Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Guardian Angels....
Paip`
iesūtīt 06.04.2004 18:03
Raksts #1


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.10.03
Kur: The Beach



"If our Guardian Angels are supposte to LOOK after us,
why we feel pain?
Maybe it's because we do things that makes them CLOSE their EYES."


Ko juus domaajat...vai taa ir....un vai juus ticat taadiem sargengjeljiem....? manupraat taa arii ir kaa tur ir teikts....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V   1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Alise
iesūtīt 06.04.2004 18:12
Raksts #2


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.03.04
Kur: Rīga-Limbaži



Ja runa iet par sargeņģeļiem... es nesen redzēju tādu izrādi, tā viņu arī sauca "Sargenģelis" nu un pēc tā visa varēja saprast, ka sargeņģelis ir katram cilvēkam, bet ne katrs to var sadzirdēt... tas ir domāts tā, ja sargenģelis tev kautko saka, tu dzirdi to kā savu sirdsbalsi, vai citi to sauc arī par intuīciju... bet kā jau teici, daudzi savā sirdī neiklausās un tādēļ sanāk, ka viņš neieklausās arī savā Sargenģelī, kurš cenšas tev vienmēr palīdzēt... Nu kaut kā tā... tāda bija tā galvenā doma...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
morticia
iesūtīt 06.04.2004 18:29
Raksts #3


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.03.04
Kur: riiga, arii ceesis



jā man arī liekas ka ir tā kā tur teikts. wink.gif
vispār es nezinu vai es ticu sargeņģeļiem getlost.gif
un man arī liekas ka manējais (ja tāds vispār ir) tagad ir drusku pievēris savas actiņas un aizmirsis par mani getlost.gif getlost.gif getlost.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Paip`
iesūtīt 06.04.2004 18:30
Raksts #4


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.10.03
Kur: The Beach



bat tajaa pantinjaa jau arii ir teikts, ka vinji meedz aiztaisiit acis, tad, kad mees kauko taadu daraam..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Trusite
iesūtīt 06.04.2004 18:36
Raksts #5


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.12.03
Kur: Iespējams Latvijā



nu gan jav ir kaads engeliitis!! smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Yume
iesūtīt 06.04.2004 20:02
Raksts #6


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04



Nu sargengeli... kas zin, es neko nenoliedhu.. bet man uzreiz naak praataa viens staasts, kursh man ljoti patiik. Tieshaam var teikt miilaakaa legenda. Es vinju saiisinaashu un raxtiishu tikai buutiskako, centiishos bez tieshaas runas, jo savaadaak sanaaks paaraak gara.

"Kaads cilveeks aizmieg un sapnii satiek savu sargengeli. Tas piedaavaa savam aibilstamajam paraadiit taa dziives celu.
Cilveeks to ierauga kaa divus peedu nospiedumu paarus tiiraas juuras smiltiis. Bet laiku pa laikam smiltiis ir redzai tikai viena gaajeeja peedas. Un cilveeks izmisuma un nesapratnee jautaa savam sargengelim:
"Kaapeec tu mani atstaji, briizhos kad man gaaja vis gruutaak?" Bet sargengelis mieriigaa un maigaa balsii vinjam atbild:
" Mulkiite, es tevi neatstaaju, es nesu tevi uz rokaam."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
giraffe
iesūtīt 06.04.2004 22:40
Raksts #7


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.04
Kur: Rīga//Plakanciems//LR



Yume> taa legjenda... vienkaarshi skaisti! rolleyes_a.gif
Piekriitu, ka katram cilveekam ir savs sargenjgjelis. Tie, kas saka, ka vinjiem taada nav, ir veeriigaak jaaieskataas vai jaaieklausaas sev apkaart. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Paip`
iesūtīt 07.04.2004 15:26
Raksts #8


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.10.03
Kur: The Beach



Skaista legjenda yume....tieshaaam skaisti... happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lija
iesūtīt 07.04.2004 16:04
Raksts #9


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.02.04



Ir gan katram savs eņģelītis...
Padomājiet par tām reizēm, kad ir tādas nepatikšanas un vispār viss ir galīgi sviestā sagājis, bet jūs no tā visa izejiet "sausā".... kāds jūs sargā... wink.gif kāds ar spārniņiem...

un vispār es esmu pati sev sargeņģelītis... innocent.gif devil.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Shine
iesūtīt 07.04.2004 16:38
Raksts #10


Valara
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.03
Kur: kaut kur te
Dzejnieks 2008



es vispār Dievam neticu, un eņģeļiem arī nee... bet man pēc plaukstas līnijām izzīlēja, ka man esot sargeņģelis. reku, šite esot redzams (jā, jūs jau redzat..) anyway... tāds eņģelītis... a kāpēc ne? happy.gif vienmēr taču ir patīkami apzināties, ka kāds par tevi rūpējas - un sargeņģelīti vajaga happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 07.04.2004 20:07
Raksts #11


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



Nezinu... Es paļaujos pati uz sevi...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Yume
iesūtīt 07.04.2004 20:20
Raksts #12


