Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ievēro!

Šajā forumā iesūtītie raksti netiek skaitīti pie Tava kopējā iesūtīto rakstu skaita.

> Lielā Izrēķināšanās Mazajā Ciematā Nr 1., ***Spēle beigusies***
Case
iesūtīt 04.06.2004 17:05
Raksts #1


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.11.03
Kur: Riga



Diena #1
Spēles sākums
Pirmajā naktī šerifs nestrādā.
Pirmajā naktī maniaks nenogalina.

VILKAČU GĀJIENS
======================================================
Vilkača piezīmes.


Ehh.. nakts.......... kā man patīk nakts....... it īpaši tādas kā šīs, kad gaidāma pamatīga jautrība.... Kur tas otrs tik ilgi klīst? Ahā, te jau arī nāk.......... vēl tikai paņemt virvi, šķēres, kameru....... ē gaļasmašīnu arī paķert?...........

Nē, nevajag, gaļasmašīna par kameras statīvu tomēr ne pārāk labi der.. Nez, kurš tad šonakt būs tas laimīgais? Jācer, ka šoreiz diskusijas neievilksies līdz rītausmai, un nenāksies atgriezties tukšu vēderu?


Tiešām jauka naksniņa bija! Uzreiz vienojāmies, ka kam iebakstīs ar pirkstu telefongarmtā, tam arī uzbruksim.
Cik mierīgi neko nenojaušoši šis gulēja zem saviem zīda palagiem... Uz tiem, starp citu Pūks Vinnijs attēlots, kopā ar kaut kādām zaļām puķītēm... Kolēģis teica ka tās esot kaņepes, bet ko tad es, ko tad es..........

Vispirms pagrabinājāmies gar logiem un pabļaustījāmies mazliet – tā, lai pievērstu izredzētā uzmanību. Gandrīz pārāk viegli bija – pats pieskrēja pie loga, atrāva to vaļā un gribēja sākt bļaustīties – un tur, virs loga jau arī biju es...........Nabadziņš tā apstulba, ka gandrīz nemaz nepretojās, kad vilka žokļi saķēra viņa roku un izrāva ārā no mājas. Pēc tam gan izrādījās, ka šim kabatā bija tas piparu gāzes baloniņš ko suņiem acīs pūst... nepatīkami nepatīkami – nācās arī otrā rokā iekost, lai tādus trikus vairāk nemēģina................. Tad palaidām vaļa – un sāka jau arī skriet, ezera virzienā..........ehhh tiešām cerēja aizbēgt?... grūti pateikt............
Katrā ziņā – ilgi pakaļ tipināt tam tipiņam nenācās – kāds ( Noteikti vampīri. Tie vienmēr ir tie nolādētie vampīri, kas iedomājas, ka ir nez ar ko pārāki par mums) netālu no ezera bija uzstādījis vilku lamatas. (pēc izmēra gan vairāk līdzinās lāču lamatām, bet nu.........)

Nabadziņš paslīdēja uz kaut kā, kas pirms stundām desmit droši vien bija bija pildīts lielā kartona kastē ar uzrakstu Chappi, un trāpīja tieši lamatās..... Gandrīz žēl palika....

Nu ko – ja ne pakaļdzīšanās, tad vismaz plosīšanas prieciņš mums netika liegts – žēl, tikai, ka nofilmēt maz no tā visa izdevās – pārāk neparedzētā virzienā upuris bija aizskrējis....

Papriecājušies, pārvērtušies atpakaļ par cilvēkiem, savācām savas drēbītes (tā tik vēl trūka, lai šerifs mūs par mētelīšu virināšanu aizturētu... Kaut gan – kas tā par mētelīšu virināšanu, ja pat tā paša mētelīša mugurā nav) un devāmies katrs uz savām mājām.

