Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ezoteerika, par auraam, chakraa un kosm. energijaam
Dinaer
iesūtīt 06.10.2005 22:26
Raksts #1


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



nesen sanaca saskarties ar speeku kuram ieprieksh nebiju iisti teceejusi, un tapeec radaas daudz un dazaadi jautaajumi. kaa arii atbildes, kas nu nekaadi nesagaaja kopaa ar manu esosho ticiibu, un kas shaadaa veidaa bezmazvai lika man saakt shaubiities par sevi.

bet principa es veelos dzirdeet, kada ir juusu pieredze un kaa juus veerteejat ezoteeriku kaa tadu - vai juus ticat shiim kosmiskajaam energijaam, un ko jums taas noziimee?

vai ezoteerika ir savienojama ar kristiigo ticiibu?

taa - luudzu neesat slinki un izpluustiet garos rakstos,kurus cerams man nebus slinkusm lasiit smile.gif

Žanete
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V   1 2 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
bengalaas
iesūtīt 07.10.2005 00:09
Raksts #2


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



Es ticu, ka visas reliģijas savā būtībā ir viens un tas pats vēstījums par to, kā pareizi un labi būtu cilvēkam dzīvot. Tikai šis vēstījums ir kā dažādās valodās izteikts, pēc tam vēl reliģisko fanātiķu kropli izprasts, apslēpts zem privāto interešu radītajiem izpušķojumiem un izgudrojumiem.

Ja izurbjas līdz kādas reliģijas pamatu pamatiem, tad atrodam īsto patiesību. Patiesību, kas nespēj ignorēt ezotēriku.

Protams, ka es tai ticu. Tāpat varētu prasīt, vai es ticu lidmašīnu, granīta, magnētiskā lauka vai Žanetes eksistencei. Tas pastāv, tas strādā, un es uzskatu, ka ir tumsonīgi to ignorēt. Ezotērika izskaidro daudzas līdz šim zinātnes neizskaidrotas parādības, un, lai gan daļa sabiedrības to stūrgalvīgi noliedz, tā lēnām un neatgriezeniski ienāk mūsu dzīvēs. Ļaudis sāk runāt par pozitīvām un negatīvām vietām, varbūt īsti neizprotot šo vārdu jēgu, taču - viņi par to runā. Viņi analizē savas izjūtas, noskaņu. Tāpat ienāk austrumnieciskais, gan mode un ūdenspīpe, gan arī vīraki, aromterapija, akupunktūra, fen šui un tamlīdzīgi.

Atrodi šīm parādībām vārdu kristietībā. Roc dziļi un izdzirdi teiktā jēgu zem gadsimtiem krātā simbolisma, pārveido dzirdēto sev saprotamā reliģiskā veidolā, un tad tas tevi tikai bagātinās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pinsy
iesūtīt 07.10.2005 11:17
Raksts #3


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.06.04



hmm.. es neesmu kristiete, tapēc man to visu ir viegli savienot.
man ir sava ticība. nu lab, to nevarētu saukt par ticību, bet es ticu savām lietām - to kur mēs nonākam pēc nāves - vienā kopējā veselumā, un kad notiek reinkarnācija, tad mēs it kā sajaucamies no jauna, un nekad mēs neatdzimstam tādi, kādi nomirstam. ka cilvēks ppiedzimst kā balta lapa, un dzīves laikā to izkrāso ( ārprāc, cik mākslinieciski sanāca )ka pēc nāve cilvēka dvēsele pārdzīvo 7 naktis,, kurās viņu moca dažādi dēmoni, un jolaāks tu esi bijis, jo mazāk tevi moca. hmm.. šaubos vai daudzi to sapratīs, bet tāda nu uir manam pārliecība. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Patriote.
iesūtīt 29.10.2005 15:20
Raksts #4


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.02.04
Kur: Savējā Valmiera



nuuu pavisam nezinu vai ticu kaut kam taadam, bet tad kad tiek runaats par auraam, un dazhaadiem cilveekiem kuram taas ir spzhas kuram melnas, man skrien taadas diivainas tirpas, taada spociiga sajuuta, man bail iet pie kaut kaads reges, ka vina uz mani pastiisies un teiks, ka nav redzeejusi tik sabojaatu apseestu vai launu auru, un tad pagiibs un veel nokliegsies "Saatana vergs" laughing.gif tas buutu baisi.... unsure_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 29.10.2005 15:51
Raksts #5


