Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
> Pūķu audzēšanas un kopšanas rokasgrāmata, Džons Topsels
essy
iesūtīt 22.10.2008 13:35
Raksts #1


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.11.04
Kur: Pa ceļam...



Topsels, Džons
Pūķu audzēšanas un kopšanas rokasgrāmata
Rīga, Zvaigzne ABC, 2008



„Šī grāmata ir domāta tiem, kam tīk kavēties fantāzijas pasaulē, vienalga, maziem vai lieliem, bērniem vai pieaugušajiem. Ja tu kaut reizi esi ticējis tam, ka mums līdzās mīt ne tikai rūķīši, fejas un laumiņas, bet arī pūķi, tad droši vien labprāt uzzināsi, kādas pūķu sugas vispār ir, kā pūķi cēlušies, kā šos brīnišķīgos dzīvniekus kopt un audzēt un daudz citu jauku un interesantu lietu.” – tā skan oficiālā izdevniecības anotācija.

Bet es teikšu tā – manuprāt ideāla grāmata tam, kas vēlas savā īpašumā pūķi un vēlas uzzināt, kā tādus audzēt un kopt, lai būtu prieks gan pašam, gan pūķim. Un jā - noderēs arī gatavojot vai spēlējot kādu pūķisku Lomu Spēli smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
new_zealand
iesūtīt 07.12.2008 13:27
Raksts #2


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.11.03
Kur: Rīga/Bauska/Jauncodes Fed./Humpalu veikals



pirms kāda laika pacentos un vinnēju šo grāmatu vienā konkursā, bet nav sanācis to vēl izlasīt. Un patiesībā, šaubos, vai jebkad to lasīšu, jo pašķirstot - pareizi mans brālis teica - nežēlīgi praktiska grāmata grin.gif grāmatā ir ļoti daudz noderīgas informācijas, bet nav izskatīts galvenais jautājums - kur iegādāties pūķi? viss pārējais ir - kā to kopt, izdomāt, vai tev pūķi vispār vajag, utml.
Summējot savu viedokli par grāmatu - ja es būtu starā par pašiem pūķiem, man patiktu šī grāmata, bet pagaidām tā klusi gaida manā plauktā, kad mazas rociņas tās pēc kādiem padsmit gadiem izņems un beidzot izlasīs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 23.12.2008 18:46
Raksts #3


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Bija nonākusi manās rokās uz kādu brīdi. Jāatzīst, visu no vāka līdz vākam neizlasīju, drīzāk izpētīju vienkārši. Šī grāmata ir tā, kas varētu ļoti labi noderēt cilvēkiem, kuri par pūķiem un to šķirnēm interesējas/vēlas rakstīt stāstu, kurā iesaistīti pūķi (šajā gadījumā kā ideju materiāls)/vēlas iesaistīt kādā ls pūķus. smile.gif Grāmata patīkama. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 22:50