Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> NK noteikumi

1. Iesūtītajiem pavedieniem jābūt par tēmu. Pirms izveido pavedienu, izlasi sadaļas NK aprakstu!
2. Tas pats attiecas uz iesūtītajiem rakstiem. Nav atļauts spams. Ja vēlies turpināt diskusiju par kādu citu tematu, izveido jaunu pavedienu!
3. Esi iecietīgs un cieni citu viedokli arī attiecībā uz jautājumiem, kuros tev pašam ir stingra pārliecība.
4. Aizliegts rupji lamāties un apvainot citus biedrus. Ja ir nepieciešamība iebilst, paud savus iebildumus korekti un pieklājīgi!
5. Aizliegts iesūtīt rakstus, kas pārkāpj PG-13 reitingu.
6. Centies savu viedokli izteikt plašāk! Pāris vārdi skaitīsies spams. Par to, kas ir spams, lasi šeit.
7. Centies rakstīt, ievērojot ortogrāfiju un interpunkciju, bet, galvenais, raksti tā, lai tas būtu citiem saprotams. Foruma vadītājam ir tiesības rediģēt nesaprotamus vai neatbilstošus pavedienu virsrakstus un aprakstus.
8. Pims iesūtīt pavedienu, paskaties, vai tāds jau neeksistē! Līdzīgs pavediens var tikt iepludināts jau esošā vai slēgts.

> Par Pasaules galu
ils
iesūtīt 08.04.2005 16:08
Raksts #1


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
Grupas ikona

Grupa: Dienas Pareģis
Pievienojās: 29.07.03
Kur: Rīga
Dienas Pareģis 2009



Pāvests miris, līdz Apokalipsei palikuši divi soļi.
1094. gadā Olsterā dzimušā garīdznieka Svētā Malahijas pareģojumi par Romas pāvestiem.
http://truecatholic.bizland.com/The_Prophe..._of_Malachy.htm
Viņš dažos vārdos ir raksturojis visus pāvestus, kas valdīs pēc viņa laika un - saraksts beidzas... Jānis Pāvils II ir trešais no beigām. Tātad palikuši vēl divi pāvesti. Viņa pierakstu pētnieki ir saskatījuši līdzības pāvestu raksturojumos ar reāliem faktiem no to dzīves.
Sīkāk var papētīt minētajā saitē.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  < 1 2 3 4 5 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Snorkes Jaunkund...
iesūtīt 24.05.2005 06:26
Raksts #41


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Zilganzaļā, saules caurspīdētā, jūras vilnī



CITĀTS(dainuks @ 15.05.2005 08:23)
es nesaprotu no kaa tad tas pasaules gals veidosies....kaapeec un kad? unsure_a.gif

es domaaju ka tie ir tikai blefi un ja neviens nevar atbildeet uz maniem jautaajumiem tad tas to pieraada..  wink.gif
*



Manuprāt ja pasaules gals arī būs tad noteikti pēc vairākiem simtiem vai vēl vairāk gadu.Visticamākais ka būs globālā sasilšana.Vismaz es tā domāju.Bet nejau par kaukādu pāvestu vēlēšanu un 2013,3013 un 4013 gadu māņticību.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
anchi
iesūtīt 24.05.2005 06:37
Raksts #42


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.04.05
Kur: @ my PC, Rīga, Kuldīga



mani nekad nav interesaajushi kaut kaadi konkreeti datumi, kad buus tas izslaveetais pasaules gals, jo to ir bijis tik daudz. ja cilveeki sagatavojas kkaadam pasaules galam un beigaas tas nenotiek, tad ir loti jociigi, tu esi sagatavojis, ka buus jaamirst, bet nekaa palaizh pasaulee un saka : "dziivo vien taalaak".
ja sadomaajas, ka buus taads pasaules ganls, tad vispaar liekas, ka neko nav veerts dariit- nav veerts maaju tiiriit, zaaliiti plaut taa pat jau tas viss aizies bojaa. taapeec es vispaar taadu jeedzienu kaa pasaules gals no savas apzinjas izsleedzu un dziivoju taa itkaa veel loooti daudz kas buus priekshaa.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Master
iesūtīt 26.05.2005 19:31
Raksts #43


