Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Troļļu Nakšu Leģendas, ...few player larp
Vai tu gribētu piedalīties TN:L?
Vai tu gribētu piedalīties TN:L?
[ 35 ] ** [72.92%]
[ 13 ] ** [27.08%]
Kopā balsis: 48
  
Kamazs
iesūtīt 23.04.2005 14:52
Raksts #1


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Šis tikko atvērtais pavediens ir domāts tam, lai ikvienu Troļļu Nakšu spēļu interesentu informētu par jaunu projektu paralēli vasaras beigās briestošajai lielajai spēlei "Troļļu Nakšu Hronikas".

Spēles uzbūve ir gandrīz tāda pati kā sērijas "Troļļu Naktis" pašai pirmajai spēlei. Par settingu, geimpleju skatīt šeit, sadaļā "Troļļu Naktis 1", jau notikušas. Savukārt šeit atrodamas spēlētāju atsauksmes.

Tiem, kas slinki lasīt, pavēstīšu, ka spēlē ir daži PC jeb spēles varoņi un vairāki NPC, kas priekš PC spēlē dažādas lomas, lai tiem veidotos sižets un piedzīvojumi. TN:L paredzētas vietas 4 PC un aptuveni 16 līdz 24 NPC, atkarībā no intereses. Minimālais NPC skaits - 7-8. Šobrīd ir iespējams pieteikties uz 2 PC vietām. Mēs īpaši aicinām pieteikties cilvēkus vispār mazu LARPu pieredzi - tā ir lieliska iespēja pašiem pamēģināt, kā tas ir. Tāpat mēs arī aicinām visus tos, kas uz TN spēlēm raugās skeptiski', īpaši gaidīti būs pieredzējuši RPG un LARP spēlētāji.

Spēles notikumi norisinās (kā parasti) diezgan lielā nomalē, mežonīgā pasaulē un PC ir no dažādām vietām saaicināti "adventureri", kuriem ir piedāvāts uzņemties riskantu un bīstamu pasūtījuma darbu. Viens no nosacījumiem - nekāda informācija par to, kas būs jādara pirms noslēgta vienošanās netiek izpausta. Zināms tik, ka pasūtītājs ir ļoti spēcīgs un ļoti bagāts Ziemeļzemes šamanis. Spēlētāji, kas piekrīt būt PC, attiecīgi piekrīt mesties uz galvas riskantos piedzīvojumos. Ņemot vērā principu WYSIWYG, esiet gatavi mēreni ekstrēmiem notikumiem, pastaiga pa parku tā nebūs.

Spēles ilgums - viena diena, tīrais geimpleja laiks - aptuveni 4-6 stundas. Laiks - kāda no nedēļas nogalēm, kad visiem izdevīgi. Spēles vieta - aptuveni 40 minūšu brauciena attālumā no Rīgas.

Gaidīšu komentārus un pieteikumus gan PC, gan NPC lomām šajā pavedienā. Tie, kas vēlas būt PC var automātiski uzreiz arī aprakstīt savu tēlu - vārds, biogrāfija, ekipējuma apraksts (ar/bez ieročiem, kādiem? citas mantas? burvestības (par pamatu ņemt TN3 burvestību sarakstu)?) un iemesls, kāpēc piekritāt šim piedāvājumam, kā arī laiku (nedēļas nogali), kad jums būtu visizdevīgāk.

Šo rakstu rediģēja Kamazs: 23.04.2005 14:54
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
7 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Kamazs
iesūtīt 25.04.2005 19:00
Raksts #21


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Lieliski. Pēc maniem aptuveniem uzmetumiem, spēlei ir nepieciešami 13 PC. Ja tādi novācas, tad spēli var raut kaut tūlīt. 6-7.maijs(6dien/7dien) ir piedāvājums, ko jūs sakait?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Adriana
iesūtīt 25.04.2005 19:19
Raksts #22


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.06.04



emm man izskatās, ka 7/8 i brīvdienas, bet nu jā...baisi drīz!!!! nevar kaut kā biku vēlāk, lai paspēju saņemties, sagatavoties utt, m?!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
subito
iesūtīt 25.04.2005 19:35
Raksts #23


