Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Par Ezotērisko b-shitu
Torquemada
iesūtīt 12.03.2007 11:56
Raksts #1


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.01.04
Kur: The grim darkness of the far future
Dīvainākais forumietis 2010



Sestdien man rīgā kārtējo reizi pienesās klāt random krišnaīts un prasīja, lai es ziedoju, un tad viņs man dos savas grāmatas par to, kā lai pareizāk sasniedz nirvanu vai kaut ko tikpat bezjēdzīgu. Es, attiecīgi, nebūdams ````, pateicu, ka es ziedošu, lai tikai viņi man labāk iedod savus garšīgos cepumus, (kas patiešām ir visgaršīgākie cepumi zināmajā pasaules daļā) jo man viņu reliģija īpaši nesaista. Normāli šādos gadījumos attiecīgais krišnaīts pasmaida, izvelk no somas kādus 3 cepumus, vīraka kociņu un sniedz man. Es, savukārt, izvelku no maka latu or smth un dodu viņam. Visi ir laimīgi, un apmierināti. Savukārt ŠIS visai interesantais subjekts mani naidīgi un izsmejoši nopētīja, un pateica ka man esot ļoti sliktas izredzes izdzīvot indigo bērnu laikmetā. Tad jamais pagriezās, un, atstājis mani pilnīgi apjukušui, aizgāja. Well – what gives, arī krišnaītiem ir n00bi. Bet bez sekām šis gadījums tāpat nepalika – sāku domāt par mūsu laikmeta nelaimi: ezotēriskajiem/reliģiskajiem pozeriem. Nu tā...sākšu ar disklaimeru.

Man nav nekas pret citām reliģijām, tomēr cilvēkiem derētu vairāk domāt loģiski.
Palūgšu arī jebkuru kritiku neuztvert, kā personisku apvainojumu. Ja kādu interesē, tad esmu kristīts luterānis, kas praktizē kristīgo anarhismu.
Pateicos.