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



CITĀTS(anchi @ 24.05.2005 06:37)
mani nekad nav interesaajushi kaut kaadi konkreeti datumi, kad buus tas izslaveetais pasaules gals, jo to ir bijis tik daudz. ja cilveeki sagatavojas kkaadam pasaules galam un beigaas tas nenotiek, tad ir loti jociigi, tu esi sagatavojis, ka buus jaamirst, bet nekaa palaizh pasaulee un saka : "dziivo vien taalaak".
ja sadomaajas, ka buus taads pasaules ganls, tad vispaar liekas, ka neko nav veerts dariit- nav veerts maaju tiiriit, zaaliiti plaut taa pat jau tas viss aizies bojaa. taapeec es vispaar taadu jeedzienu kaa pasaules gals no savas apzinjas izsleedzu un dziivoju taa itkaa veel loooti daudz kas buus priekshaa.
*

Kaada gan jeega noliegt pasaules galu, ja tas taapat pienaaks- agraak vai veelaak. Nekas nav muuzjiigs. Nu labi, varbuut tas tev paliidz dziivot un tu apzinies, ka visa dziive veel priekshaa, bet kaada gan tam noziime. Nav vajadziibas noliegt visa beigas, jo gals var pienaakt visnegaidiitaakajaa briidii. Iespeejams, riit notiks, kas neparedzeets un pasaule aizies bojaa..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tiigjeris
iesūtīt 26.05.2005 20:30
Raksts #44


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Dzīvnieku Saietā 90210.



neviens jau nesaka, ka pasaules gals nekad nebuus... vnk lielaakaa dalja arii netic, ka tas buus kaadaa no paregjotajiem datumiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
iMiS™
iesūtīt 27.05.2005 10:35
Raksts #45


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.05.05



Jā protams pasaules gals būs, un pēc bībeles viedokļa - "Debess pārvērtīsies akmenī, ūdeņi asinīs, koki un augi izkaltīs un mirušie augšāmcelsies"...tas jau bik par neticamu, bet kas zin, kas tad šiti būs...
Un es pilnīgi neticu, ka t.s. Apokalipse notiks k-kādā tuvākajā laikā...varbūt tas Vatikāns tā domā, bet ta vnk nav reāli...tas varbūt ir vnk viņu reliģijā...!
Un šī ir viena no nedaudzajām situācijām, kad es vairāk atbalstīšu zinātniesko viedokli whistling.gif ...jo pasaules galu var izraisīt globālā sasilšana, zemes novirzīšanās no "ideālā punkta", kurā mūs perfekti apsila saule, ozona slāņa sadalīšanās vai arī saules explodēšana....!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Snorkes Jaunkund...
iesūtīt 29.05.2005 19:47
Raksts #46


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Zilganzaļā, saules caurspīdētā, jūras vilnī



CITĀTS(iMiS™ @ 27.05.2005 10:35)
vai arī saules explodēšana....!
*



kāpēc lai saule eksplodētu? huh.gif blink_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lauwinja
iesūtīt 29.05.2005 23:03
Raksts #47


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.05.05
Kur: tur, kur jūs nekad nebūsiet...



Tur bija ļoti dudz rakstīts!Es tam visam ne pārāk ticu...ļoti dīvaini blush.gif
Ja saule uzsprāgtu tad Pasaulē iestātos tumsa....

