Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Mans mistiskais notikums
Ledene
iesūtīt 20.10.2004 07:41
Raksts #1


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Kur: Rīga



Vakarnakt es pamodos, jo man skjita, ka kaads klauvee pie istabas durviim. Es atveeru acis un savaa priekshaa ieraudziiju kautko spociigu-tas bija kaads reegs vai kas tamliidziigs, kas mainiija izskatu un es tajaa uz paaris sekundeem noluukojos. Biju paaraak paarsteigta, lai nobiitos. Tagad domaaju, varbuut es to nosapnjoju... bet nee, es tachu peec tam veel pieceelos un izdzeeru glaazi udens, par to liecina tukshaa glaaze!
Ko juus par to sakaat? Esat redzejushi ko tamliidziigu??
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
spitzbube
iesūtīt 06.02.2005 18:21
Raksts #21


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.04
Kur: krāsu ledusskapis



un man jautājums :blink: ko tu vēlā vakarā darīji skolā?!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Olorin of Nienna
iesūtīt 07.02.2005 21:51
Raksts #22


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.05
Kur: mežā



Uz mani milzīgu iespaidu atstāja viena no mājām, kurā es dzīvoju, man ļoti ilgi pēc tam bija bail no tumsas.(es līdz 1ajai klasei pārvācos 4 reizes)
Māja bija Valteros, maybe kāds zin? Ļoti bieži kad vakarā kaut kur gāju, man bija sajūta, ka man kāds seko, man bija apm. 5 gadi. Es diezgan miglaini atceros, ka pat vienreiz skrēju atpakaļ no virtuves kliekdams un bija vēl daudzi visādi atgadījumi. Vienreiz biju tā pārbijies, ka nosēdēju uz poda visu nakti blush.gif . Izkārtojums bija tāds, ka vienā mājas pusē bija mana istaba no, kuras izejot taisni garajā gaitenī bija jāiet diezgan tālu lai tiktu uz tualeti. Pa vidu gaitenim bija ieeja divās istabās pa kreisi, kurās, toreiz man nezināmu iemeslu dēļ nekas neglabājās un tās bija pamestas.(laikam mana māte arī bija drusku māņticīga)
Tajās istabās arī neviens īpaši neuzturējās. Šausmīgi bieži izbijos, kad gāju pa gaiteni, bija ļoti briesmīga sajūta, kad likās, ka kāds seko un vienreiz pie durvju stenderes, kuras veda uz tumšo istabu, man parādijās tantiņa - vienkārša tantiņa stāvēja tur, kur bija jābūt durvīm. Tas bija kaut kas šausmīgs, kā es pārbijos, gribējās kliegt, bet nevarēju. Pēc tam man mamma pateica, ka pie durvju stenderes pakārusies mājas iepriekšējā īpašniece. Burvīga sajūta :blink: .Tas nav kaut kāds samurgojums, varat aizbraukt un uzprasīt valteros, gulbju ielā: "kurā mājā pakārās Nellija!"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Minkija69
iesūtīt 02.07.2005 11:59
Raksts #23


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.06.05



Kaut kas liidziigs ar mani notika pirms gada Ziemassveetkos. Toreiz es lloti slikti jutos....Es domaas saaku sarunaaties ar savu sargenngeli un luudzu, lai vins dod man kaadu ziimi, ja ir sadzirdeejis manu lugsnu. Pulstena laiku es iisti neatceros, bet es seedeeju skatiijos televizoru, kad pie loga atskaneeja 3 speeciigi klauveejieni. Tas bija neticami, jo es dziivoju 2. staavaa un turklaat pie loga nav koku, kuru zari sniegtos liidz loga ruutij. Kad es to aptveeru, tad nezinaaju, ko teikt. Sajuuta bija briiniska un skumjas izgaisa.... smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zuzee
iesūtīt 03.07.2005 09:20
Raksts #24


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.10.04



Tu redzeeji spoku Shiramikaru.....[ joks ]

Tu mosk redzeeji kaadu spoku or taadaa garaa...kaa man tevis zheel...tu laikam biji baigi paarbijusies....es kliegtu tik cik var!tikai taapeec,lai visi citi arii redz..janciigi gan!

mosk tu sapnoji or tev izlikaas....or...tu juuc praataa?

