Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Troļļu Nakšu Leģendas, ...few player larp
Vai tu gribētu piedalīties TN:L?
Vai tu gribētu piedalīties TN:L?
[ 35 ] ** [72.92%]
[ 13 ] ** [27.08%]
Kopā balsis: 48
  
Kamazs
iesūtīt 23.04.2005 14:52
Raksts #1


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Šis tikko atvērtais pavediens ir domāts tam, lai ikvienu Troļļu Nakšu spēļu interesentu informētu par jaunu projektu paralēli vasaras beigās briestošajai lielajai spēlei "Troļļu Nakšu Hronikas".

Spēles uzbūve ir gandrīz tāda pati kā sērijas "Troļļu Naktis" pašai pirmajai spēlei. Par settingu, geimpleju skatīt šeit, sadaļā "Troļļu Naktis 1", jau notikušas. Savukārt šeit atrodamas spēlētāju atsauksmes.

Tiem, kas slinki lasīt, pavēstīšu, ka spēlē ir daži PC jeb spēles varoņi un vairāki NPC, kas priekš PC spēlē dažādas lomas, lai tiem veidotos sižets un piedzīvojumi. TN:L paredzētas vietas 4 PC un aptuveni 16 līdz 24 NPC, atkarībā no intereses. Minimālais NPC skaits - 7-8. Šobrīd ir iespējams pieteikties uz 2 PC vietām. Mēs īpaši aicinām pieteikties cilvēkus vispār mazu LARPu pieredzi - tā ir lieliska iespēja pašiem pamēģināt, kā tas ir. Tāpat mēs arī aicinām visus tos, kas uz TN spēlēm raugās skeptiski', īpaši gaidīti būs pieredzējuši RPG un LARP spēlētāji.

Spēles notikumi norisinās (kā parasti) diezgan lielā nomalē, mežonīgā pasaulē un PC ir no dažādām vietām saaicināti "adventureri", kuriem ir piedāvāts uzņemties riskantu un bīstamu pasūtījuma darbu. Viens no nosacījumiem - nekāda informācija par to, kas būs jādara pirms noslēgta vienošanās netiek izpausta. Zināms tik, ka pasūtītājs ir ļoti spēcīgs un ļoti bagāts Ziemeļzemes šamanis. Spēlētāji, kas piekrīt būt PC, attiecīgi piekrīt mesties uz galvas riskantos piedzīvojumos. Ņemot vērā principu WYSIWYG, esiet gatavi mēreni ekstrēmiem notikumiem, pastaiga pa parku tā nebūs.

Spēles ilgums - viena diena, tīrais geimpleja laiks - aptuveni 4-6 stundas. Laiks - kāda no nedēļas nogalēm, kad visiem izdevīgi. Spēles vieta - aptuveni 40 minūšu brauciena attālumā no Rīgas.

Gaidīšu komentārus un pieteikumus gan PC, gan NPC lomām šajā pavedienā. Tie, kas vēlas būt PC var automātiski uzreiz arī aprakstīt savu tēlu - vārds, biogrāfija, ekipējuma apraksts (ar/bez ieročiem, kādiem? citas mantas? burvestības (par pamatu ņemt TN3 burvestību sarakstu)?) un iemesls, kāpēc piekritāt šim piedāvājumam, kā arī laiku (nedēļas nogali), kad jums būtu visizdevīgāk.

Šo rakstu rediģēja Kamazs: 23.04.2005 14:54
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
7 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Ného
iesūtīt 23.04.2005 14:54
Raksts #2


Rex Aegyptus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: terra incognita



liela gan tā izvēle grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kurbads
iesūtīt 23.04.2005 16:18
Raksts #3


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.08.04
Kur: Rīga



nu tad count me in! es gribētu būt pc!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Adriana
iesūtīt 23.04.2005 19:29
Raksts #4


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.06.04



mm! Es arī gribu!!! PC...... rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
GameMaster
iesūtīt 23.04.2005 19:41
Raksts #5


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 03.06.04



Labprāt iejustos kaut kādā NPC lomelē, ar noteikumu, ka violeti apmetņi nav aizliegti. tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Niamh
iesūtīt 23.04.2005 19:44
Raksts #6


