Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Vai SPOKI ir reāli?, Daži tic, citi - nē, bet pārāk daudzi fakti pierāda spoku esamību.
Vai esi sastapis spoku?
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 123
Viesi nevar balsot. 
positiv denken
iesūtīt 21.09.2007 19:40
Raksts #1


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.08.07
Kur: starp daudziem, kas nav pūces



Es personīgi esmu jutusi spoka klātbūtni, tāpēc - man nav šaubu, ka spoki eksistē un ir reāli.

Iespējams, ka ir labie un ļaunie spoki, taču tikpat iespējams, ka tas atkarīgs no tā, cik jūtīgs ir cilvēks - vai viņš spēj just, uztvert nemateriālo pasauli vai vēl nav gatavs ar to sastapties.

Manā skolā mūsu skolas spoks dzīvo jau sen. Neko ļaunu viņš gan nedara - vēlās vakara stundās, kad kāds sēž pie datora, viņš mēdz skaļi staigāt, virināt aizslēgtas durvis, apsviest krūzē tējkaroti uz otru pusi. Interesantākais, ka viņa skatienu var just - skaidri sarotams, ka neesi telpā viens.

Reiz viņš nošķaudījās, kad apkopēja slaucīja kādu stūri zem kāpnēm, esot pilnīgi viena pati. Tajā stūrī nebija ne dzīvas būtne - ne pat sīkākās peles vai aizmaldījušās eža!!!

Bija reize, kad viņš pieklauvēja pie durvīm no iekšpuses, bet telpa bija aizslēgta un tukša... Vispār, ir pierasts pie viņa, kolektīvs ar viņu vienkārši rēķinās!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
6 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Roviela
iesūtīt 28.09.2007 11:22
Raksts #21


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Fotogrāfijas un video nav pierādījums spoku eksistencei. Diemžēl. Tas ir pierādījums - "tur redzams kaut kas, kas man izskatās pēc tā, ko es sauktu par spoku". Tā ir liela atšķirība! Protams, visādas mistifikācijas, aparatūras kļūdas u.c. neskaitām.

Apskaties lapu:
Unexplained Mysteries

Palasi arī komentārus, labi?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 28.09.2007 17:25
Raksts #22


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Starp citu, vai kopš digitālo fotoaparātu iziešanas tautā "spoku bilžu" daudzums nav krities? Agrāk jau filmai pietika ar kaut kādu sīku ķibelīti ( derīguma termiņš uz beigām, kaut kas ne tur uzpilējis, utt. ), lai rastos visādi mistiskie attēli.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 28.09.2007 17:43
Raksts #23


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Es piekrītu SS ( Shadowstalker ).
Agrāko fotogrāfiju kavalitāte bija daudz sliktāka, tādēļ bija visādi prikoli.
Vai es esmu vampīrs, ja pusē manu foto acis man ir sarkanas kā sātanam? laughing.gif

Ar digitālajām kamerām šitie joki cauri neiet. Vispār es nezinu nevienu spoku foto, kas būtu uznemta ar digitālo kameru.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
echo3
iesūtīt 28.09.2007 18:33
Raksts #24


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.08.04
Kur: Nu jā, - pašlaik pie datora
Klusais censonis



Ar digitālo kameru var gan spoku nofotografēt - kā objekts lieliski noder dūmi un putekļu mākoņi. Var arī fotografēt pār ugunskuru. Obligāta zibspuldze.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
svekris
iesūtīt 28.09.2007 19:14
Raksts #25


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.09.06



CITĀTS(elesarels @ 28.09.2007 18:43) *
Ar digitālajām kamerām šitie joki cauri neiet. Vispār es nezinu nevienu spoku foto, kas būtu uznemta ar digitālo kameru.


seit
- runā par pilnīgi pretējo.
katrā gadījumā tā ir vesela zinātne. Ja ir zinātne var uzpelnīties naudinu smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 29.09.2007 12:15
Raksts #26


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



CITĀTS(svekris @ 28.09.2007 20:14) *

seit
- runā par pilnīgi pretējo.
katrā gadījumā tā ir vesela zinātne. Ja ir zinātne var uzpelnīties naudinu smile.gif


Tur man mēģina kaut ko pārdot, bet spoku fotogrāfiju, kura uzņemta ar digitālo kameru tā arī neparādija. Un runāt var par viskaut ko. Teksts ir bezjēdzīgs, tas pierādītos, ja parādītu attēlus, nevis atsauces uz to, ka tādi attēlu pastāv.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Violettā Lelle
iesūtīt 21.10.2007 17:58
Raksts #27


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.10.07
Kur: Latvija.