Šo rakstu rediģēja zuzee: 03.07.2005 09:20
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lauwinja
iesūtīt 03.07.2005 10:24
Raksts #25


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.05.05
Kur: tur, kur jūs nekad nebūsiet...



He!!es vienreiz gāju pa gaiteni(mājas) un priekšā man parādījās kaut kāds stāvs....es šausmīgi izbijos!He, izrādījās ka tā bija mana mamma un nekas cits!!

Baigi spocīgie stāstiņi jums te!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zuzee
iesūtīt 03.07.2005 10:26
Raksts #26


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.10.04



CITĀTS(Lauwinja @ 03.07.2005 12:24)
He!!es vienreiz gāju pa gaiteni(mājas) un priekšā man parādījās kaut kāds stāvs....es šausmīgi izbijos!He, izrādījās ka tā bija mana mamma un nekas cits!!

Baigi spocīgie stāstiņi jums te!!
*


lmao,ak tad no mammas jaabaidaas???
LOL

kad man bija kaadi triis meeneshi..mamma gaaja uz virtuvi pieninju uzsiliit or panemt...
nu un shai priekshaa spoks lido...shii neko... bet shamasi esot pie manas gultinjas piegaajis..
es laika buushu sveetiita...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
summer angel
iesūtīt 29.07.2005 13:27
Raksts #27


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.06.05



Es skatījos internetā un atradu šo to par mistiskiem atgadījumiem Latvijā...

Vadātājs, kas cilvēku ieved purvā vai liek apmaldīties meža biezoknī, — tās nav tikai vecas teikas. Teiču purvā ir vieta, kur ļaudis arī mūsdienās pazūd un iet bojā pat savas mājas durvju priekšā.


«Indričeva, kas dzīvoja pašā purva malā, bija iegājusi turpat aiz kūtiņas slotai zarus sagriezt,» stāsta vietējā iedzīvotāja Veneranda Bārbale. Pazudušās sievietes meklēšanā iesaistījušies desmitiem vietējie iedzīvotāji, līdz beidzot «atradām viņu purvā mirušu. Viņa bija izģērbusies, un drēbes bija samirkušas. Gan jau pa kādiem akačiem bija gājusi pāri. Tas bija ļoti tālu no viņas mājām, un viņa visu laiku pa purvu bija gājusi. Bet kādā sakarā, ja viņai māja bija redzama no tā mežiņa, — kādā sakarā viņa gāja tai purvā iekšā?» ir neizpratnē Veneranda Bārbale.

Šim gadījumam varētu nepievērst īpašu uzmanību, ja tas būtu vienīgais. Tieši tajā purva malā ir maldījušies neskaitāmi cilvēki, kas tur pārzina katru taku un cini.

Ir vietas, kur cilvēkam nekas nav jādara, un būtnes no paralēlajām pasaulēm pašas liek par sevi manīt. Krustpils pilī ir telpa, kur īpašos apstākļos ir iespējams novērot kaut ko līdzīgu kinofilmas fragmentam — cilvēki tur paši savām acīm var novērot kādu gadsimtiem senu notikumu.
-----------------------------------------------------------------------------------------------

Deviņdesmito gadu sākumā pilī ierīkota kafejnīca. Tur naktīs dežurējis jauns puisis. «Pie viņa šad un tad nāca ciemos kāda būtne,» stāsta muzeja darbiniece Dace Lukševica. «Turklāt viņa nenāca viena pati, bieži viņai bija pavadonis. Viņas aptuvenais siluets esot bijis tāda izteikta sievietes figūra, apģērbta brūnā apmetnī. Ļoti interesanti, ka viņiem notika arī sarunas. Sekoja būtnes jautājumi — kāpēc pilī ir tik auksti, kāpēc šeit neviens nedzīvo, kāpēc šeit ir tik neomulīgi?»

