Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ievēro!

Šajā forumā iesūtītie raksti netiek skaitīti pie Tava kopējā iesūtīto rakstu skaita.

> Lielā Izrēķināšanās Mazajā Ciematā Nr 1., ***Spēle beigusies***
Case
iesūtīt 04.06.2004 17:05
Raksts #1


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.11.03
Kur: Riga



Diena #1
Spēles sākums
Pirmajā naktī šerifs nestrādā.
Pirmajā naktī maniaks nenogalina.

VILKAČU GĀJIENS
======================================================
Vilkača piezīmes.


Ehh.. nakts.......... kā man patīk nakts....... it īpaši tādas kā šīs, kad gaidāma pamatīga jautrība.... Kur tas otrs tik ilgi klīst? Ahā, te jau arī nāk.......... vēl tikai paņemt virvi, šķēres, kameru....... ē gaļasmašīnu arī paķert?...........

Nē, nevajag, gaļasmašīna par kameras statīvu tomēr ne pārāk labi der.. Nez, kurš tad šonakt būs tas laimīgais? Jācer, ka šoreiz diskusijas neievilksies līdz rītausmai, un nenāksies atgriezties tukšu vēderu?


Tiešām jauka naksniņa bija! Uzreiz vienojāmies, ka kam iebakstīs ar pirkstu telefongarmtā, tam arī uzbruksim.
Cik mierīgi neko nenojaušoši šis gulēja zem saviem zīda palagiem... Uz tiem, starp citu Pūks Vinnijs attēlots, kopā ar kaut kādām zaļām puķītēm... Kolēģis teica ka tās esot kaņepes, bet ko tad es, ko tad es..........

Vispirms pagrabinājāmies gar logiem un pabļaustījāmies mazliet – tā, lai pievērstu izredzētā uzmanību. Gandrīz pārāk viegli bija – pats pieskrēja pie loga, atrāva to vaļā un gribēja sākt bļaustīties – un tur, virs loga jau arī biju es...........Nabadziņš tā apstulba, ka gandrīz nemaz nepretojās, kad vilka žokļi saķēra viņa roku un izrāva ārā no mājas. Pēc tam gan izrādījās, ka šim kabatā bija tas piparu gāzes baloniņš ko suņiem acīs pūst... nepatīkami nepatīkami – nācās arī otrā rokā iekost, lai tādus trikus vairāk nemēģina................. Tad palaidām vaļa – un sāka jau arī skriet, ezera virzienā..........ehhh tiešām cerēja aizbēgt?... grūti pateikt............
Katrā ziņā – ilgi pakaļ tipināt tam tipiņam nenācās – kāds ( Noteikti vampīri. Tie vienmēr ir tie nolādētie vampīri, kas iedomājas, ka ir nez ar ko pārāki par mums) netālu no ezera bija uzstādījis vilku lamatas. (pēc izmēra gan vairāk līdzinās lāču lamatām, bet nu.........)

Nabadziņš paslīdēja uz kaut kā, kas pirms stundām desmit droši vien bija bija pildīts lielā kartona kastē ar uzrakstu Chappi, un trāpīja tieši lamatās..... Gandrīz žēl palika....

Nu ko – ja ne pakaļdzīšanās, tad vismaz plosīšanas prieciņš mums netika liegts – žēl, tikai, ka nofilmēt maz no tā visa izdevās – pārāk neparedzētā virzienā upuris bija aizskrējis....

Papriecājušies, pārvērtušies atpakaļ par cilvēkiem, savācām savas drēbītes (tā tik vēl trūka, lai šerifs mūs par mētelīšu virināšanu aizturētu... Kaut gan – kas tā par mētelīšu virināšanu, ja pat tā paša mētelīša mugurā nav) un devāmies katrs uz savām mājām.

Ko rītnakt?
======================================================
Vilkači nogalināja "Vilkaču sakosto" Darkanu
Darkans vēl nebija inicializēts, tāpēc turpmākajos dienas balsojumos var piedalīties kā "Beigtais Mierīgais ciema idzīvotājs" (0.5 vai 0.25 balsis).

