Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Nedaudz par TN popularitaati
Kraukleenss
iesūtīt 21.08.2004 20:01
Raksts #1


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.08.04



Esmu jauns juusu foruma viesis, taadeelj daudz neko gudru un satraucoshu jums pastaastiit nevareeshu, bet gribeejaas aizskart taadu teemu, kaa TN popularitaate. Patiesiibaa jaatziist, ka TN popularitaate aug straujaak varbuut nekaa kaads no GM to izteelojaas. Vismaz es to redzu kaa labu izklaides veidu, kuram Latvijaa ir liela naakotne. Kas attiecaas uz senlatvieshu speeleem, tad varu teikt, ka veelme tajaas piedaliities ir daudziem, tikai liidzeklji neatlauj un taadeelj tam tiek atmests ar roku, jo ir vajadziigi nopietni ekipeejumi, kuri maksaa nemazums kaudzi naudas. Bet kas gan liedz parastam cilveekam, kura asiniis miit ciiniiitaaja gars, piedaliities TN? PAr to ka Latvijaa ir daudz taadu cilveeku, jums nav jaashaubaas, vineiigasi kas veel vareetu pietruukt, tas ir neliela reklaama, bet sis smagais akmenis, kas aizrauj liidzi tik daudzas ciiniitaaju dveeseles un saucaas "TN" jau ir sakusteejies. Un visu cienju tam cilveekam, kurs to saaka kustinaat smile.gif two_handed.gif Lai jums visiem jauks vakars.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V   1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Andza
iesūtīt 22.08.2004 19:59
Raksts #2


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Hm, protams, aplam reklamizeejoshs pavediens, es gan negribeetu visu briivdabas lomu speelju forumu piedziit ar TN pavedieniem.

Anyway, paldies par uzmundrinaajumu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 22.08.2004 20:12
Raksts #3


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Hmz, vajadzēs taisīt apakšforumu speciāli priekš TN.
Kas attiecas uz senlatviešiem, tad tur ir pavisam cita filozofija. Ir vispāratzīts, ka TN ir UT(vai arī CS utml.) fantasy stilā, kamēr SLS cik noprotu (piedalījies neesu) tomēr ir lomu spēle, kurā ciršanas ir maz.
Un tieši tas jau arī ir galvenais TN popularitātes cēlonis - tā ir nevis lomu spēle, bet pikniks ar zobencīņām! (kaut manuprāt tomēr vajadzētu bišku vairāk roulpleju un mazāk metageimu)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 22.08.2004 20:47
Raksts #4


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



CITĀTS(Kraukleenss @ 21.08.2004 21:01)
Kas attiecaas uz senlatvieshu speeleem, tad varu teikt, ka veelme tajaas piedaliities ir daudziem, tikai liidzeklji neatlauj un taadeelj tam tiek atmests ar roku, jo ir vajadziigi nopietni ekipeejumi, kuri maksaa nemazums kaudzi naudas.

Nu tev tagad ir vesela ziema priekšā... Nopin bruņukreklu, lēnā garā pa daļām sašuj tērpu... Un nākamreiz ar vairogu rokā un šķēpu zobos - uz priekšu! smile.gif
Kaujas taisa vasarā, tērpus - ziemā! smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 22.08.2004 20:49
Raksts #5


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



pikniks kuraa nau ko est jo viss ir nolaupiits laughing.gif

ja jaa... un tas vien ka naudinjas vairak jaizteree istam bls fanam ir nieks. ja gribi - tad dari.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kraukleenss
iesūtīt 22.08.2004 22:05
Raksts #6


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.08.04



heh nu tad ziemaa buus darbinjsh smile.gif varbuut, ka savas brunjas pabeigshu pat liidz oktobrim. Ta jau maniis. Man skjiet ka vispaar plaakshnju brunjas ir vieglaak uztasiiit nekaa rinkjiishu brunjas, tikai ciiniities gruutaak. Anyway juus mani satiksiet TN3 ar vai bez brunjaam. Vispaar man viens jautajaums tiem, kas tur jau bijushi un izaardiijushies. ..Ja tur vakaraa notiek taada kaa pie ugunskura tupeeshana, varbuut varu panjemt liidzi gjitaaru? Tas buutu droshi? jeb labaak tomeer iztikt ar dabas radiito muuziku?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 22.08.2004 22:34
Raksts #7


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Un kādēļ gan lai nebūtu droši? Ģitārai vajadzētu būt atļautai un nekas slikts viņai nenotiks. Tiesa iespējams viņu tev nospers, taču tas ir maz ticams. Vismaz TN2 tika zagta tikai pārtika un ieroči.

