Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> sapnji, ..apraxti..
anti blinke
iesūtīt 15.07.2004 22:10
Raksts #1


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: CĒSIS



peedeejaa laikaa es esmu saakusi no riitiem skatiities sapnju skaidrojuma graamataa..es laikam tiem ticu,bet juus? wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
6 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Seila
iesūtīt 30.06.2005 00:07
Raksts #41


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Hmmm...sapņu skaidrojamā grāmata? man personīgi viņa ļoti bieži stāv pie gultas, kaut gan jāatzīst, ka paļauties uz viņu nevar pilnībā gandrīz vai nekad. Kāpēc? nu iespējams tāpēc, ka tie tulkojumi kuri ir sapņu grāmatā ir diezgan novecojuši. Līdz ar to mūsdienīgā pasaulē no šiem tulkojumiem nav diez ko daudz jēgas.
Savukārt ja runājam par pašu sapņu tulkošanu, tad pēdējā laikā paldies dievam tongue.gif vairs gandrīz neredzu pareģojošos sapņus un ceru, ka vairāk arī neredzešu, kaut gan pamatā, ja atceros nedaudz padomāt un pacensties atcerēties sapni, tad parasti izdodas viņu pietiekami precīzi iztulkot
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Simple Girl
iesūtīt 03.07.2005 10:15
Raksts #42


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.04
Kur: Fata Morgana



Sapņu grāmatas ir pilnīgas muļķības, var jau tulkot lai pasmietos par to... jo savādāk ja katru sapni tulkotu tev ar vien biežāk teiks ka mirsi drīz utt. takā nav ko ticēt.
Es personīgi pati savā ziņā iztulkoju savus sapņus (parasti nākamie notikumi ir saistīti ar sapni ko esmu nosapņojusi) tātad pēc apm. 2 dienām es saprotu ko mans sapnis nozīmēja... vai arī sapnis parāda man vakardienu savādākos toņos... =]

Šo rakstu rediģēja gride: 03.07.2005 10:17
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zuzee
iesūtīt 03.07.2005 10:23
Raksts #43


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.10.04



man sapnji biezhi neraadaas...nu ko es tur ticeeshu,ja mani sapnii grib izvarot?lol
es nevienam savam sapnim neticu...lol
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Winged
iesūtīt 25.07.2005 10:31
Raksts #44


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.06.04
Kur: Jūrmala



CITĀTS(!Harpy! @ 16.07.2004 09:38)
Varbuut es sapnii redzu izkapti jo vakar mans faateris pljaava zzali! Un piemeeram sapnju tulkotaajaa taa varbuut ir  naave grin.gif

Bet tas viss jau nav jātulko burtiski!!! nāve var būt ne tikai fiziska,bet ari garīga....Nāve tādā ziņā,ka tu varbūt šķirsies no drauga,kādas lietas...Nāve var būt apzīmēta ar kāda procesa beigšanos tavā dzīvē... Nēve var būt kādas problēmas begšanās-respektīvi atrisināšanās...
Viss nav jāņem burtiski...Sapņi ir daudz dziļāki un svarīgāki,kā arī nopietnāki,nekā mēs to varam iedomāties... silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elepele
iesūtīt 25.07.2005 17:38
Raksts #45


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.06.04



Reizi pa reizei ieskatos tajaa graamatinjaa, kur izskaidroti sapnji, bet peedeejaa laikaa sen neesmu skatiijusies... huh.gif iisteniibaa, es laikam gan ticu tiem sapnju skaidrojumiem, bet tas jau nenoziimee, ka es domaaju, ka viss arii piepildaas... taa ir tikai dazhreiz, vai ljoti reti huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
miau
iesūtīt 14.08.2005 18:51
Raksts #46


