Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Filmas par Ardu: vai kaut kas sanāktu?, Silmarillion, Huruna berni un citi
Elony
iesūtīt 06.12.2007 17:15
Raksts #1


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Nu, domāju, ka daudziem zināms, ka ilgu laiku bezjēdzīgi tiek runāts par "Hobita" uzņemšanu. Gribētos, bet pagaida'm nekas nenotiek.
Tad nu man ienāca prātā, tīri teorētiski - vai ir iespējams uzņemt sakarīgas filmas par citiem Tolkīna daiļdarbiem?
Silmarillion būtu interesanti, dievu cīņas un citas fiškas, taču kā jumš škiet, vai tas ir reāli iespējams? Galu galā neskaitot sākuma nodaļas, pieskaroties vien kara sākumam pret Morgotu, darbība ietver sevī vairāk kā 500 gadus.

Tad tas būtu iespējams, vai arī ne?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 3)
Farliner
iesūtīt 09.12.2007 01:26
Raksts #2


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Iespējams jau būtu, bet dārgi un drīzāk kā seriāls nevis viena filma.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tom Bombadil
iesūtīt 16.12.2007 16:42
Raksts #3


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.12.07



CITĀTS(Elony @ 06.12.2007 17:15) *
Nu, domāju, ka daudziem zināms, ka ilgu laiku bezjēdzīgi tiek runāts par "Hobita" uzņemšanu. Gribētos, bet pagaida'm nekas nenotiek.
Tad nu man ienāca prātā, tīri teorētiski - vai ir iespējams uzņemt sakarīgas filmas par citiem Tolkīna daiļdarbiem?
Silmarillion būtu interesanti, dievu cīņas un citas fiškas, taču kā jumš škiet, vai tas ir reāli iespējams? Galu galā neskaitot sākuma nodaļas, pieskaroties vien kara sākumam pret Morgotu, darbība ietver sevī vairāk kā 500 gadus.

Tad tas būtu iespējams, vai arī ne?



Nesen parakņājos pa imdb.com forumiem. Kāds lietotājs bija iekopējis linku uz theonering.com, kur savukārt bija raksts (apstiprinājums), ka P.Džeksons (LOTR FOTR, TTT, ROTK) tik tiešām uzņems The Hobbit. Šī paša raksta autors vēl apgalvo, ka no tā paša informatora saņemts apstiprinājums, ka tiks uzņemta filma, kurā savukārt būs šādi tādi materiāli no The Silmarillion. Pagaidām šīs ziņas ir miglā tītas, tāpat kā Miglas kalni, tomēr zināms progress ir sasniegts. Tādejādi jāpieņem, ka nelielias konflikts starp P.Džeksonu un filmu studiju New Line par honorāriem ir vai nu tuvojas noslēgumam, vai arī šajā jautājumā ir panākts pamiers.

Esmu izlasījis The Silmarillion un mani nomāc bažas par plānoto filmu. Varu droši teikt, ka tur ir materiāls vismaz 6 filmām. Es ļoti ceru, ka viņi apdomāsies kārtīgi, pirms uzņemt fimu/as. Tolkiena fantāzijas pasaule ir daudz lielāka par 1 filmu. Pārsteidzīga filma par silmariliem varētu izgāzties. Atcerēsimies, ka vairāk Tolkiens nepaspēja uzrakstīt, tādēļ producentiem jābūt īpaši uzmanīgiem, kad sāks graizīt silmarilu tēmu.

Lūk links uz rakstu (tur savukārt ir links uz oriģinālrakstu)!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 18.12.2007 10:42
Raksts #4


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Nu, prieks, ka vismaz kaut kas virzās uz priekšu.

Seriālu negribētos, jo tas parasti nozīmē švakāku budžetu un līdz ar to specefektus.
Būtu labi, ja izveidotu vismaz trilogiju. Pirmā varētu būt par visa sākumu un Feanoru, nākamās par Berenu un Ludiēnu...
Ja taisīs tikai vienu filmu, tad visu nočakarēs tapat kā ar Potera filmām. sad.gif

Šo rakstu rediģēja Elony: 18.12.2007 10:42
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.04.2024 02:33