Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Datori un Internets

Lūdzu, par video-/datorspēlēm raksti sadaļā Datorspēles.

> Viss par datoriem, Jautājumi par tiem un to apspriešana
orxs
iesūtīt 26.08.2004 22:21
Raksts #1


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 15.04.04



Esmu pārskatījis vairākus pavedienus un secināju... rolleyes_a.gif

Tiek veidot vienādi pavedinieni par kādu tēmu, jo ir pārāk liels čakaras tos meklēt...

Tāpēc esmu izveidojis pavedienu un iesaku to turpināt, kurā turpmāk vārēsiet uzdot savus jautājumus par datoriem, apspriest jaunākās programmas u.t.t
Viss par datoriem... wink.gif

Šo rakstu rediģēja orxs: 26.08.2004 22:22
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
38 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
_BijušaisPareģis
iesūtīt 07.10.2004 14:03
Raksts #21


Strādā "Caurajā katlā" par trauku mazgātāju
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 04.10.03
Kur: Rīga, Jēkabpils



Hehe.... STULBIE freewebs atkal topaa? grin.gif getlost.gif
Nu, ko... whistling.gif pirmkaat, pasaki no kuras lapas gribi zagt... grin.gif
Otrkaart - ja tur ir links uz to flash failu, tad uz linka nospied labo peles taust., un "Save Target As...". Bet ja nav - tad jāparokās būs Temporary Internet Files, kurus var atrast tepat augshaa - "Tools" -> "Internet Options" -> "Settings" -> "View Files"... Un pirms tur ej, vajag ieiet tajā lapā, lai tas fails atveras, un tad tajos Temporary Internet Files jāskatās pašās beigās, citādāk nemūžam neatradīsi... Tad kad atradi - nokopē to failu citur, un gatavs! wink.gif Vispaar shitaa lietinj ir baigi labaa... thumbsup.gif No visaam lapaam var visuko zagt shitaa... devil.gif Elementaari... cool.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 01.01.2005 01:28
Raksts #22


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Kā var uztaisīt animāciju ?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
_BijušaisPareģis
iesūtīt 01.01.2005 01:30
Raksts #23


Strādā "Caurajā katlā" par trauku mazgātāju
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 04.10.03
Kur: Rīga, Jēkabpils



Ar flash progu, bet man liekas, ka pashmaaciibas celjaa tev gruuti buus apguut, ja to vel nezini... wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 01.01.2005 01:34
Raksts #24


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



erty, no kā tu pats iemācījies ? starp citu, ar ko atšķiras dažādi animāciju paveidi ?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
_BijušaisPareģis
iesūtīt 01.01.2005 01:38
Raksts #25


Strādā "Caurajā katlā" par trauku mazgātāju
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 04.10.03
Kur: Rīga, Jēkabpils



ja kas, es jau 4 gadu eju datorkursos, kur apguustu baigi labas un noderiigaas progas... taga maacos profesionaalo video monteehanu... manai & orx filmai...

un par animaacijaam tev varetu es sarakstit gramatu, bet vieniigais, ko varu teikt jaunaa gada pirmajaas stundaas un veel nelielaa reibumaa, ir (luuuuudzu, neapvainojies! unsure.gif ) ej dirst.... prosta slinkums raxtiit.... whistling.gif tieshaam, neapvainojies... rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 01.01.2005 01:58
Raksts #26


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Es neapvainojos - man jau nedeg - es tikai gribu uzzināt pēc iespējas vairāk par visa veida kustīgām bildēm kombinācijā ar datoriem (lai sekotu vecāku pēdās un pārspētu viņus devil.gif ), turklāt es arī esmu ļoti viegli, bet tomēr iereibusi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Yanger
iesūtīt 01.01.2005 14:13
Raksts #27


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.01.04



CITĀTS(Sigfa @ 27.08.2004 08:16)
Jaunaakaa 3ds max versija ir sestaa, bet taa proga nav paaraak laba, iesaku Maya, tagad taas jaunaakaa ir piektaa(laikam).
*


jaunākā ir vispār 7 versija. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 01.01.2005 18:26
Raksts #28


