Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Pirms iesūti rakstu

Pirms iesūti rakstu, pārliecinies, ka tu tajā:

1) neesi lamājies;
2) personīgi neaizvaino citus diskusijas dalībniekus;
3) neatkārto jau iepriekš rakstīto;
4) izsakies par pavedienā apskatīto tematu;
5) izsaki savu viedokli, bet necenties to uzspiest citiem.

> elle
Sol Invictus
iesūtīt 14.11.2004 18:01
Raksts #1


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Šorīt gadījās lasīt interesantu pastāstu par to vai elle aizsals vai ne, tur bija arī minēts, ka vairākas releģijas uzskata, ka tie kas nepieder šai reliģijas nonāks ellē, tāpēc man sagribējās uzzināt par elli un tās izskatu dažādu reliģiju ticējumos.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Kedriks
iesūtīt 06.12.2004 16:06
Raksts #21


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Starp citu, kristieši neuzskata, ka tie, kas nepieder pie kristietības kā reliģijas, nonāks ellē. Izņēmums no likuma!



Nu šito lietu cien. pāvesta kungs atzina visnotalj nesen un droshi vien ar lieliem sirdeestiem smile.gif Liidz tam oficiaali tika sludinaats preteejais.

Bet beernu psihi shitie shausmu staasti par trejdekshnjiem un naglaam pakaljaa var smagi sabendeet, taa ka watch your mouth people laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
alohamora
iesūtīt 06.12.2004 16:13
Raksts #22


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.10.04
Kur: sawā puķainajā istabelē



nazinu no kuras ticiibas tas naak, bet vispaar jau ir tas teiciens:''Tu sadegsi elles liesmaas!!!!" taatad tur ir elliigi karsts, tur viss ir liesmaas, peec idejas, taas ir muuzhiigaas mociibas...nju...es piekriitu, ka visaadiem slepakavaam un citiem idjikiem buutu tur jaanonaak, bet cilveekiem, kuri neko ljaunu nau dariijushi, vieniigi nau bijushi ticiigi...nav laaga.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Master
iesūtīt 23.12.2004 14:45
Raksts #23


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



Es arii lasiiju vienu graamatinju par elees ''priekiem'' un man radaas dazjas neskaidriibas.Tur bija staastiits, ka elle ir atkaartosjanaas- viss labais un pretiigais, kas dziivee buus noticis buus jaapaardziivo elee atkal un atkal, un atkal..Es iist nesapratu vienu lietu- tiek uzskatiits, ka tie, kuri dariijushi daudz ljauna nonaak elee, kur Saatans tos moca un tml., bet kaapeec gan, lai Saatans mociitu tos, kas turpinaajushi vinja darbu un dariijushi ljauna.Vinjam driizaak vajadzeetu riikot tiem muuzjiigaas dziires... mace.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 23.12.2004 17:18
Raksts #24


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



sātans ne vienmēr ir ļaunais - reizēm viņš ir ne labs, ne ļauns un vienkārši dara savu darbu
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 26.12.2004 21:47
Raksts #25


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



nu ja neskaita to ka visa dzive ir viena elle, tad neesmu isti parliecinata vai tada vispar ir... man ir nelabas aizdomas ka kristiga bazniac mus vnk biedee ar visiem stastiem par noklushanu elle ja nelugsim dievu... nezinu, man pietiek ar to elli zemes virsu un pat ja pec naves nonaksu vietaa ko oficiali sauc par elli, tad taa bus paradize salidzinajuma ar to ko izdzivoju tagad
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Alfirin
iesūtīt 28.12.2004 02:12
Raksts #26


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.01.04
Kur: Nūmenora



Come on, people.... Nu nav tā! Tik tiešām nezinu, no kurienes panesas visas šitās muļķības! Droši vienkārši kaut kur kaut kad dzirdētas un iesēdušās prātā...

CITĀTS
Alohamora
es piekriitu, ka visaadiem slepakavaam un citiem idjikiem buutu tur jaanonaak, bet cilveekiem, kuri neko ljaunu nau dariijushi, vieniigi nau bijushi ticiigi...nav laaga.


Kas ir ļauns? Kuras darbības tu klasificētu kā ļaunas?
Slepkavība? Nogalināt var arī domās. Vārds nokauj daudz precīzāk un sāpīgāk nekā ierocis.
Zādzība? Arī nenopirkta biļete trolejbusā ir zādzība - tu apzodz valsti, sabiedrību, nesamaksāti nodokļi tāpat...
Laulības pārkāpšana? Par šito labāk neizteikšos.
Ne jau mums būs noteikt, kurš ir labs vai ļauns, kuram nonākt ellē un kuram nē. To zin vienīgi Dievs. Un atbildība tev ir TIKAI Viņa priekšā.