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04



Bet miiljei cilveeki, vai pati doma par to ka tu nekad neesi viens, un kaads tevi sargaa neprasot neko pretii nav skaista?
Es nesaku ta tagad visiem jaasaka "jaa, man aiz muguras visu laiku ir sargengelis" , bet vienkaarshi gribu noraadiit uz pashas idejas skaistumu..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 07.04.2004 20:28
Raksts #13


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



Zināma taisnība tev ir... Mjā... Es par saviem sargeņģeļiem uzskatu cilvēkus, kam es kaut ko nozīmēju...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
..::Kael::..
iesūtīt 07.04.2004 20:32
Raksts #14


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.10.03
Kur: Netālu no Siguldas



jā ticēt es ticu wink.gif bet tas var būt gan cilvēks, gan pārdabiska būtne wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Alise
iesūtīt 07.04.2004 21:47
Raksts #15


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.03.04
Kur: Rīga-Limbaži



Sargeņģeļi nepiever actiņas un par mums neaizmirst... mēs vienkārši paši viņos neieklausāmies, jo īsti nesaprotam, kad runā viņi un kad runājam mēs... nu tas tā... man tā liekas... huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
rence
iesūtīt 07.04.2004 23:41
Raksts #16


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.12.03



Domāju, ka ir kāds, kas par mums ik dienu rūpējas. Kaut kas augstāks par cilvēku, kas spēj garīgi mūs ietekmēt.
Jā, varbūt tiešām, ka mēs to saucam par savu sirdsbalsi, bet tas patiesībā ir sargenģelis?? Vēl nesen man ienāca prātā jautājums-ar ko cilvēks mīl? huh.gif Saka jau, ka ar sirdi, bet... Tas taču ir vienkārši asinssūknēšanas orgāns. getlost.gif Visloģiskāk būtu mīlēt ar galvu, tā teikt, vienīgo orgānu, pār kuru mums ir vislielākā vara! Bet arī tā nav, jo, piemēram, gadās, ka mīl kādu, lai gan ar prātu aptver, ka tas ir bezjēdzīgi?! blush.gif Tad varbūt mēs arī mīlam caur kādu citu, piemēram, sargenģeli vai vienkārši caur kādu citu domensiju, pār kuru mums nav it nkeādas varas...

Šo rakstu rediģēja rence: 07.04.2004 23:43
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Martins
iesūtīt 08.04.2004 09:41
Raksts #17


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.03
Kur: Nogājis no ceļa uz Lorienu



Piekriitu, Yume, ka doma par sargenggeli ir lloti jauka un nomierinossa. Un arii tavs staastinnss par peedaam smiltiis ir skaists. Zzeel, protams, ka iistu sargu nav. Gribeetos, lai ir. Bet tas noziimeetu, ka ir arii visaadi citaadi mazaak jauki paardabiski radiijumi silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
She_Elf
iesūtīt 08.04.2004 13:15
Raksts #18


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.04



es negribu zaimot, bet es apjautu ka man taads ir....
reiz es skreeju sacensiibaas ...man bija jaaskrien paar purvam...es neredzeeju akaci un iekritu.... nezinu kaa...bet kautaks mani paraawa uz augshu un es tiku laukaa...lai gan neviena blakus nebija.....ir veel bijushas reizes.kad jutu ka paliidz kaads...
warbuut skjiet muljkjiigi...but....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NovemberNövelet
iesūtīt 08.04.2004 13:47
Raksts #19


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 07.02.04
Kur: The point of no return



Ideja jau smuka, bet es domaaju, ka katrs pats ir atbildiigs par savu dziivi, tikai briizhiem cilveeki ir nogurushi no visa un taada ideja dod vinjiem speeku kaut ko turpinaat. Kaut kaadu apzinju, ka ir kaads, kas par tevi ruupeejaas..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 08.04.2004 14:11
Raksts #20


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



kad ieraudziiju sho teemu ,tad man praataa ieshaavaas tieshi tas pats staast ko uzrakstiijua yume ,protams es vinu esmu dzirdeejusi un lasiijusi nedaudz savaadaak rolleyes_a.gif

... bet pie lietas atgriezoties ,man taa skiet ,ka sargengelis ir kautkas taads ,ko iisti just nemaz nevar ,jeb preciizaak citaats no "mazaa princha"
"... iisti mees juutam tikai ar sirdi. buutiskais nav acim saredzams."

iespeejams ka sargengelis arii ir pieskaitams pie taadiem kaa briinumiem , sargengelis ir kautkas vairaak par balsi galvaa vai vienkaarshu glaabeeju. tas ir kautkas taads kas tev dod speeku pat briizos kad gribas padoties ,ir vienkaarshi kopaa ar tevi pat tad ,kad itka nemaz nav vajadziigs un vienkaarshi sargaa tevi pat tad gad shkiet ka launaak vairs nevar buut. ved tevi cauri dziivei un kad pakluupi ir pirmais ,kas dot tev paliidziigu roku innocent.gif sleeping.gif blush.gif

She_Elf ,es nedomaaju ka taa ir zaimoshana ,bet gan vienkaarsha un patikama apzina ka katram no mums ir savs sargengelis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V   1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 23.04.2024 15:28