Es esmu sasodīti labi pārliecināta ateiste tongue.gif

Un tieši tādēļ mans gadījums man šķiet vēl nereālāks, jo tas liek man pārskatīt no jauna visu savu pozīciju dzīvē, sabiedrībā un savā viedoklī.

Kāds tad ir šis gadījums?
Brr.. skudriņas parādās man, vien atceroties.

Tātad - mana ome dzīvo Rīgā, trīsistabu dzīvoklī. Netālu no mana un mātes dzīvokļa. Protams, ka bērnībā [un arī tagad reizēm] bieži ciemojos pie omes. Bet problēma bija tā.. ka man bija nežēlīgi bail no vienas istabas. Faktiski.. tā pat nebija istaba, bet drīzāk ''skapis ar durvīm'' xD.gif
Diemžēl šis ''skapis'', ar nelielo telpu iekšā, bija tieši pie ārdurvīm, līdz ar to, lai kādam atvēru ārdurvis, vajadzēja nostāties tam ''skapim'' pretī. Vienmēr, kad tur nostājos, man pārskrēja skudriņas pār muguru. Es biju pārliecināta, ka tur kāds ir.. + durvis vienmēr tur bija vaļā, ne pavisam, bet nedaudz. Par šīm bailēm nevienam, saprotams, neteicu. Par mani tā jau ņirgājās, ka man bail no insektiem, tādēļ jo īpaši par šo teikt nevienam nevēlējos.
Bet vienu dienu [cik tipisks sākums visos stāstos, kurš ievada galveno, baiso domu, ne? xD.gif] es sēdoju ar savu omi viesistabā, un mēs sākām diskutēt par Dievu. Mana ome ir ļoti ticīga, tādēļ diskusija pārvērtās strīdā, līdz viņa man paziņoja, ka arī viņa dzīvoklī ir kaut kas Tā Kunga Valstības. Viņas dzīvoklī, tajā ''skapī'' dzīvo mazs zēns.
Es gandrīz sirdsrieku ķēru, to dzirdot!
Viena lieta ir just kāda klātbūtni, bet pavisam kas cits - dzirdēt par šī ''kāda'' esamību reālajā dzīvē!
'
Tā nu tagad bes cenšos uzturēties pēc iespējas mazāk omes dzīvoklī un daudz par šo nedomāt, jo man patīk būt ateistei, lai gan, tādai esot, es noliedzu pašas sajūtas, kurās nešaubos, un tās ir - kaut kas tajā ''skapī'' ir, un tie nav tikai krāmi. Tur ir kaut kas vairāk, bet zināt to es nevēlos. Tāda ir mana izvēle.

Šo rakstu rediģēja yuptuu: 21.10.2007 17:59
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 21.10.2007 18:18
Raksts #28


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



es jau kādus tūkstošpiecsimt gadus spokiem neticu. bullšits
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kornēlija-melnai...
iesūtīt 21.10.2007 21:29
Raksts #29


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.07



Ja cilvēks grib vinjs var pieslēgties paraleelajai pasaulei,man tas ir bijis izdevies.bet gara klaadbuuutni var just un tas nav nekas patiikams.mans variants ir:esmu piesleegusies paraleelajai pasulei un jutusi gara klaatbuutni.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džozefīne
iesūtīt 22.10.2007 10:46
Raksts #30


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.10.05
Kur: šeit, tepat un te



Vispār man tā kā nav plānots sastapt kādu spoku un teikt: ,,zini, es tiešām nedomāju, ka tu tāds esi.'' Žēl spoka, šitā uzbraukt! grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowblur
iesūtīt 22.10.2007 11:16
Raksts #31


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.10.07



Mana atbilde uz visiem iepriekšējiem jautājumiem ir vienkārša.... Varbūt?