Lūk. Ķeršos uzreiz vērsim pie ragiem – jā, eksistē mums vēl nezināmas parādības, un jā, dažiem izciliem cilvēkiem tur, himalajos varbūt ir kādas spējas, bet tas nenozīmē, ka katram wicca pozerbērnam, kabalistam vai scientologam būtu jālec gaisā no prieka, un jāstāsta, ka jā, eksistē auras, paralēlās pasaules, maģija, indigo bērni un vēl nez kas tikpat tizls, un tagad ar to jānodarbojas. Pat ja tas viss tiešām eksistē, although, that would be just plain stupid, iepriekšminētās personas ir pēdējie, kas varētu kaut ko tādu izmantot.
Man riebjas visādi krutie: „ak jel, es esmu (insert fake/unsuited for this region/misunderstood religion here) un tava reliģija suxo un vispār, tu esi ````. Es tagad iešu, un uzlikšu tev lāstu!” Arī uz pāris draudzīgi noskaņotiem wicca bēniem man nākas noskatīties ar visai līdzjūtīgu skatienu, kad man dod kārtējo bezjēdzīgo amuletu, un cenšas ieskaidrot: „Jā, jā – es patiešām protu burties! Es vienu reizi piespiedu diegu lidot! Es esmu ragana! Lasīju burvestības internetā, kur cilvēki teica, ka tas strādā!” Notice the pattern eh? Visjaukākā šķiet frāze: „Man vajag rituālo duncīti, bet šejienes neder. Nopirkšu smuku sudraba, no viņu lapas!” Lol, es šai meitenei palūdzu mani kaut kā noburt. Es gaidu nu jau vismaz pāris mēnešus. Wicca un Okultisms, ir tāda pati modes lieta, kā „galdiņa danciāšana” un „garu izsaukšana” un „mēdiji” un krāpnieciski dziednieki, kas liek savas reklāmas avīzītēs, (Pie krutajām vecajām tantiņām, kuras cilvēkiem patiešām palīdz, ļaudis brauc arī bez reklāmām. Un nē, viņas nav ne wicca, ne budisti) čigānu lēdijas, kas aizrāvušās ar hipnotizēšanu un visādi zīlēšanas saloni. Nu, labākajā gadījumā tam ir tikpat daudz jēgas, kā avīžu horoskopiem.
Par avīždziedniekiem kā īpašu nelaimi, jūs varbūt nedomājat, bet problēma ir samilzusi: šīs lietas ir izplatītākas, nekā jūs spējat iedomāties. Braucu uz Rīgu autobusā, un vīrietis ap 65 – 70 sāka stāstīt blakussēdētājai par kkādu Elvīru, kuras reklāmu ieraudzījis „Mājas Viesī” un kura viņam par brīvu atsūtījusi amuletu, un viņam uzreiz palicis tā ap sirdi vieglāk. Viņš arī grāmatu esot pasūtījis. Par pašizmaksu. Pašizmaksa – 30 ls. Lol. Viņi sēdēja vienu solu man priekšā, tādēļ es redzēju, kāds maziņš, polijas mežos štancēts alumīnija štrunts, tas amulets ir, un kā jau es, paudu savas šaubas par to, vai šāds, nelegālo imigrantu rokām darināts, noziedzīgas izcelsmes izstrādājums varētu nest veiksmi. Man, bez priekšā sēdošajiem, iebilda vēl 5 citi cilvēki, un vēl 2 šis amulets bija ieinteresējis, un viņi prasīja vīrietim, kā tos iegādāties, kamēr pārējie mani, kā parasti, dēvēja par sātanistu un elles izdzimumu. Nu, kamēr tas skan jauki, un silda sirdi, jo šie aprobežotie, mietpilsoniskie 40+ cilvēki (Disclaimer: ne visi 40+ cilvēki ir aprobežoti un mietpilsoniski) nespēj neko orģinālu izdomāt, tomēr ir pārsteidzoši interesanti, cik bloody daudz ļaudis uzķeras uz lētiem sludinājumiem, kuros publicētie veiksmes stāsti beidzas ar vārdiem Marta. N un Pēteris. I., pseidodziedniekiem, kas esot uzzinājuši BAIGO naudas taisīšanas noslēpumu un tagad aiz tīra altruisma sūta visiem, par pašizmaksu, grāmatas. Pašizmaksa, atkārtošu, ir 30 ls par grāmatu. Latvija iet uz elli.
Tad vēl, protams, ir visādi dīvainīši, kas sazinās ar citplanētiešiem, stāsta, ka pokaiņiem apakšā ir piramīdas, un gaida nākošās rases atnākšanu. (again – Indigo bērni) Viņi visi kā viens ir baigie psioni, lasa domas un mācās dažnedažādākajos metafizikas centros. Nu – kamēr smagi metāla priekšmeti vēl spēs nodarīt letālus miesas bojājumus es jutīšos labi. Visādi fundamentālie kristieši, kā „King Jame’s Version Only”, „Jehovas Liecinieki”, „Jaunā Paaudze” man krīt uz nerviem īpaši, jo liek man, normālam kristietim, izskatīties pēc idiota. Arī Latvijas jaunizceptie budisti ir interesanti. Viņu vecumam pat nav nozīmes – 90% no viņiem pat nespēj paskaidrot, kuram budisma novirzienam viņi seko, kas ir bodhistava, un precīzi definēt savas domas, par 8 pakāpju ceļa pareizu ievērošanu. Nu, un par atteikšanos no vēlmēm, un īpašuma ziedošanu trūkumcietējiem runāt ir bezjēdzīgi. Latvieti – audzē smadzenes. Citējot Grim – „Ar istabas temperatūras IQ dzīvot ir grūti”

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V   1 2 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Mākoņkaķis Aurēl...
iesūtīt 12.03.2007 12:03
Raksts #2


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Jaukā vietiņā.



Es izpildīju testu un tur teica, ka esmu Indigo bērns. xD
Taču tas vecums man ir garām. Vairs tādām lietām neticu.
Taču es neko neesmu teikusi, ne?

