Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Krāsainie plankumi?!
Bhagavana
iesūtīt 03.02.2008 21:08
Raksts #1


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.01.08
Kur: aiz stikla



huh.gif
Nesen draudzene stāstīja, ka viņa esot bērnībā redzējusi krāsainos plankumus, kuri vienkārši parādījās gaisā. Sākumā viņai bija bail no tiem un viņa raudāja, um māte nevarēja saprast kāpēc, bet vēlāk draudzene pierada un vairs neņēma vērā. Tagad viņa neredz tos, bet dažreiz redz kaut kādas būtnes. Tās esot kādas ļaunas, sliktas enerģijas, kas sakopojās kaut kā no cilvēki, viņas var nodarīt pāri. Kas tie tādi ir? Vai varbūt par sevi dot ziņu kādas citas pasaules? Kāds no jums ir tādus redzējis?
Es nē, bet es bērnībā parasti sajutu kādu citu enerģijas vilni, kas drīz vien pazuda.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V   1 2 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
washulis
iesūtīt 03.02.2008 21:12
Raksts #2


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



nu nezinu... varbūt vienkārši kaut kādas gaismas acīsiespīdējušas. izklausās visai apšaubāmi un nē, man vai arī kādam man citam pazīstamam nekas tāds nav gadījies... vismaz neviens neko tādu nav stāstījis...

par to jušanu un enerģijām: ja cilvēks domā un neapzināti rib kaut ko just, tad ķermenis spēj radīt šādu ilūziju (manuprāt)... huh.gif bet visai mīklaina tēma.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 03.02.2008 21:16
Raksts #3


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Es arī redzu krāsainus plankumus, kad saspiežu acis. Magic!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bhagavana
iesūtīt 03.02.2008 21:18
Raksts #4


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.01.08
Kur: aiz stikla



Tos plankumus redz tikai bērni līdz noteiktam vecumam. ( aizmirsu piebilst)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
grunt+
iesūtīt 03.02.2008 21:23
Raksts #5


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.12.04
Kur: Valmiea



CITĀTS(Shadowstalker @ 03.02.2008 21:16) *
Es arī redzu krāsainus plankumus, kad saspiežu acis. Magic!


Aha, un tā foršā sajūta - sareibst galva grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bhagavana
iesūtīt 03.02.2008 21:33
Raksts #6


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.01.08
Kur: aiz stikla



Jums reibst a man grozās grin.gif

Bet eu, cilvēki nopietni nevar, kaut gan joki uzlabo dzīvi. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Adē
iesūtīt 03.02.2008 22:19
Raksts #7


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Tulkotāji
Pievienojās: 06.10.04
Kur: Pie sienas.
Mūžīgā opozīcijā



Tas izklausās pēc šizofrēnijas vai oneiroīda sindroma. Nopietni.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 03.02.2008 22:27
Raksts #8


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



A tas ir vienkārši smile.gif
Jebkurš to var - paskaties cieši uz koši sarkanu drēbes gabalu un pēc tam novērs skatienu. Deru, ka redzēsi zaļu plankumu ar atvērtām acīm. Paskaties Saulē. Ne ilgi! Ar mazu brītiņu būs pietiekami, lai redzētu saules veida plankumu uz visa, uz ko pēc tam skatīsies. Cilvēks neredz ar acīm! Cilvēks redz ar smadzenēm. Acis ir optiska sistēma, un tās arī var sabojāt, ja pacenšas. Visādi spilgtumi utml. rādās vēl kādu laiku pēc reālā objekta izzušanas, pie tam acis mirkšķinot - kompensējošā krāsā. Kā pozitīvs un negatīvs.
Es zinu, ka dazām slimībām ir raksturīga dažādu plankumu redzēšana, piemēram, migrēnai - rādās regulāras formas regulāri tumšumi, teiksim, tumšu trīsstūrīšu virkne.
Un vēl kam ir taisnība - nebūt reāli nepastāv viss, ko vari ieraudzīt. To, ko redzi, bet kas nemaz neeksistē, sauc par halucinācijām, kas nemaz vienmēr nav slimības pazīme, lai gan Ēnu Leģionārei arī, diemžēl, var būt taisnība.

