Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Par Ezotērisko b-shitu
Torquemada
iesūtīt 12.03.2007 11:56
Raksts #1


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.01.04
Kur: The grim darkness of the far future
Dīvainākais forumietis 2010



Sestdien man rīgā kārtējo reizi pienesās klāt random krišnaīts un prasīja, lai es ziedoju, un tad viņs man dos savas grāmatas par to, kā lai pareizāk sasniedz nirvanu vai kaut ko tikpat bezjēdzīgu. Es, attiecīgi, nebūdams ````, pateicu, ka es ziedošu, lai tikai viņi man labāk iedod savus garšīgos cepumus, (kas patiešām ir visgaršīgākie cepumi zināmajā pasaules daļā) jo man viņu reliģija īpaši nesaista. Normāli šādos gadījumos attiecīgais krišnaīts pasmaida, izvelk no somas kādus 3 cepumus, vīraka kociņu un sniedz man. Es, savukārt, izvelku no maka latu or smth un dodu viņam. Visi ir laimīgi, un apmierināti. Savukārt ŠIS visai interesantais subjekts mani naidīgi un izsmejoši nopētīja, un pateica ka man esot ļoti sliktas izredzes izdzīvot indigo bērnu laikmetā. Tad jamais pagriezās, un, atstājis mani pilnīgi apjukušui, aizgāja. Well – what gives, arī krišnaītiem ir n00bi. Bet bez sekām šis gadījums tāpat nepalika – sāku domāt par mūsu laikmeta nelaimi: ezotēriskajiem/reliģiskajiem pozeriem. Nu tā...sākšu ar disklaimeru.

Man nav nekas pret citām reliģijām, tomēr cilvēkiem derētu vairāk domāt loģiski.
Palūgšu arī jebkuru kritiku neuztvert, kā personisku apvainojumu. Ja kādu interesē, tad esmu kristīts luterānis, kas praktizē kristīgo anarhismu.
Pateicos.

Lūk. Ķeršos uzreiz vērsim pie ragiem – jā, eksistē mums vēl nezināmas parādības, un jā, dažiem izciliem cilvēkiem tur, himalajos varbūt ir kādas spējas, bet tas nenozīmē, ka katram wicca pozerbērnam, kabalistam vai scientologam būtu jālec gaisā no prieka, un jāstāsta, ka jā, eksistē auras, paralēlās pasaules, maģija, indigo bērni un vēl nez kas tikpat tizls, un tagad ar to jānodarbojas. Pat ja tas viss tiešām eksistē, although, that would be just plain stupid, iepriekšminētās personas ir pēdējie, kas varētu kaut ko tādu izmantot.
Man riebjas visādi krutie: „ak jel, es esmu (insert fake/unsuited for this region/misunderstood religion here) un tava reliģija suxo un vispār, tu esi ````. Es tagad iešu, un uzlikšu tev lāstu!” Arī uz pāris draudzīgi noskaņotiem wicca bēniem man nākas noskatīties ar visai līdzjūtīgu skatienu, kad man dod kārtējo bezjēdzīgo amuletu, un cenšas ieskaidrot: „Jā, jā – es patiešām protu burties! Es vienu reizi piespiedu diegu lidot! Es esmu ragana! Lasīju burvestības internetā, kur cilvēki teica, ka tas strādā!” Notice the pattern eh? Visjaukākā šķiet frāze: „Man vajag rituālo duncīti, bet šejienes neder. Nopirkšu smuku sudraba, no viņu lapas!” Lol, es šai meitenei palūdzu mani kaut kā noburt. Es gaidu nu jau vismaz pāris mēnešus. Wicca un Okultisms, ir tāda pati modes lieta, kā „galdiņa danciāšana” un „garu izsaukšana” un „mēdiji” un krāpnieciski dziednieki, kas liek savas reklāmas avīzītēs, (Pie krutajām vecajām tantiņām, kuras cilvēkiem patiešām palīdz, ļaudis brauc arī bez reklāmām. Un nē, viņas nav ne wicca, ne budisti) čigānu lēdijas, kas aizrāvušās ar hipnotizēšanu un visādi zīlēšanas saloni. Nu, labākajā gadījumā tam ir tikpat daudz jēgas, kā avīžu horoskopiem.
Par avīždziedniekiem kā īpašu nelaimi, jūs varbūt nedomājat, bet problēma ir samilzusi: šīs lietas ir izplatītākas, nekā jūs spējat iedomāties. Braucu uz Rīgu autobusā, un vīrietis ap 65 – 70 sāka stāstīt blakussēdētājai par kkādu Elvīru, kuras reklāmu ieraudzījis „Mājas Viesī” un kura viņam par brīvu atsūtījusi amuletu, un viņam uzreiz palicis tā ap sirdi vieglāk. Viņš arī grāmatu esot pasūtījis. Par pašizmaksu. Pašizmaksa – 30 ls. Lol. Viņi sēdēja vienu solu man priekšā, tādēļ es redzēju, kāds maziņš, polijas mežos štancēts alumīnija štrunts, tas amulets ir, un kā jau es, paudu savas šaubas par to, vai šāds, nelegālo imigrantu rokām darināts, noziedzīgas izcelsmes izstrādājums varētu nest veiksmi. Man, bez priekšā sēdošajiem, iebilda vēl 5 citi cilvēki, un vēl 2 šis amulets bija ieinteresējis, un viņi prasīja vīrietim, kā tos iegādāties, kamēr pārējie mani, kā parasti, dēvēja par sātanistu un elles izdzimumu. Nu, kamēr tas skan jauki, un silda sirdi, jo šie aprobežotie, mietpilsoniskie 40+ cilvēki (Disclaimer: ne visi 40+ cilvēki ir aprobežoti un mietpilsoniski) nespēj neko orģinālu izdomāt, tomēr ir pārsteidzoši interesanti, cik bloody daudz ļaudis uzķeras uz lētiem sludinājumiem, kuros publicētie veiksmes stāsti beidzas ar vārdiem Marta. N un Pēteris. I., pseidodziedniekiem, kas esot uzzinājuši BAIGO naudas taisīšanas noslēpumu un tagad aiz tīra altruisma sūta visiem, par pašizmaksu, grāmatas. Pašizmaksa, atkārtošu, ir 30 ls par grāmatu. Latvija iet uz elli.
Tad vēl, protams, ir visādi dīvainīši, kas sazinās ar citplanētiešiem, stāsta, ka pokaiņiem apakšā ir piramīdas, un gaida nākošās rases atnākšanu. (again – Indigo bērni) Viņi visi kā viens ir baigie psioni, lasa domas un mācās dažnedažādākajos metafizikas centros. Nu – kamēr smagi metāla priekšmeti vēl spēs nodarīt letālus miesas bojājumus es jutīšos labi. Visādi fundamentālie kristieši, kā „King Jame’s Version Only”, „Jehovas Liecinieki”, „Jaunā Paaudze” man krīt uz nerviem īpaši, jo liek man, normālam kristietim, izskatīties pēc idiota. Arī Latvijas jaunizceptie budisti ir interesanti. Viņu vecumam pat nav nozīmes – 90% no viņiem pat nespēj paskaidrot, kuram budisma novirzienam viņi seko, kas ir bodhistava, un precīzi definēt savas domas, par 8 pakāpju ceļa pareizu ievērošanu. Nu, un par atteikšanos no vēlmēm, un īpašuma ziedošanu trūkumcietējiem runāt ir bezjēdzīgi. Latvieti – audzē smadzenes. Citējot Grim – „Ar istabas temperatūras IQ dzīvot ir grūti”