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 13.07.04



Cik izsmeļošas leģendas whistling.gif

Njam..es labprāt pieteiktos (tikai ar zīmuli, again) uz PC lomu.
Reku šeku, heisā hop - leģenda un citas figņas:
Vārds:Minda Žūpa
Biogrāfija:Minda ir nerunīga meitene no cilvēku rases. Agrāk mēdza dzīvot ciematnieku saimē, taču nolēma pārcelties uz labāku vietu, t.i. - uz mežu. Tur nejauši reiz uzgājusi kādu puisieti. Tā nu sagadījās, ka šie mija zāļu gredzenus un Minda ieguva sev jaunu uzvārdu - Žūpa. vīrs gan tagad aizgājis uz labākiem medību laukiem un Mindai atstājis vien dūcīti un diezgan citušu zobenu. Tagad Minda apsver iespēju doties izpētīt ko tālāku par pašas mežu.
Ieroči/magic/other:Viens duncītis un viens daudzcietis zobens. No ciemata šamaņa nosperts BLAAR BLAAR(nu tas ar ko varēja mobilo lietot) amulets un dažas personīgās mantas, ko Minda svešiem nerāda.

Nez, man nav ko sestdienās darīt, turklāt runā, ka man patīkot LARPi. Domāju, ka iemesli ir daudz un dažādi.
Tiesa, nevaru droši teikt par nevienu nedēļas nogali. Visiespējamākā man liekas 7.-8. maijs, kas ir pēc 2 nedēļām (oi, čorts..jau MAIJS :blink: )
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Adriana
iesūtīt 24.04.2005 10:11
Raksts #7


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.06.04



woow! šeku reku jau pirmā leģenda smile.gif apsveicam, apsveicam
Lap, būs arī kaut kas jāmēģina uzrakstīt, bet nu gadījumam, ja nekas labs netop, rezervēju jau NPC vietu grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 24.04.2005 12:05
Raksts #8


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Oh, forshi, MK, tikai man interesee nevis kaapeec tu piekriti shim piedaavaajumam:), bet kaapeec tavs teels, Zhuupas kundze, piekrita piedaavaajumam un kaapeec vispaar shamanis vinjai piedaavaaja sho darbu.

Paareejiem gribeetaajiem - sekojiet MK paraugam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Niamh
iesūtīt 24.04.2005 12:19
Raksts #9


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 13.07.04



Ā laughing.gif

Tikpat kā neviens netic, ka Mindai ir ''visi mājās'', jo kā gan savādāk viņa viena pate būtu pārcēlusies uz mežu, apprecējusi klaidoni un ne vārda nekad neteikusi. Tāpēc šamanis izdomāja, ka šitā sieva jau nu nevienam neko izstāstīt nevarēs, jo nav gana gudra un uzaicināja Mindu doties šajā uzdevumā.
Pati Minda, savukārt, labprāt grib izpētīt ko tālāku par septīto mellenāju pa kreisi no kalna un šamaņa ierosinājums nāk kā paša Haļavas sūtīts.

P.S. Tagad zinu, ka tieku pavisam noteikti. Jāatsakās gan no treniņiem un riteņbraukšnas...

Šo rakstu rediģēja Mini Kaza: 24.04.2005 12:26
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 24.04.2005 12:35
Raksts #10


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Nu ko, var jau ar pamēģināt smile.gif

Vārds: Ringus Vindermārs
Izcelšanās: Cilvēks, no Ziemeļniekiem. Pēc nodarbošanās - algotnis un piedzīvojumu meklētājs. 'Dzimis ģimenē, kurā jau bijis gan adaudz bērnu, lai puikam agri nāktos sākt meklēt iztiku un tādēl piesities algotņu kompānijai - sākumā kā izpalīgs, bet vēlāk arī pats apguvis kara māku un kļuvis par algotni. Tomēr ar vienkārša karotāja dzīvi nav bijis gana, jo lielu bagātību tā saraust nav viegli, tālab labprāt iesaistās dažādās avantūrās, ja vien ir izredzes uz labu guvumu. Arī šoreiz, padzirdējis par šamaņa uzdevumu pieteicies, cerībā uz laupījumu. Kādēl'samanis varētu piēņemt? Nu, Ringus ir labs karotājs un par viņa piedzīvojumiem, kuri gan vēl cerēto bagātību nav atnesuši, jau ir šādi tādi stāsti dzirdēti...
Ekipējums: Melnas krūšu bruņas, kājsragi, rokusargi utt., vairogs. Bufota zobena gan nava sad.gif bet varbūt var kādu uz spēli sarunāt? Ir šādas tādas personiskās mantas, par maģiju - vēl nezinu, bet varbūt kāds amulets ir ar.

