Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ievēro!

Šajā forumā iesūtītie raksti netiek skaitīti pie Tava kopējā iesūtīto rakstu skaita.

> Lielā Izrēķināšanās Mazajā Ciematā. 2. spēle, spēle beigusies
Nimue
iesūtīt 15.06.2004 20:03
Raksts #1


Istari māceklis
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.03
GP eksperts 2006



Nakts #1


VAMPĪRU GĀJIENS
======================================================
Šī nakts ir skaista un skaidra, tāpēc devos medīt... baigā vēlēšanās pierīties bija un tad vēl jāizpēta jaunais ciems - kā nekā, jauns ciems un jauni upuri. Tā nu es lavijos, lavijos un man uzsmaidija veiksme - es pamanīju māju ar skaistu žodziņu un vārtiņiem.. kas bija palikuši vaļā! It kā kāds mani gaidītu... Tā nu es klusi svilpodams ielavijos dārzā un palūrēju apkārt. Tīri žēl, ka es šo radījumu nepagūšu iepazīt, jo viņa simpātijas iemantot būtu bijis ļoti izdevīgi - visas tās skaistās lietas ko draņķis bija sabāzis pagalmā (bmx, tur arī skaists, liels peldbaseins, atpūtas krēsls utt.) būtu gribējis dabūt sev. Ja viņš būtu paspējis uzrakstīt testamentu, man būtu tīri prieks viņu nogalināt, jo būtu vismaz apmierinājums, ka visu to nepievāks šī ūķa valdība. Nu nekas.....
tā nu es nocēlu no pleca savu virvi ar āķi galā, un uzmetu to uz balkona. es jau sāku rāpties, kad atcerējos par savu slēpto talantu - es taču varēju lidot! Nu tā nu vazājoties, ielidoju frīka istabā un pamieloju actiņas. Un arī mutīti pie viņa kakla. Nelietis jau spārdijās kā traks un gribēja mani iekaustīt, bet nesanāca - atslēdzās. Pilsētnieki jau sapratīs, ka to izdarīja vampīrs, tāpēc bija jāmaskē pēdas - pārgriezu viņam vēnas un domāju kā nomaskēt to drausmīgo kaklu. IZDOMĀJU! nokāpu lejā pēc i-X-a un piesēju tam savu virvi. Tad ixu saāķēju ar balkona pargām. iesēju virvei galā cilpu un tad nelietim to apmetu ap kaklu. diez ko pēc pašnāvības neizskatijās, bet kas tad man? Uzrakstīju atvadu vēstuli, kurā gudrinieks atzinās faktos, ka dzīve ir bijusi pretīga pret viņu un meitene vel nesen pameta. viņam "it kaa" vienalga par skaisto dzīvi, jo nav mīlestības. Phe. ja es būtu lasītāju vietā es sāktu rēkt, bet man taču nav tiesības te muldēt daudz. kāpjot lejā pamielojos vēl gar viņa ledusskapi un tad atkal uzsākot jautru meldiņu izlavījos dārzam pa otru pusi ārā. Līķītis skaisti karājās, vēstule (kas rakstīta ar ````a asinīm) bija nolikta uz gultas, kur atradās arī nazis un daudz daudz asiņu. Darbiņš padarīts godam un es vēl esmu paēdis....
=============================================================
Vampīri nogalināja Vilkaci quintessential_rogue


VILKAČU GĀJIENS
======================================================
ooooooohhhh... Ko! Ārprāts - aizgulējos. Sassodīts! Rrrrrr. ...ak, neko mīļumiņ - tas mans vēders. Es aiziešu padzeršu ūdeni, bet tu guli, guli... (aizverot durvis, un kāpjot lejā pa trepēm) Mua ha ha haāā(kluss mua ha haa)....
Āaau! Kurš tās durvis te nolika? Sassodīts! ... Nē nekas, mīļum, guli. ... Āā, svaigs, vēss nakts gaiss. Mmmm. A-u... ui, zem loga labāk ne....
A-ūūūūūū!!! Mhe he he hēē! Mm-m?(ošņā gaisu) mmmm(aplaiza lūpas) Mielasts galdā vilkači un vilkates!...
Ai ai ai, kā tad tā. tik viegli tevi noķēru. Ko tu saki? Āā, pareizi - nav viegli runāt kad esi piespiests pie sienas aiz kakla. Un tu pat nepretojies! Pardon, tu laikam esi beigts. Ups. Nu nelaidīs tač'labu mantu postā... (tālāk seko skats, kas nav īpaši patīkams... kautgan... )
...nē, viss kārtībā mīļum. Guli, guli.....