Kas ir šī būtne, kam joprojām rūp pils liktenis? Zīmīgi, ka sievietes rēgs parādās tieši kādreizējās pils virtuves telpās.
-----------------------------------------------------------------------------------------------

Blankenfeldes muižas nosaukums reti kuram kaut ko izsaka, taču to var uzskatīt par spoku visvairāk apsēsto muižu visā Latvijā. Pēc sastapšanās ar Blankenfeldes muižas rēgiem vieni ir sajukuši prātā, bet citi traģiski gājuši bojā. Un tās ir nevis teikas vai pasakas, bet baronu dzimtas hronika.


Starp Hānu dzimtas baroniem izcēlies Andreass Hāns, kas muižā dzīvojis 18. gadsimtā. Barons atšķirībā no citiem skeptiski izturējies pret pārdabiskām lietām un nolēmis kopā ar draugiem pārlaist nakti telpā, kur visvairāk spokojas.

Muižas pārvaldniece Milija Zīberte citē baronu hroniku: «No rīta, kad baronese nevar sagaidīt nevienu, kas nāktu brokastīs, viņa iet uz šo istabu, atver durvis un ierauga divus mirušus kaimiņu puišus, tad viņa ierauga savu vīru istabas kaktā pilnīgā vājprāta izskatā un mežsargu, kas sēž gultā. Viņa pieiet pie sava vīra, bet viņš viņā dumji blenž un nesaka tai neviena vārda.»
-----------------------------------------------------------------------------------------------

Reti kura pils Latvijā ir tik krāšņa un majestātiska kā Rundāles pils. Arhitekts Rastrelli ir darījis visu, lai pils būtu gracioza un izstarotu dzīvesprieku.
Tas liek domāt, ka Rundālei nav nekā kopīga ar drūmām pilīm, kuras apsēduši kādreizējo iemītnieku rēgi.
Tomēr cilvēki, kas Rundāles pilī ir strādājuši un dzīvojuši, liecina par pretējo.
«Mums bija jāiet pilī uz virtuvi pēc ūdens. Es dodos pēc ūdens, un ir pilnīgi tādi drebuļi, tāda riebīga sajūta, it kā kāds nāktu no muguras,» stāsta skolotājs Leonards Feldmanis, kurš savulaik dzīvojis Rundāles pilī. «Un vienreiz es nevarēju pāriet pāri skatuvei. Bija tāda sajūta, ka viens tevi tur pretī, un tu tālāk nevari iet.»
Arī pils direktors Imants Lancmanis atzīst, ka, pārlaižot nakti pilī, ir dzirdējis soļus blakus telpā. Šis gadījums dīvainā kārtā sasaucas ar kādu drūmu vēsturisku notikumu.
Direktora dzirdētie soļi atskanējuši kādreizējās hercoga guļamistabas apkaimē, kur noticis arī kāds pēkšņs un līdz galam neizskaidrots nāves gadījums...
-----------------------------------------------------------------------------------------------

Latvijas Televīzija 7. kanālā 14. oktobrī demonstrēja kārtējo sēriju no 11 sēriju cikla «Neparastās lietas».


Šoreiz — nervus stindzinošas neizskaidrojamas parādības Liepājas Karostas cietumā...

Liepājas karosta pamazām atgūstas no pamestības, kāda tur valdīja pēc padomju militāristu aiziešanas. Taču ir kāds nams, kas pēdējos gados ir kļuvis pat vēl drūmāks nekā līdz šim. Tā ir Karostas cietuma jeb virssardzes ēka.
Tagad tur darbojas entuziastu grupa, kas rīko ekskursijas un realitātes izrādes. Ikvienam apmeklētājam ir iespēja iejusties ieslodzītā lomā. Izrāžu veidotāji ir cieši pārliecināti, ka šajā namā spokojas.

