Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Viņpus Dziļā meža. Malaszemes hronikas, Pols Stjuarts, Kriss Ridels.
ils
iesūtīt 25.08.2003 11:22
Raksts #1


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
Grupas ikona

Grupa: Dienas Pareģis
Pievienojās: 29.07.03
Kur: Rīga
Dienas Pareģis 2009



http://books.fantasticfiction.co.uk/n11/n5...?authorid=10095
Es nopirku un sāku lasīt, gan krieviski, šo grāmatu.
Superkolosāli piedzīvojumi superfantastiskā pasaulē! Tā nedublē, ne Tolkinu, ne Dž. K. R. Es esmu stāvā sajūsmā! Turklāt tas ir seriāls.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Elentari
iesūtīt 03.08.2004 13:50
Raksts #21


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.11.03



[bezgarumziimju teksts]Teikt, ka ilustraacijas ir lieliskas, ir nepateikt neko. Tikai dazhviet taas trauceeja saglabaat intrigu - pirms vel izlasiits, atteelaa jau redzams, kaa Zareens izglaabies/iekuulies nepatikshanaas.
Graamata kaa viens liels karuselis - briesmeklis aiz briesmeklja, nepaspeej izglaabties no vienaam nepatikshanam, kad naakamaas jau aiz stuura (vai, citaadi izsakoties, aiz Zuuzubisa koka, vai Kaapurputna kuuninjas, Asinsozola saknes...).
Nodaljas par Pinkulaaci, manupraat, vislabaakaas graamataa.
Taapat man ljoti simpatizeeja sizhetas iepitas "nenoieshanas no takas" teema. Bet grozies kaa gribi, Zareens nekad nav atradies uz takas, jo vinna "liktenis tachu ir vinpus Dzillaa mezha".[/bezgarumziimju teksts]
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
dzindzins
iesūtīt 22.02.2005 14:28
Raksts #22


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.05
Kur: house of rising sun.



tiesam forsa gramata...tulit saksu lasit 2. dalu gan jau bus laba! tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 11.04.2005 16:47
Raksts #23


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Patiesi laba grāmata, kuru ir vērts izlasīt, jo tā aizrauj... wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Immortal
iesūtīt 11.04.2005 17:00
Raksts #24


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.04
Kur: šūpuļtīklā zem bumbieres...



Jup, es jau kādu laiku atpakaļ izlasīju...baigi labā! grin.gif MAn tā ļoti, ļoti patika! Es tagad gribu izlasīt arī otro daļu...
Man vienīgi palika žēl Pinkulāča..viņš bija foršiņš! Un Zarēns tik piemīlīgs... smile.gif
Cerams, ka otrā ir tikpat interesanta!! Kāds var pastāstīt kas tur notika?

Šo rakstu rediģēja Immortal: 11.04.2005 17:01
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
joua
iesūtīt 11.12.2005 13:14
Raksts #25


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.11.05
Kur: 20 metrus virs zombiju pūļa, cīnoties par izdzīvošanu



baigi spraigs sizjets-ne mirkli nevareeju atrauties.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Rosie Cotton
iesūtīt 21.12.2005 19:04
Raksts #26


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.01.04



Nupat izlasīju un, jāteic, nevaru saprat, par ko tauta te sajūsminās. Sižeta, imho, nekāda, šķiet, ka Zarēns un viņa diezgan sterotipizētais "ceļš" autoram bijis vajadzīgs tikai tāpēc, lai demonstrētu savu bagāto iztēli - redz, cik daudz dažnedažādus mošķus es varu izdomāt!
Priekš bērniem grāmata nav, jo briesmoņu par daudz un par riebīgu, pieaugušajiem arī ne, jo sižets pārāk rudimentārs - slepus nolikts bērns, ceļo nez uz kurieni, iekuļas nepatikšanās, beidzot atrod savu īsto tēvu...
Nezinu, ko domāt. Nesaprotu, kāpēc pie mums tiek tulkoti visādi smurgi, nevis laba fantāzija.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bille
iesūtīt 27.12.2005 17:20
Raksts #27


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.08.04



Esmu lasījusi "Viņpus dziļā meža", man patika, daudz brīnumainu būtņu.. manā stilā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Snorkes Jaunkund...
iesūtīt 09.02.2006 21:32
Raksts #28


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Zilganzaļā, saules caurspīdētā, jūras vilnī



Man jau nu ļoti patīk. Es izlasīju pirmo grāmatu un tagad lasu otro. manam patikt. grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Neons mežģīnes u...
iesūtīt 02.05.2006 16:28
Raksts #29


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.04.06
Kur: Angīnas gūstā!