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Tā kā mana ome ir okupējusi televisoru un vairs jau pat mammai neļauj viņu skatīties, manai māmiņai šodien radās jautājums, ka televizoru var skatīties datorā. Es protams nezinu kā, bet man liekas, ka tas ir diezgan sarežģīti unsure.gif Nu jā var būt kāds zina kā ? smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Namejs
iesūtīt 01.01.2005 18:48
Raksts #29


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.04
Kur: ceturtdaļgrams!



Kas īsti ir DC++, kā tas darbojas un ko ar to var darīt?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Romija
iesūtīt 01.01.2005 19:13
Raksts #30


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



2 Namejs

DC++ ir viena no plaši izmantotām failu apmaiņas programmām. Ja tā ir uzinstalēta uz datora, tad iespējams pieslēgties citiem tādiem pašiem cilvēkiem un lejupielādēt failus, ko katrs ir atļāvis.

Ko ar DC++ var dariit? Viņu var uzinstalēt, noinstalēt, palaist un aizvērt. tongue.gif Bet, ja nopietni, izmantot failu apmaiņai.

Darbības princips ir diezgan vienkāršs. Kad programma ir uzinstalēta, nepieciešams ievadīt informāciju par sevi (nickname, e-pastu var nenorādīt, esošo interneta pieslēgumu (DSL/ISDN/T1/u.c.)) . To var izdarīt File-Settings. Gadījumā, ja Tev ir nereālā IP adrese, jānorāda Passive pie Conneciton Settings. Pēc tam jānorāda, kurā mapē likt nolādētos failus un kurā tos, ko vēl lādē. Svarīgi ir pie Sharing norādīt mapes, kurām varēs pieslēgties citi (nedrīkst Program Files, Windows). Gribot būt skopam un neko citiem neatvēlot, nekas labs nesanāks, jo nekam netiksi klāt. Pārējie uzstādījumi nav obligāti.

Lai varētu sākt lejupielādēt failus, jāpieslēdzas kādam hubam. Hubu sarakstus var dabūt internetā diezgan biezā slānī. Ja Tev nav pieejams ārzemju internets, nebēdā, ir daudz labu latviešu hubu. Kad ir izvēlēts vēlamais hubs (ņemot vērā pieprasītās "šāres" apjomu), sadaļā Public Hubs pie Manual Connect Adress norādi to, ko atradi kādā sarakstā. Pēc brīža labajā pusē parādīsies visi lietotāji, kas dotajā brīdī ir pieslēgušies hubam. Tagad tikai atliek nospiest "palielināmo stiklu" Search un ieraksti, ko vēlies meklēt. No atrastā saraksta izvēlies un spied Download. Lejupielādes statusu var redzēt apakšā. Kad fails ir nolādēts, tas atrodas mapē, kuru sākumā norādīji.

Tas tāds īss manuālis. Bet vispār internetā ir atrodams raksts DC++ tējkannām, ko iesaku sameklēt un izlasīt.

Ir vēl arī cita DC++ versija - Reverse Connect, kas ļauj vienu failu vienlaicīgi ielādīt no vairākiem lietotājiem.

2 Saule Pazare

TV datorā var skatīties tad, ja ir speciāla TV karte, kurai var pieslēgt antenu. Pati neesmu mēģinājusi, bet esmu redzējusi, ka tā dara. Pieļauju, ka kartei līdzi nāk instalācija kādai vienkāršai TV skatīšanās programmai, ja nu Tava operētājsistēma to neatbalsta.

Ceru, ka atbildēju uz jūsu jautājumiem!

P.S. 2 Erty Nav nemaz tā Flash proga tik sarežģīta. Jau pēc neliela mēģinājumu skaita var taisīt diezgan pieņemamas animācijas. Līdz profesionālam līmenim, protams vēl jāaug!