Nē, godīgi... Kas lai zin, jo ne es esmu sastapies un esmu pārliecināts ka visi kas ir "sastapuši" ir vai nu domās ka saņem par maz uzmanības no apkārtējiesm, vai ar sliktu redzi, domādami ka vējš ir spocīgs kad tas uztaisa mazu virpulīti vai arī patiesi jukuši... Es, godīgi sakot ietu ar pirmo variantu.

Bet gan jau var gadīties ka kļūdos.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hēbe
iesūtīt 22.10.2007 14:53
Raksts #32


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.10.06
Kur: nektāra eiforijā



Lai jums izredzētajiem/ spoku draugiem patīkams tējas vakars kopā ar kādu bēdīgu dvēselīti. Meditējiet un sajūtiet nāves dvesmu uz saviem kakliem, bet ļaujiet mums neticīgajiem laimīgi un naivi dzīvot savā pasaulītē.
Tāds neliels sarkasms...

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
EveFace
iesūtīt 27.10.2007 18:11
Raksts #33


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.10.07
Kur: Rīga.



Palasīju tikai dažas atbildes un sāku smieties par dažiem indivīdiem! laughing.gif
Protams, nerādīšu ar pirkstu un neapsmiešu publiski, bet tas vairāk ir attiecināms uz tiem indivīdiem, kas spokiem/poltergeistiem/gariņiem/dvēselēm, kas klīst apkārt (sauc kā gribi) netic, jo nav ar viņiem saskārušies..
Es jums visiem uzdošu jautājumu: Ja mēs neredzam UV gaismu, vai tad tas nozīmē, ka viņas nav?
Šis bija tikai viens piemērs, bet reāli, tas, ka mēs kaut ko neredzam nenozīmē, ka tā nemaz nav, tāpēc nevajag teikt "es ticu tam, ko es redzu.", bet ja jau cilvēks neredz UV gaismu, tas nozīmē, ka viņas nav? Nū, jā! Zinātnieki ir pierādījuši to, ka UV gaisma ir, bet ir arī fakti, kas liecina, ka tomēr spoki eksistē!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 27.10.2007 20:53
Raksts #34


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(EveFace @ 27.10.2007 19:11) *
..bet ir arī fakti, kas liecina, ka tomēr spoki eksistē!
Lūk, tas ir TAS, ko no spoku ticētājiem nekādi nekad nevar sagaidīt, tāpēc neņem ļaunā tagad Tu - kamēr neiedosi patiešām FAKTUS, kurus varam parbaudīt, tikmēr tie, kas netic, patur savas tiesības neticēt (un smieties par tiem, kas tic tādām blēņām, ieskaitot Tevi).
P.S. Salīdzinājums ar UV ir augstākajā mērā muļķīgs. To eksistenci var pierādīt un ar mērinstrumentiem izmērīt, pie tam nav svarīgi, kas to mērinstrumentu ražojis, kurā vietā tas notiek un kas mēra. Kur nu! Pat mērinstrumentus nevajag - ej un sauļojies. A spoki? Nekas tamlīdzīgs. Ne izmērīt, ne parādīt, nekā. Tāpēc arī atliek - "satikšu, noticēšu, kamēr nesatieku, tikmer ej bekot ar savām blēņām par spokiem, kurus pats pie tam redzējis neesi. Tici arī vecmāmiņu pasakām!" rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
EveFace
iesūtīt 28.10.2007 01:57
Raksts #35


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.10.07
Kur: Rīga.



