Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ievēro!

Bibliotēkas plauktā par citām lietām, lūdzu, nesarunāties!
Vai nu atrodi piemērotāku forumu, vai izmanto kaucekļus. Sarunas no bibliotēkas plaukta var tik dzēstas bez brīdinājuma!

> Paulu Koelju, "Alķīmiķis" un citi
Hikari
iesūtīt 17.08.2004 14:26
Raksts #1


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Es ļoti mīlu Rakstnieku Paulo Koelju!!! laughing.gif Vai kāds no jums vispār tādu zin un vai jums viņa darbi patīk? Mans mīļākais darbs ir "Alķīmiķis", bet arī pārējie nav slikti! smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
7 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
PinkDust
iesūtīt 08.11.2005 16:44
Raksts #41


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.05
Kur: Kur bērzi sirmo. ^^



Esmu lasiijusi tikai "Maktub".Veertiiga graamata.Daudz veertiigu atzinju un dziives gudriibu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 08.11.2005 18:58
Raksts #42


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



CITĀTS(PinkDust @ 08.11.2005 16:44) *
Esmu lasiijusi tikai "Maktub".Veertiiga graamata.Daudz veertiigu atzinju un dziives gudriibu.


Maktub man nāca uzreiz pēc Alķīmiķa. Maktub man pat ļoti patika. Pilna ar ļoti noderīgām lietām pilnīgi parastam cilvēkam. Liek pasēdēt, iedziļināties sevī, paprātot par pasauli, sevi un vispārējo kārtību.
Esmu lkasījusi visas, izņemot "11 minūtes". Māte izlasīja un teica, ka nav nekas īpašš. Mos kādreiz izlasīšu, ka būs laiks... laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Princese uz zirņ...
iesūtīt 09.11.2005 20:39
Raksts #43


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.08.05



CITĀTS(Rowenny @ 20.08.2004 15:51) *
Ja vēlies- Paulo Koelju sarakstījis šādas grāmatas:
1. Alķīmiķis
2. Piektais kalns ( nav izdota latviski)
3. Veronika grib mirt
4.Pjedro upes krastā es sēdēju un raudāju
5.Maktub
6. Ceļavārdi gaismas bruņiniekam
7. Svētceļojums(nav izdota latviski)

Vēl latviski nesen izdota ''11 minūtes''. Bet tā ir ''на любителя'' Nezinu, vai visiem patiks.Man šķita lasāma.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aFēra
iesūtīt 10.11.2005 17:22
Raksts #44


Universālais kedmāsters
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: skype



Ermm. Es redzēju Paulo Koelju grāmatu "Zahira" grāmatnīcā. maksā ~ 4, 70 Ls. laikam jau jauna, ja jau nav nemaz šeit pieminēta.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 11.11.2005 23:20
Raksts #45


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



CITĀTS(aFēra @ 10.11.2005 17:22) *
Ermm. Es redzēju Paulo Koelju grāmatu "Zahira" grāmatnīcā. maksā ~ 4, 70 Ls. laikam jau jauna, ja jau nav nemaz šeit pieminēta.


Jap! Es vienai vecenei vilicena redzēju. Ir tikko kā iznakusi. Būs 100 punkti jāizlasa! Varetu būt inčīgi! smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
emily
iesūtīt 29.11.2005 15:55
Raksts #46


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.04
Kur: Cēsis
Janvāra fotogrāfs



Esmu izlasījusi "Alķīmiķi", "Pedro upes krastā es sēdēju un raudāju", "Veronika grib mirt", "Zaira"
Man visvairāk patika "Veronika grib mirt" happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ariona
iesūtīt 30.11.2005 09:24
Raksts #47


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.09.03
Kur: Kaut kur uz šīs Pasaules...(A varbūt citas...)
Labākā stāsta autore 2006



Nesen izlasiiju veel arii 11 minuutes-vispaar baigi patika, atziishos, ka patika pat labaak par alkiimiki, viss bija realistiskaaks, nebija taadu abstraktu hmmm... savirkneejumu. Shi vairaak bija par emocijaam, paardomaam, juutaam, taapeec arii patika vairaak.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sesila
iesūtīt 30.11.2005 18:09
Raksts #48


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.11.05
Kur: aklā klusumā



esmu lasiijusi gandriiz visas vinja gr. taas ir forshas, bet arii nopietnas.. uzskatu , ka lai saprastu vinja domu ir jaaiedziljinaas vinja teiktajaaa
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
joua
iesūtīt 06.12.2005 21:42
Raksts #49


