Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Amerikas pirāti
Sol Invictus
iesūtīt 13.09.2005 01:59
Raksts #1


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Ir 1660. gads pa Karību jūru peld pirātu kuģis...

Tiktāl par spēles leģendu, tagad tehniskā padarīšana:
Es pārmaiņas pēc sev tēlu neveidošu, bet tikai jaukšos spēlē ar visādiem notikumiem uz kuriem spēlētājiem varētu nākties reaģēt, tāpēc man vajadzīgs pirātu kuģa kapteinis - intresentus lūdzu atsūtīt PZ ar īsu aprakstu par to ko dara pirātu kapteinis, kāds 1660. gadā bija karību jūras reģions un sava tēla anketu.

Pārējie, kas grib piedalīties, tēla aprakstu publicējiet šeit, te būs anketa:
Tēla vārds:
dzimums (vēlams vīriešu):
vecums:
fotoattēls vai zīmējums(nav obligāti):
izskata apraksts:
rakstura apraksts:
tēla pagātnes apraksts(obligāts):

Katram spēlētājam ir šādi ieroči:
muskete - tālu šauj, taču ir diezgan neparocīga;
divas pistoles - tuviem attālumiem;
zobens;
duncis;
(Šaujamieroči ir jāpārlādē pēc katra šāviena)

Karte:



Šo rakstu rediģēja saule: 13.09.2005 02:05
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
9 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Sol Invictus
iesūtīt 15.09.2005 14:48
Raksts #21


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Pietiks vienreiz.

1. sapphyre šī acīmredzot ir pirmā lomu spēle, vismaz šajā forumā - nav brīnums, ka viņa visu laiž dēlī
2. Es pieņemu, ka pārējie spēlētāji viņu spēlē ātri noliks pie vietas, nogalināt bez viņas piekrišanas viņu nedrīkst jo tas ir pret foruma ls noteikumiem.
3. Es neaizliegšu viņai spēlēt, bet sapphyre - vai tu tiešām nevēlies pārveidot tēlu ? Kā palika ar vīriešu kārtas pārstāvi vārdā Deniss ?

Mēs sāksim spēli, kad kāds beidzot pieteiksies par kapteini, no otras puses var spēles sākumā sarīkot kapteiņa vēlēšanas nevis gaidīt
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Moskjis
iesūtīt 15.09.2005 14:58
Raksts #22


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.07.05



Atbalstu vēlēšanas:

Kandidāti (piedodiet sievietes, 1660. gadā dzimumu līdztiesība bija tuvu nullei):

Kvakou /*diemžēl reti tiek pie interneta, spēles varonis salīdzinoši jauns*/
Konrāds /*nav lielas pieredzes lomu spēlēs, arī tēlotais varonis ne īpaši atbilst kapteinim*/
Džordžs Viljams Vengdols /*Militāra pieredze*/
Gilberts /*jauns, kluss*/
NPC /*visas iespējas izvērsties GM*/
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 15.09.2005 15:09
Raksts #23


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Runājot par dzimumu līdztiesību - nedomāju, ka ar visu dzimumu līdztiesību šajās vēlēšanās varētu piedalīties palaistuves un kur nu vēl gūstekņi (jebkura dzimuma), ja nu parādītos kāda pirāte es domāju, ka viņu varētu ievēlēt, bet te tādas nav tā kā ir vienalga.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hareki
iesūtīt 15.09.2005 15:38
Raksts #24


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.01.04
Kur: Vientuļa klints kore bieza meža vidū



Attieciibaa uz Antoneti - man nav iebildumu pret šo tēlu, nedz p[ret nepieredzeejušu spēlētāju, tikai ceru, ka Tu sapphyre neapavainosies, ja pret tavu teelu neviens īpaši pieklājīgi neizturēsies. (Tu mineeji, ka viņa ir ietekmīga - atvaino - uz pirātu kuģa viņai ietekme vnk nevar būt) Patiesībā tu sev ar Antuaneti esi uzstaadījusi diezgan grūtu uzdevumu - cepuri nost, ja tev izdosies šo tēlu spēlē izvest!

Gilberts nekādi nevar būt kapteinis - domājot loģiski - viņš ir 16gadīgs puika. Manupraat nio piedāvātajiem der Konrāds vai Džordžs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Moskjis
iesūtīt 15.09.2005 15:44
Raksts #25


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.07.05



CITĀTS(saule @ 15.09.2005 16:09)
Runājot par dzimumu līdztiesību - nedomāju, ka ar visu dzimumu līdztiesību šajās vēlēšanās varētu piedalīties palaistuves un kur nu vēl gūstekņi (jebkura dzimuma), ja nu parādītos kāda pirāte es domāju, ka viņu varētu ievēlēt, bet te tādas nav tā kā ir vienalga.
*


Tad gaidām brīdi, kad:

