Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Kā tu kļuvi par HP fanu?
Ka tu kluvi par HP fanu ?
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 311
Viesi nevar balsot. 
kenijs
iesūtīt 20.11.2004 12:05
Raksts #1


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.06.04
Kur: Galvaspilsēta



Nu es piemeram pirmo ieraudziju filmu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
10 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
addnill
iesūtīt 11.12.2004 15:58
Raksts #21


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.04
Kur: stikla pilis



man mamma nopirka pirmo grāmatu, bet es(sliņķe tāda!!!!! getlost.gif ) viņo nobāzu dziļi plauktā un uz kādu pusgadu aizmirsu par tās eksistenci, kad pēkšņi, pavisam nejauši, sāku lasīt un man patika.Nē, patika ir par maigu teiks!!! grin.gif ap to laiku jau bija iznākusi otrā grāmata un, tūdaļ pēc pirmās izlasīšanas, es metos uz veikalu un nākamās divas(vai vairāk) dienas no tās nešķīros...mani vecāki man pavisam nopietni visu šo HP gadu laikā tā ir ņēmuši nost, jo tad, kad es lasu HP, man nekas cits pilnīgi neinteresē! tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Rigor_mortis
iesūtīt 11.12.2004 16:59
Raksts #22


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.10.04
Kur: kaut kur kur nav taisnības un dzīves



aj a man draudzene iedeva tad učene dev grāmatu un pat to klases priekšā reklamēja un tad pateicoties manai draudzenei es tā arī kļuvu jo viņa mani visur rauj līdzi bez viņas es nekas nebutu whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
_BijušaisPareģis
iesūtīt 17.12.2004 13:13
Raksts #23


Strādā "Caurajā katlā" par trauku mazgātāju
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 04.10.03
Kur: Rīga, Jēkabpils



Varētu teikt, ka gan lasot grāmatas, gan draugs ieteica... Es jau iepriekš biju dzirdējis, ka ir tāds Harijs Poters, bet īpaši nealku iegūt un izlasīt šo grāmatu. Un kad man draugs pateica, ka viņš ir sācis lasīt un ka ir ciešama, tad es sāku lasīt un aizrāvos. Filmu redzēju, kad jau biju izlasījis pirmās trīs, laikam, grāmatas.

P.S. Un vispār - kā var par fanu kļūt, ja tev "draugs pastāstīja"? :blink: Ja draugs pasaka "HP rulz", un tu neesi neko pats ne redzejis, ne lasijis, uzreiz jau tu fano, vai kaa??? grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dafnee
iesūtīt 18.12.2004 12:03
Raksts #24


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.04.04
Kur: Rīga, centrs, mana māja, istaba, pie datora...



sorcerer.gif Pirmo reizi par Poteru lasīju "Sīrupā", bet mani tas raksts nesaistīja, tad pēc vairākiem mēnešiem (kad iznāca NK) mana draudzene pierunāja mani pašķirstīt grāmatu... Tā nu viss sākās, vēlāk viņa man uzdāvināja AG un tad jau HP man bija iepaticies!!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Maardzhastante
iesūtīt 25.12.2004 07:18
Raksts #25


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.11.03
Kur: Riiga



Domaa, es atceros:)?
Man jau liekas, ka no dzimshanas briizha fanoju. Bet ja taa padomaa, laikam izlasiiju graamatu, kura bija draudzenes braalim un kursh pats vinju nelasiija.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Canadian
iesūtīt 25.12.2004 12:55
Raksts #26


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.04.04



Protams, kas lasot HP grāmatas. Pēc manām domām tie, kuri ir redzējuši TIKAI filmas nevar būt fani ilgāk par gadu, jo filmas ir garlaicīgas un tajās nav tāāadas darbības kā grāmata. Bet daudzi jau ir kļuvuši tā, noskatās filmas, tad izlasa grāmatas. Nu tā protams var kļūt kā jau daudzi te arī ir kļuvuši. Vispār man pastāstīja draugs (erty), ka baigi labā, bet es tā, biju jau dzirdējis arī pirmstam, bet nobalsoju par to variantu, kur bija teikts, izlasot grāmatas, jo ja man TIKAI pastāsta, es nevaru kļūt par fanu.

Tagad jau es par HP nefanoju (vispār nefanoju). Grāmatas vēl man patīk un, ja iznāks jaunas es protams tā lasīšu, bet tagad nesokoju nekam līdzi un neesmu fans. Bet patīk!!! sorcerer.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ice-girl
iesūtīt 26.12.2004 00:06
Raksts #27


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.12.04
Kur: domās nepārtraukti esmu mīļajā Dailītē ^^



vispār neuzskatu sevi par HP fani... blush.gif
bet vispār ar HP vispirms ta teikt satikos grāmatā (1-ajā protams) un tad jau aizgāja arī nākamās + vēl filmas... whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mazuliite!
iesūtīt 26.12.2004 23:45
Raksts #28


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.04



Es laikam pirmo izlasīju grāmateli....bet tā tieši neatceros blush.gif varbūt arī ka draudzene pastāstija laughing.gif Katrā gadījumā es nobalsoju par "lasot HP grāmatas" grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mazā peciņa
iesūtīt 27.12.2004 18:00
Raksts #29