Laiks: Pagaidām der visas tuvākās sestdienas, izņemot nākamo.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Raine
iesūtīt 24.04.2005 15:34
Raksts #11


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.03.04



pēcē loma laikam nespīd, bet kāpēc gan nepamēģināt? laughing.gif

Vārds: Mo'orna
Rase: pustrollis (it kā)
Biogrāfija: līdz noteiktam vecumam bija tipiska ziemeļnieku sieviete, saukta par Mariellu, Mārgaretu vai kaut kādu tikpat crapīgā vārdā (sēdēja mājās un gatavoja rijamo vīram) līdz ciemā iebruka troļļi. Troļļi, attaisnojot pārākās rases pārstāvju nosaukumu, atļāva izvēlēties - mirt vai kļūt par pustrolli, tā kā mirt viņai negribējās, tad izvēle krita uz kļūšanu par pustrolli. Viņai tika piešķirts Mo'ornas vārds un sākts mistiskais rituāls - tas ilga līdz tai vietai, kurā vajadzēja sievieti nogalināt un tad viņa kļūtu par pustrolli, bet... ak vai. Atjāja z-nieku izsauktie papildspēki un izsita troļļus (virsroku ņēma nevis kvalitāte, bet kvantitāte). Pēc tam kaut kāda padome lēma par Mo'ornas likteni. Tā kā neizdevušās rituāla dēļ viņas rasi nevarēja tā īsti noteikt (ne ta cilvēks, ne ta pustrollis), tad nolēma, ka viņa tiks atstāta dzīva, bet pie cilvēkiem viņa nedrīkstēja atgriezties, jo tad viņu izvalētu un nogalinātu (a varbūt arī otrādi, pazīstot z-niekus). Mo'orna tā arī aizgāja, pa ceļam no kāda miruša troļļa savācot interesanta paskata bruņas, kaujas cirvi un naudu.
Un visu atlikušo laiku viņa piestrādāja dažādās vietās: krogā par ārāsviedēju, tirgotāja miesassargu, santehniķi, noslēpumainu amuletu/artefaktu meklētāju u.t.t.
Galvenais - lai labi maksātu. Un tad atnāca piedāvājums no kāda noslēpumaina cilvēka...
Ieroči/magic/other: kaujas cirvis, bruņas, ēdamais, labi orientējas vietēja topogrāfijā ( whistling.gif rolleyes_a.gif wink.gif )

Bet jebkurā gadījumā - rezervēju vietu arī pi enpēčiem.

Šo rakstu rediģēja Sekube: 24.04.2005 15:35
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Niamh
iesūtīt 24.04.2005 17:10
Raksts #12


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 13.07.04



Ak ````a ````ā izdrāzenība mad.gif

Māte ir izlingojusi laukā manus TN zābakus un tagad izjūk viss settingam atbilstošais tērps crying.gif ar baltām zeķītēm skriet man tāpat neļaus, bet ar citiem zābakiem, kas ir melli, mākslīgās ādas un izskatās visai..neatbilstoši..arī nē... crying.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 24.04.2005 17:16
Raksts #13


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



es varu piedaavaat gumiijniekus 47 izmeers vai vallinkus 43 grin.gif
es ssoreiz nemaz negribu pretendeet uz pc es uz npc
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
SkadY
iesūtīt 24.04.2005 17:30
Raksts #14


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Jēkabpils



Jā es arī tākā piesakos. NPC protams. Tik kā tur būs ar transportu?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kurbads
iesūtīt 24.04.2005 17:33
Raksts #15


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.08.04
Kur: Rīga



Minda Žūpa laughing.gif laughing.gif laughing.gif ... nē nu ir labs.

Vārds: Jukka Kokkonens
Rase: Cilvēks.
Bio: Dzimis kokgrebeeju ģimenē, bet garlaicīgais amats viņu maksimāli kretinēja, tāpēc Jukka jau no bērnu dienām mēdza labprātāk piesist citus bērneļus un atņemt viņiem naudu. Saprotams tas neapmierināja ne Jukas tēvu, ne arii nabaga kaimiņu bērnu vecākus, tādēļ Jukka ar citiem maziem neģēlēniem pievienojās laupītāju ordai.
Pēc vairākiem gadiem Juka nodeva savus biedrus un aizlaidās ar milzīgu laupījumu pēc kāda augstmaņā aptīrīšanas... Bet tā bija kļūda, Juku sāka vajāt atriebīgio laupītāju konglomerāts (filiāles visā pasaulē) . Juka gan bija izslavēts kā viens no šaušalīgākajiem rīkļurāvējiem, bet tādam pārspēkam gan pretoties nespēja. Tādēļ Juka noslēdza darīumu ar Ziemeļzemes vareno šamani kurš dotu Jukam jaunu seju un identitāti.
Ekipējums: Bruņas un tuvcīņas ieroči.

P.S. Izskatās, ka 11, 12 tajā netieku.
P.P.S. Varu būt arī NPC, bet...

