Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> zobencinu teninu nometne, vasara
bondaronkuls
iesūtīt 04.02.2007 17:31
Raksts #1


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.04.06



ir doma man un axelam uztaisit 2-4 dienu treninu nometni suntazos

trenini ar bufiem padediem kociniekiem un mos ari dzelziem

varetu pedeja diena taisit turniru

dalibas maksas nebutu un dzivosana teltis

sobrid gribam zinat kas varetu pieteikties


Šo rakstu rediģēja bondaronkuls: 04.02.2007 17:32
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V   1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Raine
iesūtīt 05.02.2007 00:46
Raksts #2


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.03.04



Oh well... varētu mēģināt piedalīties šajā pasākuma, ja nesakritīs ar kaut ko steidzamu.
Varbūt pat beidzot iemācīšos daudz maz normāli cīnīties/atjaunošu ierūsējušās zināšanas. biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 05.02.2007 00:55
Raksts #3


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Izklausās itin interesanti.

Taču droši vien tur ir jāuzliek nosacījumi, ka šī nometne ir bezalkaholiska (atšķirībā no vairuma nometnēm, jo te tas tiešām varētu būt bīstami), kā arī tad nopietni jāpadomā par dažāda vajadzīgā stuff'a savākšanu un kaut kādas specifiskas programmas izstrādāšanu šādas formas pasākumam.

Aicinu vienkārši izdzēst liekos postus no šī pavediena.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DarkJedi
iesūtīt 05.02.2007 09:08
Raksts #4


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.05
Kur: Kaut kur galaktikā



Kad šāds pasākums plānojas? Ziemā pie –35 grādiem (kas gan šogad laikam nebūs) gluži nebūtu vēlme gulēt zem klajas debess teltī. smile.gif

Bet tā pasākums izklausās saistošs, jo sen kā gaidu iespēju dabūt zilu aci, salauztu roku, kā arī zobi man šķiet izauguši par daudz. tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 05.02.2007 09:35
Raksts #5


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Man personīgi tā īsti pasākums nevelk, bet nu tīri konceptuāli un idejiski tā liekas laba doma.

Vēl kas -- varbūt to vajag pasniegt kā sava veida čempionātu, kur tiks noskaidrots šī gada krutākais zobina vicinātājs. Kā alternatīvu tiem viduslaiku festiem, tikai foršāku. Moška kādu kaujas uzvedumu. Tas varētu būt interesanti arī tiem, kas paši īpaši nealkst klopēties, toties labprāt paskatītos un izbaudītu labu tusiņu.

Šo rakstu rediģēja Kamazs: 05.02.2007 09:35
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bondaronkuls
iesūtīt 05.02.2007 10:50
Raksts #6


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.04.06



tas noteikti notiks vasara un cemjonats varetu but tiesam laba doma
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
AxelBladd
iesūtīt 05.02.2007 11:05
Raksts #7


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.01.04
Kur: ZzZ



CITĀTS(Andza @ 05.02.2007 00:55) [snapback]1100515[/snapback]

Izklausās itin interesanti.

Taču droši vien tur ir jāuzliek nosacījumi, ka šī nometne ir bezalkaholiska (atšķirībā no vairuma nometnēm, jo te tas tiešām varētu būt bīstami), kā arī tad nopietni jāpadomā par dažāda vajadzīgā stuff'a savākšanu un kaut kādas specifiskas programmas izstrādāšanu šādas formas pasākumam.



Atbalstu, tāda nometne jātaisa bezalkaholiska. Tā kā viss tas vēl ir tikai idejas līmenī, tad par pārējo domās, ja tauta atbalstis šo domu.


CITĀTS(DarkJedi @ 05.02.2007 09:08) [snapback]1100526[/snapback]

Kad šāds pasākums plānojas? Ziemā pie –35 grādiem (kas gan šogad laikam nebūs) gluži nebūtu vēlme gulēt zem klajas debess teltī. smile.gif


Pasākums noteikti nenotiks ziemā -35 grādos. Vasara tam būtu vispiemērotākais laiks.