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.09.04



CITĀTS(Kamazs @ 25.04.2005 19:00)
Lieliski. Pēc maniem aptuveniem uzmetumiem, spēlei ir nepieciešami 13 PC. Ja tādi novācas, tad spēli var raut kaut tūlīt. 6-7.maijs(6dien/7dien) ir piedāvājums, ko jūs sakait?
*


13 PC??? Varbūt Tu sajauci un gribēji rakstīt "NPC"? Šitais jau izskatās pēc "13.-ā kareivja"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 25.04.2005 19:48
Raksts #24


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



CITĀTS
13 PC??? Varbūt Tu sajauci un gribēji rakstīt "NPC"? Šitais jau izskatās pēc "13.-ā kareivja"

Eee..jaa...ee..heh. 13 NPC:).
CITĀTS
emm man izskatās, ka 7/8 i brīvdienas, bet nu jā...baisi drīz!!!! nevar kaut kā biku vēlāk, lai paspēju saņemties, sagatavoties utt, m?!

jaaaa, jaaaa, jaaaa
apjunseno, jaaaa

Kas iipashi jaagatavojas? Buutu labi uztaisiit generaalmeegjinaajumu kopaa ar NPC, bet ej nu jamos novaac pirms tam. Katraa zinjaa sho6dien plaanoju to vietu apmekleet un manaa mashiinaa ir 4-5 briivas vietas interesentiem. Es vareetu izbraukt no buufu treninjiem un atgriezties atpakalj Riigaa peec vietas izpeetiishanas, sou, ja kaads interesents taads ir, izsakaas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Raine
iesūtīt 25.04.2005 20:23
Raksts #25


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.03.04



Tātad: ir vēl viens brīvprātīgais uz PC lomu, tikai viņš nav reģistrējies, tādēļ šis gods, iepostot leģendu, ir ticis dots man:

Vārds: Lielās purva šausmas
Rase: trollis (es tur neesmu pie vainas rolleyes_a.gif )
Biogrāfija: dzīvoja troļļu ligzdā kā normāls ierindas trollis, bet tad palika garlaicīgi un aizgāja no ciema. Uz savu roku sāka laupīt un terorizēt apkārtējos z-nieku ciemus. Pēkšņi nāca tāds interesants piedāvājums...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kurbads
iesūtīt 26.04.2005 07:57
Raksts #26


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.08.04
Kur: Rīga



Respekt Kamaz! 7. maijs labi... es apcepju! (6. no manas puses iesuukaa, jo kursi... bet what the hack... fu... em)

ā un par to fanu .... atbildēšu Berloga vietā ... khm...jā.
shifty_a.gif
p.s. Es ,diemzēl, nevarēšu tikt uz to spotu sestdien peec trenninja... jo kursi... Būs vien jābūt apr pc smile.gif

Šo rakstu rediģēja Kurbads: 26.04.2005 08:04
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Osana
iesūtīt 26.04.2005 10:50
Raksts #27


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.04.05



Vārds: Osana
Rase: trollis
Biogrāfija: mazā Osana jau kopš bērnības sapņoja par lieliem ceļojumiem, plašām zemēm, purvainiem mežiem, tādēļ kādā jaukā dienā saviem radgabaliem paziņoja, ka vēlas izpētīt ne-tik tuvo apkārtni. Ar pētīšanu viņa tik ļoti aizrāvās, ka apmaldījās svešās zemēs pie dziļā, dziļā meža troļļiem. Trollis paliek trollis, tādēļ Osana pievienojās šai grupiņai. Bet dziļā, dziļā mežā troļļi nebija tik miermīlīgi, kā nedziļā meža troļļi. Bet visi taču zina, ka dziļā, dziļā meža troļļi ir ļoti labi... karotāji? huh.gif Ieradās vēstnesis, kurš paziņoja, ka vajadzīgs kāds brīvprātīgais mazliet riskantai misijai, bet dziļā, dziļā meža troļļi nevēlējās līst ārā no sava dziļā, dziļā meža. Tā kā osana bija vienīgā, kas piekrita doties uz nezināmajām zemēm.
Aprīkojums: arbalets, bultas.