Šo rakstu rediģēja Sindra: 07.09.2006 20:51
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Snorkes Jaunkund...
iesūtīt 30.05.2005 08:16
Raksts #48


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Zilganzaļā, saules caurspīdētā, jūras vilnī



CITĀTS(Lauwinja @ 29.05.2005 23:03)
Ja saule uzsprāgtu tad Pasaulē iestātos tumsa....
*



jā un zeme sasaltu un iznīcinātos visa dzīvība uz zemes un cilvēki nomirtu no aukstuma un bada. whistling.gif bet vienalga es nesaprotu kādēļ saule uzsprāgtu? unsure_a.gif

Šo rakstu rediģēja Sindra: 07.09.2006 20:52
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
iMiS™
iesūtīt 30.05.2005 10:14
Raksts #49


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.05.05



CITĀTS(Snorkes Jaunkundze @ 30.05.2005 08:16)
jā un zeme sasaltu un iznīcinātos visa dzīvība uz zemes un cilvēki nomirtu no aukstuma un bada.  whistling.gif  bet vienalga es nesaprotu kādēļ saule uzsprāgtu? unsure_a.gif
*


Tad beidz SPAMot...!Ja tu neko par to neesi lasījusi, tad tagad nevajag uzdot muļķīgus jautājumus...!
Pēc zinātniskiem pēījumiem, saule neuzsprāgs tuvāko 500 gadu laikā...varētu būt ka vēlāk pēc tem 500...un tad gan būs kritiski...!Bez saules nebūtu dzīvība, siltuma un vnk zemes dzīvība ietu bojā mazāk kā 12 stundās...!
Tev vajadzētu vairāk lasīt grāmatas...tad nevajag te SPAMot...!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tiigjeris
iesūtīt 30.05.2005 10:36
Raksts #50


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Dzīvnieku Saietā 90210.



CITĀTS(Lauwinja @ 30.05.2005 00:03)
Ja saule uzsprāgtu tad Pasaulē iestātos tumsa....
*


hmm, atkariibaa, ko tu saproti ar vaardu "Pasaule"... es domaaju, ka jums jau ir ienaacis praataa, ka saule ir zvaigzne, un nebuut ne vieniigaa, un veel mazaak - lielaakaa silent.gif . ja saule uzspraagtu, uz zemes nemaz nevareetu iestaaties tumsa un aukstums, jo saules izraisiitajaa eksplozijaa taksh nav reaali, ka zeme paliek neskarta un vesela. ja saule spraagtu, pa pieskari aizietu visa saules sisteema... but it's just me.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Master
iesūtīt 30.05.2005 10:40
Raksts #51


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



CITĀTS(dragon_warrior @ 30.05.2005 10:36)
hmm, atkariibaa, ko tu saproti ar vaardu "Pasaule"... es domaaju, ka jums jau ir ienaacis praataa, ka saule ir zvaigzne, un nebuut ne vieniigaa, un veel mazaak - lielaakaa silent.gif . ja saule uzspraagtu, uz zemes nemaz nevareetu iestaaties tumsa un aukstums, jo saules izraisiitajaa eksplozijaa taksh nav reaali, ka zeme paliek neskarta un vesela. ja saule spraagtu, pa pieskari aizietu visa saules sisteema... but it's just me.
*

Tieshi taa!
Ja spraagtu saule, tad mees taa vienkaarshi neseedeetu tumsaa. Bojaa aizietu arii visa shiis nolaadeetaas zemes civilizaacija. Gan tas notiks, tachju, domaajams, ne tuvaakajaa laikaa. Tikpat labi vareetu spraagt zeme, tachju pagaidaam taads riska liimenis veel nav! Pasaules galu var izraisiit arii ar uudeni saistiitas katastrofas(daljeeji). Var uznaakt muuzjiigais sasalums un muusu visu sirdis paarveertiisies ledus shkjembaas, bet tas taa tikai fantaazijas liimenii..

Šo rakstu rediģēja Sbafulo-The Lost Vampire: 30.05.2005 10:42
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
HeRmIoNiiTe
iesūtīt 03.06.2005 13:08
Raksts #52


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.07.04
Kur: Ala =))



Es vienā grāmatā lasīju,ka pasaules gals būs ap 2049 gadu.To noteica ar kādu piramīdu palīdzību.Vēl ļotisen pe TV teica,ka drīz būs pasaules gals(kaut kur pirms 7 gadiem).Arī dzirdēju ka ap 2050 gadu pasauli pārņems milzīgs katastrofu vilnis.


