Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Vai SPOKI ir reāli?, Daži tic, citi - nē, bet pārāk daudzi fakti pierāda spoku esamību.
Vai esi sastapis spoku?
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 123
Viesi nevar balsot. 
positiv denken
iesūtīt 21.09.2007 19:40
Raksts #1


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.08.07
Kur: starp daudziem, kas nav pūces



Es personīgi esmu jutusi spoka klātbūtni, tāpēc - man nav šaubu, ka spoki eksistē un ir reāli.

Iespējams, ka ir labie un ļaunie spoki, taču tikpat iespējams, ka tas atkarīgs no tā, cik jūtīgs ir cilvēks - vai viņš spēj just, uztvert nemateriālo pasauli vai vēl nav gatavs ar to sastapties.

Manā skolā mūsu skolas spoks dzīvo jau sen. Neko ļaunu viņš gan nedara - vēlās vakara stundās, kad kāds sēž pie datora, viņš mēdz skaļi staigāt, virināt aizslēgtas durvis, apsviest krūzē tējkaroti uz otru pusi. Interesantākais, ka viņa skatienu var just - skaidri sarotams, ka neesi telpā viens.

Reiz viņš nošķaudījās, kad apkopēja slaucīja kādu stūri zem kāpnēm, esot pilnīgi viena pati. Tajā stūrī nebija ne dzīvas būtne - ne pat sīkākās peles vai aizmaldījušās eža!!!

Bija reize, kad viņš pieklauvēja pie durvīm no iekšpuses, bet telpa bija aizslēgta un tukša... Vispār, ir pierasts pie viņa, kolektīvs ar viņu vienkārši rēķinās!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
6 Lapas V  « < 2 3 4 5 6 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (60 - 79)
Hercogiene
iesūtīt 16.02.2008 20:58
Raksts #61


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.12.07
Kur: cita pasaule



Es pati personīugi neesu nedzējusi ,bet esmu daudz dzirdējusi par Spkiem.
Mana draudzene uzskata ,ka viņas mājā dzīvo spoks, bet es neesu to ne redzējusi ,ne jutusi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hobbits
iesūtīt 16.02.2008 22:45
Raksts #62


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 26.12.07
Kur: virtuvē, ēdu pankūkas.



nav gadiijies redzeet, atskaitot savos fantasy sapņos, briidi pirms mostos xD.gif

bet tie kas tik nopietni apgalvo ka redz...man kaut kaa saak likties ka viņi ir šiziiši. Piedodiet! blush.gif bet es savaa aprobežotiibaa(kaa viņi teiktu) neko neredzu!


manupraat baileem lielas acis w00t.gif ...un miilestiiba atkal ir akla xD.gif

Šo rakstu rediģēja Hobbits: 16.02.2008 22:45
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
magic_
iesūtīt 17.02.2008 00:04
Raksts #63


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.01.08



CITĀTS
Cits mistisks atbildes variants

laughing.gif Man laikam buus cita mistiska atbilde. Esmu sajutusi kaut ko, bet iisti nezinu kas tas ir. Iespeejams tas bija kaut kas ne no shiis pasaules. Taa kaa nezinu kas tas ir, tad nenjemos spries, taapeec nevaru konkreeti atbildeet, ka tas bija spoks.

Nu jaa, bet kaada mana pazinja gan staastija, ka redzeeja reaalu spoku. Bija redzams vinja pati tam noteikti tic, ka to ir redzeejusi. Bet par to runaa nelabpraat, jo skats nebija patiikams
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
master of fire
iesūtīt 20.02.2008 20:15
Raksts #64


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.02.08



Pasakiet, kur kādu spoku var sastapt (vēlams Rīgā). Pagaidām neticu. Kad kādu redzēšu, tad sākšu ticēt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
_W_
iesūtīt 20.02.2008 20:21
Raksts #65


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.09.05



"Man laikam buus cita mistiska atbilde. Esmu sajutusi kaut ko, bet iisti nezinu kas tas ir. Iespeejams tas bija kaut kas ne no shiis pasaules. Taa kaa nezinu kas tas ir, tad nenjemos spries, taapeec nevaru konkreeti atbildeet, ka tas bija spoks."
Iespeejams tas ko juti bija apgaismiibas starinsh, Tavaam degradeejushajaam smadzeneem =} Un tieshi tapeec nesaprati, kas tas bija. Hmm, bet es vismaz piekriitu, ka tas vareeja arii nebuut no shiis pasaules...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Daaviis
iesūtīt 11.03.2008 16:46
Raksts #66


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.03.08



Ja negrib sajust spoku nesajutisi , bet ja kaut nedzudz gribi velies, tad gan.
Esmu jutis, bet nesmu redzeis un arii negribu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark_Latvian
iesūtīt 11.03.2008 18:33
Raksts #67