Tā "Elvīra" gadījumā nav "Esmeralda"?
Vienreiz "Izklaidē" redzēju viņas rakstu. "Pasaulē plaši atpazīstamā Esmeralda nu ir ieradusies uz Latviju un par nieka 5 Ls atsūtīt no sirds darinātu amuletu kurš nes veiksmi darbā, naudā un personiskajā dzīvē!!! (jā ar TIK daudz izsaukuma zīmēm)"
Labais.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 12.03.2007 12:43
Raksts #3


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Labs raksts.

Pamatā jau problēma tā, ka ļaudīm gribas ticēt brīnumiem.
Un ir sasodīti skarbi apzināties, ka brīnumu nav.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aFēra
iesūtīt 12.03.2007 12:46
Raksts #4


Universālais kedmāsters
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: skype



Paklau. Dažas lietas gan ir neforši - lidināt diedziņu, auras & shit. Tas viss pastāv un ir iespējams, ja ir treniņi, jou [es pati esmu iepraktizējusies virpināt, jebšu veidot psy-wheel, kustināt dažādas lietiņas ar smadzeņimpulsiem [nu, ne diega galu, bet lielākas, fkors. divus diegu galus], saskatīt jau 4 krāsas aurām ], lai gan taisnība - par maģiju to nenosauksi, tur viss atkarīgs no gribasspēka un smadzeņu esību. Bet vispār es neiedziļināšos pārāk šajā tēmā par nolādēšanu and stuff, bet yaya ir iespējams nolādēt cilvēku, bet tur atkal jāmācās to darīt.

Tā kā esmu pārliecināta ateiste [nu nav tur debesīs vecs vecītis ar scepteri, garu baltu bārdu un spēju ietekmēt visu], tad par reliģijas daļu šajā rakstā man ir dziļi po. Precīzāk par to, ko viņi dara un nedara, kādas avīzes dala visur apkārt utt.

Kas attiecas uz tām Esmeraldām, Elvīrām, tad man jāsaka gan, ka tā tik tiešām ir sūdu liešana spainī. Nu, es nesaprotu kā cilvēki vispār uzķerās uz tādām muļķībām, naivuļi tādi. Kkad lasīju tieši rakstu par apkrāptajiem cilvēkiem, kuri esot prasījuši naudu atpakaļ. Ļaļā. Labāk iemācītos meditēt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 12.03.2007 12:48
Raksts #5


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Lētticīgo ir visa pasaule pilna smile.gif
Šis ir pareizais teikums - "kas esot uzzinājuši BAIGO naudas taisīšanas noslēpumu". Ir uzzinājuši, patiesi vārdi! Un vecs sakāmvārds - "Ja ir aitas, atradīsies cirpēji".
Atceros tādas pašas lietas, kad man bija gadi 10. Protams, tolaik nevarēja būt runa par reliģijas novirzieniem, ko jūs! Bet dziednieki pastāvēja, brūvēja visādus eliksīrus, kas palīdzot pret visām pasaules kaitēm. 3 litru burka - 20 rubļi, vai kā tur bija. Ja ņem vērā, ka parasta cilvēciņa alga bija ap 120 rubļiem mēnesī, tas ir krietni, vai ne?
Manas pašas tantes kaut kur tādu burku bija sarunājušas un nopirkušas. Man dzert nelika, vismaz tik daudz.
Pēc tam tie eliksīra brūvētāji savā starpā sastrīdējās, vai kas tur bija, bet par šiem sāka interesēties, kas un kā. Ne jau tikai par krāpniecību, bet cilvēkiem, kas bija pirkuši, palika pavisam švaki ar veselību. Rezultāts - pie kautuves ierīkotos lielos baseinos ūdenī sagāž visu, kas kautuvē lieks ar visiem ragiem un nagiem, vāra, līdz viss izšķīdis, un šito brūvējumu pārdod. Nav brīnums par rezultātu, vai ne? Toties kāda bija reklāma! Nekas tik ļoti nepievelk kā slepenība un tas, ka to ieteica labākā kaimiņiene. Reklāma šiem bija pa pirmo. Un naudas kādu laiku netrūka.
Tas pats par šiem amuletiem. Tikpat gudri, kā pirkt tirgū no čigāniem kaut kādu kosmētiku vai kaut ko, ko viņi apgalvo, ka tie esot zelta izstrādājumi. grin.gif Bet pērk taču kāds! Citādi viņi tur nestāvētu.

