Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Troļļu Nakšu Leģendas, ...few player larp
Vai tu gribētu piedalīties TN:L?
Vai tu gribētu piedalīties TN:L?
[ 35 ] ** [72.92%]
[ 13 ] ** [27.08%]
Kopā balsis: 48
  
Kamazs
iesūtīt 23.04.2005 14:52
Raksts #1


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Šis tikko atvērtais pavediens ir domāts tam, lai ikvienu Troļļu Nakšu spēļu interesentu informētu par jaunu projektu paralēli vasaras beigās briestošajai lielajai spēlei "Troļļu Nakšu Hronikas".

Spēles uzbūve ir gandrīz tāda pati kā sērijas "Troļļu Naktis" pašai pirmajai spēlei. Par settingu, geimpleju skatīt šeit, sadaļā "Troļļu Naktis 1", jau notikušas. Savukārt šeit atrodamas spēlētāju atsauksmes.

Tiem, kas slinki lasīt, pavēstīšu, ka spēlē ir daži PC jeb spēles varoņi un vairāki NPC, kas priekš PC spēlē dažādas lomas, lai tiem veidotos sižets un piedzīvojumi. TN:L paredzētas vietas 4 PC un aptuveni 16 līdz 24 NPC, atkarībā no intereses. Minimālais NPC skaits - 7-8. Šobrīd ir iespējams pieteikties uz 2 PC vietām. Mēs īpaši aicinām pieteikties cilvēkus vispār mazu LARPu pieredzi - tā ir lieliska iespēja pašiem pamēģināt, kā tas ir. Tāpat mēs arī aicinām visus tos, kas uz TN spēlēm raugās skeptiski', īpaši gaidīti būs pieredzējuši RPG un LARP spēlētāji.

Spēles notikumi norisinās (kā parasti) diezgan lielā nomalē, mežonīgā pasaulē un PC ir no dažādām vietām saaicināti "adventureri", kuriem ir piedāvāts uzņemties riskantu un bīstamu pasūtījuma darbu. Viens no nosacījumiem - nekāda informācija par to, kas būs jādara pirms noslēgta vienošanās netiek izpausta. Zināms tik, ka pasūtītājs ir ļoti spēcīgs un ļoti bagāts Ziemeļzemes šamanis. Spēlētāji, kas piekrīt būt PC, attiecīgi piekrīt mesties uz galvas riskantos piedzīvojumos. Ņemot vērā principu WYSIWYG, esiet gatavi mēreni ekstrēmiem notikumiem, pastaiga pa parku tā nebūs.

Spēles ilgums - viena diena, tīrais geimpleja laiks - aptuveni 4-6 stundas. Laiks - kāda no nedēļas nogalēm, kad visiem izdevīgi. Spēles vieta - aptuveni 40 minūšu brauciena attālumā no Rīgas.

Gaidīšu komentārus un pieteikumus gan PC, gan NPC lomām šajā pavedienā. Tie, kas vēlas būt PC var automātiski uzreiz arī aprakstīt savu tēlu - vārds, biogrāfija, ekipējuma apraksts (ar/bez ieročiem, kādiem? citas mantas? burvestības (par pamatu ņemt TN3 burvestību sarakstu)?) un iemesls, kāpēc piekritāt šim piedāvājumam, kā arī laiku (nedēļas nogali), kad jums būtu visizdevīgāk.

Šo rakstu rediģēja Kamazs: 23.04.2005 14:54
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
7 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
aivvv/troll drea...
iesūtīt 02.05.2005 16:22
Raksts #41


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



????? :blink: taa gan neizklausiijaas bet nju ja vinnss tiessam taa saka tad wateva.....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 02.05.2005 20:09
Raksts #42


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



OK, tavta, palūgšu uzmanību. Spēlei vajag ieročus, bet tā nu sagadījies, ka to krājumi būtiski izsīkuši. Ja kādas labas personas aizdos vai varbūt pat izgatavos kaut vienu zobenu vai duncīti, būšu ļoti, ļoti pateicīgs.

Citādi es trešdien braucu poligonu veelreiz luukoties. Tas tā, informācijai.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Susuriņš
iesūtīt 02.05.2005 21:18
Raksts #43


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.05.04
Kur: Bedrē.