CITĀTS(DarkJedi @ 05.02.2007 09:08) [snapback]1100526[/snapback]

Bet tā pasākums izklausās saistošs, jo sen kā gaidu iespēju dabūt zilu aci, salauztu roku, kā arī zobi man šķiet izauguši par daudz. tongue.gif


Nu re tev paveras lieliska iespēja grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Svivens
iesūtīt 07.02.2007 17:12
Raksts #8


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.04



Čempionāts starp pieciem cilvēkiem nav nopietni. bez tam man liekas sacensības ar treniņu kopā neiet (uzreiz gribās visu sasteigt. Izkauties savā starpā mēs tāpat varēsim.
būtu neslikti to rīkot pirms Valmieras. Tad varētu biežāk kauties bruņās un labāk sagatavoties turnīriem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 07.02.2007 19:12
Raksts #9


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



Hmm, un tie, kas grib tikai paskatīties, arī drīkstēs braukt?

UN tie, kam iemaņas ir nulle (vai mīnusos), bet kas tomēr gribēs pavicināt zobenu un labākajā gadījumā pat kaut ko apgūt? Vai arī pasākums būs paredzēts tikai tiem, kas prot cīnīties un grib parādīt, "Cik es esmu kruts un kā es vicinos ar zobenu"?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 07.02.2007 19:26
Raksts #10


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



To, cik kurš ir kruts, tie, kurus tas interesē, zina arī tāpat. Man šis pasākums izklausās pēc vienkārši varianta kā cilvēkiem, kam interesē zobencīņa (vienalga no pirmās vai trešās personas) patīkami pavadīt pāris dienas.

Līdz ar to, ja nekas svarīgāks nemaisīs, piedalīšos.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 07.02.2007 21:05
Raksts #11


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



CITĀTS
UN tie, kam iemaņas ir nulle (vai mīnusos), bet kas tomēr gribēs pavicināt zobenu un labākajā gadījumā pat kaut ko apgūt? Vai arī pasākums būs paredzēts tikai tiem, kas prot cīnīties un grib parādīt, "Cik es esmu kruts un kā es vicinos ar zobenu"?

IMO, ikviens var mierīgi piedalīties. Patiesībā būtu pat tīri forši, ja novāktos vairāki tie, kas nekad neko tādu nav mēģinājuši.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 09.02.2007 10:47
Raksts #12


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Mani ar tāds pasākums varētu interesēt. Vienīgi nevar jau zināt kā sanāk ar atvaļinājumiem un visādiem citādiem pasākumiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hworang666
iesūtīt 09.02.2007 20:43
Raksts #13


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.05.06
Kur: Atprātojot atprātotājus...



Kāda stila zobencīņām te iet runa? Mēs prosta trenējamies vicināt zobentiņus un kuram labāk sanāk, tas krutāks, jeb kādam ir aptuveni septītais kyu kendo, vai arī vnk brīvdienās iet uz aikido un mācās cīnīties ar bokkenu? Ideja tiešām ir laba, bet pilnībā noteikti tai jābūt bezalkaholiskajai nometnei... Kā nekā, ieroči+alkahols=nepatikšanas... Bet tik tiešām, ja visu laicīgi izdomāsim: count me in! two_handed.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pūķēns Sāra
iesūtīt 09.02.2007 21:18
Raksts #14


Gadalaiku aizstāve
Grupas ikona

Grupa: Spēļu pārziņi
Pievienojās: 14.11.05
Kur: Visa sākumā, vidū un beigās
Spēļu pavēlniece



Tātad, Hwo piesējās par ieročiem, man laiks piesieties par koordinātām un apstākļiem. laughing.gif

Tātad sākuma tika minēti Suntaži, cik noprotams, un teltis, bet vai tuvumā būs vieta, kaut lai aizietu nomazgāt rokas un izdarīt dabiskās vajadzības? Vai to visu vajadzēs darīt tuvākā strautā un mežā aiz koka? Arī tieši vieta... vai tā pietiks visiem gribētājiem, to būs iespējams sadalīt, tā teikt, gulēšanas un darbības zonā?
Kā arī runājot par laiku. Tika pieminēta vasara, bet vasarā ietilpst trīs mēneši, kurā no tiem jūs domājat? Un aptuveni mēneša sākumā vai beigās?

Visā visumā šis viss vilina un ja viss būs saplānots savlaicīgi, tad varēsiet novērot vienu neprašu, kas cenšas, ko iemācīties... es gribētu arī piebilst, ka vajadzības gadījumā uz manu palīdzību varat rēķināties, jo īpaši organizēšanas gadījumā, un es būtu pateicīga, ja organizatori man privāti paziņotu par šiem pāris sīkumiem un vēl šo to, ieskaitot Hwo jautājumu atbildes.


