Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Archery, Lokšaušana un daži nieki loku taisītājiem
Sol Invictus
iesūtīt 22.07.2004 22:13
Raksts #1


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Šeit it kā ir forums, kurā runā par lokiem un zobeniem huh.gif bet šķiet ka par zobeniem...

Gribu zināt:
1. No kā labāk taisīt stiegru ?
2. Kā uztaisīt taisnas bultas ?
3. Varūt kāds zin kādu labu saitu grin.gif ?

Ak, jā... varbūt ir vērts parunāt arī par arbaletiem...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V  « < 2 3 4  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (60 - 62)
-=LikonS=-
iesūtīt 21.10.2005 12:16
Raksts #61


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.10.05
Kur: Mājas.



Es domāju taisīt kompozītloku un lai viņš labāk tur ielikt iekšā elastīgu metāla stienīti (aptuveni 1cm biezumā). Ko jūs teikt par tādu ideju? Vienīgais ka nāksies uz trenažieru zāli bik pastaigāt lai varētu atvilkt smile.gif . Ā un kur vislabāk ņemt materiālus (t.i. koku) lai uztaisītu piem. nocirst pašam ozolu vai arī veikalā nopirkt?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Berlog
iesūtīt 21.10.2005 21:55
Raksts #62


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.08.04
Kur: Bibliotēka(21.00-8.00) Mājas(16.00-21.00)



Stienīša ideja jau interesanta... tikai kur tu tādu rausi? Tev jau ir varbūt, tas būtu forši.
Pastāsti sīkāk par plānoto konstrukciju utt.
Viens vārīgs posms varētu būt līme- ar ko tu līmēsi koks + metāls?

Kompozītloks pirmajam lokam ir smagi kruts pasākums. Es jau nu ieteiktu sākt ar kādu parastāku lociņu. Bet ja tu esi stingri apņēmies tieši tādu uztaisīt, tad vēlu veiksmi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
-=LikonS=-
iesūtīt 24.10.2005 10:25
Raksts #63


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.10.05
Kur: Mājas.



Saproti man draugam laukos aizmētājušies 3 metrus gar stieņi un brīnumainā kārtā bez rūsas. Viņiem tādi taka robi ir un man bija ideja to visu aizliet a kādu izolācijas sūdu. Nu vienīgais kaukur jādabūn urbis lai divos koka gabalos varētu izurbt caurumus. Plāns tātad sekojošs:Paņemt ~ 50cm. garš un ~ 7cm. plats koka klucis ,jāizurbj tieši pa centru caurums, stienim kur tās rievas salaist kautkādu izolācijas sūdu un stieni ievietot koka klucī(domāju aizpildīt ar kādu izolācijas mēslu jo tie ir elastīgu ,un tāpat kā stienis atgriežās pie sākotnējās formas, a koku neurbt pilnībā cauri) ,tāpat ar otru un uztaisīt no mazāka klucīša rokturi (rokturi es plānoju skrūvēt klāt ,bet tā PAMATĪGI lai nekas neatnāk vaļā un vēl ar kādu koka līmi vēl salīmēt ,ā un rokturī kādu stieni kas nebūtu elastīgs lai nesalūzt) ,tad rokturis tos stieņus turēs iekša un pat ja izolants neturēs viņus tie paliks iekšā.
Tāds mans plāns. cool.gif bow_arrow.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V  « < 2 3 4
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 18:12