Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Meklēju 1 rakstu..., Par mistisko nakti
Viesis_mazinjais_*
iesūtīt 30.12.2007 02:14
Raksts #1





Viesi




Pirms kāda pus gada redzēju kaut kur internetā rakstu, kur viens cilvēks itkā dīvaini aizmidzis vai kā, viņš nevarējka pakustēties un vinjam tuvojās kkada gaisma, cilvēks vai kaut kas tamlīdzigs... Un skanjas bija neiskaidrojamas jeb mistiskas!

Vnk man ir apriebies tas ka es vairs normāli nevaru pagulet! Jā, mani tas nomoka! Man tas pac uznāk gandrīz katru nedēļu. Tapēc gribu uzzināt par to kaut ko vairāk un tikt no tā vaļā!

Jā kāds zin vismaz līdzīgu rakstu, please pasakiet!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V  < 1 2  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 27)
Viesis_mazinjais_*
iesūtīt 05.03.2008 22:26
Raksts #21





Viesi




Pirms raksta lasīšanas. Vnk, tad kad tas sākās, sāku meklēt par to informāciju.

1)Par tām 8h, pārsvarā guļu 9h, bet tas tā.
2)Hmm, zinu ka neviens neticēs, bet tomēr izstāstīšu. Pirms kādiem 4 vai 5 gadiem aizbraucu uz rīgu (izmeklēšanu) jo man bija asma. Rengena uzņēmumā atklājās kaut kas neticams, sirdī iz 4mm vai 0,4mm (pac īsti nezinu, bet man liekas ka 4mm) caurums. Sākumā pats tam neticēju, bet tad kkada dīvainā (maziņā) monitorā to man parādīja. Tātad jautājums, varbūt tas varētu būt no tā?
3)Es vakaros lasu spoku pasakas un pac ar seviim spēlēju jugio kārtis xD.gif (lūdzu nesmejieties grin.gif )
4)Pārsvarā man vakarā ir nogurums, pat nezinu no kā.
5)Mani vissvairāk piesaista techno, bet tas tā grin.gif
6)I NEED IT!!! Pēc skolas ģipstu vai nost! Man no skolas līdz mājām 1,5km un es nedzīvoju rīgā kur ir kkadi school busi.
7)Es vnk ierēkšu grin.gif grin.gif Esmu pret globālo sasilšanu!
8)Mēdzu vakaros apēst grauzdiņus ar pienu grin.gif

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hobbits
iesūtīt 06.03.2008 00:44
Raksts #22


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 26.12.07
Kur: virtuvē, ēdu pankūkas.



itkaa nav kur piesieties...bet shifty_a.gif


atmet spoku pasakas xD.gif - samaini ar reeciigaam anekdoteem vai smiekliigaam komeedijaam(tik bezjeedziigaam kaa stulbs un veel stulbaaks, episkais ķinis, šausmeniite 1, 2, 3, 4, randiņfilma, iepaziisties - spartieši!, visaam Mr. Biina seerijaam un Džima Kerija komeedijaam laughing.gif )

ir arii dabiskas smaržas un lielaakaa daļa smaržu ir nekaitiigas videi. taas taisa uz spirta baazes ar eeteriskajaam eļļaam(tiira daba laughing.gif )...ja neskaita to ka dažas labas smaržas taisa no naftas....taa pat kaa Džonsons eļļu ziidaiņiem w00t.gif .vnk, viss kas latvijaa ražots vai paša taisiits ir nekaitiigs happy.gif

9h naktii - ak tu laimiigais! w00t.gif - mans režiims - 4-7h darba dienaas, 12-15h briivdienaas xD.gif

sirds kaite pie vainas? varbuut. nav nekaadu zinaašanu šajaa jomaa, kaa vien - mazaak diagnožu, mazaak probleemu! un - es esmu vesala, jo es taa teicu un gribu. man ir taisniiba. jo es taa gribu, lol! xD.gif , saprati!?

man nava school busi. man ir school-kaa-siļķes-mucaa-piebaazti-tramvaji, vai school-teeti-aizvediisi-mani-ar-mašiinu-uz-skolu? grin.gif

nedomaašana ir laba lieta happy.gif stulbs cilveeks ir laimiigs cilveeks, ņem padomu no ''stulbs un vēl stulbaaks''! LOOOOL!!!!

vienmeer ir taa iespeeja aiziet pie miega ārsta parunaaties, kas un kaa rolleyes_a.gif

"- no kā tev visvairāk bail?
- no ārstiem un tumsas.
- no ārstiem, pats par sevi saprotams, bet kaapeec no tumsas?
- jo tajaa var sleepties ļoti daudz ārstu!"