Ar cieņu,
Etasi
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
_BijušaisPareģis
iesūtīt 03.01.2005 14:40
Raksts #31


Strādā "Caurajā katlā" par trauku mazgātāju
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 04.10.03
Kur: Rīga, Jēkabpils



Nuuu, jaa, es nesaku ka tas ir galīgi neiespējams, tomēr pilnīgi no nulles sākot, atverot to progu, radiisies daaaaaudz jautaajumu... Pats pirmais jau protams, "kas jādara?". grin.gif Tādēļ kaut nedaudz paskaidrojumu no kāda, kas labi pārzin flash, noderētu, lai tā lieta ātrāk bīdās uz priekshu... wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 03.01.2005 15:04
Raksts #32


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



CITĀTS
Novāc no startupa.- Kaa?

Nezinu, vai tas ir veel aktuaali, bet to taa jeedziigaak dariit ir shaadi:

Ieejam start->run Tur ierakstam msconfig un spiezham enter.

Atveeries kaut kaads logs, kuraa ir arii sadalja startup. Tajaa varam nokjekseet nost visu, ko negribam, lai laizhas saakoties windowsam. Tachu jaabuut nedaudz uzmaniigiem (veelams pasekot, kas tas ir ko tu nonjem), jo sho to vajag laist obligaati.

Lai teljuku kompii skatiitos vajag taa saucamo TV tuner karti, kura, IMHO, maksaaja ap 20 latiem (varbuut kljuudos) un kaa jau Etasi mineeja jamajaa droshi sprauzham antenu un skatamie televizoru.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 03.01.2005 18:49
Raksts #33


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



CITĀTS(erty @ 03.01.2005 14:40)
Pats pirmais jau protams, "kas jādara?". grin.gif  Tādēļ kaut nedaudz paskaidrojumu no kāda, kas labi pārzin flash, noderētu, lai tā lieta ātrāk bīdās uz priekshu... wink.gif
*

Gribi teikt, ka flash nav ne help ne internetā atrodami tutorial ? Protams vieglāk, ja ir kāds kam pajautāt, bet tas ne vienmēr nozīmē, ka šis cilvēks visu zin tāpēc interneta resursi ir ļoti noderīgi (tas ir mans viedoklis ne tikai par flash apgūšanu)
_____________
unsure.gif Starp citu es vakar lasīju, ka tv karte maksā no 40 - 60Ls.

_____________

Tagad pāris nopietnāki jautājumi:

Pērkot datoru mums iesmērēta bojāta mātesplate. Manam datoram ir tieksme pašam no sevis aizvērt MS Word vakar viņš aizvērās uzmeta paziņojumu runtime error un vairs negribēja vērties vaļā (nezinu ar ko tas viss beidzās, jo ar datoru strādāja mana mamma) un vēl - aizverot IE viņš mēdza uzmest kļūdas paziņojumum, kas bija saistīts ar atmiņu (neatceros precīzi, jo viņš to darīja regulāri un es epievērsu uzmanībi), tagad kad es kādu nedēļu neesmu lietojusi IE tad viņš šo paziņojumu vairs neuzmet. Tad nu man radās šādi jautājumi:

Vai pie tā, ko viņš dara vainīga ir mātesplate vai programmas ?
Ja vainīga ir mātesplate vai to var nomainīt tā lai nezaudētu nekādu informāciju (piemēram, lai nebūtu jāpārreģistrē programmas) ?
Kādā veidā var palielināt brīvo vietu datora atmiņā ?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 03.01.2005 18:58
Raksts #34


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



CITĀTS
Vai pie tā, ko viņš dara vainīga ir mātesplate vai programmas ?
Ja vainīga ir mātesplate vai to var nomainīt tā lai nezaudētu nekādu informāciju (piemēram, lai nebūtu jāpārreģistrē programmas) ?


Erm, driizaak jau kaut kas no softa (tobish programmaam), nevis haarda (tobish dzelzhiem) ir vainiigs, jo, manupraat, ja buutu bojaata maatesplate, tad kompis neietu vispaar. Lai gan var jau buut, ka var pamaniities "viegli" sabojaat maatesplati. HVZ.