Bet Shadowstalker un grunt+ nemaz arī īpaši nejoko smile.gif Tie ir fosfēni, ko tādā veidā var redzēt. Es bērnībā izklaidējos, tumsā gulēdama gultā un spiezdama uz acīm. Kādi tik krāšņi raibumi nerādījās.

Šo rakstu rediģēja Roviela: 03.02.2008 22:28
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hobbits
iesūtīt 03.02.2008 23:49
Raksts #9


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 26.12.07
Kur: virtuvē, ēdu pankūkas.



CITĀTS(Shadowstalker @ 03.02.2008 21:16) *
Es arī redzu krāsainus plankumus, kad saspiežu acis. Magic!
Aha!Un ja minuuti karaajas vai staav kaajaam gaisaa, uz galvas, tad var redzeet zvaigzniites gar aciim!Un ja skatās saulē/kvēlspuldzē 10 sekundes, tad redz kraasainu laukumu 3min, lai kur tu skatiitos Pārdabiskas spējas es teiktu! w00t.gif w00t.gif
CITĀTS
Bet Shadowstalker un grunt+ nemaz arī īpaši nejoko Tie ir fosfēni, ko tādā veidā var redzēt. Es bērnībā izklaidējos, tumsā gulēdama gultā un spiezdama uz acīm. Kādi tik krāšņi raibumi nerādījās.
Tu arī? Mana mīļākā bērnības izklaide, neskaitot makšķerēšanu, kāpšanu uz jumtiem un kokos, neklausīšanu un iešanu mežā wink.gif
CITĀTS
Jebkurš to var - paskaties cieši uz koši sarkanu drēbes gabalu un pēc tam novērs skatienu. Deru, ka redzēsi zaļu plankumu ar atvērtām acīm.
Uuu, šito es piemirsu pateikt! Burvīga lieta, ja ej mākslas skolā (kā es) un vajag ātri noteikt kā izskatiitos labaak!tiko atcereejos vienu trikiņu no fizikas ekspermentu graamatas beerniem. vajadziigas 2 baltas lapas; melns flomiitis/ziimulis/rakstaamais; galds ar galda lampiņu1) Uz vienas lapas uzziimee spoku, bet uz otras pili( izskats pēc labpatikas, galvenais lai vidū tukši vaarti kuros spokam buutu vietas)apmeeram šādi te:2) novieto taa lai atteeli buutu ļoti spilgtā gaismā.3) stīvi, nemainot skatienu, blenz tam spokam aciis 1 minuuti.4) uzreiz skaties pils vaartos. ja ne uzreiz, tad peec dažaam sekundeem tur paraadiisies spoks!5) taa ir spokošanaas!!!!6) ja nesanaak, mēģini veelreiz.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Valērija
iesūtīt 04.02.2008 10:11
Raksts #10


