Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Kas labāks?
Kurš no šiem patika labāk?
Kurš no šiem patika labāk?
GP filmas [ 52 ] ** [46.85%]
GP grāmatas [ 59 ] ** [53.15%]
Kopā balsis: 113
  
Ariona
iesūtīt 25.11.2003 18:00
Raksts #1


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.09.03
Kur: Kaut kur uz šīs Pasaules...(A varbūt citas...)
Labākā stāsta autore 2006



Ceru, ka `s`ada aptauja v`el nav bijusi,ja ir tad sorry...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
7 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
zuu
iesūtīt 12.12.2003 19:40
Raksts #41


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.11.03
Kur: pagulte



Es nevaru pateikt kas man patik labak:HP vai GP. Man ka kuru reizi. Tad HP,tad GP blush.gif. Tas man laikam pec garastavokla.Iespejams man abi patik vienlidzigi? Hmmmmmmmm... Laikam jau tomer man abi ira vienlidzigi... HP un GP ruleeeeeee! thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
·spid·
iesūtīt 12.12.2003 20:15
Raksts #42


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.10.03
Kur: childproof world



bet par to iet runa citaa forumaa, zuze... te iet runa par to kas i labaax, GPfilmas wai GP graamatas....

Šo rakstu rediģēja spideratey: 12.12.2003 20:40
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_MORALPEINS_*
iesūtīt 12.12.2003 20:36
Raksts #43





Viesi




Nu bal, tas ir stulbums. Ja jūs neirubījat grāmatas? Bal! Kādā rakā? KĀDĀ JĒGĀ TIK DAUDZ ******* IR NOBALSOJUŠI PAR FILMĀM??? Tas IR STULBUMS! Grāmata VIENMĒR (V I E N M Ē R) būs labāka par filmu. Filmas ir tikai komerciāli mēsli (lielākā daļa)!!! Un vispār, kā var kaut kāda filma, datorspēle, glezna, etc aizstāt cilvēka fantāziju??? Bal, tas ir stulbi, ka tikai tapec, ka cilvji nevar vai negrib izlasit gramatas, tad viņi "drīkst" teikt, ka filmas labākas. BAL! Kapēc vajadzēja tik stulbu aptauju?? Ir tas skaidrs, ka gramatas VIENMĒR bus labakas, un tie, kas domā preteji ir stulbi, debīli meinstrīmi!!! BAL!! BAL!!! Kā es gribētu zināt, kur jūs dzīvojat...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elentari
iesūtīt 12.12.2003 21:33
Raksts #44


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.11.03



CITĀTS(zuze @ 12.12.2003 19:40)
HP un GP ruleeeeeee!

Nee, tu smagi kljuudies. Rullee ( getlost.gif ) tikai HP, GP nekad nav rullejis un ,es ceru, arii nerullees.
Graamatu liktenis - liidziigi kaa shajaa citaataa - The Time of the Elves is Over
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_MORALPEINS FALSIFIKĀCIJA_*
iesūtīt 12.12.2003 22:25
Raksts #45





