Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Pajautā grāmatām..., izdomā jautājumu, atver kādu grāmatu un saņem atbildi...
josephine
iesūtīt 13.07.2006 09:37
Raksts #1


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.06
Kur: Thoughts have taken me hostage, I have no clue where they're taking me
Susļiks



Esat kādreiz darījuši šito joku... uzdevuši grāmatām kaut kādus, jums interesējošus jautājumus. Tas ir makten interesants un aizraujošs process. Es uztaisīju tabulu ar trim ailēm... vienā raksta jautājumus, otrā grāmatas atbildi konkrētā tekstā un trešajā interpretējumu vai komentārus. Sanāk pat tīri jēdzīgas atbildes...
Dalaties pieredzē, ja tādas nav... izmēģinat šito joku, kad nav ko darīt... Lielisks laika kavēklis grin.gif

Šo rakstu rediģēja Josephine...: 13.07.2006 09:37
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V   1 2 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
dawg-
iesūtīt 17.07.2006 09:51
Raksts #2


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.05
Kur: Luksemburga.



vareetu jau patiesi meeginaat bet patreiz man ir ko dariit :s
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 17.07.2006 16:19
Raksts #3


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Bija pat izdota bieza grāmata ar atbildēm "Orākuls" saucās, veikalos pēdējā laikā diemžāl nav manīta. Vienreiz nesen mana mamma tā izrīkojās ar grāmatu "48 varas likumi", lai noskaidrotu ar ko beigsies nepatikšanas darbā grin.gif Šaubos vai tas ir prātīgi pat no apšaubīšanas neapšaubīšanas viedokļa - grāmata tev uzmet tekstu, kuru tu vari interpretēt kā patīk tāpēc atbilde drīzāk nesagādās vilšanos, turklāt ja tu nespēsi interpretēt tekstu kā atbildi tu aizvērsi grāmatu un mēģināsi vēlreiz, vai ne ?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hworang666
iesūtīt 17.07.2006 17:08
Raksts #4


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.05.06
Kur: Atprātojot atprātotājus...



Nu jā - manam brālim uz jautājumu: "Vai rīt iet uz klases vakaru?" atbilde sanāca: "Un viņš sadega elles liesmās līdz ar savu saimnieku..." Uz klases vakaru šis tā ar' neaizgāja... smile.gif smile.gif smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 17.07.2006 18:16
Raksts #5


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Tā ir vecumveca padarīšana. Viens no zīlēšanas paveidiem, ja to uztver nopietni. Atceros, ka Verna "Noslēpumu salā" uz salas nokļuvušie ceļotāji tā darīja - viņi gribēja zināt, vai laimīgi tiks prom, un, atraduši Bībeli, to atvēra uz labu laimi, lasot, kas tur pagadīsies. Ja pareizi atceros, tad viņiem sanāca kaut kas apmēram tāds: "kas meklē, tas atradīs, kas lūdz, tam taps dots".
Ja ne nopietni, tad tā ir aizraujoša spēle. Vēl interesantāk var sanākt, ja paņem divas pilnīgi dažādas grāmatas un uz dullo sāk lasīt dialogus. Vienu teikumu no vienas grāmatas, atbildi no otras. Tādi brīnumi reizēm sanāk, ka pēc pāris teikumiem aiz smiekliem vairs nevar grāmatu noturēt rokā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
shocked mouse
iesūtīt 18.07.2006 15:11
Raksts #6


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.06



esmu taa dariijusi...peedeejaa laikaa nee bet senaak gan. grin.gif
nu ja...tagad preciizi neatceros kaadu piemeeru tikaii atceros ka sanaaca baigi smiekliigi grin.gif
Godiiigi sakot biju jau aizmirsusi par tadu lietu...nu ko kad buus garlaiciigi buus jaapakjeemojas(jo nopietni es to patieshaam parasti neuztveru grin.gif )
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 18.07.2006 16:53
Raksts #7


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Ir darīts un diezgan bieži. patiesībā tā ir patiešām jautra izklaide. Tomēr kaut kā zīlēts tādā veidā ir diezgan reti. Toties vēl tagad labi atceros kā manās un draudzenes rokās nonāca neliela dzīves atziņu grāmatiņa un tad tika minēti cilvēku vārdi, un vērtas vaļā lapas Un tad jā lielākā daļa sakrita ar labi zināmo cilvēka raksturu. Un atziņas bija ļoti jautras tādā veidā piespēlējot tās klāt pazīstamu cilvēku raksturam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
arbeth
iesūtīt 17.08.2006 20:39
Raksts #8


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.08.05
Kur: Rīga



CITĀTS(cepti āboli ar vaniļu @ 17.07.2006 17:19) [snapback]1009204[/snapback]

Bija pat izdota bieza grāmata ar atbildēm "Orākuls" saucās, veikalos pēdējā laikā diemžāl nav manīta.