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.01.08



CITĀTS(Hobbits @ 03.02.2008 23:49) *
Aha!Un ja minuuti karaajas vai staav kaajaam gaisaa, uz galvas, tad var redzeet zvaigzniites gar aciim!Un ja skatās saulē/kvēlspuldzē 10 sekundes, tad redz kraasainu laukumu 3min, lai kur tu skatiitos Pārdabiskas spējas es teiktu! w00t.gif :woot:Tu arī? Mana mīļākā bērnības izklaide, neskaitot makšķerēšanu, kāpšanu uz jumtiem un kokos, neklausīšanu un iešanu mežā ;)Uuu, šito es piemirsu pateikt! Burvīga lieta, ja ej mākslas skolā (kā es) un vajag ātri noteikt kā izskatiitos labaak!tiko atcereejos vienu trikiņu no fizikas ekspermentu graamatas beerniem. vajadziigas 2 baltas lapas; melns flomiitis/ziimulis/rakstaamais; galds ar galda lampiņu1) Uz vienas lapas uzziimee spoku, bet uz otras pili( izskats pēc labpatikas, galvenais lai vidū tukši vaarti kuros spokam buutu vietas)apmeeram šādi te:2) novieto taa lai atteeli buutu ļoti spilgtā gaismā.3) stīvi, nemainot skatienu, blenz tam spokam aciis 1 minuuti.4) uzreiz skaties pils vaartos. ja ne uzreiz, tad peec dažaam sekundeem tur paraadiisies spoks!5) taa ir spokošanaas!!!!6) ja nesanaak, mēģini veelreiz.


Es redzēju spoku, tas tā ir, sarkans pret zaļu, melns pret baltu, krāsas..
Visu izraisa krāsas, bet tā sajūta pēc tiem plankumiem tiešām ir reibinoša. No stipras reibšanas acu priekšā var rādīties zvaigznītes, vismaz man tā stāstīja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pipardilliite
iesūtīt 04.02.2008 15:31
Raksts #11


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.02.08
Kur: Starp debesīm un savām rētām, kur pāri plosās likteņa vējš...



CITĀTS(Roviela @ 03.02.2008 22:27) *
A tas ir vienkārši smile.gif
Jebkurš to var - paskaties cieši uz koši sarkanu drēbes gabalu un pēc tam novērs skatienu. Deru, ka redzēsi zaļu plankumu ar atvērtām acīm. Paskaties Saulē. Ne ilgi! Ar mazu brītiņu būs pietiekami, lai redzētu saules veida plankumu uz visa, uz ko pēc tam skatīsies. Cilvēks neredz ar acīm! Cilvēks redz ar smadzenēm. Acis ir optiska sistēma, un tās arī var sabojāt, ja pacenšas. Visādi spilgtumi utml. rādās vēl kādu laiku pēc reālā objekta izzušanas, pie tam acis mirkšķinot - kompensējošā krāsā. Kā pozitīvs un negatīvs.
Es zinu, ka dazām slimībām ir raksturīga dažādu plankumu redzēšana, piemēram, migrēnai - rādās regulāras formas regulāri tumšumi, teiksim, tumšu trīsstūrīšu virkne.
Un vēl kam ir taisnība - nebūt reāli nepastāv viss, ko vari ieraudzīt. To, ko redzi, bet kas nemaz neeksistē, sauc par halucinācijām, kas nemaz vienmēr nav slimības pazīme, lai gan Ēnu Leģionārei arī, diemžēl, var būt taisnība.

Bet Shadowstalker un grunt+ nemaz arī īpaši nejoko smile.gif Tie ir fosfēni, ko tādā veidā var redzēt. Es bērnībā izklaidējos, tumsā gulēdama gultā un spiezdama uz acīm. Kādi tik krāšņi raibumi nerādījās.


Piekrītu... smile.gif
Ipashi par to ka vcilveeks redz ar smadzeneem.
Acis redz, bet smadzenes "Pārstrādā "līdz ar to reizēm cilvēki neredz to ko negrib redzēt un tā tālāk smile.gif
sorcerer.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
grunt+
iesūtīt 04.02.2008 19:20
Raksts #12


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.12.04
Kur: Valmiea



M.Kundziņa "Dabas formu estētika" tas ir ļoti labi aprakstīts. Par tiem pēcatēliem&stuffs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bhagavana
iesūtīt 04.02.2008 19:38
Raksts #13


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.01.08
Kur: aiz stikla



Ak, ne jau to es biju domājusi, bet nu labi, ši tēma jau ir par kaut ko citu.
Labi pati internetā kaut ko pameklēšu par to! Tas vēl s-citu ir saistīts ar indigo bērniem. tip īpašie waau.