=============================================================
Vilkači nogalināja Sakosto beebiic


SPĒLĒ PAŠLAIK

01 Nimloth
02 Sigfa
03 Goldberry
04 Beebiic [vilkaču sakostais][kļuva par vilkaču mielastu]
05 shiry
06 Case
07 2bad4you
08 Darkans
09 tralalaa
10 ilzeskundze
11 Atlanta
12 Mastero Jazz
13 Dvēselīte
14 Good ol' Grim
15 saules1
16 Bezceriiba
17 Calipso
18 Tinuviel
19 quintessential_rogue[Vilkacis #1] [Vecais vampīrs neveiksmīgi inscenēja viņa pašnāvību]
20 Northwatch
21 tumsas feja
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Lomas:
Vecais Vampīrs
Vampīrs 2
Vampīrs 3
Vampīrs4
Vampīrs 5
Vampīrs 6
Vilkacis 1
Vilkacis 2
Vilkacis 3
Vilkacis 4
Vilkacis 5
Sakostais
Vecmāmiņa
Ārsts
Maniaks
Šerifs
Seržants
Nekromants
Nemirstīgais
Mierīgais
Mierīgais

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
1. Diena beigsies: Ceturtdien, 17. jūnijā 19.00
Līdz tam gājienus iesūtīt: Vilkacim #2, Vampīram #2, Vecmāmiņai, Šerifam, Maniakam, Ārstam.
Nekromantam: pēc vēlēšanās.
Pārējiem vilkačiem un vampīriem – rezerves gājienu iesūtīšana pēc vēlēšanās
Visiem spēlētājiem – nāvessoda apraksta iesūtīšana pēc vēlēšanās.

Visiem, ieskaitot augstākminētos: nodrošināt sev alibi par nākamo nakti, alibi aprakstu iesūtīt man.

JA KĀDS ALIBI NEIESŪTĪS, RĪT BALSOT NEVARĒS.
VIENĪGIE, kam nav jāiesūta alibi, ir tie, kas JAU ir beigti.

Šodien drīkst balsot visi (un arī jābalso visiem), izņemot quintessential_rogue. Beebiic ir 0.5 balsis.
Beigtie neitrālie, vilkači, vampīri, portams, drīkst turpināt piedalīties diskusijās.


Tātad: kurš nozaga zārcinieka mērlentu?

Sākas diena #1

Šo rakstu rediģēja Nimue: 16.06.2004 00:48
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
8 Lapas V  « < 6 7 8  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (140 - 143)
Calipso
iesūtīt 29.06.2004 19:22
Raksts #141


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.05.04



Vampiiri UZVAREEJA!!! NO COMMENT, tas visu izsaka! Paldies Vecmaaminj bija jauka ciemoshanaas! laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nemesida
iesūtīt 01.07.2004 09:19
Raksts #142


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.05.04
Kur: Protestantu baznīcas dievkalpojumā.



Apsveicu ar veiksmiigaam speeles beigaam wink.gif

Es nebiju aapeec nezinu kaa mani noslakteeja :/ vaicees palasiit tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinuviel
iesūtīt 01.07.2004 16:55
Raksts #143


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



Super! Vampiņi uzvarēja... happy.gif Un es paliku pēdējā... Super... happy.gif Būs jānosvin... wink.gif Calipso, protams, ka vampi uzvarēja! Par to nevar būt runas! wink.gif Vienalga, apsveicu visus spēlētājus ar laimīgām beigām! wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tumsīgā
iesūtīt 03.07.2004 10:05
Raksts #144


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.02.04
Kur: v-pils...



vampiiri uzvareeja!!! super! grin.gif zjeel, ka nebiju klaat, tikai tagad uzzinaaju rezultaatu. unsure.gif Taa, un kursh mani nomushiija? mad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

8 Lapas V  « < 6 7 8
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 20.04.2024 03:09