P.S.Kas par muļķībām!!! rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Leduspuķe ziemeļ...
iesūtīt 28.06.2005 20:12
Raksts #53


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.06.05



Daudz cilvēki saka ka tajā datumā būs pasaules gals , bet tā nav . Tad jau pasaules gals bija 10 reizes. Kad būs pasaules gals tad būs, Neviens nezin kad būs pasaules gals. silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_tas pats_*
iesūtīt 21.07.2005 21:07
Raksts #54





Viesi




Agraak biija taada tauta kaa Maiji ( loti gudra tauta )
Un luuk maiju kalendaars beidzas 2012 gada 21 decembriii....
Kaut kas notiks tajaa datumaa, versiju ir daudz ,bet kas tieshi notiks es nezinu.
Netaa informaacijas un versijas ir dikti daudz ( tikai zheel ka latvieshu valodaa nav)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Veronika
iesūtīt 22.07.2005 11:01
Raksts #55


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.02.05
Kur: Sniegā ēdu saldējumu...



Nu nezinu...tas viss ir baigi sarežģīti...Es zinu, ka būs tāds pasaules gals, jo mēs paši savu mīļo zemīti tajā nāvītē vedam, bet kad tieši? Un ir daudz visādu datumu, un skaidri zinu, ka viens no tiem ir īstais, bet kurš?? Kam ticēt, Nostradamam vai Maijiem? Galīgs fufelis, neko saprast nevar... Es tikai ļoti ceru, ka tas pasaules gals pienāks tad, kad es jau būšu zem zemītes.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_peljux_*
iesūtīt 23.07.2005 16:31
Raksts #56





Viesi




Es ticu, ka pasaule aizies boja, jo nekas nav mūžīgs... sad.gif Bet es piekrītu visiem tiem kas domā, ka pasaule aizies boja ja nu vienīgi globālās sasilšanas vai kādas citas dabas katastrofas rezultātā!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Iewinja
iesūtīt 03.08.2005 09:09
Raksts #57


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.08.05
Kur: nav



Vai tik vatikāns un tie trakie pareģi nawa sagājuši čupā!!! Kas būs tas būs.... Un man liekas, ka nāve jau naw beigas.... Tas ir jauns sākums! Un kas to lai zin.... Warbūt mēs nonāxim kautkur citā, labākā wietā (es nedomāju "paradīzi")! Cilwēki mēdz aprobežoti domāt "Mēs visi mirsim, mirsim, mirsim! Un būs wisam gals!" Bija taču arī kautkad tāds pats sākums.... Piemēram sprādziena rezultātā radās Zeme, bet tas taču bija kāda noteikta laika gals, jo sākās kas cits! Un domāju, ka pasaules bojāeja nebūs tik pēkšņa... domāju, ka tā jau ir sākusies un notiek ļoti lēni un pakāpeniski. Piemēram tagad daudzās zemestrīces, cunami, un neizskaidrojamas dabas parādības. Nevar taču tāda milzīga bumba kosmosā pēkšņi "BUM!" un wisam beigas! kā jums liekas? Tādi nu ir mani prātojumi. cool.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zero
iesūtīt 05.08.2005 12:30
Raksts #58


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.04.04
Kur: Maajas



da nu pasaules gals nepienaaks....... vnk visi cilveecinji izmirs, bet pasaule ta paliks wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
spitzbube
iesūtīt 05.08.2005 12:44
Raksts #59


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.04
Kur: krāsu ledusskapis



CITĀTS(Fantomass @ 28.04.2005 15:37)
Itkā ASV pazudīs no zemes virsas pēc 2 gadiem - 2007. gadā. Tā esot teikts korānā. Pār Ameriku ies pāri orkāni, cunami utt.
*

o jā ermm.gif tur jau tagad visu posta orkāni&cunami ermm.gif .
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džuljeta
iesūtīt 18.08.2005 14:38
Raksts #60


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.08.05



Es reiz dzirdēju, ka Zeme un citas planētas tuvojas Saulei.Zeme vairs nebūs apdzīvojama un mēs bēgsim uz Eiropu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  < 1 2 3 4 5 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 13:47