Jā, ļoti laba grāmata...!
Nevar vien nopriecāties par visām tām radībām! un man liekas,ka es pat apraudājos kad tu to zvēru kā nu viņu sauca apēda tie mazie mošķi kuru nosaukumus es arī protams neatceros... blush.gif
lai nu kā tu bija, ka tas lāčveīdīgais dzīvnieks bija puikas draugs un viņiem uzbruka mazie mežonēni un lāčveidīgais uzlika zēnu kokā kur viņš paglābās ni mazajiem mošķiem! laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bremze...
iesūtīt 05.06.2006 09:26
Raksts #30


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.12.05



Man jau baaaigi patikaas... wink.gif wnk - perfee... grin.gif gaidu tresho dalju... bet vai tad ira arii kkaada multene ? huh.gif gribeetos jaw.. bet shausmiigi patikaas, bet taa punkulaaciisha palika zheel crying.gif ...
pinkulaaciii - naaC atpakaalj.... crying.gif


''Kas ir?'' Zarēns ierunājās un iespurdzās. ''Tu taču man neteiksi, ka baidies no tiem tur!''
Pinkulācis tikai īdēja vēl skaļāk un drebēja no ausu galiņiem līdz pakaļkāju nagiem. Zarēns varēja vienīgi turēties.
''Vig - vig!'' pinkulāvis ieaurojās.
Kamēr Zarēns vēroja, pūkaino, oranžo radījumu skaits dubultojās vēlreiz. Tie šaudījās apkārt krēslas atblāzmā uz vienu un uz otru pusi, bet tuvāk nepienāca. Pinkulācis kļuva aizvien satrauktāks. Viņš nemierīgi mīņājās no vienas kājas uz otru, visu laiku īdēdams.
Beidzot tam bija diezgan. ''Vū - vū!'' tas iesaucās.
Pinkulācis metās uz priekšu, Zarēns sagrāba tā garo spalvu un cieši turējās. Tas neprātīgi joņoja cauri mežam. Bum, bum, bum. Zarēna vienīgās rūpes bija nenokrist. Viņš pameta acis atpakaļ. nebija nekādu šaubu, kas notiek: oranžie dūnu kamoli dzinās pakaļ.
Zarēna sirds tagad aulekšoja. Katrs atsevišķi mazie radījumi bija izskatījušies jauki, bet grupā tiem piemita kaut kas dīvaini draudīgs.
Pinkulācis skrēja aizvien ātrāk un ātrāk. Tas lauzās cauri mežam, saplacinādams visu savā ceļā. Atkal un atkal Zarēnam nācās pieplakt aiz tā milzīgās galvas, kad pretī sitās zari un krūmi. Vigvigi tikai sekoja pa ceļu, ko lielais zvērs izlauza, - un nepagāja ilgs laiks, kad priešējie to bija panākuši.
Zarēns raižu pilns skatījās lejup. Četri vai pieci radījumi tagad lēca virsū pinkulāča ķepām ik reizi, kad tās pieskārās zemei. Pēkšņi viens no tiem pieķērās.
''Augstās debesis!'' Zarēns noelsās, kad pūkainais kamols vidū pāršķēlās un parādijās divas rindas mežonīgu zobu kā lācu lamatu spīles. Nākamajā mirklī zobi iecirtās pinkulāča kājā.
''Vū- ūūūūū!'' tas spalgi iekliedzās.
Zarēns vēl joprojām turējās, cik varēdams, kad pinkulācis pieliecās uz priekšu, norāva vigvigu nost un aizmeta projām. Mežonīgais mazais zvērēns aizripoja pa zemi, toties tā vietā jau bija četri citi.
''Dragā viņus! Saspied viņus!'' kliedza Zarēns.
Bet tas bija bezcerīgi. Lai cik vigvigu pinkulācis aizmeta pa gaisu, ducis vai vairāk citu allaž ieņēma to vietu. Tie ķērās klāt pie pakaļkājām un ķepām; tie līda augšā pa pinkulāča muguru tuvāk kaklam, augšup pie Zarēna.
''Palīdzi man!'' viņš kliedza.
Pinkulācis pēkšņi pieslējās stāvus un apstājās pie augsta koka. Zarēns sajuta lielās ķepas sev ap vidukli, kad tas noņēma viņu no pleciem un uzcēla augstu koka zaros, tālu projām, kur asinskārie vigvigi viņu nevarēja sasniegt.
''Za-vū-ns,'' tas teica. ''Dra-vū-gi.''
''Tu arī kāp augšā,'' teica Zarēns. Bet paskatījies pinkulāča skumjajās acīs, viņš saprata, ka tas nemūžam nebūtu iespējams.
Vigvigi iekodās pinkulāča kājās atkal un atkal, līdz beidzot milzīgais zvērs ar klusu vaidu novēlās zemē. Tā ķermeni uzreiz noklāja niknie radījumi.
Zarēnam acīs sariesās asaras. Viņš novērsās, nespēdams skatīties. Viņš aizspieda ausis ar rokām, bet nevarēja nedzirdēt, kā kliedz pinkulācis, kas turpināja cīņu.
Tad dziļajā mežā iestājās klusums. Zarēns zināja, ka viss ir beidzies.
''Ak, pinkulāci,'' viņš š'mukstēja. ''Kāpēc? Kāpēc? Kāpēc?'' Viņš gribēja lēkt zemē ar nazi rokā un nogalināt vigvigus visus līdz pēdējam. Viņš gribēja atriebt sava drauga nāvi. Tomēr viņš pārāl labi zināja, ka neko nebija iespējams darīt.
Zarēns izslaucīja acis un paskatījās lejup. Vigvigi bija projām. Bet no pinkulāča nekas nebija palicis pāri, ne kaula, ne zoba vai naga, ne skrandas no sūnām cauraugušās vilnas. No tālienes atskanēja kāda pinkulāča vientuļā jodelēšana. Tā sirdi plosošais sauciens laiku pa laikam atbalsojās cauri kokiem.
Zarēns cieši satvēra rokā se kaklā pakarināto zobu. Viņš iešņukstējās. ''Tas tagad nevar tev atsaukties,'' viņš caur asarām nočukstēja. ''Nekad vairs nevarēs.'' crying.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 05.06.2006 15:59
Raksts #31