Ko rītnakt?
======================================================
Vilkači nogalināja "Vilkaču sakosto" Darkanu
Darkans vēl nebija inicializēts, tāpēc turpmākajos dienas balsojumos var piedalīties kā "Beigtais Mierīgais ciema idzīvotājs" (0.5 vai 0.25 balsis).

VAMPĪRU GĀJIENS
======================================================
Ssajaa naktii es gaaju pa ciematinnu un piegaaju pie pirmaas maajas, kas pagadiijaas cellaa. Paraustiiju durvis un izraadiijaas, ka taas nav aizsleegtas. Ielaviijos iekssaa un pa nedaudz cciikstossaam kaapneem devos uz augssstaavu, kur man likaas ka buutu gullamistabas. Dzirdeeju kaadu kraacam un devos uz to pusi. Paveerusi durvis ieraudziiju kaadu kkermeni gullam gultaa. Pielaviijos klaat un piesuucos vinnam.
======================================================
Vampīri nogalināja "Maniaku" Hisie-Gaur. Taču cīņā sadistiskā nāvē gāja bojā arī "Vampīrs" Northwatch
Beigtie vampīri, vilkači un neitrālie dienas laikā var piedalīties diskusijās, taču nedrīkst balsot.

SPĒLĒ PAŠLAIK
01.Northwatch [Vampīrs] [mira uzbrūkot Maniakam]
02.Nimue
03.shiry
04.tralalaa
05.Bezceriiba
06.Hisie-Gaur [Maniaks] [novāca Vampīri]
07.Mastero Jazz
08.hillaryduff
09.Nimloth
10.Atlanta
11.2bad4you
12.Darkans [Vilkaču sakostais] [novāca Vilkači]
13.Beebiic
14.sinda
15.Sigfa

Lomas:
Vilkacis(2); Vampīrs(2); Maniaks; Šerifs; Iedzīvotājs(2); Nekromants; Ārsts; Nemirstīgais; Seržants; Vecmāmiņa; Vecais Vampīrs; Sakostais

Diena #2 sākas 06.06 2004 plkst. 19:00
Lūdzu līdz otrās dienas sākumam gājienus iesutīt Vampīram #2; Vilkacim #2; Vecmāmiņai; Ārstam un Šerifam.

Šo rakstu rediģēja Case: 04.06.2004 17:35
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
6 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Case
iesūtīt 04.06.2004 17:44
Raksts #2


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.11.03
Kur: Riga



:) neslikts saakums - triis līķiši..

Nu tagad dalībniekiem ir jāizlemj: kuru vainot bulciņas apēšanā - kuram no atlikušajiem dzīvajiem shodien izpildīt nāvessodu? :)

Šo rakstu rediģēja Case: 04.06.2004 18:04
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Atlanta
iesūtīt 04.06.2004 18:25
Raksts #3


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.01.04



Man naktīs nav pārāk ciešs miegs un tāpēc bieži dzirdu, kas notiek ārā. Parasti pilsētiņā ir kluss un mierīgs. Dažkārt vienīgi vēju var dzirdēt gaudojam. Šonakt bija ļoti kluss kā kapsētā. Tad pēkšņi kaut kur netālu no savas mājas es dzirdēju kādu kliedzam, es uztrūkos gultā sēdus. Bet tajā brīdī nekas nebija dzirdams. Un atkal ielaidos miegā - vēlviens kliedziens. Nē šoreiz es pavisam noteikti biju pārliecināta, ka tas nebija sapnis! Piecēlos un aizgāju pie loga un atvēru to vaļā. Lūkojoties melnājā naktī sadzirdēju vienīgi kādus soļus. Bet pēc mirkļā viss noklusa.
Kad no rīta uzzināju, ka kāds ir miris, jutos ļoti bezspēcīga. Es taču varēju palīdzēt, bet nē es aizgāju gulēt un nelikos par to ne zinis. jūtos ļoti slikti par notikušo. Ir jāatrod vainīgais!
Esmu dzirdējusi kā mana kaimiņiene sinda naktīs kaut ko grabinās. Vai tik tā nebūs bijusi viņa. No otras puses bezceriiba tāda ļoti aizdomīga man vienmēr ir šķitusi šajā ciematā. Dīvaini uzvedas....katrā ziņā es pieprasu atrast vainīgo!!!

