Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Aktieri, kas tēlo Siriusu un Vilksonu
Zuz
iesūtīt 17.05.2004 15:39
Raksts #1


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.08.03
Kur: Pūka priedītēs



Lai nu kaa tur buutu, bet es nu nekaadi nevaru saprast kapee filmaa Sirius un Vilksons ir tik bezgala nesmuki! Cmon.. kur bij teikts, ka Vilksonam bija uusas un, ka visnsh izskatiijaas peec (atvainojos) nepareizi orienteeta. A-ok.. es saprotu, ka Bleks dziivojaas pa Azkabanu, bet galu galaa.. vijam tikai bij baala aadaa un vinsh bij kaulains un taa.. bet ne jau bezgala nesmux! Vot shito es nevaru ciest..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Zuz
iesūtīt 28.05.2004 07:02
Raksts #21


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.08.03
Kur: Pūka priedītēs



Man liekas, ka reti kurs nebij shokaa par Vilksona dailjumu. Es paieshaam nesaprotu.. vai britiem truukst jeedziigu aktieru?! :blink: shitaadus ( kaadu vinji ielika par vilksonu ) vareeja likt par goblinu vai kaut ko taadu, bet ne jau vilksonu.. taa jau ir cilveeku spiidzinaashana..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ledene
iesūtīt 03.07.2004 11:47
Raksts #22


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Kur: Rīga



jaateic i taa - esmu viilusies siriusa un vilxona aktieros. vinji teelo taa neko bet es labi atceros kaa graamaataa bija apraxtiiti siriusa simpaatiskie jaunekliigie vaibsti.. nu sorry arii sakopts vinjsh neizskatiitos iipashi jauns bet ap 30 cilveex jau veel nav uzreiz vecs! kas attiecas uz vilxonu - sorry bet vinjsh izskataas ljoti iipatneejs lai neteiktu mulkjiigs (filmaa). un vai vinjam gadiijienaa nebija jaabuut gariem matiem?
zinu man patiik piekasiities un daudz ko izteeloties filma bija kolosaala bet shajos aktieros tomeer esmu nedaudz viilusies...


Šo rakstu rediģēja aivvv/dreamer: 16.07.2004 06:55
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Immortal
iesūtīt 03.07.2004 12:08
Raksts #23


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.04
Kur: šūpuļtīklā zem bumbieres...



Ak, jāa. Mani arī galīgi satrieca Vilksona izskats....es viņu biju iedomājusies pilnīgi citādāku. Tādu nopietnu, bet simpātisku seju un garākiem matiem, kautkur līdz pleciem...nu ne pārāk gariem, bet gariem...Siriuss ta vēl tā...bet Vilksons...nu piedodiet, bet šits jau pēc tāda jēpīša izskatās....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
-=RonS=-
iesūtīt 03.07.2004 12:19
Raksts #24


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.07.04
Kur: Kaut kur uz pasaules malas



He nu manuprāt aktieri iz izvēlēti atbilstoši. Siriuss (Garijs Oldmans) nu tur bez komentāriem tāds aktieris un par viņa jauneklīgajiem vaibstiem es arī lasīju, bet kaut kā neredzēju nevienu epizodi filmā kur viņs būtu sakopts grin.gif bet tas tā
Bet kas attiecas uz Vilxonu, njāā.... tur grūti spriest.....
Nu neko gaidīsim 4 filmu tad jau redzēsim grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
giraffe
iesūtīt 03.07.2004 12:31
Raksts #25


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.04
Kur: Rīga//Plakanciems//LR



Man gan nekaadu pretenziju pret Vilksonu un Siriusu. wink.gif Ja nu vieniigi taas Vilksona uusas... :blink: Bet, manupraat, nav jau tik traki! wink.gif Vienmeer jau arii nevar gribeet, lai viss buutu tieshi kaa graamataa... whistling.gif Shoreiz tas bija Kuarona skatiijums uz shiem personaazhiem. Bez tam, pati Roulinga arii, shkjiet, nav iebildusi pret sho aktieru izveeli. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
...Zanish...
iesūtīt 03.07.2004 13:41
Raksts #26