Klau, tā gadījumā nav tāda sarkana, diezgan maza formāta, bieza grāmata ar kaut kādu meklnīksnēju apli vāka vidū? ermm.gif No sāniem skatoties, lapu malas tādas grumbuļainas. Ja tā- tad šo grāmatu zinu. grin.gif Varētu jau sēdēt vispār pie tās grāmatas stundām, tā uzdodot jautājumus. Bet dažkārt tās atbildes ir tik bezsakarīgas, ka negribas ticēt tam "Orākula" pasākuma patiesīgumam. silent.gif Nezinu. Tā jau būtībā ir tikai izdota grāmata laika kavēšanai.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 17.08.2006 21:26
Raksts #9


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Jā, man gan liekas, ka tā grāmata vairāk domāta kā dizaina priekšmets.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ledene
iesūtīt 18.08.2006 13:18
Raksts #10


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Kur: Rīga



Kaut kad bērnībā jau laikam ir gadījies, bet ziemas beigās, pārdzīvojot ziemas depresijas krīzīti, paņēmu haiku grāmatu. Atbilde pilnībā atspoguļoja manu iekšējo mērķi, kuram vēl nevarēju saņemties, un iedrošināja.
Intepretācija, kā vienmēr, katra paša gaumē..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Demigod.
iesūtīt 18.08.2006 13:33
Raksts #11


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.08.05



Man nav gadījies tā darīt - ja nu vienīgi manā Dženijas Kosarinas "Pareģošanas Grāmatā", kad es izdomāju paniekoties ar Idzin - Ķīniešu Orākulu. Par cik man pagājušo gadu bija mazas problēmas ar mācībām, mamma Jaungada rītā man piesolīja atlīdzību par to, ja visas atzīmes gadā man būs virs seši [septiņi, un uz augšu]. Iepriekšējā pusgadā manas atzīmes vidēji knapi sasniedza septiņi [bija 6,2 laikam].
Un tad nu es nodomāju: taču nekas slikts jau nenotiks, ja pamēģināšu paniekoties ar monētām!
Un es uzprasīju grāmatai jautājumu: Vai gada beigās es sasniegšu savu mērķi - atzīmes augstākas par seši. Metu monētas [šoreiz tie bija trīs viensantīmnieki], un skatījos heksagrammu skaidrojumu. Tas vēstīja, ka būs grūti un man būs ļoti jācenšas lai ko tādu sasniegtu. Bet redz kā - es sasniedzu! Grūti un ilgi mācījos. Pat algebrā mana atzīme no pieci uzlabojās līdz astoņi!! grin.gif
Nu jāā, bet tas bija apzināti, to izzīlēt. smile.gif Uz dullo es tā grāmatas virinājusi neesmu. tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
negative
iesūtīt 30.12.2006 15:32
Raksts #12


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.02.06
Kur: merkurs



ir mēģināts. diezgan interesanti, bet biedējoši reiz iznāca, kad izzīlējām, ka mirs manas draudzenes vecmamma. bijām diezgan šokētas, bet ar laiku aizmirsām.
un nomira. crying.gif

Šo rakstu rediģēja negative: 30.12.2006 15:33
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
stindzis
iesūtīt 30.12.2006 16:42
Raksts #13


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.06
Kur: Rīga,Latvija



kkad jau esmu lasijis grāmatu bet prasijis gramatai jautājumus nēsmu grin.gif ,esmu tiaki kādam gudrākam cilvēkam prasijis ,savas nepieciešamās atbildes smile.gif
tam tā vajadzētu būt ka viņa nomira ,jo tak viņa bija VECmāmiņa
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Charlotte
iesūtīt 30.12.2006 16:46
Raksts #14


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.12.06
Kur: kaut kur virs galvas...



varētu būt interesanti...pati kādreiz pamēģināšu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sesila
iesūtīt 02.01.2007 19:59
Raksts #15


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.11.05
Kur: aklā klusumā



nu varētu jau pamēģināt... šķiet es kaut ko tādu redzēju kādā filmā... tur bija tāds kā meiteņu vakars...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hēbe
iesūtīt 13.01.2007 23:58
Raksts #16


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.10.06
Kur: nektāra eiforijā



Hmm...tās grāmatas,manuprāt,ir domātas tikai tam,lai kārtīgi izsmietos.Paldies par ieteikumu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Immortal
iesūtīt 13.02.2007 14:54
Raksts #17


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.04
Kur: šūpuļtīklā zem bumbieres...



Es tā daru šad tad, kad nevaru izlemt...man ir tā grāmata "Orākuls". Un sanāk man tīri sakarīgas atbildes. Protams, ka ir bijuši gadījumi, kad atbilde ir nesakarīga, bet vispār tīri interesanti tā darīt. Bet es tā nedaru bieži...gribas saglabāt tādu kā noslēpumainību... rolleyes_a.gif Drošivien, ka tā padarīšana tikai tāda ākstīšanās vien ir, bet kad sanāk sakarīgas atbildes un ja tas palīdz atrisināt situāciju, tad kkā gribot negribot noticas arī.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 13.02.2007 20:10
Raksts #18


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Ir tā orākulu grāmata, kura itin kā atbildot uz jautājumiem, tomēr varot to mēģināt ar Bībeli, jo tā arī atbildod. Vnk ir jāiedomājas sev vēlamo jautājumu, jāatver kāda lpp un jānorāda uz kādu vārdu vai jānoslasa teikumu. Varētu likties, ka tas varbūt pat neko nenozīmē, taču tas var nozīmēt daudz vairāk, kā iedomājaties, ja vien mākat to pareizi izksaidrot! smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
nanKoro
iesūtīt 14.02.2007 13:20
Raksts #19


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.02.07



Šitāda veidā dabūto atbildi es varu izskaidrot jebkādā veidā.
BLĒŅAS!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NaeosPsy
iesūtīt 21.03.2007 14:06
Raksts #20


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.03.07
Kur: Mazliet augstāk..
Forumiešu bieds 2007



Es labprāt tādu gribētu bet nezinu kur dabuut
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V   1 2 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 20.04.2024 18:24