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.05.07
Kur: tur kur dzimst ĒNAS



kas tad īsti ir spoks? tāds kādus rāda TV, vai tāds kādus apraksta grāmatās? nezinu nezinu! šādām lietām man vnk nav laika un pat ja kāds spoks man parādītos, es visdrīzāk neko arī nedarītu! nesmu tāds ko ir viegli pārsteigt! silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Daaviis
iesūtīt 11.03.2008 19:20
Raksts #68


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.03.08



Ka jau teicu redzejis nesmu, bet sajutisi tu uzreiz.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kurland
iesūtīt 11.03.2008 19:25
Raksts #69


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.01.08



Vaards spoks man nepatiik - kaut kads balts palags!
Bet runaajot par "spokiem" esmu jutis klaatbuutni, kas ir loti nepatiikama!
Scary

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
CHO CHANG
iesūtīt 16.03.2008 12:40
Raksts #70


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.05
Kur: ...



Skaidra lieta, ka spoki ir. Mani pārsteidz tas, ka cilvēks kā būtne ir tik augstprātīgs un viņam liekas, ka bez viņa Visumā cita mistiska radījumā nemaz nepastāv. .
Pati arī esmu sajutusi spoka tuvumu.. nedaudz baisa sajūta. Bezpalīdzība.

Ir arī redzēti materiāli, kuri varētu kalpot kā pierādijums tam, ka spoki tiešām pastāv. Impossible is nothing. wink.gif.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kaķe
iesūtīt 16.03.2008 13:09
Raksts #71


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.02.06



Ir. Un vēl kā ir, ņemot vērā to, ka man kojā viens tāds mitinās. Tas ir briesmīgi, ka radio pēc pusnakts mēdz pats no sevis ieslēgties, naktī ir tāda skaņa, ka pa tējas krūzīti, kāds ar karoti maisa.
Agrāk neticēju tādām - kā man pašai šķita - blēņām, taču, kad kaut kas tāds jāpiedzīvo, tad ir kā ir.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
La Keira
iesūtīt 03.04.2008 01:03
Raksts #72


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.03.08
Kur: ''Spraunajā Ponijā'' dejoju pa galdu



khm. neticu. bet man patiktu ticeet spokiem jo tad es buutu nemirstiigais spociņš kapars! xDtie pieraadiijumi ir paaraak muļķiigi. un aculieciniekiem neticas... saskatiit neparastas eenas naktii ir dabiska paraadiiba ar cilveeka naktiis super vaajredziigo redzi un iedomaam galvaa.tad jau ja naktii dakšiņa pati no sevis no galda nokriit ir baigais pieraadiijums spokiem! vai ja kraans pil. vai ja logs vai durvis attaisas. -- nu kamoon! muļķiibas! Heloviinam gan nav ne vainas. jautras pastaigas pa kapiem un vecaam maajaam, spociigaas maskaas un stiliigos kostiimos + veel pieriišanaas ar saldumiem un foršas filmas un staasti!
CITĀTS
Pasakiet, kur kādu spoku var sastapt (vēlams Rīgā).
vecriigaa - zviedru vaartos itkaa. spoku miilnieku paariitis. zviedru kareivis un meitene no Riigas. abus iemuureeja sienaa, jo taads paaris nedriikst buut.sabučoties un samiiļoties pusnaktii tajos vaartos dodot laimi un dažas naktis tur spokus varot redzeet smile.gif Romantiski! wub.gif xD.gif
CITĀTS
Hmm... tu neteici, ka redzi spokus, tu teici, ka tos sajūti. No tava apglvojuma izriet, ka tu spokiem netici, jo redzējis neesi, bet kaut kāda iemesla dēļ tos vienalga sajūti, vai tā? smile.gif Ju agrak bija teikts, kaut ko sajust jau var (kaut vai ka gar kāju notek kaut kas silts... *zviedz*), bet tas nenozīmē, ka tas, ko sajūti ir spoks.
ha, ha! par šito var iereekt! SO TRUE :woot:visiem juteejiem iesaku laiku pa laikam pamainiit pozu, lai locekļi nesaak tirpt un karsti vai auksti justies!
CITĀTS
es jau kādus tūkstošpiecsimt gadus spokiem neticu. bullšits
nu kaapeec gan es izpluudu runaas? protams ka tas viss ir bulšits! laughing.gif

Šo rakstu rediģēja La Keira: 03.04.2008 01:08
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
September
iesūtīt 03.04.2008 14:27
Raksts #73


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.01.08
Kur: klusumā



Nu es esmu jutusi tikai spoka pieskārienu bet tā es no viņiem baidos! [ šausmīgi baidos.] tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
La Keira
iesūtīt 03.04.2008 22:03
Raksts #74


