Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Lotr soundtracks
SkadY
iesūtīt 21.10.2004 14:10
Raksts #1


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Jēkabpils



Daudzi jau noteikti ir noklausījušies Lord of the Rings soundtrakus, bet ja tomēr nav silti iesaku noklausīties. Īpaši gribētu atzīmēt Howard Shore - Evenstar. Nezinu kapēc, bet tas atsauc atmiņā daudzas lietas. Vismaz man...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V   1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Maxwels
iesūtīt 21.10.2004 14:30
Raksts #2


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.04



Man ir disks ar ''Lord of the rings" mūziku, bet nav tas Howard Shore - evenstar. Diskā ir 13 dziesmas un to sauc "The one ring". Uz vāka ir rakstīts "Music inspired by J.R.R. Tolkien's The Lord of the Rings" Iespējams, ka tas vienkārši nav soundtraks, bet tajā var atpazīt vairākas dziesmas no filmas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Immortal
iesūtīt 21.10.2004 17:41
Raksts #3


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.04
Kur: šūpuļtīklā zem bumbieres...



Man tādi LOTR diski nemaz nav! Es arī gribu! Kautgan es esmu filmās to mūziku tā ieklausījusies....baigi smukā, tāpēc jau gribu disku. Kur to var dabūt?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Snorkes Jaunkund...
iesūtīt 21.10.2004 18:25
Raksts #4


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Zilganzaļā, saules caurspīdētā, jūras vilnī



a man gan ir kaut kāds stulbs GP disks. nekādas sakarības ar GP tikai uz vāka rakstīts-Lord Of The Rings. un tad apakšā ir rakstīts-music inspired by the j.r.r. tolkien classic. vispār nekas nav saistīts ar GP tikai kāutkādas vijoles kautko ne pa tēmu čīgā. mad.gif muļķīgs disks!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fijusska
iesūtīt 28.10.2004 15:16
Raksts #5


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04
Kur: Limbaži
Tulkotājs 2006



Man personigi vislabak patik dziesma into the west kas skaneja ari 3 daljas beigas! baigi laba!
Man ir visam trim filmam dziesmu diski. man enpatik daudzas tadas, kur tada smaga, un monotona muzika skan, kur kaut kadi kari notiek utt. bet ir ari kadas smukas pa starpu.
aa, ja reiz runajam par dziesmam, tad jus nezinat, vai nav tada dziesm , kur kauto par ergljiem dzied? when the eagls fly, vai kaut kas tads. man leiaks ka tada ir, bet es pat nezinu, varbut pati sagudroju, katra zinaj, es tadu nevaru atrast, varbut kada stulbaja dziesmaa. nu es pat nezinu, vai ta ir no GP.
Nu tas dziesmas Immortal, var noladet no dc!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Silmarien
iesūtīt 28.10.2004 21:46
Raksts #6


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: Numenor



Piekrītu par Evenstar... tā ir viena no smalkākajām muzikālajām tēmām, kādu es vispār esmu dzirdējusi. un skumjākā arī reizē.
Bet tiem, kas iepirkuši attālināti līdzīgos mūzikas diskus - vajag skatīties uz tādu vārdu kombināciju kā Original Motion Picture Soundtrack, vai arī OST, tad var zināt, ka mūzika tiešām ir no filmas. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Antons Ego
iesūtīt 28.10.2004 23:32
Raksts #7


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Labākais GP atdzejotājs 2007



tiesa gan- nejau kāds jums tos CD iesmērē vai kā... gan jau tie ar no kkādām multenēm ir, vai vnk par LotR tāmu kkad rakstīti... sajaukt jau tiešām sarežģīti, jo piemēram TT mūzikas CD izskatās šitāds:



tā ka līdzība ar filmu ir... nu liela, lai neteiktu vairāk...

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Snorkes Jaunkund...
iesūtīt 05.11.2004 11:04
Raksts #8


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Zilganzaļā, saules caurspīdētā, jūras vilnī



pašlaik klausos Lord Of The Rings-HOPE AND MEMORY
šausmīgi smuka dziesma.man te(datorā) daudz no LOTR saundtracks visas ļoti skaistas .ir arī Into the West! crying.gif w00t.gif drausmīgi skaistas.gribas vai paraudāt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fijusska
iesūtīt 08.11.2004 16:17
Raksts #9


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04
Kur: Limbaži
Tulkotājs 2006



njaa,into the west ir dieviga, arii Hope and memory ir forsha, bet leilaaka dalja ir taadas draudiigas, un jutiigam ausiim nepiemerotas! smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
addnill
iesūtīt 11.12.2004 23:28
Raksts #10


