Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> kas jums patiiik in GP
mad
iesūtīt 06.09.2004 19:17
Raksts #1


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.03.04



njaaa es taaa domaaaju kas tiesi jums patiik gp kaaads teeels vai kaaadas ainas vai kas man piemeeeram ljoti patiiik kaaa vis filmaaas ir noformeets tie tornji un mordora vitiipasi un no teeeliem man visvairaaak patiik nazguli!!!! ohmy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V  < 1 2  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 27)
Your~Reflection
iesūtīt 29.05.2007 01:21
Raksts #21


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.04.07
Kur: Pa jumtiem...



Man patīk Aragorna, Legolasa, Boromira pakaļiņas. Arī Gandalfa maģiskajai nav ne vainas.

A vot Sarumans ir faggots.:S

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 30.05.2007 13:46
Raksts #22


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Man patika filmaa "Gredzena braaliiba" kur Arvena bbuuraas, lai pluudos nosliicinaatu nazgulus. Bagi iespaidiigi, iipassi kaa balss atbalsojas! laughing.gif laughing.gif

Veel patika kaa izskataas tornni, bet Saurona acss - riktiigi bailiigi! xD.gif

Vispaar filmas bija lloti labas, tik zzeel, ka tur nebija Toma Bombadilla. sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
***Dancing_Queen...
iesūtīt 10.06.2007 17:43
Raksts #23


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.06.04
Kur: ŪBERĪGO ciemā. :D



Lai arī grāmatas bija interesantas, filmas patika labāk. Laikam tāpēc, ka man grāmatas baigi ilgi lasījās. No grāmatām tā vairs īpaši neko neatceros, jo lasīju viņas baigi sen, bet filmās man patīk tās vietas, kur ir tāda mūzika, kuru es vnk nespēju izskaidrot. grin.gif Bet laikam mana mīļākā vieta filmā ir tā, kur viņi ierodas Rivendellā 1. daļā. Vnk superūberīga vieta. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maichestera
iesūtīt 11.06.2007 21:28
Raksts #24


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.06
Kur: Ar fotoaparātu mežā.



CITĀTS(silence @ 27.05.2007 00:06) [snapback]1146310[/snapback]
no filmām atmiņā wislabāk palicis kadrs, kad galadriēla uzwilka pirkstā gredzenu..


Galadriēla nekad nenovilka savu gredzenu.
Un Visvaras gredzenam viņa pat nav pieskārusies..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Purple mist
iesūtīt 11.06.2007 22:21
Raksts #25


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.02.06



Grāmatas neesmu lasījusi, ko ļoti, ļoti nožēloju, nudien. Bet filmas atstāja spēcīgu iespaidu.

Pirmajā daļā aizkustināja kā Brālība [pirms izveidošanās] strīdējās par Lielvaras [ja nemaldos tāviņu sauca] Gredzenu. Bet Frodo teica, ka pat aiznesīšot to līdz Mordorai, tikai viņš nezinot ceļu. Tas bija tik aizkustinoši. Vispār, tik ļoti, ļoti draudzīgas saiknes starp brālību bija. Visi tik drosmīgi un uzticīgi.
Patika Rivendella, elfi, to maģija, it īpaši Arvenas uznāciens.
Nazguli bija tiešām iespaidīgi.


Trešajā daļā visdramatiskākais brīdis man šķita tad, kad Frodo jau bija ticis līdz "vulkāna malai" , Gredzens jau bija gatavs iemešanai tajā. Taču tieši tad Gredzens pārņēma Frodo. Sema izmisīgais skatiens.
Aizkustināja brīdis, kas Aragornu iecēla par Karali or smth, hobitti viņam paklanījās. Tomēr pēc brīža paklanījās pats Aragorns, līdz ar Arvenu un visu savu tautu. Tas bija lieliski.
Kad Frodo tomēr izglābās, man šķita, ka viņš tagad laimīgi dzīvos kopā ar pārējiem hobbitiem Šīrā. Bet tomēr - viņš devās līdzi Bilbo, Gendalfam. Tas man likā ļoti skumji. Šķiršanās ar Semu.

Visās filmās skumjas un varenas bija kaujas. Daudzi krita, bet tomēr, uzvarēja labais.


Gredzena Pavēlnieks ir kaut kas īpašs. Kaut kas sirdi aizkustinošs un reizē arī plosošs. Tur ir draudzība, uzticība, mīlestība, labais, ļaunais.
Es teiktu, ka tā ir ideāla filma, grāmata. Tas ir kaut kas neredzēts. Valdzinošs. Neaizmirstams.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark_Latvian
iesūtīt 12.06.2007 19:55
Raksts #26


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.05.07
Kur: tur kur dzimst ĒNAS



filmas ir vnk fascinējošas, vietas un skati perfekti, arī aktieri izvēlēti ļoti pareizi!
1.daļā - vislabāk patika kauja ar gobliniem un trolli Morijas raktuvēs, un arī pašas Morijas grafiskais dizains bija biedējošs(itkā pamesta spoku pilsēta pilna ar briesmoņiem)
2.daļā - protams ka kauja Helms Deep two_handed.gif
3.daļā - orku uzbrukums Minastiritai, kur notika abpusēja apšaude ar katapūltām un trebušetiem! wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 06.08.2007 20:54
Raksts #27


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



and to the sun-ri-sing!!!

sirdstrieka šoks asaras un kas tik vēl ne katrā otrajā minūtē

and so it begins...- Teodens helma dzīlē

kā Faramirs uzbrūk orkiem

kā viens orks ķērkstoši iebļaujas: katapults!

its time for Faramir sin of Denethor to show his quality...

mushrooms!!

jebkurš tekssts jebkura sekunde

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
šausmiņa
iesūtīt 07.08.2007 16:21
Raksts #28


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.02.07
Kur: manis nav, tur ir citi.



pati pamatideja par viduszemi, kas Tolkīnam radās jau mūžību atpakaļ, kas ļautiņi spēja rakstīt vēl tikai reālām lietām. pati ideja par tādas zemes izveidi un tik sīku izpēti, kā to izdarīja Tolkīns ir vienkārši apbrīnojami.
Grāmatu varoņi ir krāšņi un brīnišķīgi, piedzīvojumi elpu aizraukoši, briesmas vispakārt... grāmata ir "simply marveluos"
un protams Pīters Džeksons to visu padarīja tik reālu, ka liekas tā patiešām ir bijis. viņa filma, kas aizrāva miljonus (ko tur miljonus, miljardus) uz visas zemes.... vienkārši nav ko teikt...

simply marveluos
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V  < 1 2
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.04.2024 15:25