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.11.05
Kur: 20 metrus virs zombiju pūļa, cīnoties par izdzīvošanu



man vislabaak patika 11 minuutes-visu nakti lasiiju(labi ap 5 no riita),maasiica ieteica.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
cursive
iesūtīt 28.12.2005 08:37
Raksts #50


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.12.05



hmm... es jau [laikam] ieteiktu pavisam noteikti izlasiit '11 minuutes' ... un arii 'alkjiimikji' ... mjaa.. un vispaar... [manupraat] kaadu no Koelju drabiem katram ir jaaizlasa [obligaati!] ... smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 28.12.2005 17:43
Raksts #51


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



Es izlasiiju visas un tagad lasu "Zahir". Pagaidaam graamata ir diezgan putraina... ermm.gif Vislabaakaa noteikti bija "Pjedro upes krastaa..." un "11 minuutes" ar nebija slikta. "Alkjiimikis" man patika vismazaak ermm.gif maktub un gaismas bruninieks - taas ir labas graamatas, ko dot absolventiem laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
berserks
iesūtīt 28.12.2005 21:36
Raksts #52


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.05
Kur: peļu medībās :D



Nu man jau Koelju ļoti patīk ... pirmo izlasīju Alķīmiķi - baigi labā ... pēc tam Veronika grib mirt - nezinu , laikam biški nesapratu to grāmatu, bet kautkā ne īsti patika ...un vēl dažas ...

P.S. Bišk ne pa tēmu bet vēl viena forša grāmata par līdzīgu tēmu ir Kaija vārdā Džonatans Livingstons - baigi patika - laba dāvana izlaidumā smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ného
iesūtīt 29.12.2005 15:00
Raksts #53


Rex Aegyptus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: terra incognita



Neesmu lasījis ši autora grāmatus, bet ielikšu nelielu informāciju par viņu un viņa izdotajām grāmatām latviski.Cerams, ka kādam noderēs.
pats autors




CITĀTS(xnet.lv)
Ja tu kaut ko vēlies, visa pasaule slepus sadodas rokās, lai tev palīdzētu.
"Pasaules dvēseli baro cilvēku laime. Un arī to nelaime, ļaunums vai skaudība. Īstenot savu likteni ir cilvēka vienīgais, patiesais uzdevums. Viss kalpo vienam."

Brazīlijas mūsdienu rakstnieks Paulu Koelju ir dzimis 1947.g. Riodežaneiro. Savu karjeru viņš uzsāka kā dramaturgs, teātra direktors, populāru dziesmu tekstu autors un žurnālists. Paulu Koelju ir otrs visvairāk lasītais Latīņamerikas rakstnieks pēc G.G.Markesa. P.Koelju ievērojamākais darbs "Alķīmiķis" jau publicēts vairāk nekā 80 valstīs un tulkots 41 valodā, tas tiek salīdzināts ar A.de Sent-Ekziperī "Mazo princi" un R.Baha "Džonatanu Livingstonu Kaiju".

Vāka noformējumam izmantota Karavadžo gleznas "Narciss" reprodukcija.

Tulkojis Edvīns Raups.
Mākslinieks Uldis Sosnovskis.
184 lpp.



CITĀTS(Xnet.lv)
Brazīliešu rakstnieks Paulu Koelju (Paolo Coelho) pasaules slavu ieguvis, pateicoties arī latviešu lasītāju iemīļotajai grāmatai “Alķīmiķis”. Vēlāk Latvijā izdotas arī citas viņa grāmatas: "Veronika grib mirt", "Ceļavārdi Gaismas Bruņiniekam", "Maktub", "Nelabais un senjorita Prima", "Pjedro upes krastā es sēdēju un raudāju".

Viņa darbu kopējais metiens jau pārsniedz 51 miljonu eksemplāru, tie tulkoti 58 valodās (Latvijā izdotos darbus no portugāļu valodas tulkojis Edvīns Raups).
P. Koelju ir Francijas Goda leģiona ordeņa kavalieris, viņš saņēmis Pasaules Ekonomikas foruma Kristāla balvu un citas prestižas starptautiskas balvas.