Liepājas Karostas virssardzes nama aktīviste Līga Engelmane stāsta: «Pirms kāda mēneša, kad vedu ekskursantu grupu, bija šāda situācija: ir ap plkst. 19 vakarā, viss ir tumšs.

Skatāmies, pa šo koridori iet gaisma — tāda kā zibens. Gaismas stabs. Un es nenoreaģēju, es tiem ekskursantiem saku: jā, filmējiet un fotografējiet, un zibspuldzi varat lietot, te taču ir tumsa…

Viņi uz mani skatās: mums nav nevienam fotoaparāts līdzi. Un tad es sapratu, ka tā ir viņa, kas atkal ir nogājusi garām.»

Vairāki cilvēki virssardzes ēkā ir savām acīm redzējuši konkrētu, saskatāmu sievietes siluetu. Kā atceras Aivars Feldmanis, bijušais virssardzes priekšnieks,

«es noliekos gultā, un uzreiz, tikko es laižos snaudā, mani sāk stumt no gultas laukā. Atveru acis, tā baltā dāma, viņa stāv pie gultas! Un nākamajā brīdī viņa mani no gultas izstūma ārā! Pilnīgi stumj ārā no gultas, ar rokām, es pieceļos pārbijies, nav patīkama sajūta. Vēl tagad tirpuļi iziet caur kauliem.»
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tutanhamons
iesūtīt 27.08.2005 12:07
Raksts #28


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.08.05



Prrrff... spoki vairākkārt esmu ar tiem saskāries dažreiz dzirdu cilvēku soļus bēniņos. Vēlvienreiz redzēju spoku bēniņos vienreiz nofotogrāfēju spoku bēniņos un biju pārsteigts kad salīdzināju savu spoku ar drauga(kaiminja) nofotogrāfēto mājas pagalmā tie pilnīgi sakrita tad vēl pie mana kaimiņa mājas durvīm naktīs kāds klauvē vienreiz mans kaimiņš ieraudzīja plikpaurainu garu vīrieti kurš aizgāja projām pēc tam kad bija klauvējis un vēl interesantas lietiņas ir notikušas!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 09.09.2005 16:12
Raksts #29


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Ko tādu kā TU, mellenīt, piedzōvojusi gan neesmu, bet ir nācies sajust. Daudzas reizes un tas nebija patīkami. Kad ar draugu atpūtāmies viņa laukos, bija nakts un pēkšņi man kāds sāka gaudot pie ausīm. Šermuļi pār kauli9em skŗēja. Vēl pusi naktis bija dzirdami dažādi soļi...brr...es jau arī to būtu novēlusi uz sapņiem, ja vien no rīta visams manas drēbes nebūtu pa istabu izsvaidītas, laio gan vakarā t'
as bviju kārtīgi salikusi...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
**Kittie**
iesūtīt 13.09.2005 20:04
Raksts #30


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.09.05
Kur: vecrīga



man nau taa gadiijies,bet varbuut tas bija sapnja iespaidaa,ka pirms tam tu kaut ko redzeeji sapnii, un peec tam tas paraadiijaas. smile.gif es tiehaam nez.... var jau butu ka taa bija.. bet nu ja es jkaut ko taadu ieraudziitu es buut saakusi bljaut nedomaajot vai tas ir kaut kas diivains vaij nee.... grin.gif he bet tas ir interesanti...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinkerbellii
iesūtīt 13.09.2005 21:19
Raksts #31


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.09.05
Kur: Somewhere I belong...



