Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ziņu iesūtīšana

Jaunu pavedienu veidošana šajā forumā ir atspējota.

Ja vēlies iesūtīt jaunumus, dari to Dienas Pareģa pamatforumā.

> Pīters Džeksons producēs "Hobitu"
Siri
iesūtīt 18.12.2007 19:48
Raksts #1


Metamorfomags
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.04
Kur: Jūrmala
Mods 2008



Pīters Džeksons un New Line Cinema ir nonākuši pie savstarpējas vienošanās filmēt Dž. R. R. Tolkīna Hobitu – ilgi gaidīto prīkvelu triloģijai-grāvējam Gredzenu pavēlnieks. Džeksons, kurš bija režisors Pavēlnieka triloģijai, izpildīs galvenā producenta lomu Hobitā. Filmas režisora vārds vēl nav atklāts.

Džeksona un New Line attiecības bija saspīlētas, neskatoties uz milzīgajiem panākumiem un kopējiem ienākumiem no Gredzenu pavēlnieka filmām visā pasaulē, kas bija gandrīz 3 miljardi ASV dolāru (apm. 1,4 miljardi latu). Abas puses tomēr ir spējušas vienoties, sadalot ar Metro-Goldwyn-Mayer Studios Hobitu uz pusēm, kā paziņoja abu kompāniju pārstāvji.

"Man liels prieks, ka mēs spējām aizmirst mūsu nesaskaņas, lai varētu sākt jaunu nodaļu ar mūsu vecajiem draugiem New Line", paziņoja Džeksons. "Mums ir liels prieks turpināt mūsu ceļojumu pa Viduszemi."

Divas "Hobita" daļas ir nolemts filmēt vienlaikus, līdzīgi kā tas tika darīts ar trijām Gredzenu pavēlnieka daļām. Filmēšana sāksies 2009. gadā; pirmo daļu plānots rādīt uz kinoekrāniem 2010. gadā, un tās turpinājumu – 2011. gadā.

Ziņo Yahoo!, kā arī Apollo.

Šo rakstu rediģēja eyedam: 25.12.2007 21:45
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes
Moriartijs
iesūtīt 02.02.2008 14:47
Raksts #2


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.02.07
Kur: trust me, i'm a liar
Fotogrāfs 2009



Hobits

Žurnāla Total Film marta numurā arī ir raksts par šo pašu tēmu.

Papildus tam kas jau te tika minēts,

1. filmu iznākšanas datums ir nozīmēts attiecīgi 2010. un 2011. gadā.
2. abas filmas tiks filmētas vienlaicīgi, tāpat kā LOTR.
3. filmēšana tiks sākta 2009. gada pirmajā pusē.

žurnālā bija arī īsa intervija ar Giljermo del Toro par iespējamību būt režisoram šajām filmām.

*Lielais jautājums ir tāds : kurš šim visam pasākumam būs režisors? Neliekas, ka Džeksons uz to tiektos, taču, ja neviens cits iespējams neatradīsies viņu izslēgt vēl nevajag. Mēs šeit žurnālā ceram uz Giljermo del Toro : daļēji tādēļ ka viņš ienestu savas fnatāzijas vēsmas no Pāna Labirinta Tolkīna pasaulē, un arī tādēļ, ka viņs ir ieinteresēts. "Tā ir vienīgā Tolkīna grāmata ko esmu lasījis. Es mēģināju lasīt Gredzenu Pavēlnieka triloģiju, bet man neizdevās. Un vienu dienu es nopirku Hobitu un iemīlēju to. Tādēļ filmēt to būtu privilēģija." Neskaitot del Toro, šobrīd ir grūti teikt vai ir kāds vēl piemērotāks šim darbiņam, it īpaši, kad viņš piebilst. "Es satiku Pīteru un Franu (Valšu), kad mēs mēģinājām veidot filmu Halo. To ko viņi darīja filmēšanas laukumā, bija tas ko Dievs bija iecerējis izveidojot Holivudu. Tas ir filmas veidotāja sapnis, tātad tā ir paradīze. Jautājums ir, vai es arī nokļūšu paradīzē? Man nav ne jausmas"*

korky
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Raksti šajā pavedienā


Fast ReplyAtbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 17:40