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.03.04
Kur: Riiga



Nu protams vienmeeer jau var labaak! wink.gif Bet man (Zanish) arii liekas, ka Vilksonam bija jaabuut gariem (nu labi ja ne gariem tad garaakiem matiem). Es domaaju, ka ir kaut kaads cits liidziigaaks aktieris kuru vareetu piemekleet. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
duucis
iesūtīt 09.07.2004 09:06
Raksts #27


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.07.04
Kur: šeit un tagad



Skatoties trešo filmu es ieraugot Siriuss Black biju satriekta. Es zināju ka viņam bija jābūt neglītam , bet tie zobi bij drausmīgi veh.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
-=RonS=-
iesūtīt 09.07.2004 09:39
Raksts #28


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.07.04
Kur: Kaut kur uz pasaules malas



CITĀTS(duucis @ 09.07.2004 09:06)
Skatoties trešo filmu es ieraugot Siriuss Black biju satriekta. Es zināju ka viņam bija jābūt neglītam , bet tie zobi bij drausmīgi veh.

He nu pēc 12 gadu sēdēšanas Azkabana nekā labāka jau sagaidīt nevar grin.gif
Pagaidi 4 filmu redzēsi kāds viņš tur būs smukulītis grin.gif grin.gif grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 09.07.2004 12:14
Raksts #29


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



Protams varēja pameklēt smukākus, grāmatā teikts, ka Siriuss ir skaists, vienīgi pēc Azkabanas nedaudz mainījies, bet pēc filmas var spriest, ka Siriusu galīgi nomocīja...Vilksons nebija briesmīgs, bet viņam bija kautkāda jocīga uzvedība tongue.gif Vispārībā burvji jau uzvedas savādāk nekā vientieši grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
duucis
iesūtīt 09.07.2004 12:38
Raksts #30


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.07.04
Kur: šeit un tagad



Tas vilksons toč pec kaut kada khm izskatas bet par siriusu es teikshu ta ka viņš taču ilgu laiku atradās azkabanā un ja jus tur tadu laiku pavaditu diez ka jus izskatitos. bet tas jau nav pa istam tas ir tikai grimms un tas nav jauztver visai nopietni.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
da_basketbums
iesūtīt 09.07.2004 15:14
Raksts #31


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04
Kur: Specjala Internatskola Ipashi Slimiem Pokemoniem



man liekas ka vinji ir nesmuki jo ja pareizi atceros gramata vinji bija negliti.sory ja kludos
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lussy
iesūtīt 11.07.2004 10:02
Raksts #32


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.07.04



Man noteikti nepatika Siriussa un Vilksona lomu atveidotāji. Ja nekļūdos Vilksonam bija jābūt sirmam ar garākiem matiem (FO grāmatas uz pēdējā vāka ir uzzīmēts - man likās ka tas bija Vilksons), un Siriuss - bija teikts, ka viņam ir Gari mati!!! Arī 5. grāmatā pirms katras nodaļas ir ilustrāc8ija, un vienā no šīm ilustrācijām bija Siriuss au ļoti gariem matiem mad.gif mad.gif mad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 11.07.2004 21:58
Raksts #33


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Manuprāt Vilksons izskatijās mazliet ļauns! Viņš varēja izskatīties miermīlīgāks! Bet Siriuss izskatījās diezgan glīts! Viņš varēja izskatīties izkāmējušāks un nožēlojamāks ar garākiem matiem! Citādāk neizskatījās ka viņš ir izbēdzis no Azkabanas!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Silmarien
iesūtīt 19.07.2004 11:43
Raksts #34