xD.gif biggrin.gif grin.gif laughing.gif



es pati laukos arii nespeeju guleet. tik tukšs un tumšs un visi guļ....normaali guļu tikai tad kad pilna maaja ar cilveekiem, vislabaak nemiernieiem un ja kaimiņos paraadaas jautriiši uz cauras nakts grilleešanas un dzeršanas baļļukiem happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_mazinjais_*
iesūtīt 06.03.2008 15:27
Raksts #23





Viesi




Spokiem neticu grin.gif Un tās spoku pasakas ir kā parodija! (joki)
mmmm, spartieši ^^ Redzēju pa kino tongue.gif
[quete].vnk, viss kas latvijaa ražots vai paša taisiits ir nekaitiigs[/quete]
grin.gif lol grin.gif Gudri teikts xD.gif

CITĀTS
9h naktii - ak tu laimiigais! w00t.gif - mans režiims - 4-7h darba dienaas, 12-15h briivdienaas xD.gif.gif


Bet ur taču modinātājam tāda podziņa "Off" grin.gif Mēdzu sev paņemt brīvdienu (1 reizi mēnesī)

[quete]es esmu vesala, jo es taa teicu un gribu. man ir taisniiba. jo es taa gribu, lol! xD.gif.gif , saprati!? [/quete]
Laikam jā! Tu esi vesela jo tā gribi un teici? grin.gif

[quete]school-teeti-aizvediisi-mani-ar-mašiinu-uz-skolu? grin.gif[/quete]
Ģeniāli grin.gif

[quete]nedomaašana ir laba lieta happy.gif stulbs cilveeks ir laimiigs cilveeks, ņem padomu no ''stulbs un vēl stulbaaks''! LOOOOL!!!![/quete]
Es nedomāju, es daru tongue.gif

CITĀTS
es pati laukos arii nespeeju guleet. tik tukšs un tumšs un visi guļ....normaali guļu tikai tad kad pilna maaja ar cilveekiem, vislabaak nemiernieiem un ja kaimiņos paraadaas jautriiši uz cauras nakts grilleešanas un dzeršanas baļļukiem happy.gif

Man tieši pretēji, jo, ja nu kāds pēkšņi ienāk manā izstabā un man nokritusi sega?


Starp citu, piedo, man likās ka tu esi zēns grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
September
iesūtīt 24.05.2008 18:35
Raksts #24


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.01.08
Kur: klusumā



Spokiem ticu, tas nu gan.. Visu laiku, kautkas kustas un tādā garā. grin.gif kad es guļu, es pat zem gūltas nevaru paskatīties, man vienkārši bail.. Tas ir mazliet smieklīgi, bet baisi.
Manai māsīcai ir tā, kad viņas iztabā guļ viņas mazā māsa un viņa tad, kad es biju pie viņas viņai bija rācijas, viņas istabā un virtuvē. Tad mēs visi bijā virtuvē, un mācīcas mazā māsa ārā, bija ieslēgtas rācijas, un tad atskanēja tāda dīvaina skaņa.. Es biju sajūsmā, man patīk visādas mistiskas lietas, bet es biju bišķi pārbjusies. bet tajā istabā neviens vēl pietam nebija.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 25.05.2008 00:35
Raksts #25


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



CITĀTS(mazinjais @ 30.12.2007 03:14) *
nevarējka pakustēties un vinjam tuvojās kkada gaisma, cilvēks vai kaut kas tamlīdzigs... Un skanjas bija neiskaidrojamas jeb mistiskas!

Tas izklausās pēc šeit (Wikipedia) aprakstītā, īsumā - cilvēki ātrā miega laikā (t.i. sapņojot) ir paralizēti, ja cilvēks šajā laikā pamostas, bet ātrajam miegam raksturības parādības paliek, cilvēkam ir šādas te izjūtas, kas parasti ir visai nepatīkamas un biedējošas
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Antons Ego
iesūtīt 25.05.2008 12:43
Raksts #26


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Labākais GP atdzejotājs 2007



man arī tā ir dažkart. nu, tā paralīze. vispār baigi ģeniāla sajūta kaut kādā ziņā. it kā briesmīgi, bet tā atdzimstoši. man gan tas ir tieši pirms aizmigšanas, jeb, varētu sacīt, miegošanās posmā, turklāt tā pakustēties nevarēšana iet kopā ar tādiem kā konvulsīviem drebuļiem un neatkārtojamu paniku.

Šo rakstu rediģēja Antons Ego: 25.05.2008 12:46
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sfinksa ar uguns...
iesūtīt 27.07.2008 19:11
Raksts #27


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.03.08
Kur: Cēsis.



NU, nezinu. Man nekad nav gadījies to pieredzēt. Esmu par to tikai dzirdējuusi. Tas nav nekas traks!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 11.08.2008 05:06
Raksts #28


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Es zinu, ka tas nebūs tas, bet palasies Wikipēdijā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V  < 1 2
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 14:28