Jau savlaicīgi ar pateicību
Pūķēns
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 11.02.2007 12:43
Raksts #15


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Par roku mazgāšanu, protams, es nezinu, bet jautājums par dabiskajām vajadzībām šādos pasākumos parasti tiek atrisināts vienkārši - izrokam bedri, sasitam koka karkasu mazmājiņas formā, apvelkam ar necaurspīdīgu plēvi, lai šī daile nav jāvēro visiem garāmgājējiem, un lieta darīta. Pēc pasākuma bedre tiek aizrakta ciet un visi laimīgi. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mr Bl@ck
iesūtīt 11.02.2007 13:09
Raksts #16


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.06.04
Kur: In shadows, looking how the fate unfolds



Atbalstu, viennozīmīgi.
Protams ja tas neiekrīt kaut kur ap jūnija sākumu, vai tad kad jāiesniedz dokumenti universitātēs.
Nometne bez alkohola? Ideja ir laba. (atslēgas vārds ideja)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 11.02.2007 16:50
Raksts #17


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



vecā viedā vīra padoms - parūpējieties par daudz pārsienamā materiāla, dezinfekcijas un šūšanas līdzekļiem, un vēlams dežūrējošu mediķu brigādi ar helīti. Kā savulaik sacīja viens vieds treneris pie kā bija tas gods- jesļi un pacana čerez um ņedahoģit, doiģot čerez ruki nogi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 12.02.2007 08:37
Raksts #18


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



es labpraat piedaliitos kautkaadu manevru izmeigginaassanaa. passa zobenciinnas skilu man attiistiit absoluuti nav nepieciessams tongue.gif

Šo rakstu rediģēja aFēra: 13.02.2007 23:10
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 12.02.2007 11:22
Raksts #19


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Ai, tas tomēr ir briesmīgi!

Mēs, protams, respektējam Kedrika panākumus zobenvicināšanas jomā, taču es tomēr nesaprotu kapēc jāraksta tādi komentāri?

Tip mēs visi izskatamies pēc tādiem tizleņiem un tik ļoti tendēti uz pašiznīcību? Protams, es piekrītu, ka tādā nometnē ir nepieciešami līdzi šādi tādi tūļi ar kuriem apsiet pārsistus pirkstus, bet nu kapēc tas pārspīlējums par tiem helikopteriem?

Vot nesaprotu vai vecā, viedā vīra ieteikums ir draudzīgs vai tomēr velk uz kašķi. Man jau vairāk liekas, ka uz kašķi. Tāda milzīga skatīšanās no augšas..

Es jau domāju, ka es pārprotu, jo man jau gribētos, ka mēs visi tā draudzīgi nevis aiz muguras berzētu rokas aiz prieka, ka redz kā tam tur pārsita galvu, a tam rokas ar zilumiem. Nemaz jau nerunājot par mazo zaļo skaudības velniņu, ka kādam pēkšņi var sanākt labāk...

Šo rakstu rediģēja Sindra: 12.02.2007 11:23
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Romija
iesūtīt 12.02.2007 11:28
Raksts #20


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



CITĀTS(Sindra @ 12.02.2007 11:22) [snapback]1103112[/snapback]

Protams, es piekrītu, ka tādā nometnē ir nepieciešami līdzi šādi tādi tūļi ar kuriem apsiet pārsistus pirkstus, bet nu kapēc tas pārspīlējums par tiem helikopteriem?

Pārsēji un saldējuma kociņi - saku no pieredzes (ļoti labi var iešinot lauztu vai gandrīz lauztu pirkstu). Auksts ūdens tuvumā arī ir tīri patīkama lieta. Kaut kā bez helikopteriem pagaidām ir sanācis iztikt, bet vismaz vienu mašīnu un šoferi gan vajag. Mazums, kas var gadīties pat uzmanīgi trenējoties. Bet tas jau tāpat kā kaut vai jebkurā LARPā - labi, ja ir kāds, kas pārzina saitēšanu un citas neatliekamās palīdzības lietas.

Neuztraucies, Sindra! Ir cilvēki, kam vajag pašapliecināties un iedzelt. Bet tas vēl nevienu nav padarījis ne labāku, ne sliktāku.

Šo rakstu rediģēja Etasi: 12.02.2007 11:29
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V   1 2 3 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 24.04.2024 15:53