VAMPĪRU GĀJIENS
======================================================
Ssajaa naktii es gaaju pa ciematinnu un piegaaju pie pirmaas maajas, kas pagadiijaas cellaa. Paraustiiju durvis un izraadiijaas, ka taas nav aizsleegtas. Ielaviijos iekssaa un pa nedaudz cciikstossaam kaapneem devos uz augssstaavu, kur man likaas ka buutu gullamistabas. Dzirdeeju kaadu kraacam un devos uz to pusi. Paveerusi durvis ieraudziiju kaadu kkermeni gullam gultaa. Pielaviijos klaat un piesuucos vinnam.
======================================================
Vampīri nogalināja "Maniaku" Hisie-Gaur. Taču cīņā sadistiskā nāvē gāja bojā arī "Vampīrs" Northwatch
Beigtie vampīri, vilkači un neitrālie dienas laikā var piedalīties diskusijās, taču nedrīkst balsot.

SPĒLĒ PAŠLAIK
01.Northwatch [Vampīrs] [mira uzbrūkot Maniakam]
02.Nimue
03.shiry
04.tralalaa
05.Bezceriiba
06.Hisie-Gaur [Maniaks] [novāca Vampīri]
07.Mastero Jazz
08.hillaryduff
09.Nimloth
10.Atlanta
11.2bad4you
12.Darkans [Vilkaču sakostais] [novāca Vilkači]
13.Beebiic
14.sinda
15.Sigfa

Lomas:
Vilkacis(2); Vampīrs(2); Maniaks; Šerifs; Iedzīvotājs(2); Nekromants; Ārsts; Nemirstīgais; Seržants; Vecmāmiņa; Vecais Vampīrs; Sakostais

Diena #2 sākas 06.06 2004 plkst. 19:00
Lūdzu līdz otrās dienas sākumam gājienus iesutīt Vampīram #2; Vilkacim #2; Vecmāmiņai; Ārstam un Šerifam.

Šo rakstu rediģēja Case: 04.06.2004 17:35
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
6 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Atlanta
iesūtīt 04.06.2004 22:53
Raksts #21


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.01.04



Oho....mani apsūdz par slepkavību jau otro reizi... kāda nekaunība... ( laughing.gif ) ... kaut kā neticu, ka tu gulēji saldā miegā.... nu un ja necenšas atrast vainīgo, tad iespējams pati vien esi vainīga....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sigfa
iesūtīt 05.06.2004 16:18
Raksts #22


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.03
Kur: Marss, Sektors 5Ba, 3 Dome



nu tad nav ko vilcinaaties, es saku, ka Atlanta ir vainu vampiirs vai vilkatis.

//vnk buushu laukos & pie neta riitdien netikshu tongue.gif//
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mastero Jazz
iesūtīt 05.06.2004 19:19
Raksts #23


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.11.03
Kur: Baltimore Hospital for the Criminally Insane



Tiešām, padomājot sanāk, ka vainojama ir BEZCERĪBA... Pārāk jau nu mierīga šodien rādās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nemesida
iesūtīt 05.06.2004 20:04
Raksts #24


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.05.04
Kur: Protestantu baznīcas dievkalpojumā.



Ha...baigais iemesls apvainojumam...man gan shkjiet, ka vajadzeetu vainot tos, kas vairaak krataas, lai veltu vainu uz citiem, turklaat izteikt divus kandidaatus shkjiet nedriixt...es pateicu saveeju un viss...ko tad man vajadzeetu taalaak dariit?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimue
iesūtīt 05.06.2004 20:29
Raksts #25


Istari māceklis
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.03
GP eksperts 2006



Paļaujoties uz to, ka upura gars labāk zinās, kas viņam uzbrucis un lielākai vienmērībai - heh, neuztveriet personiski, bet tā vien liekas, ka sava balss ir jāatdod par Sigfu

(tad, kad pats jau ir nobalsojis, joprojām var arī citus aģitēt par to vai citu vainīgo)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shatered
iesūtīt 05.06.2004 20:39
Raksts #26


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.09.03
Kur: Svešā ādā
Grafiķis 2007