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



Man, tāpat kā Pinsy, ir savi, nekur nepierakstīti uzskati par reliģiju, kurā galveno lomu spēlē tas, ka es neticu vienam visvarenam dievam, bet drīzāk vairākiem enerģētiskiem spēkiem, nu jā, vairākiem dieviem, kuri pārvalda katrs noteiktu sfēru, jo es nespēju atzīt vienu bezierunu autoritāti. Nu, varbūt tas ir savs personīgais pagānisms..

Tomēr tajā iekļaujas arī ezotērika - jā, es esmu tas, ko angļu valodā sauca par Believer. Latviskotais vārd - Ticētājs... nu, nezinu, nezinu. laughing.gif
Tātad. Jā. Es ticu visām tām enerģijām, vārda spēkam, čakrām, aurām, karmām, lāstiem, paredzēšanas iespējām.

Man ļoti patīk tā lieta ar, kā viņus sauca neatceros, nu, tie enerģētiskie lauki, kādi pieder katram uzņēmumam, mākslas darbam, valodai, tautai, arī katram cilvēkam.
Nu, detaļās neieslīgšu, ja kāds grib, lai stāstu, jautājiet. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Rigor_mortis
iesūtīt 30.10.2005 14:59
Raksts #6


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.10.04
Kur: kaut kur kur nav taisnības un dzīves



-----Man, tāpat kā Pinsy, ir savi, nekur nepierakstīti uzskati par reliģiju, kurā galveno lomu spēlē tas, ka es neticu vienam visvarenam dievam, bet drīzāk vairākiem enerģētiskiem spēkiem, nu jā, vairākiem dieviem, kuri pārvalda katrs noteiktu sfēru, jo es nespēju atzīt vienu bezierunu autoritāti. Nu, varbūt tas ir savs personīgais pagānisms..-----

ummm nu ko lai saka daudz dieviiba grin.gifD

Ja taa godiigi tad ezoteerikai maz daraamaa ar taadu briinumu kaa religjija tas ir tas kas notuiek mums apkaart taa ir sava veida filozofija....piedo zanka man tieshaam slinkums raxtiit daudz...ezoteerika ir plash jeedziens! par kuru no taas nozareem runaajam? paklau labaak uzdod jautaajumu un mees pameeginaaasim atbildeet man skiet mans nav vieniigais shiis nozares profesorinsh grin.gifD
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ledene
iesūtīt 30.10.2005 18:36
Raksts #7


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Kur: Rīga



vai juus ticat shiim kosmiskajaam energijaam, un ko jums taas noziimee?

Jā, es ticu, man tās nozīmē, hmmm, daudz [?]. Par tām sāku daudz lasīt un interesēties pirms pāris gadiem, kad saslimu, centos dzīvot saskaņā ar to mācību. Palīdzēja. Un es pieņemu un ticu visam, kas man palīdz [un nekaitē citiem].

vai ezoteerika ir savienojama ar kristiigo ticiibu?

Jā, kāpēc ne, principā varētu parakstīties zem browncat teiktā. Jo man tiešām nav nekā cita, ko šeit vēl piebilst..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 30.10.2005 20:31
Raksts #8


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Kas ir ezoterisks? Skatamies svešvārdu vārdnīcā - pamatnozīme - apslēpts, slepens. Tātad ļoti vienkāršojot - dažādas "mistiskas" mācības, kas nav domātas plašam "parasto" ļaužu pūlim. Bet - par cik pie mums nav nekādu problēmu nopirkt šāda saturā grāmatas un žurnālus, jau sen par nekādu ezoteriku mēs vairs nevaram runāt - visi šie Austrumos lietotie termini kļuvuši par mūsu sarunvalodas ikdienu un masu kultūras sastāvdaļu. Diemžēl jāapbēdina mūsu varenie ezoterikas adepti, ka ar to brīdi, kad savu kārtējo jauno eksotisko un neparasto sajūtu izvelkam dienasgaismā un apspriežam to ar citiem - tā pārstāj tāda būt - bet tiek automātiski apgānīta un kļūst par "eksoterisku" wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Axa Night
iesūtīt 30.10.2005 20:55
Raksts #9