Sakaraa ar sho tematu... Pirms nu jaw daudziem gadiem, kad biju diezgan mazinja, ar mani notika, kas liidziigs... Es guleeju viena pati nelielaa istabinjaa, seetinjaa (pamazaa gultaa)... Naktii man raadiijaas murgaa cuusku midzenis, paarbiilii es pamodos...vairaak nespeeju iemigt, bet tad peekshnji sev pie kaajgalja redzeeju baltu, miglas veida siluetu (izskatiijaas peec sievietes - tad ,protams, to nosaucu par raganu)... Nenormaali nobijos, tesos uz otru istabu pie omiites, tachu, kad skreeju garaam tam siluetam, man gar plecu nogaaja stindzinoshsh aukstums, taada kaa auksta dvasha...veejsh... Peec tam no riita pamodos, otraas istabas gultaa, un, jaa.... viss, kas notika pagaajushajaa naktii bija...pa iistam! ohmy.gif Neviens gan man neticeeja...bet to, ko redzeeju zinu gan...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
dzinnija
iesūtīt 02.10.2005 19:44
Raksts #32


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.05
Kur: kaut kur skolas gaiteņos :)



varbūt tā bija jaka kas bija pakarināta uz durvīm laughing.gif whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mazais meža brie...
iesūtīt 07.10.2005 13:23
Raksts #33


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.10.05
Kur: Shovakar koka dobumaa, ciemos pie vaavereem



Ko tu dariiji pirms guleetieshanas? A, saki godiigi smile.gif Tukshaa glaaze liecina par to ka pie tevis bija ciemojies suuklis bobs un varbuut tu vinju redzeeji, vinjsh tak ir mazs un uzreiz vareeja pasleepties zem gultas wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 07.10.2005 14:18
Raksts #34


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Pie visa šī - atcerējos vienu pastāstu ko man pirms vairākiem gadiem stāstīja mamma, precīzi neatceros, bet apmēram tā:

Vienā mājā spoks lauž mēbeles un tamlīdzīgi blēņojās. Pēc kāda laika mājas iedzīvotāji viņam atstāj zīmīti ''Kāpēc tu tā dari ?'' un atstāj blakus zīmītei zīmuli pēc kāda laika spoks bija uzrakstījis atbildi ''Man tā patīk''
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aimī
iesūtīt 07.10.2005 15:05
Raksts #35


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.04
Kur: aiz Tevis.



hmmm..interesanti staasti te salasiiti wink.gif
es itkaa taadaam lietaam ne iipashi ticu..bet tomeer laikam tas ir iespeejams. piem. es nesen paarwaacos uz priwaat maaju kura atrodas netaalu no kapiem huh.gif itkaa nekaa traka naw..bet vienreiz ziemaa man veelu beidzaas maaxlene un vecaaki bija aizbraukushi uz citu pilseetu un man bija jaaiet ap pusee devinjiem vakaraa maajaas (ziemaa tach jaw diezgan aatri paliek tumshss) un man bija jaaiet caur kapiem!! un visi lukturi tie kuri apgaismo ielu bija izdegushi!!baaC man toch bija bail blush.gif un s sakodusi zobus izgaaju cauri kapiem..un atviegloti nopuutos.visu laiku domaaju par tiem kapiem kad peekshni man priekshaa izleeca veca tantinja (tieshi zem laternas) un saaka mani lamaat..to textu ko vinja man teica miglaini atceros...un es biju taa paarbijusies.eju pa ielu cereedama aatraak nokluut maajaas un tumshs apkaart,kluss te peekshni priekshaa izlec veceniite un saak lamaaties !! blink_a.gif
un pat ne par ko!!..baaC tas tik bija unsure_a.gif
un veel netaalu no taas vietas kur bija izleekusi taa veceniite vienos haloweenos gaajaam ar draudzeneem uz pilseetu pajokoties..(arii bija jaaiet cauri kapiem) kruumos dzirdeejaam kautkas tumsaa njaudeeja..saakumaa likaas ka tas ir kakis bet kad taa riktiigaak ieklausiijaas izklausiijaas peec siewietes!!nopietni..un njaudeeja skalaak un skaaak.. blink_a.gif ...taa i nepaskatiijaamies kas tur bija bet izklausiijaas biedeejoshi !!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fantomass
iesūtīt 08.10.2005 19:12
Raksts #36