Par to mākslas skolu, starp citu tā tu noteikti nenoteiksi, kā izskatīsies labāk. (HOBBIT)
Ir jāpiemiedz acis, lai varētu atšķirt gaismu no ēnas, kas dažiem jūk gleznojot uzstādījumus.

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kauliņš
iesūtīt 04.02.2008 21:51
Raksts #14


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.07



man personīgi krāsainie plankumi izpaužas savādāk! tie gan ir izskaidrojami ar manu acu kaiti - tīklenes distrofiju - es nekad neesmu redzējusi zvaigznes un tumsa man nekad nav melna. pat pie vismazākās piepules es redzu dažādas optiskas krāsainas ilūzijas, kā krāsainās ziemssvētku lampiņas. efekts ganrīz tāds pats kā ilgstoši skatoties uz gaismu tikai ir ilgstošs. un man tā ir kopš es sevi atceros. un mamma jau ar neticēja par to visu, ko es stāstu.

Šo rakstu rediģēja kauliņš: 04.02.2008 21:51
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nakts karaliene
iesūtīt 28.06.2008 02:43
Raksts #15


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.06.08
Kur: Troksnī



Visādi forši punktiņi, ko mēs reizēm, skatoties vienkārši zilās debesīs, ir eritrocīti un leikocīti, kas dzīvojas pa aci.
Un vispār smadzenes ir baigais filtrs, kas ļauj mums redzēt tik nepilnus 10% no tās realitātes, ko mēs varētu redzēt. Pārāk lielu informācijas daudzumu smadzenēm vienkārši būtu pārāk grūti apstrādāt, bet daļu no šī filtra mums rada jau bērnībā ar audzināšanu. Daudzi bērni mazotnē redz auras, bet viņiem tiek ieskaidrots, ka tas nav iespējams. Viņi notic un pēcāk neredz tās arī. Ir ļoti grūti atkal sākt domāt kā bērnam un ignorēt visus mums laika gaitā uzliktos ierobežojumus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dāvids
iesūtīt 28.06.2008 21:51
Raksts #16


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.07



UI! Manuprāt to būtu jāvaicā kādam gaišredzīgam cilvēkam (vienīgā problēma ka daudz tādu nav)...
Esmu dzirdējis, ka bērni līdz dažu gadu vecumam esot salīdzinoši spēcīgāk saistīti ar saviem citiem iemiesojumiem - tas var būt kkas karmisks... No otras puses tas protams var būt arī kas cits...

P.S. Prieks, ka šinī forumā neesmu vienīgais ar (tiesa minimālām) ekstrasensorām spējām smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nakts karaliene
iesūtīt 28.06.2008 21:55
Raksts #17


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.06.08
Kur: Troksnī



Kāds sakars kaut kā redzēšanai ar karmu gan es nesaprotu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
pundurvilcinjs
iesūtīt 01.07.2008 10:03
Raksts #18


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.01.08



Man arī dažkārt rādās visādi kustīgi pleķīši, bet es uzskatu, ka man tie vienkārši rādās. Senāk, kad biju vēl maza, uzskatīju, ka redzēju uz aizkara eņgeli, bet visticamāk, ka arī tas man tikai rādījās sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 02.07.2008 00:05
Raksts #19


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Aizver acis un ar rokām (ne pārāk stipri, protams) uzspied sev uz plakstiņiem. Ne tādus vien pleķus ieraudzīsi!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dāvids
iesūtīt 03.07.2008 00:18
Raksts #20


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.07



CITĀTS(Nakts karaliene @ 28.06.2008 22:55) *
Kāds sakars kaut kā redzēšanai ar karmu gan es nesaprotu...

Ja cilvēks redz enerģijas, kuras ir viņa tuvumā karmas (citu iemiesojumu) dēļ...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V   1 2 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.04.2024 21:37