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.06.05
Kur: Riga or Mainhardt



tas bija labs ieskats vārda nozīmē, bet domāju, ka visas tās lietas par kurām raksta mūsdienās zem nosaukuma 'ezotērika' ir tikai virspusējs ieskats, tomēr liela daļa paliek 'apslēpta'...ir jau arī vēl mūsdienās dažādi ezotēriskie/okultie ordeņi (Golden dawn, Order Templi Orientis u.tml.), kur pat nopietnākos noslēpumus atklāj tikai pēc vairākiem gadiem pašiem izredzētākajiem adeptiem...

bet ar 'ezotēriku' mūsdienās jau saprot ļoti daudz ko...man tas visvairāk asociējas ar dažādām dabas maģijas novirzēm, nu zināšanas par akmeņiem, aurām, meditāciju utt.

daļēji jau tas var būt un pat ir apvienots ar kristīgo ticību, kura daudzus pagānu svētkus ir pārņēmusi, arī baznīcas rituāli ir daži līdzīgi un izmanto to pašu tehnoloģiju, ko ezotēriskās mācības
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 30.10.2005 21:07
Raksts #10


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Mhm...vismaz pie mums Latvijā tagad dēļ parāk lielās dažādu mistiķu aktivitātes, ar vārdu "ezoterisks" nebūt nesaprot kāda slepena kulta vissargātākos noslēpumus, kuros iesvēta īpaši izraudzītus cilvēkus, bet diemžēl tās lietas, ko tu jau daļēji nosauci - proti - bulvārpreses līmeņa pastāstiņus par krāsām, akmentiņiem, meditāciju, horoskopiem utt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Rigor_mortis
iesūtīt 30.10.2005 21:22
Raksts #11


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.10.04
Kur: kaut kur kur nav taisnības un dzīves



nu jā ezotērika vairāk saistās ar paralēlajām dimensijām un lielā ko ties jau tiek pieminēta 5. dimensija un 6. maņa....taču daudz kas ir pārveidots sev patīkamā veidā tāpat kā reliģija (piem. budisms kas sākotnēji vispār bija tikai un vienīgi filozofija...) meele_a.gif

jebkurā gadījumā ja mēs runājam par mūsdienu pekstiņiem labāk konkretizēt jautājumu....

PS: apāc kāds sviesc sanāca....nu bet mēģiniet ko saprast....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Axa Night
iesūtīt 30.10.2005 21:22
Raksts #12


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.06.05
Kur: Riga or Mainhardt



nu jā, tas vārds 'ezotērika' ir mazliet novazāts, jo to tagad sprauž visur klāt...tā pat kā Rietumos 'occult'...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 30.10.2005 21:29
Raksts #13


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Turklāt šo vārdiņu itin labprāt izmanto dažādi sektantiskas novirzes grupējumi, lai ar tā patīkamo, vilinošo skanējumu iedabūtu savās rindās jaunus cērpamos aunus un slaucamās govis. Padomājiet tikai - kādu patīkamu parākuma apziņu sniedz piederība kaut kam, kaut nedaudz slepenam! laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Axa Night
iesūtīt 30.10.2005 21:33
Raksts #14


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.06.05
Kur: Riga or Mainhardt



tas gan...daudzus jau vilina šāda noslēpumaina darbība...taču agrāk jau tas bija pavisam savādāk, drīzāk ezotērika notika starp vienu viedu lietpratēju, kas savas zināšanas nodeva tikai vienam vai pāris izredzētiem audzēkņiem, tādi, kas ir pierādījuši savu vērtību...bet tagad jau daudz ko var apgūt arī tādi indivīdi, kurus pat labāk tuvumā nelaist šitām zināšanām!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 30.10.2005 21:44
Raksts #15


