Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ievēro!

Bibliotēkas plauktā par citām lietām, lūdzu, nesarunāties!
Vai nu atrodi piemērotāku forumu, vai izmanto kaucekļus. Sarunas no bibliotēkas plaukta var tik dzēstas bez brīdinājuma!

> Kā patīk K.S. Luisa grāmatas?, Nārnijas hronikas u.c. darbi
Rosie Cotton
iesūtīt 28.02.2004 10:33
Raksts #1


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.01.04



Kā zināms, rakstnieks K.S.Luiss bija ne tikai Tolkīna labākais draugs, bet arī pats rakstīja i SCF, i Fantasy. Latviski iznākušas viņa Nārnijas hronikas un Skrūvšņores vestules. Angliski vēl ir tāda Space Trilogy un vēl vesela kaudze. Vai esat lasījusī kaut ko no šī rakstnieka un ja jā, tad kā patika?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  « < 3 4 5  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (80 - 91)
Kniepiņa
iesūtīt 16.12.2007 03:37
Raksts #81


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.07
Kur: Kaut kur starp debesīm un elli



Dievinu viņa grāmatas!!! Mūsu pilsētā Nārnijas hronika ir visai populāra, jo "Rītausmas ceļinieku" gaidīju bibliotēkā rindā trīs nedēļas, bet "Pēdējo kauju" - gandrīz divus mēnešus. Žēl tikai, ka nevienā grāmatnīcā vairs nevar atrast pirmās trīs grāmatas, savādāk man mājās būtu personīgā "kolekcija"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hobbits
iesūtīt 18.01.2008 22:09
Raksts #82


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 26.12.07
Kur: virtuvē, ēdu pankūkas.



superīgas grāmatas! smile.gif it īpaši ja lasa angliski (esmu lasiijusi gan ang. gan latv.). Vis-cool-iigaakaa no graamataam bija Zirgs un viņa zēns. Manuprāt arī vislabaakaa lasa_a.gif happy.gif thumbsup.gif Bet pēdeejaa nu galiigi nav pa manai gaumei. Fujīga, nespētu to grāmatu ar sižeta pavērsieniem sabojāt vēl vairāk kaa jau to izdariija K.S.Luiss ...nee, nu viss bija ok liidz Aslans Nārniju izniicinaaja, Sjūzena vairs neticēja, Nārnija izrādījaas aizsaule un Pīters, Lūsija, Edmunds un viņu vecāki miruši. vnk kolosāli getlost.gif
CITĀTS(~BN~ @ 15.02.2006 15:42) *
Ir lasītas. Nepatīk. Uzskatu ka viņs ir pārņēmis dažas Tolkīna idejas. Pārāk līdzīgi Tolkīna darbiem tomēr liekas.~BN~
Itkā jau Tolkīns un Luiss bija labi draugi un viens otram lielaakie padomdeveeji rakstīšanaa. Nevar zinaat kuram kuras idejas, bet arii Tolkiinam tika doti padomi, cik saprotu smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
washulis
iesūtīt 18.01.2008 22:10
Raksts #83


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



lasot nārnijas (cepoties uz prāmja ceļā uz saaremaa) secināju, ka viņas ir traki bērnišķīgas!!! pirms kādiem trijiem gadiem viņas būtu varējušas traki patikt, bet nokavēja... sad.gif

filma arī tāda, bet lasīt jau var...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Īvs
iesūtīt 18.01.2008 22:19
Raksts #84


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.12.05
Kur: Gaismas pils
Labākās leģendas autore



Izlasīju pirmās divas. Nu, šķiet, ka mani nepārliecināja. Liekas jau tīri labas, viss tas sižets un tā, bet man par vienmuļu. Iespējams trūkst cilvēku savstarpējās attiecības, kas padarītu tās interesantākas.
Filmu neesmu redzējusi, taču labprāt to redzētu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
washulis
iesūtīt 18.01.2008 22:21
Raksts #85


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



laikam nokavēji... neilgi pirms ziemassvētkiem rādīja pa lnt. filmā visi skraida pa mākslīgo sniegu un pēc tam pa smuku, zaļu mauriņu.. trūka emociju... silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Paige
iesūtīt 20.01.2008 16:24
Raksts #86


