Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> enerģijas vampīri...
lilsiiis
iesūtīt 29.11.2007 22:19
Raksts #1


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.07



nesen kāda mana un draudzenes saruna aizsākās par enerģētiskajiem vampīriem, dēļ tā ka sūdzējos par nenormālo nogurumu. saruna gan pēc tam ievirzījās racionāli izskaidrojamā gultnē, ka pie visa vainīga skola un lielais stress, kas kā melnais caurums atņem enerģiju.

saruna bija cauri, bet jautājums palika...

personīgi liekas, ka vienu pazīstu, bet ikdienā ar šo cilvēku nav nekādas saskares.

kas tad ir šie enerģijas [energo] vampīri??? un ko tie ziemā ēd?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V   1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Shadowstalker
iesūtīt 30.11.2007 00:26
Raksts #2


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Izgulies.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
_W_
iesūtīt 30.11.2007 00:28
Raksts #3


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.09.05



Vienaa zurnaalaa lasiiju atsauksmes par graamatu, kas tieshi bija par sho teemu. Taatad katram cilveekam ir energjeetiskais lauks, ja gribi vari saukt arii par auru un blablabla. Vvs rij tavu energiju, ja peec nosaukuma nu galiigi nevar iebraukt. Biezi uzdarbojas provoceejot uz striidiem un pashi juutas sausmiigi labi kad kaads aardaas =}} Pashi varbuut par to pat nenojaush. Cik man zinaams. Bet nu var jau aiziet uz graamatniicu utt. Pietam ja rokas aug no iistaas vietas arii internetaa materiaalus var atrast.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 30.11.2007 12:04
Raksts #4


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Kā teica -W- tie ir parasti cilvēki, kuriem sagādā prieku citu emocionālās ciešanas. Viņi cenšas izraisīt strīdus, nokaitināt cilvēkus. ja tie zaudē savaldīšanos, tad enerģētiķi ir laimīgi, jo viņi uzsūcot tā enerģiju, bet strīdnieks jūtas iztukšots. Ja strīdu izraisīt neizdodas, tad vapīri kļūst nelaimīgi un dusmīgi paši.
Vēl ir tādi, kas visu laiku sūdzas par savām problēmām kādam. Sūdas un sūdzas, knābā un knābā. Cilvēks pacieš, neko sliktu nesaka, vēl izsaka līdzjutību un dot padomus, bet vampīrs tikai velk savu dziesmiņu un sūdzas. Cilvēks jūtas nelaimīgs, bet vampīrs itkā uzsūcot tā enerģiju.

Vai tā ir, ka tiešām uzsūc bioenerģiju, nezinu. Bet ka tādi cilvēki pastāv, kam sagādā prieku sūdzēties par sevi un izraisīt strīdus - tas ir skaidrs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Viesis_Immortal_*_*
iesūtīt 02.12.2007 19:20
Raksts #5





Viesi




Atsaucieties uz te viena cilv. rakstīto, atbildu..
Nav tie "enerģētiskie vampi", kas bezgalīgi kasās, strīdās un neatrod sev vietu.. tie ir tikai kašķīgi cilvēki.. nevar būt ka katra ome, kas tramvaja tev piesienas un strīdās da par jeb ko ir vampīrs, un iztukšots jūties tāpēc, ka pēc strīda tas ir dabiski, jo tas atņem enerģiju.. taču pati ome no tā nebarojās un neko neiegūst, kā tikai varbūt mazu adrenalīna uzplaksnījumu!
Vampīri dzer asinis vai barojas ar enerģiju pieskaroties.. (fiziskā kontakta laikā) nevis strīdoties. Vampīrismam ar auru (vai kā nu tu tur to nosauci) nav ne mazākā sakara. tas ir gēns, kas ļauj uzņemt enerģiju nedaudz citādākā veidā kā cilvēkiem tas ir pieņemts.
Ja kāds grib pārliecināties par vampīrisma izpausmēm droši ziņojiet!! Ar lielāko prieku un baudu parādīšu kas un kā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 02.12.2007 20:25
Raksts #6


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Iesākumam pastāsti. It sevišķi par to, kādu lomu tajā spēlē gēni.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 03.12.2007 13:57
Raksts #7


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



Nevis enerģijas, bet enerģētiskie.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
miss x
iesūtīt 03.12.2007 22:21
Raksts #8


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.07.07



Nuuu ,nezinu, varjau būt, ka tagad runāju par ko pavisam citu, bet ja nekļūdos ,žurnālā "Mistērija" bija tests,kuru aizpildot sanāca ,ka esmu enerģētiskais vampīrs. Ja tā ir patiesība ,tad varu teikt, ka neesmu kašķīga un bieži netrīdos, necenšos gūt fizisku saskarsmi ar cilvēkiem un nedzeru asini, neesmu dzirdējusi, ka cilvēki man blakus sūdzētos par nogurumu..Arī tante ,kura veido zvaigžņu kartes , stāstīja ,ka esmu enerģētiskais vampīrs..Ispējams, ka tomēr neesmu, bet ja nu... blink_a.gif Ļoooti ceru ,ka neesmu!!!