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.12.04



Varbūt visa vaina ir tajā, ka sapņu skaidrojošajās vārdnīcās nav kaut nedaudz pastāstīts par to kas vispār ir sapnis... Patiesībā to nozīme var būt ļoti dažāda un tur nav nekāda sakara ar vispārpieņemtiem skaidrojumiem... Kādēļ daudzās grāmatās melns parasti nenozīmē neko lielisku, bet balts neko ļaunu ir tas ka arī mūsu galviņās pastāv šāda simbolu skaidrošana silent.gif Jebšu mēs savā zemapziņā esam pieņēmuši ka sarkanas rozes ir kaut kas romantisks vai izkapts asociējas ar daudzviet sastopamo lidojoša lupata + izkapts = nāve
Nevajag domāt, ka nakts tūlīt pat asociēsies ar briesmām, tā vairāk ir skaista, noslēpumaina... tātad notikumam sapnī ir noslēpumains fons un tētis- zālēja pļāvējs varbūt būs tas kurš labiekārto tavas mājas (parasti māja ir cilvēka platība gan ķermeņa, gan garīgā) pagalmu, tātad iespējams kādā tavas dzīves posmā tev viņš palīdz... kaut kur huh.gif Bet tikai cilvēks pats var pateikt vai viņa sapni ietekmē ārējie apstākļi (kāda vakarā redzēta šausmene), vai tas varbūt ir sapnis kas pastāsta par tavu pašreizējo situāciju, palīdz tev to atrisināt vai varbūt pareģi wink.gif

Šo rakstu rediģēja miau: 14.08.2005 18:52
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 14.08.2005 22:39
Raksts #47


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



Tā varbūt daudz ko izskaidro, caur puķēm pasaka kas un kā, bet to, kas ir patiesībā cilvēks jūt pats. Pa daļai sapņu tulkiem ticēt laikam tomēr var, vismaz vecajiem izdevumiem vai tiem, kas ir pašrocīgi sastādīti, jo tajos it kā vairāk ir sentēvu gudrību un patiesību par to, ko katra lieta vai darbība nozīmē sapnī.
Cilvēki vispār ir ziņkārīgi un zinātkāri radījumi un kaut vai intereses pēc kaut reizi iemetīs aci sapņu tulka grāmatā. No vienas puses varbūt gribas domāt, ka spēsim ietekmēt nākotni, ja iztulkosim savus sapņus, saskatīt draudošas briesmas un nelaimi, vai gluži pretēji necerētu laimi un veiksmi. Bet no otras puses vai vispār ir vērts domāt par to, ko redz sapņos? Vai ir jēga krist panikā katru reizi, kad ieraugi TO zīmi, vai TĀDU lietu?
Ticēt vai neticēt - nemāku teikt, bet tas mani interesē mazliet.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
scell_x
iesūtīt 21.08.2005 09:29
Raksts #48


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.08.05
Kur: Cūkkārpas gaitenjos meklee Piivzu, lai "pateiktos" par "laipno" sagaidiishanu



Es ticu sapņiem un ir viens sapnis, kuru es gribu lūgt visiem palīdzēt iztulkot...
KO NOZĪMĒ, JA SAPNĪ GLAUDA VILKU?

Ceru, ka varēsiet palīdzēt.

Šo rakstu rediģēja Roviela: 30.03.2009 21:25
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
arbeth
iesūtīt 21.08.2005 12:07
Raksts #49


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.08.05
Kur: Rīga



es ticu visam, VISAM!!!!! laughing.gif
bet sapņi ir tie, kuriem es ticu visvairāk.. happy.gif
jā, starp citu es arī reizēm mēdzu ieskatīties sapņu grāmatā...

scell_x, saskaņā ar Amerikas indiāņu tradīcijām vilks simbolizē jaunu ceļu atradēju, arī skolotāju, kuram piemīt dziļa gudrība un zināšanas. Sapnī redzēt vilku ir laba zīme. Tomēr vilks var nozīmēt arī vientuļu vīrieti, kas agresīvi vajā jaunu sievieti- kā pasakā par vilku un sarkangalvīti.
[Triša un Robs MAKGREGORI- "Lielā sapņu grāmata".]

par glaudīšanu tulkojumu neatradu... silent.gif
cerams palīdzēs...