Troļlu nakts?
Diezin vai. Tās ir vairākas naktis.
Visas naktis ir troļlu, Muahaha! Un troļli var savas naktis kā grib!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Niamh
iesūtīt 02.05.2005 21:19
Raksts #44


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 13.07.04



Nē, ne gluži...Man liekas, ka šajā gadījumā nav domātas leģendas, kuras rakstiski iesūta kā spēlētāja tēla history, bet gan tieši paši tēli, kas arī ir Troļļu Nakšu Leģendas. Tāpat kā, piemēram, karalis Arturs ir leģenda...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Martins
iesūtīt 05.05.2005 10:48
Raksts #45


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.03
Kur: Nogājis no ceļa uz Lorienu



Būtu tā kā pienācis laiks atklāt kur un kad mēs sestdien 7. maijā satiekamies, lai dotos uz šīm pašām TNL spēlītēm? Kamaz, lūdzu noskaidro situāciju!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 05.05.2005 11:07
Raksts #46


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Situācija ir gauži vienkārša - jums sestdien 10.50 no rīta būtu jāizbrauc ar autobusu 7964 Rīga-Suntaži-Ērgļi un jābrauc līdz pieturai "Kangarīši". Tur jūs sagaidītu droši vien kāds draudzīgs pavadonis, kas aizvestu uz spēles poligonu. Cenu, diemžēl nezinu, lēšu, ka līdz 80 santīmiem vienā virzienā.

Tiem, kas tik agri nevar ir jāpaziņo laicīgi, lai varam domāt, ko ar jums darīt. Un varb't ir vērts pārcelt spēles sākumu vēlāk...tiesa, nākamais autobuss iziet tikai 15.00.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Niamh
iesūtīt 05.05.2005 15:15
Raksts #47


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 13.07.04



Pankūka getlost.gif

Nē, es jau esmu pieradusi celties sestdienās ap septiņiem silent.gif Um..tad turpat autoostā visi arī savācas? Un kā atpakaļ?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 05.05.2005 17:45
Raksts #48


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Ja tu esi PC tad paliec šeit un taalaak NEKAADAA gadiijumaa nelasi, jo tas sabojaas Tev speeli. Un ne tikai Tev, bet daudziem NPC, jo nekas nav interesantaaks kaa PC, kas nezina, kas pie velna notiek.

Neliels labojums augstāk esošajam postam. Jābrauc jums ir nevis līdz pieturai "Kangarīši" bet nākamajai, kas ir aiz tās, tai vispār nav nosaukuma. Bet vislabāk būtu,ja Jūs iekāpjot autobusā ar šoferi vienotos, ka viņš jūs paved vēl tālāk - iekšā Kangaru kalnos (Jā, tur notiek spēle) līdz "stāvvietai" (šoferim būtu jāzina), kas atrodas ~ 4km no šīs pēdējās "bezvārda" pieturas. Ja ne, nāksies šos 4 km nostaigāt:) (tātad ~30 min) Tāpēc iesaku tomēr uz šoferi palietot karizmu. Tajā stāvvietā (kas būs kreisajā pusē) noteikti būs cilvēki, tā kā garām nepabrauksiet. Es pats nebūšu tur uz vietas, tādēļ uz free-transport neceriet:P.

Biļetes cena līdz Kangarīšiem esot 65 santīmi, nez cik būs papildus uzcenojums par ~7 km.

Tiem, kas 10.50 netiek, bet var pēc 12iem var apdomāt kaut kādu variantu par mani, sametoties braucienam kādus 3-4 ls. Mašīnā 4-5 vietas aptuveni. Bet nu tad jāizdomā šis otrs laiks un cik cilvēkiem to vajag.

Diskutējiet.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Niamh
iesūtīt 06.05.2005 15:27
Raksts #49


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 13.07.04



O, jā...nevienam neiesaku uzticēties tādiem murmuļiem, kas sola pagādāt zobenu, bet beigās izrādās pazudis tālēs zilajās. getlost.gif

Esmu palikusi bez ieročiem, so, centieties mani ilgi nedauzīt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 06.05.2005 15:41
Raksts #50


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



PC var lasīt

Ufffa che noia. Ieroči ir diezgan sāpīgs jautājums..bet nu gan jau kaut kā. Ir gana daudz tēlu bez ieročiem, lai mēs kaut kā tiktu galā. Galvenais, lai nepietrūkst cilvēku :/. (Atmiņā atklīst trauksmainais TN1 laiks.)

