Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> sapnji, ..apraxti..
anti blinke
iesūtīt 15.07.2004 22:10
Raksts #1


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: CĒSIS



peedeejaa laikaa es esmu saakusi no riitiem skatiities sapnju skaidrojuma graamataa..es laikam tiem ticu,bet juus? wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
6 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Martins
iesūtīt 15.07.2004 23:07
Raksts #2


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.03
Kur: Nogājis no ceļa uz Lorienu



Nē. Tādas grāmatas ir vistīrākās muļķības. Cilvēki ir līdzīgi, tomēr arī ļoti atšķirīgi. Ticēt sapņu tulka grāmatai būtu tas pats kā visus cilvēkus mēģināt iespīlēt pilnīgi vienādas drēbes. Ne tās derēs, ne piestāvēs. Sapņi vispār ir smalka lieta. Es pat savus nespētu tā vienkārši ņemt un tulkot. Kur nu vēl svešus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pūkainīte
iesūtīt 16.07.2004 08:35
Raksts #3


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.03.04
Kur: Zem Paslēpņa



Jap, sapņi nav vienkārša lieta...... es nedomāju, ka tos var tā vienkārši ņemt un iztulkot pēc vienas grāmatas! Tas, manuprāt, ir tāpat murgaini kā mēģināt ieraudzīt tējas biezumos kādu figūru un tad pēc grāmatas tos iztulkot..... getlost.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Memoria
iesūtīt 16.07.2004 08:38
Raksts #4


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.02.04
Kur: Tur kur tu vismazāk to gaidi



Murgs mana daargaa grin.gif
tie sapnju tulkotaaji ir peedeejaas grabazjas!
Varbuut es sapnii redzu izkapti jo vakar mans faateris pljaava zzali! Un piemeeram sapnju tulkotaajaa taa varbuut ir naave grin.gif

Sviesc ar 2 c grin.gif tongue.gif laughing.gif laughing.gif laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
anti blinke
iesūtīt 16.07.2004 08:52
Raksts #5


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: CĒSIS



nju tajaa graamataa jau netulko visu sapni,bet gan atseviskas detaljas piem sonakt redzeeju dzeltenas pienenes-[slinkums raxtiit visu raxturojumu]-tam ir laba noziime,jo kaa jau zinaat dzeltena kraasa ir dziivesprieciiga!piemeeram zinu no galvas arii to ka redzot sapnii olu - gaidaama weixme,jo ola simbolizee dziiviibu.......nju lab
pasakiet man kaadu priexmetu,ko redzeejaat peedeejaa sapnii,ja graamataa buus iztulkoshu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Boņa
iesūtīt 16.07.2004 10:07
Raksts #6


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.05.04
Kur: Latgale



Jā, jā. Piemēram, es redzēju kapus. Nu viss, sapņu grāmatā noteikti būs rakstīts nāve, slimība vai nepatikšanas. Neēsmu lasījis, bet jau paredzu. Es redzu sarkanas rozes. Sapņu grāmatā noteikti būs kaut kas apmēram šāds - kaisle, mīlestība, nodevība. Tiem, kas tās grāmatas rakstīja ir sekla domāšana, viņi to dara tikai tāpēc, lai iegūtu naudu no dažiem labiem vientiešiem, kas tic tādām lietām. Sapņus nevar iztulkot pēc asociācijām. Un vispār, ja Jums būtu sapņi ar augstāku apziņas līmeni, tos vispār nevajadzētu tulkot.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
hermione-9
iesūtīt 16.07.2004 10:26
Raksts #7


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.06.04



es piemeram neticu sapniem tu sapnos pati doma tu vari vinus ari pamainit, tas ir tas pats kad tu doma tikai tagat tu guli un ir attels!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
anti blinke
iesūtīt 16.07.2004 20:07
Raksts #8


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: CĒSIS



BONJA....buudama kaisles kraasa sarkanaa simbolizee tiklab miilestiibu[kaa minjeeji],kaa arii dusmas.taatad tas var noziimeet ka reaalajaa dziivee tu vari buut uz kaadu nikns vai dusmiigs..luuk kaa!!!!! getlost.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
..:Kerija:..
iesūtīt 16.07.2004 22:16
Raksts #9


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.04
Kur: ..zvaigžņu spieta izpūstajā košļājamās gumijas burbulītī lidinoties!!