“Vienpadsmit minūtes” ir stāsts par Mariju – meiteni, kas dzimusi nomaļā Brazīlijas pilsētiņā un agrā jaunībā smagi vīlusies mīlestībā. Nejaušība aizved Mariju uz Ženēvu, kur viņa cer atrast slavu un veiksmi, taču kļūst par ielasmeitu. Atklājusi, ka sekss spēj sniegt baudu, viņa aizrautīgi tam nododas, arvien vairāk nocietinoties pret patiesām jūtām. Bet kādu dienu Marija satiek jaunu gleznotāju, un viņas līdzšinējie uzskati par mīlestību sašķobās…

Ja nedomāšu par mīlestību, es nebūšu nekas.




CITĀTS(xnet.lv)
Populārā portugāļu rakstnieka Paulu Koelju stāsts "Zahir" - par mīlu, ilgām, apmātību...

Mīla, ilgas un apmātība - tas viss liek domāt par dzīves jēgu šai pasaulē.

Zahir arābu valodā nozīmē - redzams, klātesošs, noteikti pamanāms. Kas tāds, ar ko mums bijusi darīšana un kas galu galā pārņem mūsu prātu, līdz mēs vairs nespējam domāt ne par ko citu. To var saukt gan par svētlaimību, gan par vājprātu.

...Kādu dienu piepeši pazūd rakstnieka sieva, kara korespondente Estere. Lai gan dzīve sola vēl lielākus panākumus un jaunu mīlestību, sievas pazušana rakstniekam nedod mieru, vēlme saprast tās iemeslu pamazām pārtop apsēstībā.

Cenšoties izprast mīlestību un likteņa spēku, viņš atsakās no droši iemītas takas un dodas pretī nezināmajam. Meklējot Esteri un dzīves patiesās vērtības, viņš no Parīzes caur Spāniju un Horvātiju nonāk Centrālāzijā...

No portugāļu valodas tulkojis Edvīns Raups
368 lpp.




CITĀTS(xnet.lv)
"Tikai tagad viņa saprata, ka ir divi iemesli, kas cilvēkiem traucē īstenot savus sapņus: apziņa, ka to izdarīt ir neiespējami, un pēkšņie likteņa pavērsieni, kad sapnis negaidīti sāk piepildīties. Tās ir bailes un neziņa par to, kurp aizvedīs jaunais ceļš, bailes un neziņa par jauniem likteņa izaicinājumiem, bailes, ka viss, pie kā esam tik ļoti pieraduši, izzudīs uz visiem laikiem."

Zaudējums, bailes no nezināmā un drosme mainīt savu likteni. Ko katrs cilvēks spēj, ja viņam tiek dota vienreizēja iespēja piepildīt savus sapņus...

Ar šo romānu rakstnieks noslēdz savu triloģiju par mīlestību ("Es sēdēju pie Pedro upes un raudāju"), nāvi ("Veronika grib mirt") un varu ("Nelabais un senjorita Prima") - par pārbaudījumiem, kas nedēļas laikā pilnībā izmaina romāna galveno varoņu likteņus.

Vāka noformējumam izmantoti S.Botičelli un H.Memlinga gleznu fragmenti.
No portugāļu valodas tulkojis Edvīns Raups.
Mākslinieks Aivars Plotka.
200 lpp.




CITĀTS(xnet.lv)
"Mīlestība ir vienas vienīgas lamatas. Kad tai iegribas mūs pārņemt, tā rāda vienīgi savu gaišo pusi, liedzot saskatīt šīs gaismas mestās ēnas."

"Dieviem nerūp, lai tev būtu dzīve, kurā viss ir sakārtots un kur ik vēlme būtu piepildāma ar čaklu darbu un neatlaidību. Dievi nerēķinās ar mūsu plāniem un cerībām, kaut kur Visuma tālēs viņi izmet spēļu kauliņus, un izvēlētais, iespējams, būsi tu..."

Ar romāna "Pjedro upes krastā es sēdēju un raudāju" Paulu Koelju iesāk savu triloģiju par mīlestību, nāvi ("Veronika grib mirt") un varu ("Nelabais un senjorita Prima") - par pārbaudījumiem, kas nedēļas laikā pilnībā izmaina romāna varoņu likteņus.

No portugāļu valodas tulkojis Edvīns Raups.
Mākslinieks AIvars Plotka.
232 lpp.