Viesi




````u bars! Tipiskie meinstrīmi, kas fano par visu, kas rullē! Man šķiet, ka starp jums visiem ir tikai VIENS cilvēks, kurš tiešām apzinās LOTR vērtību, grāmatas vērtību...izrādu viņai cieņu, un tas kurš uzdrīxtas minēt, ka Harijs Potheds ir labāx, ir ****, ****, *****, ******...utt...es nelamāties, ja tie piemēram būtu cilvēki no manas skolas vai kaut kādi paziņas, vienkarši sadotu pa purnu vai publiski no````tu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elentari
iesūtīt 13.12.2003 13:29
Raksts #46


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.11.03



Izskataas (ceru) , ka, iznjemot tevi, viens.
SHEIT ir raksts par sho pashu teemu - Tolkien's Book vs. Jackson's Film: There cannot exist 2 versions of The Lord of the Rings. There can only exist one, and that is Tolkiens' book.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Skorpions
iesūtīt 13.12.2003 15:37
Raksts #47


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.07.03
Kur: Latvija Jekabpils



Kapec aptauja nav atbildes abas labas? Es piemeram izveletos šadu atbildi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zuu
iesūtīt 13.12.2003 19:24
Raksts #48


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.11.03
Kur: pagulte



CITĀTS(Elentari @ 12.12.2003 21:33)
Nee, tu smagi kljuudies. Rullee ( getlost.gif ) tikai HP, GP nekad nav rullejis un ,es ceru, arii nerullees.
Graamatu liktenis - liidziigi kaa shajaa citaataa - The Time of the Elves is Over

Tas nozīmē ka tav nepatīk GP??? :blink:
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nihil
iesūtīt 13.12.2003 20:58
Raksts #49


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.03
Kur: Magrathea



Bāc, Zuz, tu nekad agrāk neesi lasījusi nevienu metaforu vai epitetu? huh.gif (es tos abus gan neatšķiru, bet tik un tā...)

Ir tāda lietā, kā tas, ka Poteram ir baigais fanu bars - GP jau arī ir, bet es neprotu sakarīgi pastāstīt. Ir tāda lieta, ka HP ir vienkārši baigi labs lasāmgabals(par filmām neizteikšos), bet GP - tā jau ir Māksla. Un Māksla nevar rullēt. Tas ir pret visiem principiem.

Šo rakstu rediģēja Nihil: 13.12.2003 21:00
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elentari
iesūtīt 13.12.2003 21:45
Raksts #50


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.11.03



Diez vai vinja sapratiis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_MORALPAIN_*
iesūtīt 13.12.2003 22:53
Raksts #51





Viesi




Bal! Harijs ir izklaide, LOTR un The Silmarillion ir klasika savā fantāzijas žanrā! Un tātad arī vislabākais fantasy novirzē. To saprot arī Laraeth.
!A HP ir vienkarši funs!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laereth
iesūtīt 14.12.2003 19:10
Raksts #52


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03



Mani māc stipras aizdomas, ka šis nav īstais pavediens šai diskusijai - labāk to turpināt šajā vietā: http://kurbijkurne.muztop.lv/forums/index.php?showtopic=311

Šo rakstu rediģēja Laereth: 15.12.2003 11:00
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Morgoth
iesūtīt 15.12.2003 01:28
Raksts #53


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.09.03



Uhh, kas par kaislībām... Tas ir apm. tas pats, kas salīdzināt Beatles ar Britniju Spirsu vai nu par ko te meitenes fano(ja). Ak jā, laikam būšu atpalicis. Tagad laikam jāfano par glītajiem purniņiem, par kuriem neviens pēc gada neatcerēsies.

Attiecībā par to - kas labāks, manuprāt vajag uzdot jautājumu kā un kāpēc tas ir tapis.
Dažas lietas ir radītas TIKAI tāpēc, lai nopelnītu naudu no savas mērķa grupas. Tie (tās), kas nobalsoja par filmām ir paši sevi pieskaitījuši pie attiecīgas mērķa grupas un tā arī to dzīvi nodzīvos. Ar mūžigo problēmu "...uz ekraana varonji izskataas dziivaaki un patiikamaaki nekaa tie, kuri bija maajojushi manaa galvaa liidz filmas redzeeshanai."
Bet varbūt tā ir labāk. Vismaz vienkāršāk.

Šo rakstu rediģēja Morgoth: 15.12.2003 01:40
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cītīgais lasītāj...
iesūtīt 16.12.2003 17:58
Raksts #54


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.12.03



Grāmatas ir foršas, bet filmās ir daudz izlaistu ainu, tomēr filmas izskatās reāli forši.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
!Good_Charlo...
iesūtīt 16.12.2003 23:43
Raksts #55


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.10.03
Kur: maajinaas! ;)



Neviens! He he he
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 17.12.2003 10:24
Raksts #56


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



CITĀTS(MORALPEINS @ 12.12.2003 20:36)
Ir tas skaidrs, ka gramatas VIENMĒR bus labakas, un tie, kas domā preteji ir stulbi, debīli meinstrīmi!!! BAL!! BAL!!!

Eeee... man ir jautājums - kas ir BAL? wink.gif Es tiešām šos saīsinājumus nepārzinu...
Un kas tev ir devis triesības savu viedokli uzskatīt par vienīgo pareizo un visus citādi domājošos nolamāt? Man šķiet, ka pastāv tāda lieta kā uzskatu brīvība.
Man, teiksim, patīk gan grāmatas, gan filmas. Grāmatas kā pirmavots, ir dziļākas, bet arī filmās ir dauz kā skaista un vērtīga. Filmas pirmām kārtām ir domātas izklaidei, bet izklaidēties arī vajag prast! Grāmatas liel vairāk padomāt, un arī tas ir vajdzīgs.
Un nezinu gan, vai GP grāmatas mūžīgi mūžos paliks labākās savā žanrā. Piekrītu, tā ir klasika, nezūdoša vērtība un ļoti labs darbs, bet man, teiksim, tik pat labi patīk Jūrzeme, Mitago mežs un kaut vai Veģmaks. Un es tādēļ nemaz nejūtos ne stulba,ne meimstrīma. wink.gif Diez, kālab gan tā? rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nihil
iesūtīt 18.12.2003 22:30
Raksts #57


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.03
Kur: Magrathea



Bāc, Morgoth uzraksta perfektu postu par visu šito padarīšanu un visi tie, kuri nobalsoja par filmām, pat necešas sevi aizstāvēt!!! Gļēvuļi!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Vīslis
iesūtīt 19.12.2003 10:40
Raksts #58


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.12.03



Nu es par GP graamatas
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
·spid·
iesūtīt 19.12.2003 21:11
Raksts #59


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.10.03
Kur: childproof world



CITĀTS(Nihil @ 18.12.2003 22:30)
Bāc, Morgoth uzraksta perfektu postu par visu šito padarīšanu un visi tie, kuri nobalsoja par filmām, pat necešas sevi aizstāvēt!!! Gļēvuļi!

daa.. bet kaapeecc uzreiz taa-gljeewulji?! s neaceros par ko nobalsoju... laikamgan par filmaam... jo kaa jau smu wairaakkaart mineejusi.. GP neesmu izlasiijuis... taatad balsot par filmaam i mans wieniigais warianc!@ & filmas tieshaam bija perfektas happy.gif s ticu ka arii graamatas i labas... bet... neesmu speejiiiga weel izsteikt sawu reaalo wiedokli.... bet teoreetiski... graamatas i jaauzskata par ko labaaku, jo filma i wadiita peec graamaats... acpoguljojums wizuaali.... thumbsup.gif

ta nu gan man garsh posts sanaac wacko_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laimīgā*
iesūtīt 20.12.2003 03:19
Raksts #60


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.07.03



es piekriitu morgoth. nobalsoju par graamataam, protams. graamataam ir tas dziljums, kura nekad nebuus filmaam. graamatas liek aizdomaaties par lietaam, par kuraam mees nekad neaizdomaasimies, skatoties filmu. graamatu tu vari apstaadinaat jebkuraa vietaa un apdomaat. filma - taa vienkaarshi ir jaaskataas. es nenoliedzu, ka arii filmas ir labas, tachu graamatas vienkaarshi IR labaakas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

7 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 24.04.2024 11:58