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.03.08
Kur: ''Spraunajā Ponijā'' dejoju pa galdu



no cilvēka jābaidās vairāk, nekā no miglas! tongue.gif
bet ja tā, man senāk bija ārkārtīgi bail no ēlijeniem. grin.gif salasījos visādas stulbas liecības. tad biedēja katra citplanētiešu filma un pat zīmējums! xD.gif vairs nespēju būt mierīga naktīs.
bet tad iedomājos ka tas ir stulbi - vai tad es kaadreiz kaadu ēlijenu esmu redzējusi? un kurš teica ka viņiem jābūt gudrākiem par mums? un kāpēc viņiem VISPĀR buutu jābuut!?? laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermiones zizlis
iesūtīt 04.04.2008 11:37
Raksts #75


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.05



Uzskatu, ka spoki pastāv, jo pati tādus esmu sajutusi. Viņi uzdzen bailes...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nīcele
iesūtīt 09.04.2008 15:57
Raksts #76


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.04.08
Kur: Vietā, kur viss ir tieši tā kā tu vēlies



Ar mani ir bijis tā.. happy.gif

Gribi tici, gribi netici.

Īsti nezinu vai stāsts par spoku, bet sajūta bija baisa.
Pirms kāda gada, gadījās vakaru pavadīt vienai pašai, tukšā dzīvoklī. Sēdēju savā istabā, kko lasīju un tad nojūdzās ventilators virtuvē. Sāka brakšķēt un krakšķēt.. Izslēdzu ventilatoru, iekārtojos virtuvē un turpināju lasīt. Tad pēkšņi TV pats no sevis ieslēdzās. (goda vārds - pults nebija ne metra rādiusā no manis.) Paņēmu pulti pie sevis, iekārtojos krēslā iepretim TV un sēdēju. Muļķīgi jau skan, bet visu vakaru bija bail pat pakustēties. Brīdī, kad gandrīz aizmigu izlēmu iziet uz balkona, cilvēki kā nekā tur mani redzēs - būšu drošībā. (Saprotu - skan tizli, bet tajā brīdī man tiešām nervi bija uzvilkti). Bezvējains vakars un pēkšņi balkona logs ar blīkšķi man degunpriekšā aizcirtās. Ar to man pietika. Ieritinājos segā un gaidīdama kādu mājās aizmigu. Domāju, ka to vakaru vēl ilgi atcerēšos. unsure_a.gif

Par spokiem kā tādiem stāstu ir daudz.
Protams, nekādas garantijas, ka tā ir patiesība, bet fakts paliek fakts.

Kādam ir gadījies saskarties ar tādu gleznu, uz kuru skatoties no jebkura skatupunkta, izskatās, ka viņa visu laiku ar skatienu tev seko? Man vienai draudzenei tāda bij. Baisi.

Bet - neko padarīt. Pasaulē ir ne mazums baisu un nereālu lietu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
echo3
iesūtīt 09.04.2008 18:31
Raksts #77


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.08.04
Kur: Nu jā, - pašlaik pie datora
Klusais censonis



CITĀTS(Nīcele @ 09.04.2008 16:57) *
Kādam ir gadījies saskarties ar tādu gleznu, uz kuru skatoties no jebkura skatupunkta, izskatās, ka viņa visu laiku ar skatienu tev seko? Man vienai draudzenei tāda bij. Baisi.

Tādu gleznu ir daudz! Iemesls, kāpēc gleznā redzamais cilvēks "seko līdzi ar acīm", ir pavisam vienkāršs - acu zīlītes acīm ir iezīmētas precīzi vidū.
Tas viss.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nīcele
iesūtīt 09.04.2008 19:43
Raksts #78


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.04.08
Kur: Vietā, kur viss ir tieši tā kā tu vēlies



Nestrīdos.
Bet tik un tā nekāda patīkamā sajūta nav..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
linducys
iesūtīt 10.04.2008 16:21
Raksts #79


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.07.07



Drīzāk jau gari vai dvēseles... Lai gan spoki varētu būt tas pats... Domāju, ka kaut kas jau ir, bet neko ļaunu tas nevar nodarīt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
La Keira
iesūtīt 10.04.2008 17:32
Raksts #80


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.03.08
Kur: ''Spraunajā Ponijā'' dejoju pa galdu



bāc, kad viens pats ir maajaas it viss biedee.
Tas ka ventilators nočakareejas ir normaali
Mans vecais televizors šad tad pats no sevis izsleedzaas(slikts televizors laikam bija)
un logi un durvis lodžijai arii meedz cirsties paši ciet kaut šķietami ir bezvējš

mani šitās lietiņas jau sen vairs nebiedee(lai gan buut vienai un laukos un naktii joprojaam nepatiik). Baileem lielas acis. vajag tikai mazliet ticeet, lai noticeetu smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

6 Lapas V  « < 2 3 4 5 6 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
3 lietotāji/s lasa šo pavedienu (3 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.04.2024 23:02