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: Numenor



Paga, paga, paga! Mans gan ir fully satisfied ar Vilksonu un Siriusu. Pirmkārt, tieši tādu es, pwersonīgi, Vilksonu arī biju iedomājusies - it kā mēness fāzes viņu ietekmētu katru dienu vairāk vai mazāk... nomrāls, pabāls, pavājs cilvēks-vilkatis...
un kas attiecas uz Siriusu - pirmkārt, lai arī skaistulis jaunībā, Siriuss nav nekāds pūkainais jēriņš, nekad tāds nav bijis līdz ar to perfekts daiļģīmītis te nederētu. protams, pēc Azkabanas, dzīvojot pamestā būdā kaut kādā nomalē, diez ko sapucēties nevar, tā kā šajā filmā viņa izskats ir pilnīgi atbilstošs. Taču tie, kas sūrojas par Oldmena izvēli dotajai lomai, laikam nav redzējuši viņu pilnā plaukumā un jaukumā citās filmās kā "Drakula", "Piektais elements"u.c., kur lieliski parā'dīts, cik šarmants un pievilcīgs viņš spēj būt, turkl;at ar lielāku vai mazāku ļaunprātības un negantuma pieskaņu... Tā kā viņš der šai lomai kā kulaks uz acs!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
i`m_GriM&EviL
iesūtīt 19.07.2004 15:04
Raksts #35


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.04
Kur: Ēģipte - Faraona Kapenes



Man jau liekas, ka viņi ir tieši tādi, kā es iztēlojos, tikai Vilksonu bez ūsām... Nevajag taču tā cilvēkus apvainot... viņi bija ļoti raksturīgi saviem tēliem. Tās ir citu problēmas, ja šos tēlus bija iedomājušies savādākus, bet tāpēc jau nevajag...

Šo rakstu rediģēja Nika: 19.07.2004 15:05
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
***Dancing_Queen...
iesūtīt 19.07.2004 15:13
Raksts #36


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.06.04
Kur: ŪBERĪGO ciemā. :D



man gan Siriuss patika, nebija slikti. saprotiet biezhi vien tie aktieri kas ir ljoti slaveni nav pieejami, protams, ka vinji izveeleesies filmaeeeties kaadaa nopietnaa nevis Poteraa, ok Vilksons nebija labaakais, bet Siriuss bija cieshams.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Marija
iesūtīt 19.07.2004 16:01
Raksts #37


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.04.04
Kur: Visbiežāk pie klavierēm... :)



CITĀTS(Zuz @ 17.05.2004 15:39)
Lai nu kaa tur buutu, bet es nu nekaadi nevaru saprast kapee filmaa Sirius un Vilksons ir tik bezgala nesmuki!

Godīgi sakot arī es biju DZIĻI VĪLUSIES! Varēja jau labākus aktierus sameklēt, piemēram manuprāt Siriusu varēja tēlot tas, kurš tēloja Van Helsingu!Aizmirsu kā viņu tur sauca.. getlost.gif Jā un par Vilsonu vispār labāk nerunāsim! sick.gif

Šo rakstu rediģēja Marija: 19.07.2004 16:02
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
***Dancing_Queen...
iesūtīt 21.07.2004 08:36
Raksts #38


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.06.04
Kur: ŪBERĪGO ciemā. :D



Marij tas bija Hjuu Dzhekmens, bet ilgi tev uz Siriusu nebuus jaaskatas tikai divas filmas veel, jo piektajaa graamataa zinaams, ka vinjsh nobeigsies!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maksligais_intel...
iesūtīt 22.07.2004 19:41
Raksts #39


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



Nu ja,bet es piem. nesapratu vienu filmas gabalu AG
aceramies - kad uz avizem bija paradiz,kad izbedzis Sirius Bleks un tur bija attels - vinhs mezhonigi bljava un auroja,ka tik tiesham baisi metaas un nosaxuam tie,kas nebija lasijushi gramatu notejkti nodomaja,ka vinhs ir vainigz,bet nesaprotu vienu to,ja vinhs bijs nevainigz kamdelj vinhs taja reklama ta nezheligi auroja un izksaijas tik draudiiigz :? huh.gif whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ného
iesūtīt 26.03.2006 16:42
Raksts #40


Rex Aegyptus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: terra incognita



Eu nu tauta, kas juus domaajat,ka visiem aktieriem filmaas jaabuut smukiem? Taa nu gan nav, ka tad izcelsies citi aktieri? Domaaju,ka abi aktieri bija ljoti atbilstoshi saviem teeliem, nu vieniigi Vilksonu teelojoshais aktieris vareeja izskatiities mazdruscinj citaadaak.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 17:53