Mana neuzticība jums visiem ir tikai augusi augumā pa šo drausmu pilno nakti. MANI nervi to netur. "Iešu palūgt kādam padomu, " vakar nodomāju, kad iesāpējās galva, bet šodien jau vairs jums nevienam negribu uzticēties. Mastero tiešām tāds paguris šodien, bet tas nevarētu būt viņš, jo dzīvoju viņam tik tiešām netālu, bet guļot varēju dzirdēt viņa izteiktos krācienus. Bet varbūt tie bija eNWē ? Nu labi. Iesim tālāk. Sigfa ?.. SIGFA??? NĒEEE !!!.. Man ir personiskas simpātijas pret sigfu, tāpēc es nespēju noticēt ka pusītis ar perfektajiem matiem. Nē. Atvainojiet, bet TAM nu es atsakos ticēt. Man laikam ir nepatika pret jums, meitenes. Beebiic, Bezcerība liekas tik liidziigas, ka man ir vēlme vainot viņas abas, taču es to nedarīsu, jo vislepkavnieciskākās tieskmes šeit ir tieši Atlantai ......
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Atlanta
iesūtīt 05.06.2004 21:09
Raksts #27


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.01.04



Un Atlanta izvirzās vadībā ar 3:2:2 saņemieties...mani neviens nepārspēs...muhahaha....

Es asinu zobentiņu
Pret sudraba akentiņu
Lai ripoja galvas, rokas,
lai šļācās asintiņ'

Ja nu es tiešām esmu ļaunā....man laikam tiešām ir slepkavnieciskas tieksmes es tiko iedomājos ka gribu aiziet pamakšķerēt un pēc tam to zivi uzcept uz pannas un apēst...ja tās ir slepkavnieciskas tieksmes tad lūdzu balsojiet, es aiziešu ar godu un paceltu galvu....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 05.06.2004 22:09
Raksts #28


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



Ekk, atkal te iet vallaa Atlantas slepkavossana rolleyes_a.gif Ar ko ta jums Mastero acis aizmaaleejis, lai juus neredzeetu iisto vainiigo?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Case
iesūtīt 06.06.2004 09:19
Raksts #29


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.11.03
Kur: Riga



Balsojums pašhlaik:

Atlanta 3 (Bezceriiba, Sigfa, 2bad4you)
Bezceriiba 2 (Beebiic, Mastero Jazz)
Sigfa 1.5 (Darkans, Nimue)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
shiry
iesūtīt 06.06.2004 09:39
Raksts #30


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.04.04



Es balsoju par Bezceriibu. Ja jau ir aculiecinieki viņas vēlajām pastaigām, tad pieņemu, ka viņa varētu arī būt vainīgā.

Sigfu nepazīstu, lai varētu spriest par viņa slepkavnieciskajām vai tieši otrādi- ne-slepkavnieciskajām tieksmēm, toties Atlantu zinu pietiekami labi, lai apgalvotu, ka vainīgā nekādi nevar būt viņa.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nemesida
iesūtīt 06.06.2004 13:29
Raksts #31


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.05.04
Kur: Protestantu baznīcas dievkalpojumā.



Jā, okay, bet kā var būt aculiecinieki, ja viņiem pašiem būtu jāguļ saldā miegā?

PS. ir jau arī citi kandidāti, shiry...nejau tikai mēs trīs...

Šo rakstu rediģēja Bezceriiba: 06.06.2004 13:31
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
shiry
iesūtīt 06.06.2004 13:47
Raksts #32


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.04.04



Es zinu, ka ir citi! tongue.gif Bet tā kā viņi neizrāda nekādas dzīvības pazīmes... Nav ne manīti, ne redzēti... Nezinu... Pieņemsim, ka mana intuīcija (kas, jāatzīst, diezgan bieži pieklibo) norāda uz tevi... rolleyes_a.gif Un tas jau man neliedz par tevi balsot, vai ne? wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nemesida
iesūtīt 06.06.2004 13:58
Raksts #33


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.05.04
Kur: Protestantu baznīcas dievkalpojumā.