CITĀTS
Sbafulo
Es iist nesapratu vienu lietu- tiek uzskatiits, ka tie, kuri dariijushi daudz ljauna nonaak elee, kur Saatans tos moca un tml., bet kaapeec gan, lai Saatans mociitu tos, kas turpinaajushi vinja darbu un dariijushi ljauna.Vinjam driizaak vajadzeetu riikot tiem muuzjiigaas dziires...

Es jau reiz teicu: elle ir atšķirtība no Dieva, nevis Sātans mocītāja lomā. Tai laikā Sātanam nebūs pilnīgi nekādas varas.

CITĀTS
saule pazare
sātans ne vienmēr ir ļaunais - reizēm viņš ir ne labs, ne ļauns un vienkārši dara savu darbu

Savu darbu? Saule, kādu gan? Kurš viņam šo darbu būtu iedevis, un kāpēc?
Sātans ir pilnīgs pretstats Dievam. Viņš neko nespēj radīt, tikai iznīcināt, viņš nes nāvi visam dzīvajam, un tāds ir viņa darbības mērķis. Sātans ir Dieva ienaidnieks un visu noziegumu un melu avots. Sātana dēļ pasaulē ienāca grēks un nāve.

CITĀTS
Dvēselīte
man ir nelabas aizdomas ka kristiga bazniac mus vnk biedee ar visiem stastiem par noklushanu elle ja nelugsim dievu...

Nu gan! kas tā par nokļūšanu ellē, ja nelūgsim Dievu! Dvēselīt, lūgšanu un ticību nevar uzspiest, tā nāk no sirds, un tikai. Ārējā forma - tā ir tikai čaula bez jēgas. Lūgšana tāpēc, ka tā vajag vai tāpēc, ka kāds to liek, - tā nav lūgšana, tā ir bezjēdzīga mutes plātīšana.

Tas, kas tagad notiek zemes virsū - piekrītu, tas ir drausmīgi. Bet tā nav elle. Tas dod iespēju kaut aptuveni nojaust: ja šis viss vēl nav nekas, tad kas gaida tur, ellē? Tici man - tu negribēsi tur nonākt...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 28.12.2004 10:32
Raksts #27


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Tātad tavu prāt dievs ir labs, bet sātans ļauns ? Domā kā gribi - es tikai pastāstīju par pastāvošiem uzskatiem nevis paudu savu viedokli. Sbafulo doma ir interesanta - ja sātans ir ļauns kāpēc viņš neatalgo ļaunus darbus un vai viņam vispār ir saistība ar elli ?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Alfirin
iesūtīt 28.12.2004 12:27
Raksts #28


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.01.04
Kur: Nūmenora



Es uzskatu, ka Sātans ir pats ļaunums, nevis vienkārši ļauns. Un arī tas ir pastāvošs uzskats.

Bet Sātans atalgo! Viņš plosās nevis ellē, bet gan te, uz zemes. Sātans atalgo ar naudu, varu, ietekmi uz cilvēkiem, Sātans var dot lielu spēku, bet tas nekas nav saistīts ar mīlestību, vēlēšanos palīdzēt, draudzību, sirsnību.... Ir alkatība, paniskas bailes no tā, ka vara vai manta varētu tikt zaudēta, aizdomīgums pret viesiem apkārtējiem, cietsirdība, augstprātība...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tots
iesūtīt 01.01.2005 13:33
Raksts #29


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Esmu prom no skatuves, kurai es atdevu visu. Paliku tikai atmiņas. Aplausi! Es esmu atmiņās par to, kas bija "Bērnu un jaunatnes 8. dziesmu un deju svētkos"!!!



Man šķiet ka elle nevar aisalt jo neka tāda materialtiskan nav. Tasgrecīgo majoklis mitoloģisks. Tas ir ka tēls ku8r nonāk nelabās dvēseles vai kas tāds. Zinu to ka elles nav mat3erialistisks ta pat ka paradīze.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sesila14
iesūtīt 30.01.2005 16:53
Raksts #30


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.12.04



Kādreiz cilvēki uzskatīja, ka vulkāns ir velna dusmas, tātad elle neaizsalst, jo lava nepazūd.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Apa
iesūtīt 30.01.2005 20:28
Raksts #31


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.05



Manuprāt, elle tika izdomāta tikai viduslaikos, lai būtu ar ko vienkāršo tautu pabiedēt. Stimuls dzīvot godīgi, atdot pēdējo naudiņu un pārtiku baznīcai utt. Sengrieķiem gan bija normālāks uzskats par aizkapa dzīvi. Nēesmu dzirdējusi, ka mūsdienās kādam draudētu ar elli. Lai dzīvo brīvība un demokrātija, arī baznīcā!!! getlost.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Master
iesūtīt 31.01.2005 17:55
Raksts #32