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē



Šī ir tik tiešām ir forša grāmata! Iesaku izlasīt arī grāmatas otro daļu "Vētras burinieks". Laikam tā saucās. Kaut arī man liekas, ka tomēr nosaukums bija savādāks.
Nu, lai nu kā. Grāmatā ir izcila fantāzija, piedzīvojumi, zīmējumi un būtnes. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kmn
iesūtīt 06.06.2006 17:54
Raksts #32


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.05.06
Kur: printerī. ( ><) bāc. jau atkal.



jap grin.gif triktiigi lapaa grin.gif tiku liiidz nodaljai kur nomira tas suns.. smuki vaaki grin.gif man patiikas grin.gif smuks dizains - galvenais iemesls graamatas nopirkshanai grin.gif

Šo rakstu rediģēja kmn: 06.06.2006 17:57
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ouens
iesūtīt 27.08.2006 01:06
Raksts #33


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 16.02.05
Kur: te.



Super grāmata. Man patika, pagājušajā vasarā izlasīju pirmo daļu, nez kur biju dabūjusi, šodien nopirku pirmo un otro.
Šonakt laikam negulēšu happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kristīne
iesūtīt 30.08.2006 17:39
Raksts #34


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.05.05
Kur: Drūmkaktē



Ilustrācijas lieliskas, sižets aizraujošs, bet...Bet.Man tas īsti nepatika.Tie briesmoņi un vēl šis tas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ditinj
iesūtīt 08.09.2006 23:56
Raksts #35


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.06



Vienu vasaru, kad man uzdāvināja pārsvarā tikai naudu uz dzimšanas dienu, nopirku pirmo grāmatu.
Ļoti interesanta, neparasta. Reizēm skumja. īpaši par Pinkulāci (raudāju...visas reizes, kad lasīju).
Nabaga Pinkulācis... crying.gif
Gribēju pirkt arī otro grāmatu, bet nenopirku.. Žēl... Būs laikam jāpameklē smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
(sun)
iesūtīt 09.09.2006 10:19
Raksts #36


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.06
Dzejnieks 2009



man ljoti patika Laacis....bet vinjsh nomira sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
nenuil
iesūtīt 09.09.2006 13:12
Raksts #37


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.01.06
Kur: šodien zeme iztiks bez mums
Novembra mākslinieks 2009



Izlasīju jau pirms kāda ilgāka laika. Šķiet, ka divas grāmatas. Un man likās pārāk bērnišķīga, kaut vai to visu nosaukumu dēļ. Sižets arī nebija no tiem labākajiem. Vienīgi ilustrācijas jaukas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
šausmiņa
iesūtīt 03.10.2007 19:57
Raksts #38


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.02.07
Kur: manis nav, tur ir citi.



Esmu lasījusi "Malaszemes Hronikas : Viņpus Dziļā meža" un vēl vienu šī autora darbu, tikai neatceros nosaukumu.
Grāmata bij interesanta, it īpaši tās līdzība ar LOTR un HP.

Vērtējums 7,5 n0 10
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
washulis
iesūtīt 05.10.2007 13:45
Raksts #39


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



lasīju latviski "viņpus dziļā meža" un secināju ka viņa nebija tik laba kā man liekas saucās "jezgas zeme" īsti neatceros vai tā saucās, bet arī tas pats autors un tā paša gleznotāja zīmējumi...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Flightless Bird
iesūtīt 06.10.2007 20:03
Raksts #40


Strādā "Caurajā katlā" par trauku mazgātāju
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 12.08.06
Kur: tur kur putni dzied.



Vispirms izlasīju "Vētras dzinēju" un tikai pēc tam apķēros, ka tā taču ir otrā grāmata. Izlasīju arī "Viņpus dziļā meža", bet ta man nešķita tik saistoša, jo bija vairāk pretīgu vietu un arī sižets nebija tāds..
Kāds zin vai ir izdotas [un ja nav, tad kad būs] pārējās grāmatas? Es tā sapratu, ka ir četras..

Un "Jezgas zeme" salīdzinājumā ar tām divam bija pilnīgs un galīgs mēsls. Kaut kāda neizdevusies humoreska manā skatījumā.
Tik bērnišķīgi...


Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3 >
Fast ReplyAtbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.03.2024 03:27