Šo rakstu rediģēja Kurbads: 24.04.2005 17:40
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Berlog
iesūtīt 24.04.2005 17:48
Raksts #16


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.08.04
Kur: Bibliotēka(21.00-8.00) Mājas(16.00-21.00)



wink.gif Es tā saprotu un ceru, ka šitāds spēles stils NETIKS piekopts TN:H. Es tevi vispār gribu nolamāt par TN zīmola stiepšanu un ekspluatāciju, sasodītais kapitālists, buržuju cūka. Storytelling BDLS Troļļu naktīs, nē tas nerullē. TN rullē tieši ar to visatļautību.
Jebkurā gadījumā laiks vēl ir pārāk daudz, tāpēc pieteikšos (tu tik un tā pārdomāsi)
(N)PC
Rase: Cilvēks (nožēlojami!)
Vārds: Kaku ("sveiki, mani sauc par Kaku")
Amats, nodarbošanās utt: vienkāršs menestrelis/bards (tas, ka mana balss ir galīgā žopā & spēlēt es nemāku tikai palīdzēs)
Vēlmes: labi, savas perversākās vēlmes nerakstīšu, bet bards Kaku vēlas piedzīvot lieliskus/drosmīgus/apjomīgus notikumus, kurus pēc tam varētu apdziedāt. Seno laiku žurnālists ķipa. Tusē apkārt pa ciemiem un vispār ir baigais. Antīkais Peksis.
Apbruņojums & ekipējums: Kaut kāds paštaisīts mūzikas instruments (jo sviestaināk, jo labāk, pašlaik domāju par japāņu semisena parodiju), 2 smagi gari dunči.
Pieteicās, jo cerēja piedzīvot kaut ko, ko varētu pēc tam apdziedāt savās svietainajās dzesmiņās & vispār kā cilvēks nežēlīgi vieglprātāgs, tāpēc nedomājot pieņem jebkuru piedāvājumu.
Vo.

Kamaz, tu ne tikai centies ierobežot spēlētājus ar savu storytelling TN, bet pat aptaujā tu esi... hmmm... nu... ne sevišķidaudzveidīgs wink.gif

Okey, neņem pie sirds! Tas viss tavā labā!

Tas, ka tehniski ir iespējams rakstīt lamuvārdus liekot starp burtiem punktus, nenozīmē, ka to drīkst darīt. Nākamreiz atbildes ar šādu saturu tiks dzēstas ārā pavisam.

Šo rakstu rediģēja Farliner: 24.04.2005 18:57
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
subito
iesūtīt 24.04.2005 21:34
Raksts #17


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.09.04



Es domāju piedalīties kā NPC. Kaut gan, ej nu sazini, varbūt, ja nenogulēšu konkursa beigas, varētu vēl izdomāt pieteikties uz PC, jo patiesībā esmu pilnīgs nejēga larpu lietās un, cik sapratu no šī pavediena ievadraksta, tā ir viena no šī pasākuma mērķauditorijām.

P.S.-offtopic Bet kāda velna pēc vārds "a.t.s.p.i.r.d.z.i.n.o.š.s", rakstīts bez punktiem starp burtiem, tiek izķēmots kā "ats````zinošs"??? Te jau prasās kļūdu ziņojuma sastādīšana šīs vietnes uzturētājiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Raine
iesūtīt 24.04.2005 21:49
Raksts #18


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.03.04



CITĀTS(subito @ 24.04.2005 22:34)
patiesībā esmu pilnīgs nejēga larpu lietās un, cik sapratu no šī pavediena ievadraksta, tā ir viena no šī pasākuma mērķauditorijām


Piebiedrojies pulciņam - manas zināšanas arī stiepjas tikai TN3 ietvaros. laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 24.04.2005 21:51
Raksts #19


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Berlog, vai galvenais nav havot phunu? Vai tomeer visautljautiiba?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aikis
iesūtīt 25.04.2005 16:20
Raksts #20


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 22.03.04



Nu tad mērķējam uz PC!

Vards: Mārtuss Klaipēda
Uzvārds: Kukurznis

Amats: Laba laika pavadītājs. Kā nonācis pasakumā.. nu ja dzīvot gribēsi - nejautāsi. Bet ja pajautāsi, tad saņemsi atbildi - No rietumu krastiem ar ziemeļu laivu atlidoju un izkritu pa ceļam. Kā izskatās? Slaidz čalis ar zilpelēkām acīm, ņirdzīgu smīniņu un veiklu mēli. Tā vien tirinās starp zobiem.

Kā visādi citādi - izskatās nu ļoti līdzīgs zemniekam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

7 Lapas V   1 2 3 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 16.04.2024 19:38