Šo rakstu rediģēja miss x: 03.12.2007 22:22
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hworang666
iesūtīt 03.12.2007 22:32
Raksts #9


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.05.06
Kur: Atprātojot atprātotājus...



Draugs reiz izteica izcilu domu: enerģiskie vampīri nosūc enerģiju vien tiem, kas tādiem tic... Es neticu un ar nevienu tādu sastapies neesmu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Demigod.
iesūtīt 03.12.2007 23:57
Raksts #10


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.08.05



he. kaut kur bija raksts par tiem, taču sen.
man jau liekas, ka bij tā - enerģētisko vampīru tuvumā cilvēks jūtas iztukšots, bezspēcīgs, ar nelāgu noskaņojumu. nu, aptuveni tā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
_W_
iesūtīt 04.12.2007 01:27
Raksts #11


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.09.05



"Nuuu ,nezinu, varjau būt, ka tagad runāju par ko pavisam citu, bet ja nekļūdos ,žurnālā "Mistērija" bija tests,kuru aizpildot sanāca ,ka esmu enerģētiskais vampīrs."

Toties, es izpildiiju testu zurnaalaa "Nekad neuzmineesi, kas Tu esi, tapeec izpildi testu zurnaalaa - "Nekad neuzmineesi, kas Tu esi, tapeec izpildi testu"" un sanaaca, ka esmu mamuts ar lielaam rozaa ausiim, kas izveelies no laika portaala un eed zemenes vasaraa no kaiminju daarza -__- ... Kautgan, es ljoti ceru, ka es tieshaam taads neesmu.

Šo rakstu rediģēja _W_: 04.12.2007 01:37
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 04.12.2007 11:28
Raksts #12


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



CITĀTS(_W_ @ 04.12.2007 01:27) *
"Nuuu ,nezinu, varjau būt, ka tagad runāju par ko pavisam citu, bet ja nekļūdos ,žurnālā "Mistērija" bija tests,kuru aizpildot sanāca ,ka esmu enerģētiskais vampīrs."

Toties, es izpildiiju testu zurnaalaa "Nekad neuzmineesi, kas Tu esi, tapeec izpildi testu zurnaalaa - "Nekad neuzmineesi, kas Tu esi, tapeec izpildi testu"" un sanaaca, ka esmu mamuts ar lielaam rozaa ausiim, kas izveelies no laika portaala un eed zemenes vasaraa no kaiminju daarza -__- ... Kautgan, es ljoti ceru, ka es tieshaam taads neesmu.


LOL!

Labais tests. smile.gif

Kā jau visās lietās par mīstisko, ir dadz dažādu viedokļu par vienu un to pašu parādību.
Tātad energētiskie vampīri ir tie, kas sūc energiju, nevis asinis, apzināti vai neapzināti. Tas nu tākā būtu skaidrs. Ja jums ir cits viedoklis, tad tas ir par citiem vampīriem.

Kā šamējie to dara? Vienkārši stāvot blakām? Vai veicot kādas darbības?

Es pat nezinu, vai tie pastāv, lai gan pieļauju, ka tādu cilveku eksistence ir vairāk iespejama, kā asinssūcēju vampīru eksistence.
Cilveka smadzenes rada elketromagnētisko laiku, ko sauc ari par biolauku. Šķiet, ka energo-vampīrēni barojas no tā. Un visvairāk brīžos, kad cilvēks sevi nekontrolē. Tāpēc viņi arī cenšas novest cilvēku līdz stresa situācijai, lai varētu uzņemt pēc iespējas vairāk energijas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
_W_
iesūtīt 04.12.2007 12:59
Raksts #13


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.09.05



Logjiski jau sanaak, ka stresa situaacijaas un tad, kad cilveeks nekontrolee sevi, piem aureejot uz kaadu, izdalaas vairaak energijas un blablabla. So vieglaak uztvert or smth.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
miss x
iesūtīt 04.12.2007 14:58
Raksts #14


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.07.07





''Toties, es izpildiiju testu zurnaalaa "Nekad neuzmineesi, kas Tu esi, tapeec izpildi testu zurnaalaa - "Nekad neuzmineesi, kas Tu esi, tapeec izpildi testu"" un sanaaca, ka esmu mamuts ar lielaam rozaa ausiim, kas izveelies no laika portaala un eed zemenes vasaraa no kaiminju daarza -__- ... Kautgan, es ljoti ceru, ka es tieshaam taads neesmu."

Vai cik ineresanta sakritība!!! Tu ,neapvainojies ,bet man tādas īstas ticības tev nav. Hmm īsti gan nespēju aptvert kāpēc..