Ja Tev vajag faktus, vari pameklēt googlē, palasīt avīzes, vai paskatīties televīziju, jo VIENMĒR, ja kaut ko meklēsi - atradīsi. Kāpēc es Tev to saku? Tāpēc, ka es šeit neesmu, lai pierādītu Tev spoku eksistenci!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 28.10.2007 12:44
Raksts #36


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(EveFace @ 28.10.2007 01:57) *
Ja Tev vajag faktus, vari pameklēt googlē, palasīt avīzes, vai paskatīties televīziju, jo VIENMĒR, ja kaut ko meklēsi - atradīsi. Kāpēc es Tev to saku? Tāpēc, ka es šeit neesmu, lai pierādītu Tev spoku eksistenci!

Bet es prasu tāpēc, ka tik plašās vietās var atrast VISU. Gan eksistējošu, gan neeksistējošu, gan par, gan pret. Ja nespēj uzrādīt kopumā ticamāku avotu par googli vai avīzēm, vai, vismaz, kādu konkrētu vietu vai rakstu tur, tad, piedod, es pati varu Tevi pasūtīt pie šiem avotiem, kur tikpat daudz var atrast rakstu utt., kas apgalvo, ka spoku nav.
Tad kāpēc vispār sāc kaut ko teikt, ja nespēj konkrēti pamatot? laughing.gif Iedod kādu faktiņu pati, un tad mēs izķidāsim, kas tas tāds ir un, iepējams pat, vienosimies par to, ka tas ir spoks. Kas zina? Tā būtu konstruktīva runa. Bet tā... nekā nav. Tukša demagoģija ar pseidozinātniskiem sarunas vešanas paņēmieniem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
krista-marija
iesūtīt 28.10.2007 18:29
Raksts #37


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.02.06



Es ticu un esmu satikusi tādu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
EveFace
iesūtīt 29.10.2007 13:54
Raksts #38


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.10.07
Kur: Rīga.



Tev vajag, lai iedodu faktus? Heh. Ir cilvēki, kuriem mājās šķiet, ka viņus kāds vēro, lai gan patiesībā ir vieni paši, ir cilvēki, kam šķiet, ka viņiem seko, piemēram pa ielu, tā tad Tu gribi pateikt, ka cilvēks ir garīgi nelīdzsvarots, vai tās ir viņa iedomas?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 29.10.2007 14:01
Raksts #39


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(EveFace @ 29.10.2007 13:54) *
Tev vajag, lai iedodu faktus? Heh. Ir cilvēki, kuriem mājās šķiet, ka viņus kāds vēro, lai gan patiesībā ir vieni paši, ir cilvēki, kam šķiet, ka viņiem seko, piemēram pa ielu, tā tad Tu gribi pateikt, ka cilvēks ir garīgi nelīdzsvarots, vai tās ir viņa iedomas?
Tās ir viņa iedomas. Ja ilgi sēž mājās un daudz domā, tad izdomā ne to vien, it īpaši tad, ja cilvēks parasti nepaliek viens. Pati neesi gulējusi gultā un iztēlojusies, ka zem gultas kāds ir? Paguli. Tad redzēsi, vai pēc tam gribēsies roku pārkārt pār gultas malu. Bet zem gutas tik un tā neviena nebūs.
Ja cilvēkam bieži šķiet, ka viņam uz ielas seko, tad vai nu patiešām seko, bet tas ir cilvēks, kas to dara, vai arī tas ir vajāšanas mānijas sākums. Ne velti to tā sauc. Protams, vēl var būt laba iztēle, kad ej pa ielu in iztēlojies, ka esi slepens spiegs, bet tev sako.
Pie kam tādos gadījumos spoki?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ils
iesūtīt 30.10.2007 14:07
Raksts #40


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
Grupas ikona

Grupa: Dienas Pareģis
Pievienojās: 29.07.03
Kur: Rīga
Dienas Pareģis 2009



http://www.fishki.net/comment.php?id=27552
15 slavenākās spoku fotogrāfijas pasaulē.

P.S. Uzmanīgi ar adresi. Tur citos failos var atrast bildes, kas maziem bērniem nebūtu jāskatās.
Un, ja godīgi, tad arī es cenšos tām nepiegriezt īpašu vērību. Šķebina.

Bet spoki ir - iespaidīgi. Protams, ja bildes ir īstas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

6 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 12:36