Nee , protams, neliedz, bet par citiem arii jaabalso. tongue.gif
Tieshi taapeec jau vinji neizraada dziiviibas paziimes, lai par vinjiem neviens nebalsotu.

Šo rakstu rediģēja Bezceriiba: 06.06.2004 13:59
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
shiry
iesūtīt 06.06.2004 14:18
Raksts #34


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.04.04



Par citiem balsot jau, protams, varētu, bet tad nebūs inčīgi! wink.gif Un es izrādu kaut kādas dzīvības pazīmes (es vismaz tā ceru), un par mani tāpat neviens nebalso... tongue.gif Eeerm, nu jā, īstā lieta, ko pateikt, ne? laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nemesida
iesūtīt 06.06.2004 14:52
Raksts #35


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.05.04
Kur: Protestantu baznīcas dievkalpojumā.



Es jau vareetu par tevi balsot, bet es jaw nobalsoju, bet ja tu ljoti velies...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimloth
iesūtīt 06.06.2004 17:32
Raksts #36


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.12.03
Kur: Follow the Yellow Brick Road ^_^



Es uz nevienu neturu ļaunu prātu, protams...Viens, divi, trīs vairāk vai mazāk beigti, kāda tur starpība...Bet, ja jau kādu obligāti vajag sodīt, lai tā ir Bezceriiba whistling.gif redz, kā ir ar tiem fatāliem nikneimiem...

Šo rakstu rediģēja Nimloth: 06.06.2004 17:47
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Atlanta
iesūtīt 06.06.2004 17:51
Raksts #37


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.01.04



Hmmm... nju labi tā kā man par kādu ir jāatdod balss tad... hmm... jā par ko lai atdod balsi.... par citiem izņemot pašreizējiem kandidātiem laikam nav jēgas piešķirt šo balsi... tā kā es laikam rīkošos ļoti neapdomīgi un balsošu par Mastero... es zinu mana balss neko nedos un lai jau....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Case
iesūtīt 06.06.2004 18:55
Raksts #38


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.11.03
Kur: Riga



Diena #2

BALSOSHANAS REZULTAATS:

Bezceriiba 4 (Beebiic, Mastero Jazz, shiry, Nimloth)
Atlanta 3 (Bezceriiba, Sigfa, 2bad4you)
Sigfa 1.5 (Darkans, Nimue)
Mastero Jazz (Atlanta)

Ciematā nāvessods sen nebija piespriests, tādēļ šoreiz gaisā jundīja sevišķs satraukums, kā padarīt nāvessodu skatāmu publikai. Idejas bija kaudzēm - giljotinēt, nošaut, aprakt dzīvu, saraustīt gabalos... Bet nē - iespējamo vilkati sagaidīja, kas ļaunāks.
Vinja tika nonāvēta ar paša matodi - katrs iedzīvotājs viņam pa pēdām palaida savu īpašiem gadījumiem badināto dobermaņa un pitbula krustojumu, ko katrs mīļi dēvēja savādāk - skrējienā pakaļ vinjai piedalījās gan Asiņainā Plēsoņa, gan Sadistiskais Slepkavnieks, gan Maniakālais Spīdzinātājs...
Tādi ir tie ciematnieki.
Diemžēl Vilkacis Bezcerība no nāves nepaglābās.

ŠERIFA GĀJIENS
======================================================
~Šodien bija ļoti saspringta diena, sakarā ar nesenajiem notikumiem visi ciematiņa iedzīvotāji ir satraukti un pieprasa, lai pēc iespējas ātrāk atrod vainīgo. Tad nu nolēmu nedaudz pakavēties savā kantorī, pārdomāt pierādījumus un aizdomās turamos. Kad beidzot nospriedu, ka ir pēdējais laiks doties mājup, bija jau satumsis, par ko savā ziņā nopriecājos- varbūt pa ceļam pamanīšu ko savādu, kaut ko, kas varētu palīdzēt izmeklēšanā. Tikko izslēdzu gaismu un atvēru durvis, kad pēkšņi pretējā ielas pusē pamanīju kādu ēnu pazūdam aiz mājas stūra. Cik vien ātri spēju, sekoju tai, lai redzētu, kurp tā dodas un kas tai padomā (pirms tam gan, protams, aizslēdzu savas darbavietas durvis; negribētu, ka palielinās zādzību skaits ciemā, pietiek jau ar slepkavībām...). Uz brīdi jau likās, ka mans izsekojamais objekts būs pazudis, bet tad ieraudzīju viņu kādu gabalu tālāk mierīgi soļojam pa ielas pretējo pusi. Saņēmos un pieveicu pēdējos pārdesmit metrus līdz šai personai, apturēju to un paziņoju, ka vēlos nedaudz aprunāties...~
======================================================
Šerifs pārbaudīja mierīgo iedzīvotāju