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Ahaa. Mani piemēram, ļoti mulsina tas, kā reklamējas un tiek izplatīta dziedniecības metode "rei-ki". Tiek reklamēts ka to var visi, bet vienalga to nevari sākt darīt (tobiš ārstēt citus utt) bez primitīvas iesvētīšanas - rituāla, ko veic kāds, kas jau pats ir "iesvētīts". Kad 1993 - 1994 gadā šī metode parādījās Latvijā, šāds pirmās pakāpes (tur kopā esot 3 pakāpes) seminārs maksāja ap 100 latiem. Tagad tas it kā esot kļuvis lētāk, bet vienalga tā jokaini. Nebeidz mulsināt tā obligātā naudas došana. Tas nu nekādi nesaskan ar visu šo mācību putām uz lūpām sludināto cilvēkmīlestības un nesavtības (blaaa blaa blaa) principu ievērošanu.

Šo rakstu rediģēja Kedriks: 30.10.2005 21:45
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 30.10.2005 21:52
Raksts #16


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Tur atmaska tāda - viņi tev atdod daļu savas enerģijas, tāpēc tu atjauno viņējo. Visvienkāršāk ar naudu. It kā nepietiktu ar pozitīvās enerģijas lādiņu, ko izraisa pateicība. Apmēram šādi bija skaidrots vienā dziednieku lapā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Axa Night
iesūtīt 30.10.2005 21:56
Raksts #17


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.06.05
Kur: Riga or Mainhardt



'iesvētīšana'? nopietni? nebiju dzirdējusi, tas jau izklausās, ka viņi no reiki mēģina uztaisīt kaut kādu reliģiju huh.gif
nu nav jau nekā man pret iesvētīšanas, to jau daram mēs visu laiku, piemēram, izlaidums jebkurai skolai principā arī ir rituāls...bet tās naudas summas ir iespaidīgas whistling.gif

es kādreiz meklējos arī pie mums, kur var apgūt kaut kādu dziedniecību, un uzgāju tādu iestādi kā "Akvilona" (http://www.akvilona.lv/public/26432.html) - tagad ir pazudušas izmaksas, bet ja nemaldos tad arī bija pāri 100Ls ... bet principā tas pasākums izskatās tāds, ka to visu tu apgūsti tikai pats priekš sevis, jo akreditētas jau tādas programmas nav ... bez tam, vienmēr liekas, ka šitās iestādes radītas tīri peļņai nevis patiesu zināšanu nodošanai

Šo rakstu rediģēja Axa Night: 30.10.2005 21:58
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 30.10.2005 22:02
Raksts #18


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Tas nu gan ir smieklīgi! "Atdod savu enerģiju"!! LOL. Kas tad viņi par "dziedniekiem", ja viņi dziedina ar "savu" enerģiju? Un kur paliek izslavētā "pieslēgšanās visumam" un tā tālāk? Nudien, ja arī šai mācībai sākumā ir bijis kāds racionāls kodols, tad laikam nāksies uzskatīt, ka tā ir kārtējā, kas sekotāju izpildījumā ir nodegradēta.

Smieklīgi - viņi tai akvilonā arī par iestājpārrunām plēš piķi! laughing.gif

Šo rakstu rediģēja Kedriks: 30.10.2005 22:19
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Axa Night
iesūtīt 30.10.2005 22:06
Raksts #19


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.06.05
Kur: Riga or Mainhardt



grin.gif tas laikam tāpēc, ka zin, ka ja tu atnāksi un parrunāsi ar viņiem, sapratīsi, ka sviests...tāpēc vajag jau uzreiz no tevis kaut kādu naudiņu dabūt, savādāk vispār nekādu ienākumu nebūs tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 30.10.2005 22:24
Raksts #20


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Heh, ar tām zināšanām ir tāpat kā ar austrumu cīņām piedāvājot tās eiropiešiem - visai lielu daļu kas iet trenēties kā dā no cīņasveidiem, interesē tikai tas, kā fiksāk iemācīties pāris prijōmus lai ietu uz ielas rādīt savu "māku". Septiņdesmitajos vēl varēja pievilināt ar tādu kā mistikas auru, bet tagad vismaz šajā jomā nemana, ka būtu kādi šāda tipa aizspriedumi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V   1 2 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.04.2024 09:05