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.04
Kur: stikla pilis



Tas vienkārši ir ģeniāls disks...into the west irk kolosāls, bet man viss, viss, vissvairāk patīk LOTR the two tovers pati pēdējā dziesmiņa- The Gollum's song ...es vienkārši iedomājos šo visu vārdu atbilstību Golluma tēlam...pat asaras acīs sakāpj skumjākos brīžos... sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
novemberunge
iesūtīt 14.12.2004 22:38
Raksts #11


Velvet goldmine
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04
Stāstnieks 2009



Es vienkārši dievinu dziesmu jeb melodiju jeb skaņdarbu Rohan. Tas man liek sajusties kautkā īpaši, cēl;i un reizē tik vienkārši. rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lady_valea
iesūtīt 15.12.2004 21:28
Raksts #12


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.04
Kur: Bezgalīgas sudrabainas gaismas apmirdzēta meža vidū...



Ja saskaita, man majas ir 6 LotR soundtrack diski. Trīs no tiem ir jau minētie ''inspired by the j.r.r. tolkien classic'', pārējie diemžēl neorģinālie sad.gif soundtrack diski. Vienīgi tiešām žēl ka Evenstar nekur nav iekļauta, jo manuprāt tā ir labākā melodija (dziesma). Vēl man ļoti patīk Into the West un Golum's song.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lady_valea
iesūtīt 15.12.2004 21:29
Raksts #13


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.04
Kur: Bezgalīgas sudrabainas gaismas apmirdzēta meža vidū...



Ja saskaita, man majas ir 6 LotR soundtrack diski. Trīs no tiem ir jau minētie ''inspired by the j.r.r. tolkien classic'', pārējie diemžēl neorģinālie sad.gif soundtrack diski. Vienīgi tiešām žēl ka Evenstar nekur nav iekļauta, jo manuprāt tā ir labākā melodija (dziesma). Vēl man ļoti patīk Into the West un Golum's song.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Coldman
iesūtīt 29.12.2004 05:22
Raksts #14


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Rīga



Esmu noklausījies tikai vienu no soundtrack diskiem.. un man patika. Uzreiz labs noskaņojums kaut ko darot ja fonā skan..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elonors
iesūtīt 29.12.2004 21:19
Raksts #15


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.04
Kur: Cūkmiestiņā dzeru Sviestalu



Pirktu LOTR muzikas disku man nav, bet es pats no interneta norakstiju un saliku viena diska ieksha dziesmas no visiem trim diskiem. Ja, man visas Howard Shore dziesmas patik. Kad vinas skan, es aizdomajos. Par ko? Ka nu kuro reizi. Vienu vardu sakot shis dziesmas ir loti forshas. Ne velti par tam vien LOTR filma nopelnija Oscar-u!!!!!!!! smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
alohamora
iesūtīt 29.12.2004 23:04
Raksts #16


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.10.04
Kur: sawā puķainajā istabelē



es esmu bish klausiijusies...nju ir jau forshi, bet bez filmas tomeer nav tas...
klau,juus nezinaat vai ir kaadaa no tiem diskiem taa dziesma,ko treshajaa daljaa tajaa karaljpilii dziedaaja Piins (ja nemaldos). ja ir, kaa vinju sauc? aa, un veel arii taa, ko aragorns pashaas beigaas dzied?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinuviel
iesūtīt 30.12.2004 18:16
Raksts #17


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



Nē, mūzika ir forša... Katru dienu klausos wink.gif alohamora, arī bez filmas ir laba, jo tad var visu precīzi un labi saklausīt (manuprāt)

alohamora, protams, ka ir! ROTK soundtrakā Pipina dziesma ir Steward of Gondor, tā ir 05 dziema. Tad, Aragorna dziesma ir 17, bet saucās Return of the King wink.gif ceru, ka palīdzēju wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tots
iesūtīt 01.01.2005 18:12
Raksts #18


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Esmu prom no skatuves, kurai es atdevu visu. Paliku tikai atmiņas. Aplausi! Es esmu atmiņās par to, kas bija "Bērnu un jaunatnes 8. dziesmu un deju svētkos"!!!



Man twiksim vissi skaņdarbi patīk. Man vini visi liakas smeldzīgi un sakiasti savā izpildijumā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Immortal
iesūtīt 10.02.2005 11:17
Raksts #19


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.04
Kur: šūpuļtīklā zem bumbieres...



No kuras filmas daļas ir Evenstar? Man kompī tagad ir dažas no 3.daļas filmas mūzika, bet gribētos visas daļas mūzikas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Simple Girl
iesūtīt 10.02.2005 18:45
Raksts #20


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.04
Kur: Fata Morgana



nu man ir visi 3 diski! lai gan mazliet pa bediga muzika man patik grin.gif
p.s. par GP muziku,diskiem jau ir bijis pavediens (manas pashas taisits wink.gif )
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V   1 2 3 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 20.04.2024 04:02