VILKAČU GĀJIENS
======================================================
Es izzagos no savas maajas pa seetas durviim. Pagaajos uz koku pusi, paskatiijos apkaart, lai paarliecinaatos, ka mani neviens neveero, un paarveertos par vilku. "Interesanti," es nodomaaju, "vai tas cilveeks, kas shobriid gulj siltaa, miikstaa gultaa ar savu miiljaako laaciiti rokaas, vismaz nojaush, cik saapiiga un baisa buus vinja naave?"
Es aatri leecu cauri zhogiem, pa maaju seetaam, liidz nokljuvu pie kaadas visai vecas koka maajas. Nevareetu teikt, ka taa bija vecaakaa no visaam, bet nedaudz applaisaajusi bija gan. Izraadiijaas, ka shii cilveeka smadzenees maajo arii nedaudz logjikas, kas lika shim aizveert seetas durvis. Bet vai tas mani aptureeja?
Es aatri un bez puuleem atmuukeeju sleedzi un iezagos tumshajaa maajaa. Taas iemiitnieks laikam bija kaut ko dzirdeejis, jo redzeeju vinja roku pazibam aiz stuura. Ha! Vaaze! Vinjsh domaa piebeigt vilkati ar vaazi? Aatri aplecu apkaart stuurim un metos virsuu spiedzoshajam cilveekam, kas tomeer centaas iegaazt man pa galvu ar savu stulbo vaazi. Atziistos, tas saapeeja. Iespeejams shim cilveekam par to buutu mieriigs praats. Izgaaju no asiniim notraipiitaas maajas un atkal aizsleedzu durvis. Ko var zinaat...
Pa mezhu atgriezos maajaas. Un atkal paarliecinaajos, ka neviens stulbs cilveecinjsh pa nakti nav iedomaajies paskatiities aaraa pa logu. Apmierinaati paarveertos atpakalj par cilveeku...
======================================================
Vilkači nogalināja Seržantu Atlanta

VAMPĪRU GĀJIENS
======================================================
Šajā, diezgan zvaigžņotajā naktī, es nolēmu apskatīt savas teritorijas apkārtni.
Nakts bija samērā gaiša, tādēļ cilvēku bija diezgan daudz.
Ak jā, pa ceļam paķēru arī grābekli, kas jau pāris gadsimtus ir kalpojis man par uzticamu moku rīku. Uzlicis to uz pleca, devos ceļā.
Kā par nelaimi cilvēks kuru satiku slimoja ar mazasinību, nu jā - mans kaimiņš. Nebija jēgas uzreiz piesūkties.
Noslanīju viņu ar grābekli, iebāzu maisā un tad konteinerā.
Konteineris ripoja tālu, grabēdams kā arī pamodinādams apkārtējo māju iedzīvotājus.
Apstadamies pusceļā, tas pārmeta kādus pāris desmitus kūleņu un ieripoja kanalizācijas izvades grāvī.
======================================================
Vampīriem neizdevās nomušit savu upuri Mastero Jazz

