Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Pajautā grāmatām..., izdomā jautājumu, atver kādu grāmatu un saņem atbildi...
josephine
iesūtīt 13.07.2006 09:37
Raksts #1


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.06
Kur: Thoughts have taken me hostage, I have no clue where they're taking me
Susļiks



Esat kādreiz darījuši šito joku... uzdevuši grāmatām kaut kādus, jums interesējošus jautājumus. Tas ir makten interesants un aizraujošs process. Es uztaisīju tabulu ar trim ailēm... vienā raksta jautājumus, otrā grāmatas atbildi konkrētā tekstā un trešajā interpretējumu vai komentārus. Sanāk pat tīri jēdzīgas atbildes...
Dalaties pieredzē, ja tādas nav... izmēģinat šito joku, kad nav ko darīt... Lielisks laika kavēklis grin.gif

Šo rakstu rediģēja Josephine...: 13.07.2006 09:37
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V  < 1 2  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 28)
Klāra
iesūtīt 18.05.2008 19:19
Raksts #21


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.07
Kur: tavā sirdī



es tam īpaši neticu. mani tāpat māktu šaubas. atkarībā kura grāmata. es vienreiz tā atšķīru Bībeli un tiešām šķita, ka tā ir īstā atbilde...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nakts karaliene
iesūtīt 28.06.2008 02:34
Raksts #22


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.06.08
Kur: Troksnī



Es šādam nolūkam izmantoju divas grāmatiņas, kuras esmu arī iesvētījusi - bībeli, kas ir rakstīta vēl vecajā drukā, un latviešu-vācu vārdnīcu. Atbildes parasti liliski sakrīt ar realitāti. Vislabāk atbildēja viena ļoti veca bībele, ar kuru es ar draugu zīlējām grāmatu antikvariāta. Diemžēl 50Ls par vecu bībeli negribējās maksāt.
Tikai bieži vien ir tā, ka zīlēšana notiek caur kādu astrāli, kas tādā veidā iegūst sev enerģiju.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mauvaise Mademoi...
iesūtīt 02.07.2008 11:34
Raksts #23


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



CITĀTS
Tas ir makten interesants un aizraujošs process.


Mhm, īpaši, ja to dara ar pavārgrāmatu.
Es tam neticu, domāju, ka cilvēks var rast savas atbildes pats - galu galā, jābūt kādai sajēgai, lai pareizi arī saprastu, ko nozīmē grāmatas sniegtā atbilde. Viss ir atkarīgs, kā iztulko to, ko ierauga, arī.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nakts karaliene
iesūtīt 02.07.2008 17:51
Raksts #24


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.06.08
Kur: Troksnī



Ja cilvēks nevar nevar pieslēgties savai zemapziņai tāpat, tad grāmata ir labs palīglīdzeklis šī mērķa sasniegšanai. Galu gala mēs visu zinām, bet vajag tikai mācēt atcerēties smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 21.07.2008 07:55
Raksts #25


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē




Es šad un tad mēdzu uzdot savu jautājumu Bībelei un teikšu, ka nekad nav mani pievīlusi. Vienreiz arī iemēģināju Orākulu grāmatu. Arī atbildēja. Vismaz pirmajā reizē. Otrajā iznāca bezsakarīgas atbildes. Iespējams rūpīgi jākoncentrējas, lai spētu piespiest to grāmatu atbildēt, man koncentrēšanās nebija.
Tomēr domāju, ka caur Bībeli mēs patiešām varam sazināties ar augstākiem spēkiem un ar tiem sarunāties. Man vienmēr iznāk tik loģiskas atbildes, ka man neliekas, ka tā ir tikai sakritība.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
(sun)
iesūtīt 21.07.2008 11:24
Raksts #26


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.06
Dzejnieks 2009



Ir gadijies šitā nosist laiku, un taisnību sakot, ik pa laikam pat diegan interesantas atbildes iznāk.
Tikai šaubos, vai tādam 'pareģojumam ' var ticēt.
Ps- Atcerējos...Bija tāda grāmata, Orākuls, laikam.Darbojās uz šī te principa.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Massacre
iesūtīt 21.07.2008 21:47
Raksts #27


Perfect Nobody
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.10.07
Kur: Vanity Fair



Bērnībā tā bija jautra izklaide laika nosišanai vai kā mudinājums izdarīt to, ko jau biju izdomājusi izdarīt.
Bet tagad saprotu to, ka grāmata vienmēr man atvērs to, ko vajag. Vai arī es vienmēr tur ieraudzīto sapratīšu kā man vajag. Tātad visnotaļ nejēdzīga nodarbe, ja to uztver nopietni, bet ja nē, tad jautra nodarbe, lai pasmietos pašam par sevi un citiem.
Es zinu, ko gribu, zinu kā to panākt un man ar to pietiek. Grāmatas, lai paliek tikai grāmatas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sfinksa ar uguns...
iesūtīt 22.07.2008 20:17
Raksts #28


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.03.08
Kur: Cēsis.



o jā šo spēlīte es labprāt spēlēju ar draudzeni.
reiz kad bijaam sastriideejussas ar vienām ....raganām grin.gif atveeraam biezo enciklopeediju par valstiim un teicaaam: "Sindija piedzima ....."
un tā tālāk. Pats pēdējais arī izraadiijaas patiesība. Viņa patiessam aizbrauca uz iirriju! grin.gif sakritiba

biezzzi ja manis kas nomac es atveru graamatu un atveru... atbildi! interesanti!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nakts karaliene
iesūtīt 23.07.2008 19:25
Raksts #29


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.06.08
Kur: Troksnī



Ričarda Baha grāmatā "Ilūzijas" bija tāda mesijas rokasgrāmata, kas tieši šādi arī bija jālasa. Tam var noderēt vienkārši kāds pabiezāks aforismu krājums
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V  < 1 2
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 24.04.2024 12:23