Vēl tikai informācijai - izskatās, ka tie PC, kas piedalīsies TNL varēs "importēt" savus tēlus iekš TN:C, ja vēlēsies līdz ar lielāko daļu mantu un izpatikas. Runājot par to - spēles varoņiem ir teorētiska iespēja savākt izpatiku veseliem diviem līmeņiem un vēl nedaudz tā kā PC, neatstājiet asprātību pagultē (jo izpatiku dod tikai par kvestiem) un domājiet arī par nākotni. (Lai būtu stimuls savam tēlam izveidot maksimāli pozitīvas nākotnes izredzes.)

Savukārt, domāju, ka arī NPC, kas pagodinās TNL ar savu ierašanos saņems kaut kādus bonusus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kraukleenss
iesūtīt 06.05.2005 19:33
Raksts #51


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.08.04



Nja sestdien netieku sad.gif( sveetdiena dereetu, bet laikam jau taadi briinumi nenotiek.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kurbads
iesūtīt 06.05.2005 19:51
Raksts #52


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.08.04
Kur: Rīga



CITĀTS(Kamazs @ 25.04.2005 19:00)
Lieliski. Pēc maniem aptuveniem uzmetumiem, spēlei ir nepieciešami 13 PC. Ja tādi novācas, tad spēli var raut kaut tūlīt. 6-7.maijs(6dien/7dien)[COLOR=red] ir piedāvājums, ko jūs sakait?
*
blink_a.gif blink_a.gif blink_a.gif
... es arii bij domaajis, ka 7.tais ir sveetdiena....
Tā iet , ka nelasa talaak, ko citi raksta un neiemet acis kalendārā. blush.gif

hmmm... vai jums vilciens vispaar bušadienā iet ?
....svētdienās parasti tāds superkuulais gariigais... mājienu sapratāt smile.gif
Vispār ... cik cilvēki vēl ir sajaukuši ?

Šo rakstu rediģēja Kurbads: 06.05.2005 20:15
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 06.05.2005 20:19
Raksts #53


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Vilcienu nevajag, autobusu vajag a jamais iet. +/- 10 minūtes, autoosta nav sleegta un arii stacija neraadaas taada.

Par tiem, kas sajaukushi - nu jaa, sajaucu es ar, bet toreiz mani uzreiz palaboja, nospriedu, ka viss ok:).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Berlog
iesūtīt 06.05.2005 20:27
Raksts #54


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.08.04
Kur: Bibliotēka(21.00-8.00) Mājas(16.00-21.00)



Varbūt derētu kāds roll call? Atsaucās, kas būs. Ja mani nesavāks drošībnieki (ejot pa ielu ar loku!), tad es parādīšos..

Nu, man laikam šādi tādi (šaujam) ieroči būs, tā ka nebēdā Kaziņ.

Šo rakstu rediģēja Berlog: 06.05.2005 20:28
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 06.05.2005 20:31
Raksts #55


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Es būšu..nu ne uz vietas, kad juus ieradiisieties, bet nedaudz veelaak.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kurbads
iesūtīt 06.05.2005 21:19
Raksts #56


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.08.04
Kur: Rīga



es diemžēl nebūšu (sajaucu dienas)

Šo rakstu rediģēja Kurbads: 06.05.2005 21:19
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Niamh
iesūtīt 06.05.2005 21:22
Raksts #57


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 13.07.04



Juhū..un plok spēlētāju skaits kā apcisāts sniegs.

Duh...dzer vaig mazāk un gulēt vairāk pinch.gif Saputrojos..

Šo rakstu rediģēja Mini Kaza: 06.05.2005 21:24
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 06.05.2005 21:38
Raksts #58


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Tā ir vienmēr, tā ir ````g vienmēr.

Ir kāds gribētājs uz PC vietu, kas nav bijis poligonā?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
SkadY
iesūtīt 06.05.2005 21:55
Raksts #59


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Jēkabpils



Kamaz, būtu iespējams uzzināt cik kopumā cilvēki ir plānoti rīt? Un cik NPC.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 06.05.2005 21:58
Raksts #60


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Skaitlim nav nozīmes, jo, kā jau pats labi redzi, nevar īsti saprast, kurš būs, kurš ne. Es ceru uz vismaz 8 NPC un 3+1+1 PC. TN1 iztikas minimums.

Ak jā, cik noprotu, ir atradies PC. Visi var atvilkt elpu.

Šo rakstu rediģēja Kamazs: 06.05.2005 21:59
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

7 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.04.2024 01:58