Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> NK noteikumi

1. Iesūtītajiem pavedieniem jābūt par tēmu. Pirms izveido pavedienu, izlasi sadaļas NK aprakstu!
2. Tas pats attiecas uz iesūtītajiem rakstiem. Nav atļauts spams. Ja vēlies turpināt diskusiju par kādu citu tematu, izveido jaunu pavedienu!
3. Esi iecietīgs un cieni citu viedokli arī attiecībā uz jautājumiem, kuros tev pašam ir stingra pārliecība.
4. Aizliegts rupji lamāties un apvainot citus biedrus. Ja ir nepieciešamība iebilst, paud savus iebildumus korekti un pieklājīgi!
5. Aizliegts iesūtīt rakstus, kas pārkāpj PG-13 reitingu.
6. Centies savu viedokli izteikt plašāk! Pāris vārdi skaitīsies spams. Par to, kas ir spams, lasi šeit.
7. Centies rakstīt, ievērojot ortogrāfiju un interpunkciju, bet, galvenais, raksti tā, lai tas būtu citiem saprotams. Foruma vadītājam ir tiesības rediģēt nesaprotamus vai neatbilstošus pavedienu virsrakstus un aprakstus.
8. Pims iesūtīt pavedienu, paskaties, vai tāds jau neeksistē! Līdzīgs pavediens var tikt iepludināts jau esošā vai slēgts.

> maģija!, mazliet par maģiju!
vai tu tici maģijai?
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 252
Viesi nevar balsot. 
k.a.t.e
iesūtīt 27.10.2005 17:14
Raksts #1


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.10.05
Kur: ventspils



gribētu zinat vai tada vieta ka shi kads tic maģijai es ticu ! rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
7 Lapas V  « < 5 6 7  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (120 - 124)
magic_
iesūtīt 17.02.2008 00:13
Raksts #121


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.01.08



Laikam peec mana nika var noprast par ko es balsoju! laughing.gif Magjija ir visur, ap mums un muusos. Viena no vietaam, kur to var redzeet ir dabaa. Aizbrauc uz juuru, pastaigaajies pa krastu, sajutiisi. Arii taadai magjijai, ko izskaidrot nevar, es ticu. Ir kaut kas, ko muusu praati nespeej aptvert un izskaidrot.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Daaviis
iesūtīt 11.03.2008 19:18
Raksts #122


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.03.08



Nu protams, ka ticu.
Ta ir visur apkart, visur kur skaties. Pats nedaudz ar to nodarbojos, bet ja sac tad apstaties nevar!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Klāra
iesūtīt 15.05.2008 16:44
Raksts #123


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.07
Kur: tavā sirdī



ko tu domā ar vārdu magija? zīlēšanu, buršanos vai ko? es ticu, ka magija pastāv, bet nekad 100% neticēšu zīlniekiem, paregiem utt. pietam uzskatu, ka man tā nav vajadzīga. priekš kam jāzīlē? tas tikai bojā dzīvi, ja zin, kas slikts gaida, pie tam varbūt tikai zīlnieks melo. un pat ja taisnība? garlaicīgi taču visu zināt! tad dzīve kļūst bezjēdzīga.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
marsietis
iesūtīt 09.03.2009 18:43
Raksts #124


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.04.08



spriežot pēc aptaujas, nemaz nebrīnos, kā cilvēki ir spējīgi ticēt dievam...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Soulberry
iesūtīt 08.06.2009 15:28
Raksts #125


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.03.06



Nu, mazliet tā kā ticu, kaut gan dzīvē nav gadījies redzēt, bet vēl jau vis priekšā rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

7 Lapas V  « < 5 6 7
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 10:42