Nu visa informaacija (programmas un opereetaajsisteemas) seezh Tavaa cietajaa diskaa, taa kaa maates plates mainiishana ietekmees tikai kaut kaadu paaris driveru paarstaadiishanu, kas nav nekas tragjisks. Citaadi infai nekam ljaunam nevajadzeetu notikties.
CITĀTS
Kādā veidā var palielināt brīvo vietu datora atmiņā ?

Nu atminjas ir dafiga dazhnedazhaadas. Pienjemsim, ka runa ir par cietaa diska atminju.
Nu viens variants buutu padzeest laukaa lieko stuff'u, heh.
Nopirkt lielaaku cieto disku arii ir pastulbs, bet reaals padoms.
Tad, protams, var noskatiit kaadu veertiigu informaaciju uz datora, kurai nav biezhi jaapiekljuust klaat un saarhiveet to cieshi, jo cieshi ar kaadu arhivatoru (Winzip vai Winrar kaut vai). Taa informaacija buus nepieejama, bet aiznjems mazaak vietas.

Ja runa ir par operatiivo, var palielinaat page failu (kaut kur system tooljos), var novaakt lieko stuff'u no startup'a, lai nerij operatiivo laadeejoties iekshaa lieki. Var nogriezt WinXP smukumus, ka arii sho to tomeer pabriivee. Var nopirkt vairaak RAM, kas allazh, lai arii daargaakais, domaajams efektiivaakais risinaajums.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 03.01.2005 19:39
Raksts #35


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Viņam ir bojāta mātesplate - viņš pa pagājušo gadu bija divreiz uzkāries - vienreiz mēs aizvedām uz garantijas servisu, kur pateica, ka vainīga ir mātesplate mums viņu atdeva sakot, ka mātesplate ir nomainīta, bet kad viņš uzkārās otreiz apmēram tādā pašā veidā mums dažādu iemeslu dēļ radās aizdomas, ka viņš garantijas remontā nemaz nav salabots un mamma aizveda viņu uz savu darbu, lai turienes datortehniķi salabo, viņi arī pateica, ka ir bojāta mātesplate un arī šaubījās, ka kaut kas ir labots. Es nezinu, kas tur īsti bija bojāts, tāpēc varbūt, ka vainīga ir programmatūra - man ir windowsXP vai tur var kaut ko labot ?
Kas attiecas uz atmiņu - man liekas, ka viņam bija iebildumi par virtuālās atmiņas ietilpību.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Romija
iesūtīt 03.01.2005 23:01
Raksts #36


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



Gribi teikt, ka flash nav ne help ne internetā atrodami tutorial ? Protams vieglāk, ja ir kāds kam pajautāt, bet tas ne vienmēr nozīmē, ka šis cilvēks visu zin tāpēc interneta resursi ir ļoti noderīgi (tas ir mans viedoklis ne tikai par flash apgūšanu)

Ir help, ir dažādi tutoriāļi, bet apgūstams tīri intuitīvi cilvēkam, kas ir strādājis ar nedaudz sarežģītākām grafiskajām programmām par Paint.

unsure.gif Starp citu es vakar lasīju, ka tv karte maksā no 40 - 60Ls.
Parasta TV karte maksā 25 Ls.

Pērkot datoru mums iesmērēta bojāta mātesplate.
Pavisam noteikti viņa nav iesmērēta. Tā gadās. To var pamanīt tikai pēc kārtīgas testēšanas (tobiš lietošanas). Neviens speciāli neko nevienam nesmērē, jo remonts un maiņa maksā dārgi.