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Raksti šajā pavedienā
GoldLeader   Par Ezotērisko b-shitu   12.03.2007 11:56
Mākoņkaķis Aurēlija   Es izpildīju testu un tur teica, ka esmu Indigo bē...   12.03.2007 12:03
Sindra   Labs raksts. Pamatā jau problēma tā, ka ļaudīm gr...   12.03.2007 12:43
aFēra   Paklau. Dažas lietas gan ir neforši - lidināt died...   12.03.2007 12:46
GoldLeader   CITĀTS(aFēra @ 12.03.2007 12:46) 1115303 ...   13.03.2007 09:07
Roviela   Lētticīgo ir visa pasaule pilna Šis ir pareizais...   12.03.2007 12:48
Sindra   Jā, nu auras pieņemsim, ka pastāv. Bet par to psio...   12.03.2007 12:58
echo3   CITĀTS(Sindra @ 12.03.2007 12:58) 1115307...   12.03.2007 13:37
Grims   Piedūra diferencēšana - tanti...   12.03.2007 14:58
Sindra   CITĀTS(Grims @ 12.03.2007 14:58) 1115345 ...   12.03.2007 15:14
Grims   Pamatkrāsu uzminēja (melnu), bet kad apjautājos pa...   12.03.2007 15:26
Sindra   Njā.. melnu uzminēt puisim ir visnotaļ grūti, jā.....   12.03.2007 16:01
Vespertilio   Vistizlākais ir tas, ka it kā normālas avīzes publ...   12.03.2007 21:11
DarkJedi   Imo pofi gisms ir izteiktāka neticība pa...   13.03.2007 12:02
Mauvaise Mademoiselle Blanc   Nepateikšu pareizi latviski, bet angliski tas sauc...   13.03.2007 14:14
berserks   CITĀTS(Mauvaise Mademoiselle Blanc @ 13.03.20...   01.04.2007 23:13
hram   vaidzēja to bagavad gītu paņemt. bet tas nu tā. v...   13.03.2007 15:05
DarkJedi   CITĀTS Par ticībām - man vienalga. kristīgā anarhi...   13.03.2007 17:29
Crash   Būs aitas, būs cirpēji. Man liekas, pēdējie vēlēš...   01.04.2007 15:05
betty   Tā par ko runāja vecīši noteik...   01.04.2007 19:23
Ragana   Starp citu, vai es esmu vienīgā, kura tic "Ma...   02.04.2007 20:30
Crash   CITĀTS(Ragana @ 02.04.2007 21:30) 1126736...   03.04.2007 18:06
Kontortionists   Citēšu kādas viedas personas teikto par tā sauktaj...   07.04.2007 18:45


Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.04.2024 04:56