Šo rakstu rediģēja Atlanta: 04.06.2004 18:26
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimue
iesūtīt 04.06.2004 18:31
Raksts #4


Istari māceklis
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.03
GP eksperts 2006



Jā, piekrītu, vainīgie pilnīgi noteikti ir jāsoda! Nedrīkst tā, nesodīti skraidīt pa naktīm riņķi un nogalināt, kas tik ienāk prātā. Vispār, ja tu tā saki, sinda tiešām izklausās visai aizdomīgs personāžs, vai tik viņa arī nebūs tā vainīgā?

No otras puses, Mastero jau nu gan arī tāds visai aizdomīgs likās - pārāk smaidīgs jau agri no rīta apkārt staigāja.

Šo rakstu rediģēja Nimue: 04.06.2004 18:34
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 04.06.2004 18:41
Raksts #5


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



Es dzīvoju blakus Mastero un zinu kaimiņa ieradumus. Bet vakar viņš tā ļoti ātri iegāja mājā iekšā, kamēr es dārzā puķes laistīju grin.gif un aizvilcis aizkarus devās gulēt! Viņš vienmēr dodas gulēt ap kādiem divpadsmitiem, vieniem, bet vakar aizgāja gulēt jau deviņos!
Es domāju ka viņš ir tas vainīgais!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimue
iesūtīt 04.06.2004 18:46
Raksts #6


Istari māceklis
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.03
GP eksperts 2006



Vampīrs, kas laista puķītes? Klau, tas jau nu izklausās TIIIIK ticami, ka ja tu JAU nebūtu gars, tad es ieteiktu giljotīnai apsvērt tevi kā nākamās brokastis.

Kaut gan, tad es nezinātu, ka tu esi vampīrs, un tad tas neliktos dīvaini...


Bet tiešām - nav citiem kādas idejas, kas varētu būt sliktie, kas veica visu pasākumu ar Darkana dzenāšanu pa pusciematu?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 04.06.2004 18:51
Raksts #7


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



Ak, ja tu būtu pa nakti staigājusi apkārt ņammādama asintiņas, tad tev vienīgais ko prasītos, būtu mierīgi palaistīt puķītes getlost.gif

Mastero, viņš ir vainīgais!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Case
iesūtīt 04.06.2004 18:56
Raksts #8


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.11.03
Kur: Riga



Agādinājums: bals nodoshana par kaadu upureejamo notiek ierakstot sho vaardu sarkana kraasaa - Case.

p.s. jums veel ir divas dienas laika, balsojumus mainiit dienas laikaa nedriikst.

:)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mastero Jazz
iesūtīt 04.06.2004 19:03
Raksts #9


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.11.03
Kur: Baltimore Hospital for the Criminally Insane



Es, kā jau Northwatch teica, devos gulēt ap deviņiem. Visu dienu sūri grūti strādāju, miegs uznāca ātrāk. Man šķiet, ka Nimue pārāk daudz meklē vainu citos... Ka tik šī nedzenāja nabaga Darkanu... Izskatās tāda pagalam sagurusi. Ne tik sprigana kā parasti.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimue
iesūtīt 04.06.2004 19:12
Raksts #10


Istari māceklis
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.03
GP eksperts 2006



Nez vai es varētu tik cītīgi vainīgos meklēt, ja būtu sagurusi no Darkana dzenāšanas iepriekšējā nakti? Nesāku gan es te pirmā uz kādu rādīt - bet jāapspriežas ar pārējiem takš ir, ja jau jābalso obligāti, un balsi mainīt nedrīkst.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mastero Jazz
iesūtīt 04.06.2004 19:15
Raksts #11