Manam datoram ir tieksme pašam no sevis aizvērt MS Word
Normāls WinXP un Office kopējais gļuks. Tā gadās pat uz vislabākajiem dzelžiem. Take it easy, šad tad pieseivo un pārstartē kompi. Tas parasti pāriet.
runtime error
Arī diezgan plaši izplatīts gļuks, kas var arī nenozīmēt neko īpašu. Jāskatās
konkrētāk.

aizverot IE viņš mēdza uzmest kļūdas paziņojumum, kas bija saistīts ar atmiņu (neatceros precīzi, jo viņš to darīja regulāri un es epievērsu uzmanībi), tagad kad es kādu nedēļu neesmu lietojusi IE tad viņš šo paziņojumu vairs neuzmet.
Ja ir paziņojums par kļūdu ar atmiņu, tad vainīga varētu būt operatīvā atmiņa, nevis mātesplate.

Vai pie tā, ko viņš dara vainīga ir mātesplate vai programmas ?
Visticamāk, ka programmas, jo bojāta mātesplate parasti uzvedas savādāk (ļoti, es atkārtoju ļoti bieži karās).

Ja vainīga ir mātesplate vai to var nomainīt tā lai nezaudētu nekādu informāciju (piemēram, lai nebūtu jāpārreģistrē programmas) ?
Var izdoties un var neizdoties. Parasti izdodas, bet var parādīties vairāk gļuku, tāpēc, ja iespējams, iesaku pilnībā pārinstalēt. Cietais ar vienalga cik labi sainstalētu programmatūru var gļukot uz citas mātesplates.

ja buutu bojaata maatesplate, tad kompis neietu vispaar. Lai gan var jau buut, ka var pamaniities "viegli" sabojaat maatesplati.
Kompis var iet arī ar bojātu mātesplati. Dzīvs piemērs ir mans mājas kompis, kam naudas trūkuma rezultātā ir bojāta mātesplate, bet viņš iet labi. Tikai reizēm uznāk un bieži, es atkārtoju, bieži, karās. Mātesplati var sabojāt mehāniski salaužot, ne tur iebakstot, bet tad parasti gļuki ir izteiktāki. Var sabojāt, nosvilinot barošanas bloku, kaut gan reti. Programmas mātesplati nebojā, vīrusi arī ne.

Viņam ir bojāta mātesplate - viņš pa pagājušo gadu bija divreiz uzkāries
Ha! Tik vien tās nelaimes. Ja mans kārtos tik reti! Saulīt, tev ir paveicies ar ļoti, es atkārtoju, ļoti, labu konfigurāciju, ja viņš karās tik reti.

- vienreiz mēs aizvedām uz garantijas servisu, kur pateica, ka vainīga ir mātesplate mums viņu atdeva sakot, ka mātesplate ir nomainīta,
Pirmkārt iesaku pārstartēt un tikai tad vest uz servisu, ja nepalīdz. Pie tam tas, ka saka, ka ir nomainīts, neko nenozīmē. Tam ticēt var tikai tad, ja to izdara acu priekšā. Ir bēdīga pieredze, kad visu nākas darīt pašai.

Kas attiecas uz atmiņu - man liekas, ka viņam bija iebildumi par virtuālās atmiņas ietilpību.
Pilnīgi normāli. Ja šis ziņojums ir parādījies tikai vienreiz, nav pamata uztraukumam. Ja tas notiek bieži, tad vispār to var palielināt, bet varbūt nav nepieciešams.


Viens ieteikums tiem, kas lūdz palīdzību par problēmām.
1)izstāstīt, ko gribēji panākt;
2)pa soļiem izstāstī, ko darīji;
3)pēc iespējas sīkāk aprakstīt rezultātu (kļūdas paziņojumus etc.)
Tikai tad būs iespējams labi un precīzi atbildēt uz jūsu jautājumiem.
Nekautrējieties vaicāt, gan jau būs dzirdīgas ausis, kas atbildēs! wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 03.01.2005 23:23
Raksts #37


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Kā jau es teicu - es neuzskatu, ka vainīga ir mātesplate, es tikai zinu, ka tai bija kaut kādi bojājumi.
Kad kompis uzkārās - šajā gadījumā viņu nebija iespējams ieslēdzot tikt līdz boot screen (tā vismaz to dēvē viena no manām programmām - tā daļa kad rāda, ka windowsXP lādējas).
Ja garantijas servisā nenomaina detaļu apgalvojot, ka tas ir izdarīts jau ir iesmērēšana.