Jā, jā, tici vēl testiem. Es esmu ne tikai indigo, bet piedevām dzimusi ragana un laimes lācis piedevām. Aha. Laikam beidzot būs jāuzsāk pareizā karjera. Ja jau ir tik daudz to, kas tam tic. rolleyes_a.gif

Šo rakstu rediģēja Roviela: 12.03.2007 12:50
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 12.03.2007 12:58
Raksts #6


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Jā, nu auras pieņemsim, ka pastāv. Bet par to psionikas stafu gan es īsti neticu.
Interesanti kā Grimam gāja seansā ar drūmo psioniķi.
smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
echo3
iesūtīt 12.03.2007 13:37
Raksts #7


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.08.04
Kur: Nu jā, - pašlaik pie datora
Klusais censonis



CITĀTS(Sindra @ 12.03.2007 12:58) [snapback]1115307[/snapback]

Jā, nu auras pieņemsim, ka pastāv. Bet par to psionikas stafu gan es īsti neticu.
Interesanti kā Grimam gāja seansā ar drūmo psioniķi.
smile.gif

Domāju, - nekā negāja. Bet "viesis" vienmēr varēs apgalvot, ka ne ar to pareizo Kristapu skaipā sazinājies. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 12.03.2007 14:58
Raksts #8


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Piedūra diferencēšana - tantiņas, kas nereklamējas labas, pārējās - sliktas. Imho vienīgā atšķirība ir tā, ka tās, kas nereklamējas, pašas tam tic, bet žurnālu dziednieces krāpjas apzināti (robeža, protams, nav tik strikta - vnk general trend).

aFēra, palasies šo. Patiesībā visa šī lapa ir lasīšanas vērta.

Drūmo psioniķi vēl nav izdevies notvert, taču daži viņa domubiedri jau ir nesekmīgi centušies nodarīt man sāpes (izrādās, ka neticīgajiem nesāp, bet pēc kāda laika man uzmetīsies pumpas) un uzminēt mana t-krekla krāsu. Pagaidām nekā, bet viss vēl nav beidzies.

P.S. Man piedēvētais citāts nav manis izgudrots - istabas temperatūras IQ ir populārs izteiciens un pats citāts ir 1:1 pārtulkots no bash.org, kur es to uzgāju.

Šo rakstu rediģēja Grims: 12.03.2007 15:00
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 12.03.2007 15:14
Raksts #9


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



CITĀTS(Grims @ 12.03.2007 14:58) [snapback]1115345[/snapback]

daži viņa domubiedri jau ir nesekmīgi centušies nodarīt man sāpes (izrādās, ka neticīgajiem nesāp, bet pēc kāda laika man uzmetīsies pumpas) un uzminēt mana t-krekla krāsu. Pagaidām nekā, bet viss vēl nav beidzies.



Baigā tad jēga..
Ja nevar ievainot to, kurš netic
laughing.gif

Manā skatījumā psionam jāspēj aizlidināt un izšķaidīt pret sienu (protams ar domu spēku) jebkuru, nešķirojot vai upuris tic vai netic viņa spējām.

A pirmo Tkrekla krāsu neminēja melnu?