Tikai žēl ,ka mamma mācījusi, ka ar mamutiem, jo īpaši tiem, kuru ausis ir rozā un ,kuri zog kaimiņu zemenes un ļoti cer ,ka tomēr nav mamuti ,ielaisties nedrīkst. Viņi esot tādi ļoti sarkastiski.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
_W_
iesūtīt 04.12.2007 17:24
Raksts #15


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.09.05



OI nee. Cik zjeel, bet es tieshaam ceru, ka taads neesmu. Btw pakonsulteejos ar savu vecomaati, diemzeel vinja nemaak lasiit zvaigznju kartes, bet tikai vecas aviizes un tv programmas, un vinja teica, ka es netikai vasaraas eedot kaiminjiem zemenes, bet arii to, ka man esot 2 snukji, 1 priekshaa un viens, em khm khm teiksim taa pakaljaa, un tos abus var palaist turboreziimaa, tad varot netikai zemenes likvideet bet arii citas ogas, kaa arii augljus un daarzenjus. Suudiigi gan, ka zurnaala tests mani bija pieviilis un nekas tml tur nebija mineets =[
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
miss x
iesūtīt 04.12.2007 23:25
Raksts #16


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.07.07



Ak šusmas !!! Tā noteikti tev bija smaga vilšanās...Man ļoti žēl. Bet ir tāds teicien -"Nekad neuzticies žurnāla"Nekad neuzminēsi ,kas tu esi, tāpēc izpildi testu" testiem. Lai nu kā varētu palūgt krustmāti, lai pakonsultē tavu TV programmu lasošo vācomāti..Un ,kad viņa atklās vēl kādas tavas apslēptās īpašības, nesatraucies, visi cilvēki, vai pareizāk sakot mamuti nevar būt normāl.. tas ir vienādi.Atgriežoties pie šī pavediena tēmas Mana versija par enerģētiskajiem vampīriem ir tāda, ka viņi to dara neapzināti. Necenšas izraisīt strīdus vai ko tamlīdzīgu,bet vienārši atrodoties citu cilvēku sabiedrībā neappzināti uzņem daļu viņu enerģijas.

Šo rakstu rediģēja miss x: 04.12.2007 23:27
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Violettā Lelle
iesūtīt 05.12.2007 17:57
Raksts #17


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.10.07
Kur: Latvija.



Arsuka, jauko cilvēciņ, varbūt vērsies labāk pie zīlnieces? Vai kāda burvja? Vai varbūt pie kāda no grieķu dieviem?

Kur var tik stulbu tēmu iesākt.
Enereģija vampīri - yeah right.
Staigā cilvēciņš, kas visiem atņem enerģiju un tādēļ visi tādi noguruši. Bet, protams. Paši viņi vainīgi nav, nē, kāds cits vainīgs. Atnāca taču un enerģiju atņēma vai kā tika minēts izsūca.

burumm.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 09.12.2007 15:44
Raksts #18


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



CITĀTS(Hworang666 @ 03.12.2007 22:32) *
Draugs reiz izteica izcilu domu: enerģiskie vampīri nosūc enerģiju vien tiem, kas tādiem tic... Es neticu un ar nevienu tādu sastapies neesmu...


Oi, kā mani šitie vienmēr fascinē. Aptuvenā ideja tomēr iznāk šāda: "Tās ir tādas un tādas būtnes, kas kaut ko nodara tiem, kas tām tic. Bet es taču tām neticu! Tātad tās man neko nedarīs, varu iet uz ielas droši un no tām nebaidīties." Pretrunīgi mazliet, ne?

Par tēmu runājot, var jau būt, ka viņi pastāv, bet tādā gadījumā man nav gadījies nevienu sastapt. Man nav pazīstami cilvēki, kuru klātbūtne pastāvīgi izraisītu strīdus, nogurumu vai vēl jebko citu, kā izraisīšanu enerģētiskajiem vampīriem piedēvē.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 04.01.2008 17:16
Raksts #19


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē



huh.gif A jo ma jo kādas muļķības te ir sarakstītas...

Mēģināšu paskaidrot.
Enerģētiskie vampīri ir pavisam parasti cilvēki un viņiem nav nekādu ilkņu un tieksmes pēc asinim. Viņi tādi ir jau no dabas un par tādiem apzināti nekļūst.
Kāpēc tieši enerģētiskie vampīri? Jo pēc kontakta ar viņiem attiecīgais cilvēks var justies saguris, apātisks, bet dzīvojot ilgstošā kontaktā var rasties pat smagas veselības problēmas. Pats interesantākais ir tas, ka sajūtas viņu tuvumā nav negatīvas un nepatīkamas, bet gan pat ļoti labas un komfortablas.
Enerģētiskie vampīri negūst enerģiju strīdos ar citiem cilvēkiem. Es to uzskatu par pavisam citu cilvēku tipu, kas pirms strīda ir sliktā garastāvoklī, bet kad sakaitina otru cilvēku, tad atgūst savu labo omu. Man liekas, ka tā ir kaut kāda negatīvās enerģijas pārnese vai nodošana, varbūt izlādēšana. Vispār neuzskatu, ka tam vispār būtu kāds sakars ar enerģētiskajiem vampīriem. Neesmu nekad dzirdējusi par tādu lietu.

Šo rakstu rediģēja sirds1: 04.01.2008 17:17
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Edzinsh
iesūtīt 04.01.2008 17:23
Raksts #20


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.09.05
Kur: uz saulainās taciņas



Ak! Jūs visi esat tik gudri! unsure_a.gif. Es arī gribētu zināt tādas lietas tikpat labi kā jūs...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V   1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 09:12