CITĀTS(xnet.lv)
Daudzi cilvēki baidās no laimes. Laimīgam būt nozīmē mainīt daudzus ieradumus un zaudēt savu identitāti. Bieži vien labais, kas ar mums notiek, rada nepatiku. Mēs nepieņemam labo, jo tas rada sajūtu, it kā mēs būtu kaut ko Dievam parādā.
Mēs spriežam: Labāk nebaudīt no laimības kausa, jo mēs cietīsim vēl vairāk, kad tā vairs nebūs pie rokas.
Baidoties krist, mēs pārstājam augt.
Baidoties raudāt, mēs pārstājam smieties.

Izlasē "Maktub" populārais brazīliešu rakstnieks Paulu Koelju apkopojis atziņas, ko deviņdesmitajos gados publicējis vairākos laikrakstos. Īsajās līdzībās, kuru tēmas smeltas dažādu tautu kultūrā, autors apliecina savu dzīves filosofiju.

No portugāļu valodas tulkojis Edvīns Raups.
Mākslinieks Aivars Plotka.
176 lpp.




CITĀTS(xnet.lv)
Gaismas bruņinieks zina, ka visās valodās vissvarīgākie ir mazie vārdi-
Jā.
Mīlu.
Dievs.
Šie vārdi, kas ikvienam padodas viegli, spēj aizpildīt neaptveramus plašumus.

Brazīlijas rakstnieks Paulu Koelju ieguvis pasaules slavu ar romānu "Alķīmiķis", kas izdots vairāk nekā 80 pasaules valstīs un izpelnījies arī daudzu latviešu lasītāju mīlestību.

No portugāļu valodas tulkojis Edvīns Raups.
Mākslinieks Aivars Plotka.
152 lpp.


šeit citātos informācija atkārtojas, jo man bija slinkums izrediģēt.

Šo rakstu rediģēja Nero: 29.12.2005 15:01
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
joua
iesūtīt 03.01.2006 13:33
Raksts #54


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.11.05
Kur: 20 metrus virs zombiju pūļa, cīnoties par izdzīvošanu



izsmeļoši. Man personīgi Koelju škiet ideālā lasāmviela naktīs,jo tad rodas pavisam citas emocijas. Iesaku izlasīt " 11 minūtes"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elie
iesūtīt 07.01.2006 14:32
Raksts #55


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.01.04



Pagaidām esmu izlasījusi tikai grāmatu "Alķīmiķis", man ļoti patika. Tā pagaidām ir viena no manām mīļākajām grāmatām.
Plānoju izlasīt arī visas pārējās viņa grāmatas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
spitzbube
iesūtīt 07.01.2006 16:55
Raksts #56


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.04
Kur: krāsu ledusskapis



Man vinsj dikti patiik happy.gif . neeeeenormali patika gramata Nelabais un Senjorita Prima. vnk wub.gif & veel pareejas arii ir super happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
saulove
iesūtīt 14.01.2006 22:39
Raksts #57


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04
Kur: pašlaik šeit :)



Esmu lasījusi gan "Alķīmiķi", gan "Veronika grib mirt".
Daudzi ir sajūsmā par Paulu Koelju un viņa grāmatām, bet man nešķiet, ka viņš ir tik ļoti īpašs. Tās grāmatas ir tikai tādu domu graudu savārstījums un tie nedaudz apaudzēti ar kādu sižetu.
Pārlieku vieglas priekš manis ir šīs grāmatas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
murasaki
iesūtīt 12.03.2006 19:04
Raksts #58


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.02.06



alkjiimikjis ir mana miiljaakaa graamata - un viennoziimiigi! esmu lasiijusi arii veronika grib mirt un maktub - un patika ljoti! grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Leduspuķe ziemeļ...
iesūtīt 15.03.2006 21:53
Raksts #59


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.06.05



'' Aļķīmiķis'' ir vienreiz;eja grāmat. Man ļoti patikās. Interesanta un aizraujoša. Mana māsa man nopirka un e par to priecājos. Mn ļoti patikās. Es vēl esmu gatava izlasīt viņa darbus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bandists
iesūtīt 15.03.2006 23:16
Raksts #60


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.05.05



"Alķīmiķis", "Nelabais un senjorita Prima" un "Gaismas bruņinieks" šķiet tīri labas un interesantas grāmatas (kaut arī ļoooti savādas, manuprāt), bet "Veronika grib mirt" man šķita diezgan liels murgs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

7 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 16:15