Šo rakstu rediģēja Sindra: 12.03.2007 15:15
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 12.03.2007 15:26
Raksts #10


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Pamatkrāsu uzminēja (melnu), bet kad apjautājos par zīmējumu vairs tik smalki negāja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 12.03.2007 16:01
Raksts #11


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Njā.. melnu uzminēt puisim ir visnotaļ grūti, jā...
laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Vespertilio
iesūtīt 12.03.2007 21:11
Raksts #12


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.04.05
Kur: Shadowspire



Vistizlākais ir tas, ka it kā normālas avīzes publicē kaut kādu dziednieku sludinājumus - tas pats "Mājas Viesis" ar visādām Esmeraldām, Fon Dorkiem, etcetera. Kauns viņu vietā.
wicca ir modes kliedziens. Visstraujāk augoša reliģija štatos, un (kas gan to būtu domājis?) vislielākā popularitāte ir tīņu vidū grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Torquemada
iesūtīt 13.03.2007 09:07
Raksts #13


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.01.04
Kur: The grim darkness of the far future
Dīvainākais forumietis 2010



CITĀTS(aFēra @ 12.03.2007 12:46) [snapback]1115303[/snapback]

Paklau. Dažas lietas gan ir neforši - lidināt diedziņu, auras & shit. Tas viss pastāv un ir iespējams, ja ir treniņi, jou [es pati esmu iepraktizējusies virpināt, jebšu veidot psy-wheel, kustināt dažādas lietiņas ar smadzeņimpulsiem [nu, ne diega galu, bet lielākas, fkors. divus diegu galus], saskatīt jau 4 krāsas aurām ], lai gan taisnība - par maģiju to nenosauksi, tur viss atkarīgs no gribasspēka un smadzeņu esību. Bet vispār es neiedziļināšos pārāk šajā tēmā par nolādēšanu and stuff, bet yaya ir iespējams nolādēt cilvēku, bet tur atkal jāmācās to darīt.

Tā kā esmu pārliecināta ateiste [nu nav tur debesīs vecs vecītis ar scepteri, garu baltu bārdu un spēju ietekmēt visu], tad par reliģijas daļu šajā rakstā man ir dziļi po. Precīzāk par to, ko viņi dara un nedara, kādas avīzes dala visur apkārt utt.



Ermmm...atļaušos tevi apbēdināt, bet Ateisms ir tāda pati reliģija, kā visas pārējās. Tā ir TICĪBA, ka dieva (vai dievu, citu cilvēku izpratnē nav) un pierādīt tu nevari neko. Tāpat, kā mēs - ticīgie. smile.gif

Oh, and that psi-wheel stuff is old.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DarkJedi
iesūtīt 13.03.2007 12:02
Raksts #14


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.05
Kur: Kaut kur galaktikā



Imo pofi gisms ir izteiktāka neticība par Ateismu. Jo kamēr Ateists aktīvi sludinās, ka Dieva nav, savukārt ticīgais, ka ir, pofi gists visticamāk nepievērsīs tam uzmanību, jo viņam ir gluži vienalga vai Dievs ir vai nav. smile.gif

Par Amuletiem. Bet ja reiz cilvēks jūtas labāk dabūjis savu falšo amuletu, tad taču viņš saņēmis to ko reklāma solījusi (vismaz daļēji). Laimi un priecīgu skatu uz dzīvi. Ja cilvēkam no tā paliek labāk, tad varbūt pat labāk ir, ka viņš nopērk to amuletu un staigā apkārt smaidīdams, nekā iet pa ielu bļaudams, ka viss ir sūdīgi un nekas nerulē. smile.gif

Šo rakstu rediģēja DarkJedi: 13.03.2007 12:03
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mauvaise Mademoi...
iesūtīt 13.03.2007 14:14
Raksts #15


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



Nepateikšu pareizi latviski, bet angliski tas saucās - placebo effect.
Cilvēkam iestāsta, ka zāles (šeit - amulets) palīdzēs ārstēt slimību un cilvēks izārstējas, kaut tās zāles ir tikai konfektes . Viss tas balstās uz cilvēka ticību tam, ka zāles iedarbosies.
Tāpat ir ar amuletu. Atliek naiviķim to dabūt rokās un tas sāk domāt, ka viss izrisināsies (tā arī notiek. viņš uzskata, ka problēmas risina nevis pats, bet amulets . un sāk turēt to vēl lielākā godā) . īstenībā, cilvēks vienkārši sajūtas droši un tā uz priekšu, uzskata , ka tā figņa kaut no alumīnija, taču palīdz , kļūst pašpārliecināts un panāk visu.
Nujā. Skumji.
Par ticībām - man vienalga. kristīgā anarhiste *smej*
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Antons Ego
iesūtīt 13.03.2007 15:05
Raksts #16