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.01.08
Kur: Malfoju muiža



Pirmo reizi visas ''Nārnijas hronikas" izlasīju pasen, vēl vecajā izdevumā.Toreiz man tā visas likās izcilas un šausmīgi interesantas.Tagad pārlasot man gan tās vēl joprojām liekas interesantas, bet ne vairs tik ļoti, dažas nodaļas pat liekas garlaicīgas.Un tas nav tāpēc, ka vnk otreiz pārlasu.
Visumā-man patika! laughing.gif
Un arī filma laba.Esmu redzējusi pirmo un nezinu vai vēl ir.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Jane
iesūtīt 27.01.2008 10:59
Raksts #87


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.01.08



Man pirmo reiz lasot likās tā, lasīt var, bet jutu, ka lasu tikai tāpēc, lai būtu izlasīta. lai nestāvētu tā grāmata skapī dāvināta, bet neizlasīta.
Atkal nelasīšu. Man liekas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 13.06.2008 21:26
Raksts #88


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Mazliet papildinot līdzšinējo viedokli:

CITĀTS(Mattiass @ 17.02.2006 15:54) *
Fantasy tomēr ir fantasy. Esmu lasījis divas pirmās (tās, kuras iznākušas latviski), tās ir tik bezgala naivas! Vismaz filma bija labāka, uzlaboja garastāvokli. Bet grāmatas — man ne pārāk patika tā paša bērnišķīgā naivuma dēļ, tomēr Vinnija Pūka mērķauditorija gan varētu aiz laimes raudāt.

Nu esmu latviski izlasījis visas sešas. Viedoklis saglabājies tāds pats, kā iepriekš, varbūt vienīgi varu piebilst, ka mērķauditorijai tomēr vajadzētu būt pāris gadus vecākai, nekā Vinnija Pūka lasītāji. Ā, un Sjūzena izrādījās lielāka kaza, nekā, lasot pirmās grāmatas, būtu varējis gaidīt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Liesma narnia HP
iesūtīt 16.04.2010 15:06
Raksts #89


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.04.10
Kur: Skaistākā vieta uz pasaules



Vai esat lasījuši K. S. Lūisa "Nārnijas hronikas"? Ja nē, iesaku izlasīt, bet ja esat, ko Jūs par to domājat un kā patika? 1. gŗmata ir "Burvja māsasdēls" 2. "Lauva, Ragana un drēbju skapis" 3. "Zirgs un tā zēns", 4. ''Princis Kaspians'', 5. ''''Rītausmas Ceļinieka"brauciens", 6. "Sudraba krēsls" un 7. ''Pēdējā cīņa''. Cik es zinu filmas ir uztaisītas daļām "Lauva, Ragana un drēbju skapis" un ''Princis Kaspians''. Par ''''Rītausmas Ceļinieka"braucienu" es vēl šubos, itkā kautko manīju, bet īpaši pārliecināta neesmu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sarlote....
iesūtīt 16.04.2010 18:24
Raksts #90


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.04.10
Kur: kautkur, nezin kur........



Es neesmu lasijusi nevienu K.S Luisa grāmatu.. silent.gif . nu,bet taisos kaut kad drīzumā izlasīt kādu viņa grāmatu. smile.gif Mana māsa gan ir lasījusi, bija kā traka uz viņām.... viņa burtiski tās ēda! grin.gif blink_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Liesma narnia HP
iesūtīt 30.04.2010 12:42
Raksts #91


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.04.10
Kur: Skaistākā vieta uz pasaules



Beidzot saņēmos un izlasīju visas šī pavediena atbildes. Vienkārši jābrīnās, cik dažādas emocijas tā izraisā: vienam patīk citam atkal nē.
Es tā iedomājos, ka Jūs varbūt gribētu apskatīt kaut ko, kas ir saistīts ar nārniju. Te būs dažas saites, kūras iesaku apskatīt:

http://www.harpercollinschildrens.com/kids.../princecaspian/
http://www.narniafans.com/

attēlus var apskatīt
http://www.fanpop.com/spots/the-chronicles...title/pevensies

Un mūziku no filmas
http://www.youtube.com/watch?v=1zoAhKNwnfQ...feature=related
te ir dažādi video un mūzikas faili no Nārnijas hronikām

Ceru, ka patiks! cool.gif rolleyes_a.gif thumbsup.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
čorvena
iesūtīt 16.10.2012 16:12
Raksts #92


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.10.12
Kur: kokaa



es esmu lasiijusi tikai lauvu raganu un skapi, un man loti patika!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  « < 3 4 5
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.03.2024 12:34