"Piedūmotā tavernā "pie vienacainā Džeka" no naža durtām brūcēm noasiņoja kapteinis dons Diego de Delagarosa. Es nespēju viņam palīdzēt, brūces bija pārāk dziļas.
Protams, tas netraucēja man atbrīvot kapteini no diviem gredzeniem, naudas maisiņa un ar 'akmentiņiem' rotātas pistoles. Diemžēl, nazi 'nāsīs ievilka' kāds cits. Pārējie komandas biedri trokšņaini un nežēlīgi izrēķinājās ar to nabaga puisi kurš bija izrādījies ātrāks par kapteini.
Kad viss bija beidzies: kapteinis miris, puisis izķidāts pa gabaliņiem, radās jautājums.
Ko darīt? Kapteinis miris, lai dzīvo kapteinis. Tikai, kurš?
Gāja dienas, spriedze komandas starpā auga. Pēc kādas īpaši asiņainas sadursmes starp diviem 'to be' kapteiņiem notika nenovēršamais: komanda sadalījās vairākās nometnēs. Katrai bija savi favorīti.
Kurš būs nākošais kapteinis?"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miss Doherty
iesūtīt 15.09.2005 16:50
Raksts #26


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.02.04
Kur: house of the rising sun



CITĀTS
P.S. Vai tik tu nevēlies būt vienīgā meitene uz kuģa?


Nē. silent.gif
Vēl viens tāds pats tēls kā manējais - dubulta jautrība. Pilnīgs pretstats (piem., pirāte ar kārītgu "krampi") - būtu uz ko būt dusmīgai, ar ko "rīvēties", tāpēc es pat ļoti priecātos, ja būtu vēl kāds siev. dz. tēls, lai manam tēlam būtu ar ko normālā veidā komunicēt.

Un par vārda stulbumu... Antonete skan debīli. Es, protams, piesienos pie sīkumiem, bet pret vārdu Antuanete man nav iebildumu vai antipātiju silent.gif

Un GM, lūc, lūc, piespied kādu par kapteini būt - spēlei jāsākas! happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 15.09.2005 17:55
Raksts #27


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



svētdien
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Demiurgs
iesūtīt 15.09.2005 18:01
Raksts #28


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.05
Kur: Dzelzs kalni.



Man taads neliels ieteikums. Antonete itka uz kugja nekam neder, kaa buutu tad ja vinja saprot ka vinjas vieniigaa izeja ir piraatu dziive un vinja kljust par kautko liidziigu spiedzei ko piraati iefiltree tuveejaas pilseetaas un ciematos lai uzzinaatu kugju marshrutus. Lai peec tam tos vareetu aplaupiit.
Tikai taads neliels ieteikums varat nenjemt veeraa ja nepatiik.

P.S. Vai mums buus kapteinis vai mees taadu ieveeleesim. Ja ieveelam es protams iesaku sevi grin.gif grin.gif cool.gif

Šo rakstu rediģēja Demiurgs: 15.09.2005 18:03
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Reward
iesūtīt 16.09.2005 16:25
Raksts #29


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.04.05
Kur: Pazudis tiimekljos.........



Tēla vārds:Deiteerijs

dzimums (vēlams vīriešu):vir.

vecums:22

fotoattēls vai zīmējums(nav obligāti):

izskata apraksts: Smalikiem sejas vaibstiem, bruunaam aciim, gaisjiem saulee izbaleesjujiem matiem, no arienes izskataas,ka vinjam nemaz nepiederetos braukaat apkart ar piraatu kugji,bet dziive protams katram ieraada savu vietu, bet vinsh maak rikoties ar visiem ierocjiem un prot labot takelaazju , Pagarsh ap 187 cm, parasti staigaa peleecigaas biksees ,kas apjoztas ar platu aadas jostu, un galos sasjaurinaatas,kreklus nesaa tikai nepieciesjamiibas gadiijumos, izskatiigs , tapeec citi piraati vinju velk uz zoba saucot par juuras donzjuaanu un citaas ne tik jaukaas iesaukaas.

rakstura apraksts:vienmeer pardomaa pirms izlemj kaadu svariigu leemumu,dienmjeel naivs,paraak uzticaas visam ko vinjam sola,tapeec biezji nakas ciest, nav seviskji runiigs jo ar citiem piratiem vinjam nav nekaa kopiiga(iznjemot protams nodarbosjanos). Atskjiriba no Dzjordzja vinsh nav tik pieredzeejis, tapeec ljoti ciena vinju.Paslepus vinjam patiik Skaistaa Zjozefiine, bet vinsh ir paraak kautriigs, lai kaut kaa to izradiitu,protams,dabuut vinju jau Deiteerijs buutu vareejis,bet ne jau to vinsh meklee,bet uzputigo Antoneti vinsh nevar ciest, dazjreiz pat domaas vinju izbaro haiziviim.
tēla pagātnes apraksts(obligāts):