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Labākais GP atdzejotājs 2007



vaidzēja to bagavad gītu paņemt. bet tas nu tā.

visādi citādi jā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DarkJedi
iesūtīt 13.03.2007 17:29
Raksts #17


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.05
Kur: Kaut kur galaktikā



CITĀTS

Par ticībām - man vienalga. kristīgā anarhiste *smej*

Gluži otrādi, tev nav vienalga ja reiz to pieminēji, tāpat kā man nav vienalga neskatoties uz to kāds reizēm pofi gists mēdzu būt, jo ar esmu izteicies.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Crash
iesūtīt 01.04.2007 15:05
Raksts #18


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.07.04
Kur: Riga, Latvia



Būs aitas, būs cirpēji.

Man liekas, pēdējie vēlēšanu rezultāti gana skaidri parādīja sabiedrības vidējo intelekuālo līmeni, vai tad vēl ir par ko brīnīties ? Muļķībai taču robežu nava.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
betty
iesūtīt 01.04.2007 19:23
Raksts #19


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.06.04
Kur: stūris, tāds smuks un glīts. un vispār, neaiztiekams.
Gaismas fotogrāfs



Tā par ko runāja vecīši noteikti bija Esmeralda. Es tikai nezinu, cik medijiem tiek maksāts, lai viņi kautko tādu publicētu. Un vispār kāda ir tā ķēde, plus, kurš ir izdomājis kautkādu Esmeraldu. (varbūt tā ir kautkāda tantiņa no kautkādas valsts, kura nemaz nezin, ka kāds viņas bildīti izmanto, lai smuki pelnītu un tā tālāk, bet tā ir stāsta neticamā puse)
Un cilvēkiem patīk ticēm tam, kas neeksistē. Piemēram, indigo bērni. Nākotnē būs šausmīgi forši uz kādu skatīties un teikt "Eu, eu, tava aura ir negatīva. Es saskatu dusmas..." utml. bet tas tikai izgaisina visu ticību tiem, kuri patiešām tādi ir.
Bet naudas došanu kautkādiem ticīgajiem/neticīgajiem neatbalstu. Iedod vienreiz, tad drīz tiksi jau pazīts un tevi šie ticīgie apmeklēs regulāri. Protams, iespējams kautkāds labums tur abām pusēm ir, bet šaubos.

Šausmīgi bezjēdzīgas debates. :>

Šo rakstu rediģēja betty: 01.04.2007 19:24
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
berserks
iesūtīt 01.04.2007 23:13
Raksts #20


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.05
Kur: peļu medībās :D



CITĀTS(Mauvaise Mademoiselle Blanc @ 13.03.2007 15:14) [snapback]1115912[/snapback]

Nepateikšu pareizi latviski, bet angliski tas saucās - placebo effect.
Cilvēkam iestāsta, ka zāles (šeit - amulets) palīdzēs ārstēt slimību un cilvēks izārstējas, kaut tās zāles ir tikai konfektes . Viss tas balstās uz cilvēka ticību tam, ka zāles iedarbosies.
Tāpat ir ar amuletu. Atliek naiviķim to dabūt rokās un tas sāk domāt, ka viss izrisināsies (tā arī notiek. viņš uzskata, ka problēmas risina nevis pats, bet amulets . un sāk turēt to vēl lielākā godā) . īstenībā, cilvēks vienkārši sajūtas droši un tā uz priekšu, uzskata , ka tā figņa kaut no alumīnija, taču palīdz , kļūst pašpārliecināts un panāk visu.
Nujā. Skumji.
Par ticībām - man vienalga. kristīgā anarhiste *smej*


Nu bet tad jau visas šitās spējas ir, vajag tikai attiecīgu emocionālo stāvokli ... kā katalizators ...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V   1 2 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 15:50