Es it kā arī no rītiem dažkārt mēdzu ieskatīties apņu tulkotāja grāmatiņā, kaut gan tas izklausās maziet banāli, bet līdz šim VISS, ko es tur uzzinu man ir savā veidā piepildījies, goda vārds.
Muļķibas, jūs teiksiet?
Bet kam gan man ticēt?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Boņa
iesūtīt 16.07.2004 22:49
Raksts #10


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.05.04
Kur: Latgale



CITĀTS(middle-earth @ 16.07.2004 21:07)
BONJA....buudama kaisles kraasa sarkanaa simbolizee tiklab miilestiibu[kaa minjeeji],kaa arii dusmas.taatad tas var noziimeet ka reaalajaa dziivee tu vari buut uz kaadu nikns vai dusmiigs..luuk kaa!!!!! getlost.gif

Gandrīz kā teicu. Sapņu grāmatas autori vadās pēc stereotipiem un pieņēmumiem. Melns - slikts. Balts - labs. Enģelis - labi. Čūska - slikti. Un ja tulkotajam vārdam ir divi tulkojumi, tad vispār sanāk, ka tā sapņu grāmata vienu patiesību saka. "Jums var veikties labi" vai "Jums var veikties slikti". Tas nozīmē, ka jebkā tev veiktos, vienalga grāmatā būs teikta taisnība. PUPU MIZAS! Sapņi ir kas vairāk par cilvēku pieņēmumiem par labo, ļauno, kaislīgo un pazemīgo. Sapņi ir ceļi, kas ved tālāk aiz saprāta robežām - uz paralēlām pasaulēm, transā, iemācieties sapņot un sapratīsiet. Es domāju, kad zinat, ka esat sapnī, pamēģiniet iziet astrālajā - būs jautri!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
anti blinke
iesūtīt 19.07.2004 20:27
Raksts #11


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: CĒSIS



shajaa graamataa naw raxtiits "tev gaidaama weixme"utt.
eh...kaada atskiriiba tev ko skaidrot,jo tu esi ienjeemis galwaa vienu un negribi nemz pielaut lai tu pats domaatu un saaktu ticeet kam citam! mad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
vanesa
iesūtīt 20.07.2004 12:29
Raksts #12


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 15.05.04
Kur: tur, kur nevajadzētu



Katrs pasauli uztver savādāk un sapņus arī. Ja esi pietiekami gudrs tad sapratīsi sapņu tulki neder visiem. Varbūt tas sapņu tulks iztulkos tavu sapni, bet manu ne. Un tomēr sapņus nevar iztulkot tas ir tāpat kā spriest par teikumu ja zini tik dažus vārdus kas tai teikumā bija.

Šo rakstu rediģēja vanesa: 20.07.2004 12:31
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
anti blinke
iesūtīt 20.07.2004 20:10
Raksts #13


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: CĒSIS



..un tomeer shaada graamatas paliidz saprast dazas lietas...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
spitzbube
iesūtīt 20.07.2004 20:14
Raksts #14


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.04
Kur: krāsu ledusskapis



neticu spanju gramatai paluko jo gandriz pie katra sapnja paveida ir raxtiits naave.man kaadas 5 reizes tabija kad tiku pie naaves!bet nekas nenotika!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Boņa
iesūtīt 20.07.2004 22:51
Raksts #15


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.05.04
Kur: Latgale



Pilnībā piekrītu. Tur viss tiek vērtēts galejībās. Turklāt jēgas nekādas, jo tie pareģojumi nekad nepiepildās (tad tev jau vajadzēja būt 5 reizes mirušai un reinkarnējušai.)

CITĀTS
..un tomeer shaada graamatas paliidz saprast dazas lietas...


Nu zini, es ļoti šaubos, ka cilvēks nesaprot, ka sarkanas rozes viņa sapnī saistās ar kaisli vai mīlestību. Vai, teiksim, asiņojošs zobs - ar slimību. Loģiskā domāšana, mīļie. Loģiskā domāšana. Ir laiks, kad nevajag domāt, bet ja jau mēs mēģinam analizēt, tad lūk...

Šo rakstu rediģēja Boņa: 20.07.2004 22:53
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Crash
iesūtīt 20.07.2004 23:02
Raksts #16


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.07.04
Kur: Riga, Latvia



CITĀTS(Boņa @ 20.07.2004 22:51)
Pilnībā piekrītu. Tur viss tiek vērtēts galejībās. Turklāt jēgas nekādas, jo tie pareģojumi nekad nepiepildās (tad tev jau vajadzēja būt 5 reizes mirušai un reinkarnējušai.)

CITĀTS
..un tomeer shaada graamatas paliidz saprast dazas lietas...


Nu zini, es ļoti šaubos, ka cilvēks nesaprot, ka sarkanas rozes viņa sapnī saistās ar kaisli vai mīlestību. Vai, teiksim, asiņojošs zobs - ar slimību. Loģiskā domāšana, mīļie. Loģiskā domāšana. Ir laiks, kad nevajag domāt, bet ja jau mēs mēģinam analizēt, tad lūk...

Tais graamataas logjikas ir visai pamaz... Kaadreiz pats paskaties, ta redzeesi wink.gif

Es pats taas sapnju graamatas nelietoju, jo nevaru atrast muusdieniigu versiju, kur buutu iekljauti arii muusdienu tehnologjijas sniegumu redzeeshana sapnjos...