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.10.04
Portretu fotogrāfs



komentārs par ledenes naksnīgajiem piedzīvojumiem
vers. 1.1 codename: Amitavila
O, jā. Tava māja noteikti ir celta uz indiāņu t.i. senlatviešu kapiem, kurus nogalināja krustneši nesdami Kristīgo ticību. Un tagad tev vislaik skanēs ausīs "Keč'em, Kill 'em" utt. un beigu beigās tu sajuksi prātā un uztaisīsi asinspirti tieši plkst. 3:15

Šo rakstu rediģēja Fantomass: 08.10.2005 19:13
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
iMiS™
iesūtīt 13.10.2005 09:52
Raksts #37


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.05.05



Cik precīzi, fantomass biggrin.gif
Nezinu, kas tev tur varēja būt...izpēti to vietu, moš tās apkārtnē tiešām kāds nomira un tur izdalījās ektoplazma, kas sajaucās ar gaisu blablabla...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
cervinus
iesūtīt 05.11.2005 11:11
Raksts #38


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.10.05
Kur: egļu mežs



jāā, man arī ir tā gadījies! divas reizes! pa nakti pēkšņi uztrūkos un vienreiz redzēju pie gultas stāvam savu brāli ( lai gan viņš apgalvoja ka visu nakti gulēja otrā istabā), pie tam viņu varāja ļoti labi saskatīt, jo mēness krita tieši virsū, pēc tam viņš lēnēm izgaisa it kā vējš aizpūstu smiltis.
otreiz es redzēju naktī sev virs gultas lidināmies ziedu pušķi. nu goda vārds redzēju!
Abās rezēs nobijos ne pa jokam, iestājās nenormāla panika.
nebiju dzirdējusi, ka citiem arī tā gadās, visi mani uzklausīja, bet tā likās, ka netic.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kagura
iesūtīt 09.11.2005 16:20
Raksts #39


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.11.05
Kur: Night's Watch



Man ar ir bijuši visādi jocīgi, lai neteiktu - pabaisi atgadījumi. Pirms nu jau pāris gadiem tēta darbistabā kāds ņaudēja. Jā, pareizi, ņaudēja, nav ko smieties tongue.gif Sākumā dzirdējām mēs ar brāli, bet kaķis tas nevarēja būt, jo bija ārā... Vēlāk, kad pārnāca tētis, mēs viņam izstāstījām, viņš neticēja, bet tad iegāja istabā un pats teica, ka esot dzirdējis un dzirdēja jau arī, kāpēc tad vēl viņš būtu pārmeklējis vai visu istabu? Es ticu lielākajai daļai šādu lietu, izņemot ekstrasensus, zīlniekus un dziedniekus, kuri lielākajā daļā gadījumu nav nekas vairāk kā šarlatāni. sorcerer.gif Es pati agrāk ķēpājos ar visādām burvestībām, vienreiz es ar draudzenēm pat pamanījos skolā izsaukt velnu laughing.gif Nezinu gan, kas no tā sanāca, bet vismaz interesanta nodarbe... smile.gif Un divas vīzijas esmu redzējusi, zīmīgus sapņus arī, neskaitot to, ka man ik pa brīdim rādās, ka zvana telefons un kaut kur ripo melns zīmulis (nu jau kādu pusotru gadu). Gribētos zināt, ko tas nozīmē. sorcerer.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
HeRmIoNiiTe
iesūtīt 20.11.2005 18:06
Raksts #40


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.07.04
Kur: Ala =))



Varbuut paaraak paarstresojies.... silent.gif Es nezinu...Varbuut tevi kaads izjokoja whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 15:47