Pirms viņš pirmoreiz uzkārās viņš diezgan regulāri slēdzot iekšā uzmeta tekstu disk boot feilure, bet ieslēdzot vēlreiz aizgāja, līdz beigās vi8enā jaukā dienā uzkārās un slēdzot iekšā rakstīja daudzus jo daudzus punktus stundām ilgi(neatceros kāds bija teksts pirms punktiem). Otrā reize sākās ar to, ka uz īsu brīdi atslēgtais internets negāja, turpinājās sviestaini ar aizdomām, ka saplīsusi tīkla karte, turpinājās sviestaini un beidzās ar to ka vienā jaukā dienā viņu nevarēja ieslēgt, jo viņš paziņoja ka nevar atrast kādu folderi (system32 laikam).

Tad ja vaina ir programmatūrā - vai to nevar kaut kā izlabot ?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Romija
iesūtīt 03.01.2005 23:44
Raksts #38


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



Piedod, nesapratu pareizi, ko domāji ar vārdu "uzkārās"! Tas, ko Tu apraksti ir diezgan mulsinoši, jo katrs norāda uz kaut ko citu. Boot failure norāda uz iespējamu cietā diska vainu. Arī system32 neatrašana norāda uz cietā diska vainu. Par tīklu grūti spriest.

Vainu programmatūrā var labot pārinstalējot. Servisā tas, protams, maksās, bet, ja Tev ir pazīstams kāds cilvēks, kas to var izdarīt mājas apstākļos, tad tas nav īpaši sāpīgi. Pat dokumenti saglabājas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
W-Shadow
iesūtīt 03.01.2005 23:52
Raksts #39


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.09.04
Kur: tumsā



CITĀTS
Kad kompis uzkārās - šajā gadījumā viņu nebija iespējams ieslēdzot tikt līdz boot screen (tā vismaz to dēvē viena no manām programmām - tā daļa kad rāda, ka windowsXP lādējas).


Manuprāt, tas, ka datoru nav iespējams pat normāli piestartēt, lielākajai daļai cilvēku asociējas nevis ar "uzkāršanos", bet gan ar *lielām* problēmām smile.gif

CITĀTS
Pirms viņš pirmoreiz uzkārās viņš diezgan regulāri slēdzot iekšā uzmeta tekstu disk boot feilure (...)


Ja rāda paziņojumus par diska problēmām un folderu atrast nevarēšanu, tad, manuprāt, vispirms der veikt visacīmredzamāko lietu - noskenēt cieto disku. Start -> Run, ieraxtīt "cmd" (smukumam tongue.gif ), pēc tam jaunatvērtajā komandlogā "chkdsk", pēc izvēles var pielikt flagu "/F"...

BTW, automātiski palaižamo programmu saraxtu var ērti rediģēt programmā Autoruns no Sysinternals. Tās pašas firmas mājaslapā var atrast vēl pāris ļoti noderīgas (un bezmaxas) utilītas.

P.S.

Mjā, Etasi jau pasteidzās smile.gif Svarīgos dokumentus pirms pārinstalēšanas var pārkopēt uz citu diska sadaļu vai CD...

Šo rakstu rediģēja W-Shadow: 03.01.2005 23:55
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 04.01.2005 00:38
Raksts #40


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Nu, labi - ar uzkārās es šoreiz domāju pakārās jeb pavisam nopietni galīgi nobruka. Cik es saprotu no kāds neizprotamas personas kuras darbā kompi laboja otro reizi viņam toreiz pārinstalēja XP, bet tā atrakcija ar word bija jau pirms tam bija uz laiku pazudusi un tagad atkal sākās.

W-Shadow, es nesapratu - kas man tur jāskenē un kas notiek kad viņu noskanē ?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

38 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 02:11