Īsti nezinu, kas ir larps, bet Raine mani jau kādu mēnesi aģitē šim pasākumam klāt.
Pieredzes larpos nav. Pagaidām. Sistēma arī līdz galam nav skaidra. Pagaidām. Bet ir ļoti liela cerība labi pavadīt laiku.
Pretendēju uz PC lomu, bet ja neizdodas - labprāt būšu arī NPC.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 26.04.2005 15:17
Raksts #28


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Dažādu apsvērumu dēļ troļļiem šoreiz nav pieejamas PC vietas. Tas nav saistīts ar rasu segregāciju, bet ar organizatoriska rakstura grūtībām. Lūdzu izturēties ar sapratni.

Tie, kas iesnieguši troļļu leģendas var iesniegt ziemeļnieku leģendas.

PS:
Tā kā jūsu transportēšana līdz spēles vietai ir vismaz daļēji uz maniem pleciem, man ir svarīgi zināt tieši kuri cilvēki brauks un kāda ir viņu kontaktinformācija. Es droši vien mēģināšu izveidot sarakstu ar spēlētājiem, tāpēc visi ir laipni aicināti pieteikties šoreiz jau oficiāli.

Šo rakstu rediģēja Kamazs: 26.04.2005 15:20
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Niamh
iesūtīt 26.04.2005 15:28
Raksts #29


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 13.07.04



7tajā notiks vietas apskate vai pati spēle? Uh..es atkal nekā nejēdzu.. pinch.gif

nupatās ir iegadījies tā, ka patiešām nezinu, vai tikšu - sūra dzīve devītās klases skolēnam...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 26.04.2005 15:31
Raksts #30


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Spēle. Apskati domāju veikt šonedēļ.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 26.04.2005 16:52
Raksts #31


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



nu tad pieraksti mani
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
SkadY
iesūtīt 26.04.2005 18:59
Raksts #32


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Jēkabpils



CITĀTS
PS:
Tā kā jūsu transportēšana līdz spēles vietai ir vismaz daļēji uz maniem pleciem, man ir svarīgi zināt tieši kuri cilvēki brauks un kāda ir viņu kontaktinformācija. Es droši vien mēģināšu izveidot sarakstu ar spēlētājiem, tāpēc visi ir laipni aicināti pieteikties šoreiz jau oficiāli.


Tipa tev vajag arī mobilā nummurus or ko tu domā ar kontaktinformāciju?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kurbads
iesūtīt 27.04.2005 12:02
Raksts #33


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.08.04
Kur: Rīga



manis iesniegtaa leģenda paliek spēkā...7.tajā - OK
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 27.04.2005 13:48
Raksts #34


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



7tajs liekas visnotaļ OK. Kamaz, man šķiet ka mana mobilā numurs tev ir?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 27.04.2005 14:09
Raksts #35


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Farliner, man ir nelāgas aizdomas, ka nav, lai gan skaidri atceros, ka tev zvanīju. jeb tas nebiju es? Hm...

Labāk iedod vēlreiz, ja nav pārāk sarežģīti.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kurbads
iesūtīt 27.04.2005 21:59
Raksts #36


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.08.04
Kur: Rīga



nuta ... kas tur iisti notiks ;D, kuri buus PC utt utt utttttt ?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 27.04.2005 22:37
Raksts #37


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Atnāksiet redzēsiet:). Savukārt PC..pamazām kārtojas, vēl jānoprecizē šis un tas.

UZMANĪBU! Visi, kas grib piedalīties spēlē, bet vēl nav pieteikušies, tiek laipni aicināti to darīt pēc iespējas laicīgāk dodot man ziņu via PZ. Man ir nelaba pieredze ar tiem, kas "tipa pēdējā mirklī piesakās":/.

Šo rakstu rediģēja Kamazs: 27.04.2005 22:56
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 02.05.2005 14:23
Raksts #38


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



kamaz mees atradaam kaartiigu pc pilniigi neko nejeedz no lomu speeleem bet normaals dzzeks iespeejams ka zzanete tev jau aizrakstiija taccu es vienalga drossiibas labad veel iepostoju sseit
ja zzanete tev neko nav teikusi tad dod man zinnju un es tev pastaastiissu siikaak
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Niamh
iesūtīt 02.05.2005 14:36
Raksts #39


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 13.07.04



No, no, no...Aivvv slow down. Viņš nepiedalīsies.

Citējot Big K: ''Tas nav priekš manis''. Njam..es tur neesmu vainīga!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 02.05.2005 16:20
Raksts #40


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Nu i ļoti labi, jo uz doto brīdi visas PC lomas rādās aizsistas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

7 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 23.04.2024 09:28