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.11.03
Kur: Baltimore Hospital for the Criminally Insane



Kurš te pirmais sāka? Hmm... Atlanta... Mjā... Tad jau laikam viņa ir vainīgā. Arī alibi pārāk garš, lai būtu patiess... Ko jūs domājat, biedri?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sigfa
iesūtīt 04.06.2004 19:16
Raksts #12


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.03
Kur: Marss, Sektors 5Ba, 3 Dome



agresija, kur tu rodies... Paskat kaadi mums aktiivi taisniibas ciiniitaaji, ka tik nebuus asins ienaidnieki ko? hehehe...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 04.06.2004 19:17
Raksts #13


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



JĀ JĀ, Mastero, paskaties vien cik tu žigli centies izsprukt no taisnās tiesas! w00t.gif
Pats novazājies apkārt pa dienu meklēdams visādas nejaucības ar ko nogalināt, tad nu atradis arī vainu Nimuei uzgrūst!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Atlanta
iesūtīt 04.06.2004 19:19
Raksts #14


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.01.04



Jā jā novel vien vainu uz mani Mastero...nez vai tik tava agrā "gulētiešana" nebija par iesmeslu tavam alibi... kaut kā gribētos teikt ka tas esi tu...Un esmu ļoti sašauta par notikušo tāpēc gribu atrast vainīgo!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimloth
iesūtīt 04.06.2004 19:34
Raksts #15


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.12.03
Kur: Follow the Yellow Brick Road ^_^



Nūūū, Atij, es tavā vietā neceltu tādu brēku...Kam tev rūp citu drošība, kamēr kāds nav tavu slaido kakliņu aplauzis? Un, tā kā tevi ar šiem radījumiem droši vien saista diezgan ciešas saites, es par to pagaidām neuztrauktos whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
shiry
iesūtīt 04.06.2004 19:41
Raksts #16


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.04.04



Ko nu jūs te par redzamākajiem iedzīvotājiem spriedelējat? Lūk, cita lieta, tie klusākie... Un cik vien es ilgi šeit dzīvoju, neesmu manījusi, ka, piemēram, beebiic izrādītu kādas aktivitātes. Kurš gan zina, ko viņa nakts melnumā mēdz pastrādāt?

Šo rakstu rediģēja shiry: 04.06.2004 19:44
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nemesida
iesūtīt 04.06.2004 20:52
Raksts #17


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.05.04
Kur: Protestantu baznīcas dievkalpojumā.



Hmm shkjiet, ka Atlanta paaraak spariigi raustaas, lai noveltu vainu uz citiem...ljoti aizdomiigi smile.gif

Šo rakstu rediģēja Bezceriiba: 04.06.2004 20:58
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Beebiic
iesūtīt 04.06.2004 21:23
Raksts #18


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.01.04



Es vakarnakt redzēju cik sparīgi pa pilsēteli Bezceriiba pārvietojās, it kā kaut kur steigtos. Jā, man liekas, ka viņa ir bezcerīga.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nemesida
iesūtīt 04.06.2004 21:48
Raksts #19


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.05.04
Kur: Protestantu baznīcas dievkalpojumā.



Cilveeki, re kaa shii spurojas, lai noveltu vainu uz kaadu citu. Jautaajums, ko vinja naktii dariijusi ja ne guleejusi?
Es galvoju, ka shonakt guleeju salda miegaa smile.gif Redzeeju smukus sapniishus...kad buus laiks pastaastiishu wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Darkans
iesūtīt 04.06.2004 22:12
Raksts #20


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.05.04



Kamēr jūs rādat viens otram ar pirkstiem, klusais slepkava ir Sigfa!

Šo rakstu rediģēja Darkans: 04.06.2004 22:13
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

6 Lapas V   1 2 3 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.04.2024 07:57