Plātņu (un nevis plākšņu) bruņas patiesi uztaisīt ir vieglāk, taču manu izvēli par labu ķēžu (un nevis riņķīšu) bruņām noslieca ne tikai ērtība, bet arī ķēžu bruņu estētiskums, kā arī doma, ka pāris kg smagas plātņu bruņas, ko var salauzt ar kailām rokām nav stils, bet staipīt apkārt kārtīgu pleitmeilu negribās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 22.08.2004 22:36
Raksts #8


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Domāju, ka no spēles viedokļa nekas tai ģitārai nenotiks, bet par laika apstākļiem gan vajag padomāt... Oktobris... Lietus...ģitāras korpuss - koks... Nūūū...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Martins
iesūtīt 22.08.2004 22:43
Raksts #9


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.03
Kur: Nogājis no ceļa uz Lorienu



Mana atbilde par ģitāru un visu citu, ko "varbūt paņemt līdzi", īsumā būtu - pašam būs jāsiepj.

Spēles teritorijā (vismaz izgājušo reizi) ļāva ņemt līdzi visu, ko sirds kāro un kas puslīdz iederās spēles pasaulē, bet pašam ar vienu reizi viss jāienes. Pie tam jāizitek bez 20. gadsimta parauga tūrisu mugursomas. Es nostiepos līks "ieceļojot" troļlu zemēs. Pie tam man nekā briesmīgi daudz nebija - telts, guļammaiss, mazliet drēbes un mazliet ēdamā. Kareivjiem bez minētā ir jānes arī bruņas un vairāki ne pārāk ērti ieroči! Un visu nesamo ir jāvar ātri nomest zemē un sagatavoties kaujai gadījumā, ja pēkšņi uzbrūk troļļi.

Tad nu padomā pats, vai ir vērts stiept līdzi ģitāru, bungu komplektu un akordeonu un arī arfu neaizmirst mājās.

Starp citu, man šī ideja par "nes, ko gribi, bet cik pats vari panest" likās pat ļoti neslikta. Tiešām jutos kā tāds apkrāvies ieceļotājs, kuram jābaidās no troļļu uzbrukuma, kurā varētu pazaudēt nemaz ne tik ļoti daudzpaņemto ēdamo. Nākamo reizi sagādāšu ērtāku nesammaisu un vairāk saiņojamās auklas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kraukleenss
iesūtīt 23.08.2004 08:45
Raksts #10


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.08.04



Skaidrs, tad laikam tomeer buus jaaiztiek ar parasto stabuli smile.gif Jo, ja taa padomaa tad lietus toshaam ir galiigi neveelams gjitaarai un ja veel tik daudzkas jaastiepj liidzi. Anyway paldis par padomiem smile.gif cilveeki te ir atsauciigi un tas priecee smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
GameMaster
iesūtīt 23.08.2004 08:56
Raksts #11


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 03.06.04



Nu pirms kaujas visi ir atsaucīgi - saproti: vājās puses iepazīt, trūkumus. Un tad kādā kara scēnā uz ierasto "Sveiks, draugs!", dabūt zobinu vēderā.
Padoms, ka ēdamo vajadzētu ņemt tā pavairāk. Es pagājušoreizi ierados manāmi nesagatavots ar pāris āboliem, baltmaizes kukuli un pīrāgiem (par nieka 1l ūdens nerunāsim), tādēļ pārāk minimālu "kravu" līdzi arī nav labi ņemt.
Tikai te atkal problēma - ja vasarā varēji ņemt kaut kaudzi pārtikas un gulēt naktī kaut uz kailas zemes (kā to darīju es), tad rudenī telts ir diezgan ieteicama, jo nieres apsaldēt negribēsies. Tā kā papildus smagums gribot negribot.
Un tieši tādēļ atļaušos aģitēt par labu cieminiekiem, kuriem tomēr būs kaut cik sakarīga nometne (kaut gan dzirdēju, ka visiem tagad tāda būs), kura ir relatīvi stacionāra - tas nozīmē, ka ja izlūks paziņo, ka troļļi nāk, nav panikā jākravā viss somās (arī smagās teltis) un jājož slēpties uz tuvāko purvu. Protams, ja esi gatavs varonīgi cīnīties, tad cita lieta.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 23.08.2004 09:34
Raksts #12


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Nu redzees, kaa veel buus ar tiem laikapstaakljiem. Ja tie diktan suuri raadiisies, tad speelee vareetu, manupraat, itin labi, arii bez nakshnjishanas iztikt. Vienkaarshi meegjinaat to saakt agri, agri no riita un beigt veelu veelu vakaraa. Tas kaut kaadaa meeraa, IMO, nav slikts variants, jo, cik esmu noveerojis, nakshnjoshana teltiis neizbeegami ir ljoti konkreets un izteikts out-of-game actions, kursh nedaudz izsit no sliedee, speeles pluudumu. No otras puses, skatiisimies, kaa buus, tad jau redzees.