Šo rakstu rediģēja Crash: 20.07.2004 23:02
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
MisGoldfish
iesūtīt 21.07.2004 12:53
Raksts #17


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04



Es pilnībā ticu tam, ka daži sapņi ir nozīmīgi!!!! Es vienkārši ZINU, ka tā tas ir! cool.gif

Bet jāatceras, ka tādi nav visi. Vot ZĪMĪGOS sapņus gan ir jēga tulkot, un arī vajag tulkot! Tikai jāprot atšķirt zīmīgos sapņus no parastajiem. Pēc zīmīgiem sapņiem cilvēks pamostas satraukts, tie ir izteiksmīgi, skaidri, un pamostoties tu, visticamāk, atcerēsies pat dažādas detaļas, pat vēl vairāk -tu vienkārši jutīsi, ka šis sapnis kaut ko nozīmē. Tad nju ir jēga arī ķerties pie sapņu grāmatas, bet cik es zinu jāprot atšķirt labu sapņu grāmatu no ne sevišķi izdevušās. Nju cik es zinu tās labākās ir sarakstījuši psihologi...., jo tie tiešām prot tulkot zemapziņas zīmes. Protams, vislabāk pašam tos censties tulkot, jo mēs taču paši vislabāk zinām savu dzīvi un sajūtas, kas bija sapnī!!!! Vai tās bija pozitīvas, vai nē? Tādi sapņi var cilvēku brīdināt, pateikt daudz ko priekšā utt.! Bet jāņem vērā, ka zīmīgie sapņi nav katru nakti- tie ir ļoti reti un pat varbūt ne visi tos redz!!!! huh.gif

Kā tad ir ar parastajiem sapņiem? Neapšaubāmi arī tos IR jēga tulkot!!! grin.gif Bet šādu sapņu tulkošanai NEDER sapņu grāmatas!!! Jo parastie sapņi neziņo par nākotni. Tos tulkojot mēs vienkārši varam labāk izprast sevi- to kādas ilgas vai bailes dzīvo mūsu zemapziņā- tos sapņus mēs varam paši tulkot, jo tie nudien nav sarežģīti!!! Tas pat ir ļoti derīgi, jo palīdz labāk izprast sevi un to kas darās mūsu zemapziņā!!!!

Un tiem, kas smīkņā par šādu iespēju laughing.gif -pateikšu, ka mūsu sapņi nav nekāds "sviesc", bet gan pasaka daudz ko par mums pašiem, jo tie ir mūsu smadzeņu augļi whistling.gif -tāpat kā pēc tā ko cilvēks runā var pateikt kāds viņš ir, tāpat arī sapņi parāda, kas mēs īstenībā esam, ko gribam, no kā baidāmies, vairāmies uztraucamies, ilgojamies utt.

Es nevēlos aizskart neviena domas wink.gif , bet vienkārši tāds ir mans skatījums. blush.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
anti blinke
iesūtīt 21.07.2004 14:14
Raksts #18


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: CĒSIS



CITĀTS(Boņa @ 20.07.2004 22:51)
Pilnībā piekrītu. Tur viss tiek vērtēts galejībās. Turklāt jēgas nekādas, jo tie pareģojumi nekad nepiepildās (tad tev jau vajadzēja būt 5 reizes mirušai un reinkarnējušai.)

mad.gif mad.gif mad.gif ...TUR NAW RAXTIITS PAR PAREGOJUMIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!! mad.gif
kaadu laicinju atpakalj man pa dziiviitigaaja nu taaa sad.gif un sapnjos arii tas atspoguljojaas..... un izlasot par lietaam ko tur redzeeju,tieshaam iznaaca taa kaa arii ir un kaa notika
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 21.07.2004 14:20
Raksts #19


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



Es neticu nekādiem sapņiem, tie ir vienkārši pa dienu salasījušies notikumi un domas... grin.gif bet man patīk sapņot... rolleyes_a.gif man šķiet, ka to sapņu skaidrojumi ir baigi kļūdaini...esmu mēģinājusi tulkot, bet sanāca baigās muļķības... grin.gif rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Winged
iesūtīt 22.07.2004 11:26
Raksts #20


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.06.04
Kur: Jūrmala



Es noteikti ticu sapnjiem tajā zinjā-tas,kas notiek mūsu galvinjās,kamēr mēs guljam noteikti ir kaut kādā zinjā saistīts ar mūsu reālo dzīvi..Wai jums naw tā gadījies,ka dzīvē,kāds notikums liekas jau bijiss? Jā tā,tad mēs jau to esam pieredzējushi sawos sapnjos... sleeping.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

6 Lapas V   1 2 3 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 21:59