VECMĀMIŅAS STĀSTS
======================================================
Jā, jā, jā. Viņš man vienmēr ir šķitis pieklājīgs puisītis. Tik pieklājīgs, lai šīs manāmi svešās, vecās kundzītes uzaicinājumu iedzert tējiņu arī pieņemtu. Nu tas ir mans vienīgais mierinājums - ja es miršu, mazais puisītis mirs ar mani. Bet protams es ceru uz to labāko - ka mēs abi laimīgi pārdzīvosim nakti un no rīta viņš varēs žāvāties uz nebēdu.
Tā nu viņš ieradās pie manis - skaistā, melnā uzvalkā. Īsts džentlmenis. Aicināju viņu istabā, bet viņš tā kautrīgi pavaicāja, vai tiešām tā maz drīkst - ciemoties pie tiki vecām tantiņām. Es atbildēju "Protams, protams" un tad viņš ienāca. Apsēdināju viņu manā īpašajā ciemiņu krēslā - lielā, resnā klubkrēslā, kam bija sarkans, rūtots pārvalks. Mīksts tas krēsls, vairāk vārdu nav. Dzērām mēs abi sākumā kafiju, tad kazeņu tēju un beigās pīpējām manu veco ūdenspīpi - veco laiku vārdā. Tā tik bij saruna. Nu bet tālāk? Tālāk puisītis aizmiga! Noguldiju viņu manas mazās meitiņas gultā un arī pati, nodzēšot gaismu, devos pie miera.
======================================================

Ārsts visu nakti kādu dakterē

SPĒLĒ PAŠLAIK
01.Northwatch [Vampīrs #1] [mira uzbrūkot Maniakam]
02.Nimue
03.shiry
04.tralalaa
05.Bezceriiba [Vilkacis #2] [apēda cieminieku suņi]
06.Hisie-Gaur [Maniaks] [novāca Vampīri]
07.Mastero Jazz
08.hillaryduff
09.Nimloth
10.Atlanta [Seržants] [mira no vilkaču uzbrukuma]
11.2bad4you
12.Darkans [Vilkaču sakostais] [novāca Vilkači]
13.Beebiic
14.sinda
15.Sigfa

Lomas:
Vilkacis(2); Vampīrs(2); Maniaks; Šerifs; Iedzīvotājs(2); Nekromants; Ārsts; Nemirstīgais; Seržants; Vecmāmiņa; Vecais Vampīrs; Sakostais

Diena #3 sākas 08.06.2004 plkst. 19:00
Lūdzu līdz trešās dienas sākumam gājienus iesutīt Vampīram #3; Vilkacim ; Vecmāmiņai; Ārstam un Šerifam.
Balsot drīkst arī visi ļaunie, kāmēr ir dzīvi un arī labie - visu laiku. Ja sinda, tralalaa un hillaryduffi nenobalsos arī nākošajā dienā, no ciema tiks izraidīti.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mastero Jazz
iesūtīt 06.06.2004 19:10
Raksts #39


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.11.03
Kur: Baltimore Hospital for the Criminally Insane



"Nu, velns," pēc nāvessoda izpildes noskatīšanās notieca Mastero. "Atkal pa nakti briesmu darbi. Man, piemēram, konteiners atkritumu pazudis, un miskastes maiss vēl... Nevar mierīgi svaigu gaisu paeslpot, kāds izdemolē. Vēl arī seržants miris, laikam sirdstrieka - sasituse esot savu Minu dinastijas vāzi..."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Atlanta
iesūtīt 06.06.2004 19:22
Raksts #40


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.01.04



Mana visdārgā vāze crying.gif... tā bija vecmāmiņas dāvana... argh... es tam vilkacim galvu atraušu... pag taču viņu laikam jau nolinčoja ciematnieki... nju nekas....

Tā mums te tas vampīrs tā brīvi klīst....un arī velviens vilkacis... ka tik Nimloth nav kaut ko nostrādājusi... tāda aizraušanās ir ar tiem visiem emm... pārdabiskajiem spēkiem... kaut gan Sigfa jau nav daudz labāks... un tomēr gribētos apvainot Mastero.... hmmm....

Tas otrs vilkacis man samaksās par manu vāzi... un es nepaspēju uzrakstīt testamentu.... kam tagad tiks mans dzimtas mantojums....

Šo rakstu rediģēja Atlanta: 06.06.2004 19:24
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

6 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 13:54