausmiigi domaat grin.gif un tad es parasti izdomaju ka pastaav viss - Dievs, paradize, elle un vinpasaule un pareejas lietas ....
Bet kad esmu racionalista garstavoklii [ visbiezaak tad kad dusmojos mad.gif ] tad man nospaljauties par tadu vinpasauli. Tad esmu es tagad un ne savadaak. Man nevajag pieradiit ka exsiste jo mani tas tad neinteresee silent.gif
Vispaar esmu cilveeks , kas dziivo shodienai un par nakotni daudz nebeeda...ja arii vinpasaule ir es tachu to uzzinaashu...velaak silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
anhela
iesūtīt 20.03.2006 10:14
Raksts #56


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.02.06
Kur: En la casa de Lorena Rojas...



diez vai ir tāda viņpasaule,man liekas,ka pēc miršanas cilvēka gars dabū citu ķermeni un sāk jaunu dzīvi! tas ir man ticamākais variants.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Metalraider
iesūtīt 20.03.2006 12:01
Raksts #57


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.05.05
Kur: Minervas guļamistabā :)



ehh.... ar sho jautaajumu biju nopietni aizraavies pirms 2gadiem, lasiju dazhaadu filozofu un teologu darbus.
Un esmu nonācis pie sleedziena - Necenties uzzinat shodien to kas tev jaauzin riit wink.gif
Sheit vari spriedeleet daudz un dikti bet taustaamu faktu shajaa sakaraa nav, o jaa piemirsu Jeezus Kristus padariishanu, es domaaju ka tas ir bullshit, lai gan 100% to izsleegt nevar. Un ja mes sastaptos ar augsti attiistiitu civilizaaciju, kura speetu paarveidot laiku un mateeriju, vai mees speetu to atskirt no dieva?
Un mans otrais sleedziens ir - mazaak domaat vairaak iedzert- \m/
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cecilia
iesūtīt 20.03.2006 12:42
Raksts #58


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.05
Kur: sniegā pie balta akmens, vērodama liesmu sienu



kā par visu citu savā dzīvē, es nevaru teikt, ka kaut kam īsteni ticu, Bet es ar nepacietību gaidu, kad nomiršu un redzēšu/sajutīšu, kas tad tur īsti ir. esmu cieši paŗliecināta, ka tur nebūs ''gari galdi, klāti ar visādiem ēdieniem un mīkstas gultas un Dieviņš staigā apkārt baltās drānās''. tā jau var nomirt , tikai ēdot un guļot.visādā ziņā es nedomāju, ka nomiršanas brīdī visa mūsu dzīves laikā izveidotā iekšējā pasaule vnk ...iznīkst...tas liktu domāt, ka dzīvei tiešām nav nekādas jēgas...

Šo rakstu rediģēja juura: 20.03.2006 12:44
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
stindzis
iesūtīt 30.12.2006 18:36
Raksts #59


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.06
Kur: Rīga,Latvija



Palasi bībeli uzzināsi ,es arī esmu slinks!!!! man negribas visu stasstit!!! pieķeries pie gramatas!!!! thumbsup.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hēbe
iesūtīt 14.01.2007 01:16
Raksts #60


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.10.06
Kur: nektāra eiforijā



Paradīze,manuprāt,nevar pastāvēt gluži vienkārša iemesla dēļ-nevar pastāvēt tāda vieta kur visi būtu laimīgi un saticīgi,jo pasaulē tā iekārtots,ka cilvēki nespēj viens ar otru sadzīvot.Mēs strīdamies,karojam,vijam intrigas-padomājiet,vai tad bez tā visa mēs maz spētu dzīvot,tas taču būtu tik garlaicīgi pastāvīgi dzīvot mierā!Tad jau ticamāka ir doma,ka pastāv tikai elle.Taču manas domas ir tādas-tāpat kā ķermenis lēnām satrūd un izgaist,tāpat sadalās mūsu gars,vienkārši sašķīst molekulās un kļūst par visuma sastāvdaļu.Zinu un saprotu,ka daudziem tādas domas ir nepieņemamas,ka mēs vienkārši izšķīstam,bet,lai jau katrs tic kam grib,es nevienam par viņa ticību nepiesienos.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  < 1 2 3 4 5 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 16:07