Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ievēro!

Bibliotēkas plauktā par citām lietām, lūdzu, nesarunāties!
Vai nu atrodi piemērotāku forumu, vai izmanto kaucekļus. Sarunas no bibliotēkas plaukta var tik dzēstas bez brīdinājuma!

> Paulu Koelju, "Alķīmiķis" un citi
Hikari
iesūtīt 17.08.2004 14:26
Raksts #1


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Es ļoti mīlu Rakstnieku Paulo Koelju!!! laughing.gif Vai kāds no jums vispār tādu zin un vai jums viņa darbi patīk? Mans mīļākais darbs ir "Alķīmiķis", bet arī pārējie nav slikti! smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
7 Lapas V  « < 5 6 7  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (120 - 125)
Klusētājs.
iesūtīt 06.01.2009 23:36
Raksts #121


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.12.08
Kur: vējā



Vispār, varētu teikt, ka Koelju ir mans mīļākais rakstnieks. Mani pievilka viņa valoda un vieglums ar kādu viņš pasniedz pat tās dziļās domas.
Tās grāmatas, kuras esmu izlasījusi, likās lieliskas. ''Ceļavārdi gaismas bruņiniekam'', ''11 minūtes'', ''Veronika grib mirt'', ''Pjedro upes krastā.. '' laikam jau visas laughing.gif
Bet, šķiet, ka ''Alķīmiķis'' ir šī rakstnieka labākā grāmata, jo visspilgtāk ir palikusi atmiņā. Tā arī bija pirmā, ko lasīju. Ļoti iespaidoja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
~Vanesa~
iesūtīt 30.04.2009 13:25
Raksts #122


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.04
Kur: Ledus valstība



Tai brīdī, kad lasīju, likās tīri interesantas grāmatas. Taču manā prātā tās nav saglabājušās. Kad gribēju pakavēties domās pie kādas no lasītajām, atklāju, ka vairāku lasīto grāmatu sižeti savijušies kopā. Nevarēju vairs pateikt kas noticis kurā grāmatā. Alķīmiķi gan atceros, bet tas manā prātā nekādu īpašu vietu neieņem. Tieši grāmatu "Alķīmiķis" lasīju, lai uzzinātu, kādēļ daudziem tā grāmata ļoti patīk, taču nesapratu. Pēc kāda laika tā vienkārši bija viena no grāmatām, kuru esmu izlasījusi un kura mani jūtami neietekmēja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sniega Rūķis
iesūtīt 31.08.2010 12:44
Raksts #123


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.03.04
Kur: jau pēc brīža nākotnē :D



Es arī vienu izlasīju. Tā bija par prostitūtu. Nosaukumu neatceros. Toties atceros, ka tur bija visādas perversības jebšu atklātas ainas. un ja tā padomā var atcerēties arī sižetu. Nu tā - izlasīju, papriecājos, pietika.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sarlote....
iesūtīt 27.06.2012 10:33
Raksts #124


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.04.10
Kur: kautkur, nezin kur........



No Paulu Koelju vienīgo esmu lasījusi Alķīmiķi un man ļoti patika. Tiešām interesanta grāmata. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Liesma narnia HP
iesūtīt 27.06.2012 15:28
Raksts #125


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.04.10
Kur: Skaistākā vieta uz pasaules



Es arī esmu lasījusi Alķīmiķi- manuprāt pamācosā un interesanta grāmata. Man arī patīk šīs grāmatas galvenais citāts: "Pasaules dvēseli baro cilvēku laime. Un arī to nelaime, ļaunums vai skaudība. Īstenot savu likteni ir cilvēka vienīgais, patiesais uzdevums. Viss kalpo vienam. Ja tu kaut ko vēlies, visa pasaule slepus sadodas rokās, lai tev palīdzētu."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miervaldis Gotiņ...
iesūtīt 28.06.2012 08:09
Raksts #126


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.08
Kur: Arkanara
Gotiņtēvs 2012



Man ir nelabas aizdomas, ka Koelju tekstiņu vērtība ir diezgan stipri pārvērtēta, no sērijas `oi ku tēlaini pateikts, tātad laikam autors ir ģeniāls!` grin.gif

Bet ja mēs paskatāmies uz to pašu `galveno` Alķīmiķa citātu, un pamēģinam saprast, kas tad ar viņu ir pateikts, kas tur sanāks?
CITĀTS
Pasaules dvēseli baro cilvēku laime. Un arī to nelaime, ļaunums vai skaudība. Īstenot savu likteni ir cilvēka vienīgais, patiesais uzdevums. Viss kalpo vienam. Ja tu kaut ko vēlies, visa pasaule slepus sadodas rokās, lai tev palīdzētu.

- Pasaules dvēseli baro cilvēku laime. Un arī to nelaime, ļaunums vai skaudība. - Nu, ko tas īsti nozīmē? Vai Koelju te runā par karmas koncepciju, vai par kaut ko citu? Pasaules dvēsele - kas tā tāda ir un kā izpaužas?
- Īstenot savu likteni ir cilvēka vienīgais, patiesais uzdevums. LOL
- Viss kalpo vienam. - Kam?
- Ja tu kaut ko vēlies, visa pasaule slepus sadodas rokās, lai tev palīdzētu. - Miljoniem kārnu, ar AIDS slimu bērniņu Āfrikā vēlas normāli paēst un izārstēties. Diez kur gan ir tā rokās sadodošās pasaule? grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

7 Lapas V  « < 5 6 7
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 13:55