BTW, Gamemaster, ja Tev paikas pietruuka, droshi vareeji prasiit citiem, jo dazhiem tur jamaa bija atkal bikinj pa daudz, taa kaa vinji buutu ar lielu prieku daliijushies.

Šo rakstu rediģēja Andza Arrdh: 23.08.2004 09:36
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
GameMaster
iesūtīt 23.08.2004 09:44
Raksts #13


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 03.06.04



CITĀTS
Gamemaster, ja Tev paikas pietruuka, droshi vareeji prasiit citiem


Tici man, Andž - citu pārtikas krājumus es diezgan daudz patukšoju. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kraukleenss
iesūtīt 23.08.2004 17:26
Raksts #14


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.08.04



CITĀTS(GameMaster @ 23.08.2004 08:56)
tas nozīmē, ka ja izlūks paziņo, ka troļļi nāk, nav panikā jākravā viss somās (arī smagās teltis) un jājož slēpties uz tuvāko purvu. Protams, ja esi gatavs varonīgi cīnīties, tad cita lieta.

Heh es neesmu gljeevulis. Kautvai es viens paliksu aizstaaveet ciemu, bet es nebeegshu projaam no kaujas lauka. Tas ir vienkaarshi pazemojoshi. Kautvai mirshu ciinoties 1 pret 20, bet es nebeegsu. Un, ja man jaamirst, tad mirshu ar godu. Katram laiks dziivot un laiks mirt. Un vispaar esmu ieplaanojis kljuut par trollju mednieku, ja vien man GM atljaus. .. PS man bija arii doma, ka vajadzeetu kautkur iegadaaties tauri ar kuru vareetu signalizeet trauksmi, kad ciemam tuvosies trollji. Zinu ka mediibu veikalos var ko liidziigu dabuut, tikai runaa, ka esot daargi, bet jaapameklee kaads cits veids. Katraa zinjaa tas vareetu pastiprinaat speeles garu, ja speeletaaji dzirdeetu zema tonja seno laiku vikingu tauri puusham smile.gif takaa veelviena doma, ko varat paarspriest.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 23.08.2004 17:43
Raksts #15


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Tauri var meegjinaat arii kaut kaa pagatavot savaam rokaam. Sanaakt vareetu kaut kas jociigs un diivains ar iespeejams veel diivainaaku skanju. Proti, viss TN garaa.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 23.08.2004 17:45
Raksts #16


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Diemzēl īsta "vikingu laika" taure maksā diezgan dārgi (vismaz viesi no Vacijas Cēsu festivala šogad tirgoja dzeramos ragus, bet teica, ka pūšamie esot tik dārgi, ka neesot vērts vest pardot.). Var meģinat dabūt ragu, un izurbt taja caurumu, bet tad vajag spēcīgas plaušas un zināma prasme...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 23.08.2004 19:42
Raksts #17


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



"Šurp tauri! Kāp zemē! Ciet klusu!" laughing.gif laughing.gif laughing.gif
Zinām, zinām... laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kraukleenss
iesūtīt 23.08.2004 20:50
Raksts #18


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.08.04



Ja kaads man piegaadaatu ragu, tad es vareetu meegjinaat pagatavot, jo urbis un laiks man kautkur atradiisies, bet parcik ragu ir nereaali dabuut, tad jaameklee kautkas aizstaajams, bet tai noteikti jaabuut zemas frekvences skanjai, jo tajaa sleepjas visa saals. Man kautkur veel drosvien meetaajaas viens rags, kurs bija paredzeets kaa viina glaaze, bet shaubos vai no taa kas sanaaks. Anyway kaadam ir varbuut kaadas citas idejas?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 23.08.2004 22:59
Raksts #19


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Mierrrīgi! Pastaigā pa Rīgas antikvariātiem - lieku galvu ķīlā, ka vismaz vienā kādu ragu dabūsi... Es abus savus ragus nopirku antikvariātā uz Tērbatas ielas pie Lāčplēša ielas, blakus agrākajam vistiņu bāram. Tur tie ragi ik pa laikam ir, cenas - 4-8 Ls atkarībā no apkalumiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 24.08.2004 12:30
Raksts #20


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Baidos, ka tie ragi ir mazliet par maziem, lai varētu no tiem pūšamo uztaisīt... bet mēģināt jau var.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V   1 2 3 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.04.2024 19:23