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



Protams, ka lasot HP grāmatas.
No sākuma nemaz negribēju HP lasīt, bet tā kā man pirmo grāmatu uzdāvināja (uzreiz pēc viņas izdošanas) negribēju zemē mest dāvanu un izlasīju, tad ātri iznāca nākošā grāmata, un tad jau nākošā w00t.gif . Tā arī viss man pielipa smile.gif .


skow
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
betty
iesūtīt 27.12.2004 23:45
Raksts #30


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.06.04
Kur: stūris, tāds smuks un glīts. un vispār, neaiztiekams.
Gaismas fotogrāfs



Njus es sevi nesaukšu par fani u.t.t , bet ņus intresenties sāku izlasot grāmatu uzdāvināja man viņu sākumā nelasiju wnk slinkums + nebija garīgā nodoties lasīšanai tad sāku . Nus un tā arī sākās viss ..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
emily
iesūtīt 29.12.2004 17:04
Raksts #31


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.04
Kur: Cēsis
Janvāra fotogrāfs



kurshs teica ka es fans? whistling.gif
nu bet filmas ir o.k. man patiik filmas, bet ne poters!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tots
iesūtīt 01.01.2005 15:07
Raksts #32


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Esmu prom no skatuves, kurai es atdevu visu. Paliku tikai atmiņas. Aplausi! Es esmu atmiņās par to, kas bija "Bērnu un jaunatnes 8. dziesmu un deju svētkos"!!!



Es ar muterīti domajām ka tas ir atkal kārtējai mūsdienu murgs. Kad noskatījos filmu gribēju izlasīt grāmatu un tā es kļuvu par Roulingas lierāro darbu fanu.!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sesila14
iesūtīt 01.01.2005 16:01
Raksts #33


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.12.04



Nevaru sevi nosaukt par iistu fanu. HP iepatikaas tad kad saaku lasiit graamatu. Pirmstam nesapratu ko visi fano. sheit iestaaties pamudinaaja draugi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
martin2
iesūtīt 03.01.2005 18:09
Raksts #34


Ārstējas Sv. Mango dziednīcā
**

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 12.01.04
Kur: latvija, ogre



es baigi cītīgi lasīju grāmat pastāstīšu kā tas bija

beidzot dabuju pirmo daļu piesēdos pie loga ar pienu un būlciņām siltām un sāku lasīt lasīju lasīju pat nepamanīju kā laiks skrien un atjēdzos tikai 6 no rīta tad gan es devos gulēt. tā nu ar sāku ladīt un lasīju arī citas daļas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Darka
iesūtīt 03.01.2005 19:10
Raksts #35


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Apburošo prinču izpārdošanā.



Pirmo reizi, kad ieraudzīju grāmatu biblotēkā, pagāju tai garām! Likās pārāk bieza... Pēc tam (pēc kādiem 2 gadiem), nolēmu izmēģināt to slaveno Poteru... Dažkārt es pat nožēloju, ka pamēģināju, jo nu tā ir kļuvusi par narkotīku. Laikam jau sanāk, ka esu fane! happy.gif

Šo rakstu rediģēja Darka: 03.01.2005 19:11
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zakkite
iesūtīt 03.01.2005 19:15
Raksts #36


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.04.04
Kur: Ogre



Es sāku fanot izlasot grāmatu! Bet es nesāku ar 1. unsure.gif grāmat, bet gan ar 3. Jo manai māsīcai uz to brīdi nebija pārējo grāmatu tikai 3.Pārējās viņa jau bija sadevusi citām meitenēm... getlost.gif whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
FallenBeautiful
iesūtīt 04.01.2005 14:24
Raksts #37


Ārstējas Sv. Mango dziednīcā
**

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 17.10.04



Ka jau nefanoju
man neliekas tuvi
bet man patiik ta cukkarpa ka skola
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 06.01.2005 00:25
Raksts #38


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Nekļuvu, bet šis forums mani ieinteresēja, tāpēc es tagad pārlasu savas HP grāmatas - visticamākais vienalga nekļūšu grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DEaDnokS*
iesūtīt 06.01.2005 08:01
Raksts #39


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.08.04
Kur: Rīga



nu neh !! es par fanu iisti neesu kluvis!! pirmoreiz par HP uzzinaaju izlasot graamatu!! no datorspeeles un filmas jau HP nevar izprast
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maksligais_intel...
iesūtīt 06.01.2005 21:53
Raksts #40


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



Nosaaxuma visa mana kalse tikaj vien runaja cik forshs ir HP utml. ( kad iznaca pirma gramata).
Ta pieversos HP tikaj,tad kad bija iznakusi jau 4 gramata un nolemu ,ka deretu izlasit kaut pirmo. UN taa burtiski saxot no pirmas attapos,ka esmu pabejgusi lasiit jau piekto un tagad vajrs naw ko sad.gif bet man vinjs ta iepatikas,ka saaxu par vinu i-neta meklet visadas lietas un ta ve noprojam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

10 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 14:04