vai kāds zināja, ka pastāv arī dziedinošie sapņi? laughing.gif

Šo rakstu rediģēja arbaleta: 21.08.2005 12:13
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
scell_x
iesūtīt 21.08.2005 14:25
Raksts #50


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.08.05
Kur: Cūkkārpas gaitenjos meklee Piivzu, lai "pateiktos" par "laipno" sagaidiishanu



wink.gif wink.gif wink.gif grin.gif grin.gif Arbaleta, liels paldies, es jau pusgadu meklēju atbildi! wink.gif yahoo_a.gif yahoo_a.gif yahoo_a.gif yahoo_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
miau
iesūtīt 31.08.2005 10:45
Raksts #51


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.12.04



exe, arbalet, tā ir viena no labākajām grāmatām par sapņiem, no mana viedokļa protams...

Glaudīšana visticamāk varētu būt draudzīguma izpausme, tāpēc nekas slikts, tas nevarētu būt wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ledene
iesūtīt 31.08.2005 11:11
Raksts #52


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Kur: Rīga



Par sapņu grāmatām -- tāpat jau ir sanācis iemest aci, bet tad, kad uzzināju, ka ''esmu drausmīgi šausmīgi slikts cilvēks, kam priekšā nezin kādi milzu pārbaudījumi'', es apņēmos tās vairs nelasīt grin.gif.

Galu galā -- tāpēc katram ir dotas smadzenes, lai tās mazliet palauzītu. Neviens labāk par tevi pašu neatklās sapņa vēstījumu, jo viss, ko mēs redzam sapņos, taču vairāk vai mazāk ir saistīts ar mūsu pašu zemapziņu, kurā neviens cits neielīdīs..

Līdz šim man nav bijušas problēmas, tulkojot savējos.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zuzee
iesūtīt 01.09.2005 02:16
Raksts #53


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.10.04



Visiem tiem,kuri sapnos redz aktierus n aktrises;tas noziimee,ka Juus sho cilveeku patiesi dievinat un savaadaaka,sleeptaakaa un miiklainaaka teorija nav smartass.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
darsijs
iesūtīt 01.09.2005 15:41
Raksts #54


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.09.05



eh sapņi paliek ssapņi. tu viņūs neizkaidrosi. tici man. var domāt ko gribi, bet īsto nozīmi neizdomāsi. mani moka sapnis kuru jau nēsmu aizmirsis vairāk nekā 6-7 gadus. tajā bija atgadījums kad man ar draugu uzbruka kautkādi briesmoņi un es ielēcu bezdibenī. ko gribēsiet teikt kad man nākotnē zombiji apēdīs laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
versache
iesūtīt 01.09.2005 16:20
Raksts #55


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.05
Kur: Ciemos pie Toma Bombadila.... Senmežā......



Nu vispār es ar tādām muļķībām neticu.Jo kaut ko esmu lasījis,ka sapņos redz iepriekšējās dienas pārdzīvoto. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
LoneWolf
iesūtīt 16.09.2005 23:16
Raksts #56


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.06.05



Nu es nezinu.Ir gadījies ka bez kaukādām grāmatām simboliski nosapņoju nākotni.Simboliski,jo nebija jau tieši tas notikums,bet es tikia pēc tā notikuma apjēdzu sapni.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
iMiS™
iesūtīt 13.10.2005 19:05
Raksts #57


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.05.05



Man arī ir pāriz reizes izdevies ko simboliski paredzēt...bieži tas nenotiek..

CITĀTS
Nu vispār es ar tādām muļķībām neticu.Jo kaut ko esmu lasījis,ka sapņos redz iepriekšējās dienas pārdzīvoto.