Buudams veel mazs vinsh sapnjoja kad izaugs uzbuvees sev kugji un braukaas pa juraam,vinsh bija lasiijis stastus par ali babu un 40 laupitaajiem un veleejas taads buut,bet sapnis izveertaas citadaaks.kopsh sevi atceras vinsh dziivoja tik ljooti niistajaa bernu namaa, Vaacijaa.Tur vinju biezji sita "istabasbiedri", jo vinsh nebija liela auguma.Arii audzinataaji nebija labaaki,un nozveteeja vinju zilimelnu,par nieka kruziites sapleesjanu vai citu siikumu.Kad vinjam apriteeja 18 gadu vinsh pameta bernu namu un ar kaadu tirdzniecibas kugji piestradajiot tur par kraveeju aizbrauca uz asv , tur stradajis tikai melnos darbus jo nezinaja valodu.Darbus Deiteerijs mekleeja sastiitus ar kugjiem,liidz sastapaas ar kadu piratu kugji,kam bija vajadziigs kads,kas saprot kko no kugjiem,un panjeema vinju.Driiz vien vinsh saprata ko nozimee but piraaatam un saaka pats sevi nicinaat ka,kaut reizi veleejies nodarboties sar sjo zemisko un netiiro darbu(vinjs pienakumos neietilpa tikai kugja vai buru labosjana,bet vel sjis tas).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Moskjis
iesūtīt 16.09.2005 16:36
Raksts #30


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.07.05



ASV tajā laikā neeksistēja.

Laipni lūdzu uz kuģa.

Šo rakstu rediģēja Moskjis: 16.09.2005 16:39
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Reward
iesūtīt 16.09.2005 16:55
Raksts #31


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.04.05
Kur: Pazudis tiimekljos.........



nu es biju domajusi to zemes plekji uz kura tagad atroads asv , nezinu ka to vietu tad sauca ........
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Moskjis
iesūtīt 16.09.2005 16:59
Raksts #32


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.07.05



CITĀTS(Reward @ 16.09.2005 17:55)
nu es biju domajusi to zemes plekji uz kura tagad atroads asv , nezinu ka to vietu tad sauca ........
*

Tajā laikā tur bija indiāņi, pilsētas praktiski nebija (ja par tādām neuzskata lielākās indiāņu apmetnes)
Iespējamie varianti: Centrālamerika, salas ap to. Kā arī vecā pasaule -- Eiropa.

Šo rakstu rediģēja Moskjis: 16.09.2005 17:00
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Reward
iesūtīt 16.09.2005 17:16
Raksts #33


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.04.05
Kur: Pazudis tiimekljos.........



ok lai buutu taa thumbsup.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Moskjis
iesūtīt 16.09.2005 17:20
Raksts #34


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.07.05



CITĀTS(Reward @ 16.09.2005 18:16)
ok lai buutu taa  thumbsup.gif
*


Eh, kuru variantu tad tu izvēlējies?
Indiāņu apdzīvotās teritorijas /*melnstrādnieka amats maz ticams, drīzāk vergs*/
Centrālamerika
Salas ap to
Eiropa
?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Reward
iesūtīt 16.09.2005 17:39
Raksts #35


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.04.05
Kur: Pazudis tiimekljos.........



nu tad salas ap to , citaadi jau mans varonis netiks pie tiem kugjiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sapphyre
iesūtīt 16.09.2005 17:41
Raksts #36


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.08.05
Kur: Rīgas 94. vidusskola



Es piekrītu, ka Antonetei vajag spiegot, un neņemšu ļaunā, ka pret viņu izturēsies rupjāk kā pret citiem . . . smile.gif

Šo rakstu rediģēja sapphyre: 16.09.2005 17:41
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Moskjis
iesūtīt 16.09.2005 17:45
Raksts #37


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.07.05



CITĀTS(sapphyre @ 16.09.2005 18:41)
Es piekrītu, ka Antonetei vajag spiegot, un neņemšu ļaunā, ka pret viņu izturēsies rupjāk kā pret citiem . . .  smile.gif
*


Veiksmi.
P.S. Šī ir tikai spēle, tev nav jāpakļaujas ticu vēlmēm par tavu personāžu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 18.09.2005 20:03
Raksts #38


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



man tā doma par spiegošanu liekas viegli pqastula, bet redzēsim kas notiks spēles gaitā

Sāksim spēli - pavediens te

Es ceru, ka sapphyre nebūs iebildumu par manu interpretāciju par ultra bagāto papuci un kapteinis būs Džordžs - kā rādās visi viņu atbalsta
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hareki
iesūtīt 19.09.2005 16:33
Raksts #39


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.01.04
Kur: Vientuļa klints kore bieza meža vidū



Papildus jautājumi:

Kā sauc kuģi?
Kā gāja bojā vecais kapteinis?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Demiurgs
iesūtīt 19.09.2005 17:16
Raksts #40


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.05
Kur: Dzelzs kalni.



Man šeitizdevās atrast vienu labu karti. Tā gan ir angliski bet varbūt mums noder.Unšeit ir Jamaikas karte varbūt arī tā mums noderēs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

9 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.04.2024 03:29