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



CITĀTS(Apa @ 30.01.2005 20:28)
Manuprāt, elle tika izdomāta tikai viduslaikos, lai būtu ar ko vienkāršo tautu pabiedēt. Stimuls dzīvot godīgi, atdot pēdējo naudiņu un pārtiku baznīcai utt. Sengrieķiem gan bija normālāks uzskats par aizkapa dzīvi. Nēesmu dzirdējusi, ka mūsdienās kādam draudētu ar elli. Lai dzīvo brīvība un demokrātija, arī baznīcā!!! getlost.gif
*

Taatad tu Ellei netici? huh.gif

Manupraat Elle ir viena no taam lietaam, kas eksisteejusi vienmeer- varbuut ne gluzji kaa kaads moku kambaris ar muuzjiigaam liesmaam(varbuut arii taads), bet gan kaa uzskats, kas var piemekleet jebkuru...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džūna
iesūtīt 02.02.2005 12:16
Raksts #33


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.12.04
Kur: Zālamana templis, Klervo abatija.



Es elliitee nemaz negribeetu nonaakt nu varbuut tikai paskatiities smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zuzee
iesūtīt 30.06.2005 07:44
Raksts #34


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.10.04



elle ir miits!
visi,kas kaut kam netic, nonaaks pudelee un veelaak konditorijas cehaa un kluus par kuuku!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
iMiS™
iesūtīt 13.10.2005 10:22
Raksts #35


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.05.05



Elle ir mīt, piekrītu...tas vnk ir Kristietības uzskats...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mauvaise Mademoi...
iesūtīt 01.12.2005 14:23
Raksts #36


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



Runājot par elli - tā ir tāda pati, kā šī pasaule. happy.gif
How sweet , you're gonna say... happy.gif
Bet man tā šķiet. Mēs dzīvojam GAN ellē , gan paradīzē reizē.
Vnk cilvēks , kā jūs to jau esat pam,anījuši, pats izlemj savu likteni. Tas, kas to izvēli vada ir Dievs. Laikam.
Anyway - mēs paši radam sev apstākļus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 05.12.2005 16:16
Raksts #37


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



kaut arii esmu luteraane, diemzeel neuzskatu ka elle ir taa tumshaa vieta kur visi deg muuziigas uguniis un nekad nesadeg.
man taa vairaak liekas kaa vieta (liidziigi kaa Tartara), kur katrs sanjem savu sodu pa savam, jo neviss ,kas straadaa uz vienu, tika pat iedarbiigi, kaa sods, straadaas arii uz otru cilveeku. "Degt muziigaas elles uguniis", dmaaju ka driizaak noziimee ciest muuziigi un nekad nerast mieru, liidz arto elle varbuut ir visur un iespeejams par ir parvietojama.

man gan nav iipasha velme izteeloties elli, jo nav ko sevi mociit vai biedeet ar iespeejamajaam naakotnes (peecnaaves iespeejaam).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mauvaise Mademoi...
iesūtīt 05.12.2005 16:32
Raksts #38


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



Davai vienkārši dzīvosim ! Un tikai tad kad nomirsim , sēžot katrs savā platuma grādā caur "DeadKurbijkurne" sačatosim, kā katram iet. LOL, protams.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Adē
iesūtīt 05.12.2005 16:41
Raksts #39


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Tulkotāji
Pievienojās: 06.10.04
Kur: Pie sienas.
Mūžīgā opozīcijā



Neticu. Un nevar saprast-kāpēc cilvēki izdomā visvisādas muļķības par elli un paradīzi un pēc tam saka "vai,vai,vai,grēkot ir nelabi,nonāksi ellē!" Kristieši (un ne tikai) ir panākuši savu, viešot cilvēku dveselēs stulbus aizspriedumus.

CITĀTS
vairākas releģijas uzskata, ka tie kas nepieder šai reliģijas nonāks ellē

Sviests un divas margarina paciņas. Ja tu tici-tad nonāksi,ja nē-tad nē. Kristietis pēc nāves nonāks ellē/paradīzē,budisti reinkarnē,bet ateists nomirs un aizies nebūtībā.
Ja elle pastāv,tad elle ir šeit. Un tā ir mūsu pasaule.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 05.12.2005 17:46
Raksts #40


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Jaa, elle ir sheit, elle ir muusos.

Elle var aizsalt.

Patiesiibaa, vajadzeetu cieshaak nodefineet, kas tieshi ir elle.

Shajaa jautaajumaa labi ir palasiities Danti. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 16.04.2024 23:07