Ne gluži...sapņos tava apziņa ieslīgst zemapziņā - dauz plašākā jēdzienā.Zemapziņa ir daudz attīstītāka par cilvēka apziņu, tamdēļ arī sapņi nav precīzi, kādiem tiem būtu jābūt...Izsakoties vienkāršiem vārdiem - Apziņa to nesaprot, tādēļ "nolasa" savādāk un murgaināk...
Šajā attiecīgajaā zemapziņā piekļūt nevar nekādi, tikai sapņos...un arī zemapziņā slēpjas lietas, ko tu sen jau esi aizmirsis vai nevēlies atcerēties..whatever..galvenais, ka tur viss ir, arī ta pat par ko tu tajā dienā neesi domājis, jo līdz zemapziņai aiziet arī mirkļa izjūtas un vēl daudz citas spontānas lietas par kurām "apziņa neko nenojauš" ..!
Un tās nav muļķības wink.gif

Par sapņiem...
Dažkārt jūs piedzīvojat sapni, kuru varat kontrolēt..dažkārt tikai tādu, kuru jūs skatāties, kā filmu...zemapziņa izpaužas savādāk.
Sapņus, kuros jūs sevi varat kontrolēt sauc par - apzinātajiem sapņiem

Man laukos pie tantes bija viena sapņu tulkošans grāmata...tā arī viņa nozuda...māsīca pievāca ermm.gif

Mani agrāk loti bieži mocīja tāds sapnis...Ka es slēpju pa k-kādiem kalniem, ir nakts, ļoti tumšs...k-kas mani pārbiedē un es ielecu bezdibenī...es krītu, līdz iekrītu k-kādā milzīgā dubļu pļekā...sajūtas ir dīvainas...un pēkšņi man blkaus no dubļiem izkāpj kāds bērns..un smejās...
Šo sapni bērnībā redzēju ļoti bieži...ja būtu tulks, tad būtu incanti iztulkot...
biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Freya
iesūtīt 14.10.2005 14:17
Raksts #58


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.01.05
Kur: jūras viļņu šļakatās



Hmm!
Es arii vienreiz gribeeju nopirkt sapnu skaidrosanas graamatu, tacu mana mamma pat sausmaas iekliedzaas. Vinja man aizliedza to pirkt. Kad prasiiju kaapeec, vina atbildeeja, ka kaada vinas pazinja saadaa veidaa tulkodama sapnjus un, tulkojumiem ticeedama, sajuka praataa. Traki vai ne? Es taa arii nenopirku to graamatu. huh.gif
Bet runaajot par saviem sapniem, biezi ir taa, ka tie piepildaas. Tacu es zinu, ka tas ir pavisam nejausi, jo sapnos mees redzam to, ko mees gribeetu, nevis to, kas iisteniibaa ir iespeejams. tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Logan
iesūtīt 14.10.2005 14:26
Raksts #59


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 21.05.04
Kur: Kamelota



Man maajaas ir divas graamatas par sapnju tulkoshanu, bet vinjas esmu olietojis kaadas 8-10 reizes. Nu man negribas taam ticeet. Ja manus sapnjus skaidrotu kaads profesionaalis, tad es ticeetu...
Muusu sapnjus veido muusu zemapzinja. ES piemeeram vakar peecpusdienaa sagribeejus saldeejumu (pols de lux ar balzamu - mmm) un sapnii redzeeju ka veikalaa man pazinjo, ka saldeejuma nav. Lai gan sapnii notika daudz kas cits, tomeer tas saldeejums bija. Peedeeja pusgada laikaa esmu iemaaciijusies iztulkot un saprast savus sapnjus....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Patriote.
iesūtīt 19.10.2005 16:00
Raksts #60


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.02.04
Kur: Savējā Valmiera



es arii paraak neuzticies sapnu tulkiem, tie ir paraak nekonkureeti , ja redzi baltu rozi, uzreiz spriedums gataws tev shodien neveiksies vai kaut kaa taa, bet nevar tak spriest peec vienas lietas es sapnii redzu 100000 lietu, es tak neskaidroshu katru pa vienai blink_a.gif

vispaar jau es gandriiz vienmeer spanoju to pashu ko dienaa esmu pieredzeejusi, redzeejusi, sajutusi utt. neinteresanti, bet taa es parstraadaaju informaaciju, ko dienaa esmu saneemusi sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

6 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 00:35